Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34551) wm2 válasza RSteve (#34550) üzenetére


wm2
őstag

Nem volt még ilyen, de érdemes lehet bevinni egy szervízbe. Az viszont biztos, hogy a 14.6-al nálam sincs minden rendben. Vannak furcsaságok. Macrumorst szoktam olvasni, ott is ütik, mint a répát. Főleg a régebbi Pro tulajok.

Ozora <3

(#34552) HardRic


HardRic
addikt

Amúgy iPadOS 15 Beta 2-n nagyon szépen megy már a YT Safariból. Beta 1-en még voltak gondok.
- Mostmár akkor is van hang, ha némítva van az ipad
- megy a PiP
- Van 4K
Néha még kicrashel, de azt máskor is csinálja a Safari, végleges verzióban már ez is okés lesz szerintem.

(#34553) smc válasza HardRic (#34552) üzenetére


smc
addikt

Valakinek az appban már bejött a pip?
Ma véletlen kiléptem a kezdőképernyőre és lement pipbe a videó, de aztán rájöttem hogy twitch-et néztem.. :W :DDD

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#34554) HardRic válasza smc (#34553) üzenetére


HardRic
addikt

Arról biztos lesz hír ha az appban is menni fog. De én már csak a felbontásválasztó miatt is bojkottálom az appot.

(#34555) smc válasza HardRic (#34554) üzenetére


smc
addikt

Volt hír, azért kérdem. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#34556) HardRic válasza smc (#34555) üzenetére


HardRic
addikt

Hát csak USA-ról.

(#34557) RSteve válasza wm2 (#34551) üzenetére


RSteve
tag


Így néz ki az új iPad kijelzője. :o

[ Szerkesztve ]

(#34558) tuzpenge válasza RSteve (#34557) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ez szerintem szerviz lesz....

ˣ

(#34559) wm2 válasza RSteve (#34550) üzenetére


wm2
őstag

Szerintem is vidd be egy hivatalos szervízbe. Ne aggódj, ha garis kapsz egy újat ha hw hiba.

Amiről én beszélek az inkább a 9,7-10,5 tulajokat érintő “freeze” vagy “memory leak” jelenség. De nyilván ez sem mindenkit érint. Ez a freezes kb. 4-5 másodpercig tart vagy home button és használható. Nem újkeletű probléma. Rendszeresen előjön 1-1 frissítésnél. De már a 15 bétánál is jeleztek hasonlókat: Apps can request access to more RAM with iOS 15 entitlement, exceeding normal system memory limits.

[ Szerkesztve ]

Ozora <3

(#34560) RSteve válasza wm2 (#34559) üzenetére


RSteve
tag

Kicserélték, mivel 3 munkanapon belül visszavittem. A cserét persze kibontottam és bekapcsoltam a boltban.

(#34561) parandroid válasza RSteve (#34560) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen cserélték volna, mert hibás a kijelző, javítani pedig nem hajlandók, komplett gépet cserélnek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34562) kchris78 válasza OCTAMD (#34549) üzenetére


kchris78
veterán

megneztem, 95%-os, 78 ciklussal.. szoval nincs vele nagy gond a meres szerint. lehet le kellene cserelni :). 2017es pro almas billentyuzettel (2017 pro 10.5) mennyit erhet?

(#34563) HardRic


HardRic
addikt

15-ből van ám public beta is már. :)

(#34564) consono válasza HardRic (#34563) üzenetére


consono
nagyúr

Komolyan? Van különbség a dev beta 2-höz képest?

"In God we trust. All others must bring data"

(#34565) HardRic válasza consono (#34564) üzenetére


HardRic
addikt

A dev beta 2-t újra kiadták, igazából beta 3 kéne legyen, csak nem fogják külön számozni. Így a public beta és a dev beta is beta 2 névre hallgat éppen.
Amúgy általánosan stabilabb a rendszer. Nem futottam még bele crashbe, szaggatásba, pedig volt belőle bőven az előző dev betan.

(#34566) bkiky01


bkiky01
senior tag

Ipad os 15 public béta tapasztalat?

(#34567) Pyttawrx válasza bkiky01 (#34566) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Dev béta nekem: a whats up nem megy, minden más igen. :)

(#34568) HardRic válasza bkiky01 (#34566) üzenetére


HardRic
addikt

M1 iPaden vannak bugocskák, nagyon picik és random jönnek elő, crashek már nincsenek szinte egyáltalán. Nagyon gyors és fluid már a korábbi dev betakhoz képest. Napi használatra simán alkalmas.

iPhone 11 Pro kicsit lassúcska lett tőle, biztos már megkezdődött a tervezett elavulás :DDD

(#34569) Pyttawrx válasza HardRic (#34568) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

iPhone 11 Pro kicsit lassúcska lett tőle, biztos már megkezdődött a tervezett elavulás :DDD

Jaahj :C :D , jót nevettem :R

(#34570) smc


smc
addikt

[link] makes sense now

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#34571) cellpeti


cellpeti
veterán

SZiasztok! UAG tokot keresnék iPad Air 2-höz, de nem találok sehol. Valami ötlet? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34572) Rage47 válasza Pyttawrx (#34567) üzenetére


Rage47
veterán

van már Whatsapp ipadre?

(#34573) Pyttawrx válasza Rage47 (#34572) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Jogos topikot tévesztés történt amit írtam az iphonra vonatkozott, de amúgy igen ipadon is használtam valami WhatsApp-ot (whatsapp for ipad?) talán

(#34574) moleculez válasza Pyttawrx (#34573) üzenetére


moleculez
veterán

Sztem weben használtad, böngetőből. Nem is oly rossz amúgy.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34575) Pyttawrx válasza moleculez (#34574) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha eszbe jut este megnézem. :)

(#34576) Maxxy10 válasza cellpeti (#34571) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#34577) wm2


wm2
őstag

Ha már szóba került a teló, régi SE-n meg 12 minin flott a 14.6. Egyedül a 10.5 Pro nem szereti.

Ozora <3

(#34578) cellpeti válasza Maxxy10 (#34576) üzenetére


cellpeti
veterán

itthoni árusítóhely nincs, nem tudod? Speedshop esetleg?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34579) Maxxy10 válasza cellpeti (#34578) üzenetére


Maxxy10
addikt

Sajnos nem tudom. Nem Mo.-n èlek.

(#34580) Alex91 válasza cellpeti (#34571) üzenetére


Alex91
félisten

Mivel ez mar regi tablet, ehhez nehez lesz mar ujonnan tokot venni…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#34581) cellpeti válasza Alex91 (#34580) üzenetére


cellpeti
veterán

Tudom! :O De bízok, azért!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#34582) Pyttawrx válasza moleculez (#34574) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Messenger for whatsapp on ipad a neve

(#34583) jófejsrác válasza HardRic (#34568) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Semmi lassulás nincs a 11 pro-n, azonnal felraktam. Nincs kifagyás, sem lassulás.

2018-as iPad pro is napi használatra tökéletes.

(#34584) moleculez válasza Pyttawrx (#34582) üzenetére


moleculez
veterán

Az 3rd party nem eredeti, és olyanokat nem szívesen használok, ezért nem számolom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34585) Pyttawrx válasza moleculez (#34584) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Apple store-ban ez volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#34586) szabonagyur válasza Pyttawrx (#34585) üzenetére


szabonagyur
félisten

De attól nem a WA gyártójatol van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34587) Pyttawrx válasza szabonagyur (#34586) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Tudom….., ki mondta hogy a wa-tól van

(#34588) szabonagyur válasza Pyttawrx (#34587) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kolléga írta, hogy 3rd party nem érdekli és ez meg az attól, hogy benne van a Store-ban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34589) Pyttawrx válasza szabonagyur (#34588) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szerintem ess neki még 1x. :)
Hol állítottam olyat, hogy a wa-tól van, vagy hogy azért mert benne van az apple store-ban, attól ez nem 3rd party. Annyit írtam, hogy ez volt az apple store-ban. Lefordítom, nem volt és nincs gyári sw.
Nem értem hol értetted félre, vagy én nem értelek.
Ha félreérthető voltam, sorry, de eszembe se jutott, hogy ez nem 3rd party sw.

(#34590) lugosi válasza Pyttawrx (#34589) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha már szőrszálhasogatunk akkor ugye az appok nem az Apple store-ból hanem az app store-ból vannak. (És nem whats up hanem whatsapp.) ;) :B

(#34591) Pyttawrx válasza lugosi (#34590) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Kolléga hasogat, nem én, te is fuss neki még 1x.
De oké app store (ez jogos, csak épp nem ezen volt a hangsúly), és ha figyelmesen olvastad volna a whats up elírást a következő hsz-ben javítottam....... segítek: [link]
Pont ti kötekedtek nem én, de ha nektek ez jó csináljátok, de az értő olvasást is gyakoroljátok :R

(#34592) parandroid válasza Pyttawrx (#34591) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az appot nem a az apple, és nem a whatsapp (készítője) írta, akkor valaki más, aki már a harmadik szereplő a körben, tehát ez egy 3rd party app. Ilyet amúgy én sem használnék. Főleg nem privát üzenetküldésekre, telefonszámhoz kapcsolhatóan. Mondjuk én a whatsappot sem szívesen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34593) Pyttawrx válasza parandroid (#34592) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Figyi már hol írtam mást??!!!! Menj már végig a szálon te is. Skacok tisztában vagyok ezzel. Nem is írtam mást. Azt írtam, h eszembe nem jutott, hogy ez nem 3rd party. Tehát igen ezt nem wa írta! :)

[ Szerkesztve ]

(#34594) lugosi válasza Pyttawrx (#34591) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Látom, mindenki szembe megy az autópályán… ;)
Szerintem vedd könnyebben egy kicsit a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#34595) Divinity válasza Pyttawrx (#34593) üzenetére


Divinity
őstag

Két egymás alatti hsz:
moleculez
Az 3rd party nem eredeti, és olyanokat nem szívesen használok, ezért nem számolom.
Pyttawrx
Apple store-ban ez volt. :)

Ha arra reagálsz, hogy az 3rd party azzal, hogy az App Store-ban van az azt implikálja, hogy szerinted nem az. Aztán szépen megmondták, hogy attól, hogy valami az App Store-ban van az lehet 3rd party és még neked állt feljebb. Tehát vissza lehet venni és elfogadni ha tévedsz, megköszönni az infót és nem neki esni a másiknak. Köszi.

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#34596) Pyttawrx válasza lugosi (#34594) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Annyit írtam: ez volt az app store-ban. Nem azt, hogy az app store-ban volt akkor ez gyári. Erre mindenki azzal jött, hogy ez nem gyári sw. Ez így van, én se írtam mást. Erre még jön x komment, hogy ez miért 3rd party program. Tehát így is én vagyok a hülye…. Ok

(#34597) Pyttawrx válasza Divinity (#34595) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Csak egy tényt írtam, hogy ez volt ott (nincs más progi, azaz a wa által kiadott sw nincs). Az értő olvasás hiánya nem az én hibám. El szoktam ismerni ha tévedek. Volt is rá példa. Akkor lenne igazad, ha azt írtam volna: de ez az app store-ban volt. Na ezt lehet így érteni. Hidd el nem kötekedem, de ez már sok. Nem offolom tovább be is fejeztem. Nincs értelme. Mindenkinek köszönöm a kiigazítást. Szép napot nektek.

[ Szerkesztve ]

(#34598) parandroid válasza Divinity (#34595) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Visszaolvasva tényleg nem írt ilyet, csak a sok dupla tagadós szerkezettel, meg a fölösleges, felháborodott ömlengéssel borzasztóan nehezen értelmezhetővé teszi a posztjait.

No meg azzal, hogy eleve 3rd party appot ajánlott, végső soron irreleváns volt az első hozzászólásra az eredeti kérdésre vonatkozóan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34599) Pyttawrx válasza parandroid (#34598) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

A nyelvtanon javítok. :D :R
u.i.: nem vagyok felháborodva :O :D

(#34600) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Tuti biztos én vagyok a hülye, de folyamatosan szívat a billentyűzet autocorrect. Akkora blődségekre javít ,hogy már habzik a szám tőle.
Lehet ezt tanítani vagy kapcsoljam ki?

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.