Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) SeatZola válasza SeatZola (#32311) üzenetére


SeatZola
őstag

Erre esetleg valaki?

Rappi

(#32352) Zan


Zan
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám van már jó régóta, amire egyelőre még a neten keresgélve nem találtam választ. Hátha itt majd tud segíteni valaki. Az itthoni digis, gigabites netemen a 2018-as 11’-es IPad pro-m 2.4 ghrz-en a router mellett állva (ami egy TPLink AC1750-és, szintén gigabites router) sem tudok 5-10 megabájtnál többet mérni egyik speedtest-oldallal sem. 5 ghrz-en is szinte ugyan ez a helyzet. Ugyan ezen a neten az androidos telefonom 200-300 megabájtot is hoz.

A rendszer friss az Ipadon, 14.3. Valami router-beállítás a ludas? Vagy esetleg a készülékkel van a gond?

Üdv,

Péter

Minél jobb, annál jobb!

(#32353) smc válasza SeatZola (#32351) üzenetére


smc
addikt

hasonlítsd össze az árakat aprón, nézd meg mennyivel olcsóbb mint egy új, győzödj meg hogy rendese magyar gar van e rajta vagy egy éves külföldi, aztán döntsd el hogy megéri-e neked annyival olcsóbban. A piac beárazza magát általában. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#32354) zsbacsi


zsbacsi
csendes tag

Sziasztok!
Azt jól veszem ki ugye, hogy az Ipadek nem támogatják sem a bluetooth APTX , sem az LDAC codeceket?
Van egy ilyen fülesem, és bár szemezek egy Air4-essel, de kicsit ez bosszant..

(#32355) tomiii007 válasza zsbacsi (#32354) üzenetére


tomiii007
senior tag

Sajnos igen [link]

(#32356) tboldi válasza zsbacsi (#32354) üzenetére


tboldi
nagyúr

AAC-t használnak az iEszközök.
De a Maceket rá lehet venni az aptX-re is.

(#32357) Luck Dragon válasza tboldi (#32356) üzenetére

Te milyen fülest használsz hozzájuk?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32358) tboldi válasza Luck Dragon (#32357) üzenetére


tboldi
nagyúr

AirPods 2, illetve az autóban van egy Tunai Firefly adapter, szintén AAC-s. :)

Ja, meg van egy Modecom MC-SHF80U hangfalpárom is BT modullal, az aptX-en keresztül kommunikál a MacBook Próval (és vezetéken az asztali PC-vel).

[ Szerkesztve ]

(#32359) Luck Dragon válasza tboldi (#32358) üzenetére

:R
Blitzwolf megoldáson gondolkodom mint füles, de ott motoszkál a gondolat is hogy a plusz felárt megér-e egy AirPods Pro.. :F Főleg hogy már van egy pár Apple eszközöm.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32360) tmark27


tmark27
csendes tag

Hello mindenki!

Keresnék olyan programot iPad Pro-ra amivel lehet házat vagy szobát tervezni ( belső illetve külsőre is egyaránt ) 3D tervezősre gondoltam amire megadom a paramétereket megcsinál egy házat aztán be is tudom netalán rendezni bútorokkal stb... Free vagy fizetős app is jöhet.

Köszi a segítséget előre is. :R

(#32361) predakon válasza tmark27 (#32360) üzenetére


predakon
őstag

Sims :DD

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#32362) SeatZola


SeatZola
őstag

Na srácok!

Ma elmentem és megvettem az Ipad Prot. 2020-as 11" 128 GB Wifi+Cell és hozzá megvettem a gyári Magic Keyboard-ot is. 2020.október közepi mindkettő. Telekomos vásárlás volt kp-re. Eszméletlen jó a cucc, tetszik. Meg mindjárt vettem mellé egy AirPods Pro-t is. Fokozatosan almásodom. :))

Rappi

(#32363) tomiii007 válasza SeatZola (#32362) üzenetére


tomiii007
senior tag

szep kombo :DD :R

(#32364) moleculez válasza SeatZola (#32362) üzenetére


moleculez
veterán

Az komoly szett, gratula :K
Ha nem vagyok indiszkrét, mennyi volt az egész cucc? (Nem Magyarországon élek, csak kíváncsi vagyok)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32365) SharpSA válasza SeatZola (#32362) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem is ilyen van ceruzával, csak wifis verzióban. Szeretem, nagyon jó használni és az USB-C csatlakozónak köszönhetően elég sok mindent meg tudok vele csinálni (pl. kábeles hálózaton is egy usb-s átalakítóval). :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32366) SeatZola válasza moleculez (#32364) üzenetére


SeatZola
őstag

Köszi! Nem titok, 340-ért vettem meg az Ipad-et és a Magic Keyboard-ot, az AirPods Pro-t meg 50-ért.

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#32367) moleculez válasza SeatZola (#32366) üzenetére


moleculez
veterán

Akkor egész jó, Appletől kb a duplája lett vna.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32368) Maxxy10 válasza SeatZola (#32366) üzenetére


Maxxy10
addikt

Együtt a kettő 50 keyboard+ airpods? :Y az bomba ár, gratulálok hozzá :K

(#32369) Zan válasza Maxxy10 (#32368) üzenetére


Zan
aktív tag

Valòszínű úgy értette, hogy csak az airpods pro 50, a 340-ben pedig benne van a a keyboard meg gép maga... :)

#32352 -> erre valaki? Vagy ez ennyire egyedi probléma.. :F

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#32370) Pyttawrx válasza Zan (#32352) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Esetleg vmi vpn nem fut?

1.) felejtesd el vele az összes hálózatot, indítsd újra, majd teszteld 5ghz-n. Ha így sem változik.

2.) Próbáld ki az ipad-et más routeren. Szomszéd... stb. Vagy ha aktiv a digi eszközön a wifi akkor azon.
ha ez sem jön be

3.) reseteld a hálózati beállításokat.

(#32371) Maxxy10 válasza Zan (#32369) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igaz, my bad. :R

(#32372) SeatZola


SeatZola
őstag

Srácok!

Arra van mód, hogy egy Pendrive-ot csatlakoztassak a Ipad Pro-hoz (2020) arra rámentsek valamit és ezt utána egy asztali Windows gépre rádugva oda tudjam másolni? Ha igen mi a mód és az eszköz hozzá?

Rappi

(#32373) Alex91 válasza SeatZola (#32372) üzenetére


Alex91
félisten

Lehet, bar halozaton miert nem jo athuzni...?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32374) SeatZola válasza Alex91 (#32373) üzenetére


SeatZola
őstag

Mert pl a munkahelyemen nincs hálózat, csak fizikálisan tudom csatlakoztatni USB-t a benti gépre.

Most kipróbáltam, egy Samsung type-c átalakítót dugtam az Ipadbe és abba egy Kingstone USB 3.0 pendrive-ot, ami exFAT-ra van formázva, de nem ismeri fel..... :O

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#32375) Alex91 válasza SeatZola (#32374) üzenetére


Alex91
félisten

[link] , kell egy ilyen, meg megfelelo file rendszerre formazott pendrive. Azt a Fajlok alkalmazassal gondolom kezelheto is.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32376) SeatZola válasza Alex91 (#32375) üzenetére


SeatZola
őstag

Az nem megoldás, hogy veszek egy olyan pendrive-it, aminek az egyik fel type-c a másik meg sima usb? Pl ez? [link]

Rappi

(#32377) Alex91 válasza SeatZola (#32376) üzenetére


Alex91
félisten

De, csak kerdeses, hogy mennyi kakao kell neki, es az iPad leadja-e?

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#32378) SeatZola válasza SeatZola (#32372) üzenetére


SeatZola
őstag

Bocs, felismeri, csak erről nincs visszajelzés, mint androidon, amit eddig megszoktam. A Fájlokban viszont ottvan, minden látszik.

Rappi

(#32379) SharpSA válasza SeatZola (#32378) üzenetére


SharpSA
veterán

Pont akartam írni, hogy a Fájlokban ott kell lennie, de akkor már megtaláltad. :)
Nálam még ez is működik 500 GB-os SSD-vel exFat-re formázva:

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32380) SeatZola válasza SharpSA (#32379) üzenetére


SeatZola
őstag

Igen, köszi!

Szoknom kell még az iOS-t de tetszik! Maradok Apple vonalon!

Rappi

(#32381) jófejsrác válasza Luck Dragon (#32359) üzenetére


jófejsrác
senior tag

Először én is blitwolf airpods koppintást vettem. De kb2-3 használat után el is adtam. Egyszerűen a bölcsőben önmagát lemerítette az eszköz és bután is állt a fülemben. Utána vettem egy airpods 2-t ami már fasza volt csak kiesett a fülemből. Így fél nap után becseréltem airpods pro-ra és ez már frankó :D

(#32382) Tempes válasza SeatZola (#32366) üzenetére


Tempes
tag

Az airpods pro 50ert? Gondoltam gyorsan be vásárolok belőle én is, de én csak 100 ezerért látok a Telekomnal. :F

(#32383) SeatZola válasza Tempes (#32382) üzenetére


SeatZola
őstag

Az AirPods Pro-t az úriember akitől vettem kint vette Ausztriában a MM-ben 200 EUR-ért. Csak azért adta oda ennyiért mert megvettem tőle az Ipad Pro-t és a Magic Keyboard-ot is. Plusz a Beats fejest jobban szerette.

Rappi

(#32384) moleculez válasza SeatZola (#32383) üzenetére


moleculez
veterán

"Telekomos vásárlás volt kp-re. " :F Most akkor nem értem, melyik része, T-s, és melyik "használt/kéz alatt"? :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32385) parandroid válasza moleculez (#32384) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ne értetlenkedjünk, kérem, az első tulaj a telekomnál vette.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#32386) Divinity válasza moleculez (#32384) üzenetére


Divinity
őstag

Sejtem ez azt jelenti, hogy használatan lett véve és eredetileg T-s volt csak nem előfizetésre lett véve

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#32387) SeatZola válasza moleculez (#32384) üzenetére


SeatZola
őstag

Az első tulaj megvette kp-re a Telekomnál. Majd miután használta pár hetet rájött, hogy neki a 12,9-es kell. Meg is lett neki így ezt a 11-est eladta és meg megvettem tőle. Ennyi!

Rappi

(#32388) Divinity válasza SeatZola (#32387) üzenetére


Divinity
őstag

Egyébként azt célszerű észben tartani, hogy attól, hogy ha pl teljes összegre lett megvéve de amúgy szerződés hosszabbítással, akkor is letilthatják ha az adott szerződést nem fizetik.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#32389) Pyttawrx válasza Divinity (#32388) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha nem sim kártyás változat, akkor nem áll fenn, ha jól tudom.
vagy akkor is tilthatnak, ha nem mobil hálóra csatlakozik?

(#32390) moleculez válasza SeatZola (#32387) üzenetére


moleculez
veterán

Na így már összeállt a kép. :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32391) Divinity válasza Pyttawrx (#32389) üzenetére


Divinity
őstag

Ha nem cellural akkor nincs mit tiltani lényegében :DDD
csak ugye a kolléga írta, hogy cellural verza ezért jegyeztem meg. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#32392) qqzs


qqzs
őstag

Kezd az agyamra menni hogy hetente kell bejelentkeznem az accountomba es havonta egyszer szerinte nem jo jelszot utok be es jon a jelszo reset. Nem lehet ezt kikapcsolni?
miracastra vagy amazon fire stickre ki lehet rakni a kepet?

Eladó: GTS450

(#32393) SharpSA válasza qqzs (#32392) üzenetére


SharpSA
veterán

?
Hol kell bejelentkezned ilyen sűrűn?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#32394) qqzs válasza SharpSA (#32393) üzenetére


qqzs
őstag

ipad. Rendszeresen feljon egy keres hogy jelentkezzek be az accountomba vagy erositsem meg a jelszot mar nem emlekszem pontosan . bejelnetkezek aztan egy ket het mulva megint kezdi elolrol. de sosem jelentkezek ki

Eladó: GTS450

(#32395) domerator válasza qqzs (#32394) üzenetére


domerator
veterán

Nekem ugyanez volt egy pár hétig (3-4) iphone-on. 2x le is zárták az icloud accountomat, biztonsági kérdésekkel kellett feloldani. Aztán jelszót változtattam és kb. azóta nincs baj.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#32396) malnabokor válasza qqzs (#32394) üzenetére


malnabokor
senior tag

Nálam is volt hasonló iPad Air 2-n. Nálam a teljes gyári visszaállítás és újbóli belakás segített.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#32397) Šolaire válasza qqzs (#32394) üzenetére


Šolaire
veterán

Nálam tegnap csinálta ezt a teló.Kapott egy teljes visszaállítást, azóta jó.

“Praise The Sun” \[T]/

(#32398) smc


smc
addikt

Egész ötletes tok: [link]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#32399) Luck Dragon

Van valamilyen információ hogy idén megközelítőleg mikorra várható a sima iPad ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32400) consono válasza Luck Dragon (#32399) üzenetére


consono
nagyúr

Ősszel jött az elmúlt két generáció, plusz ugye a covid, én most sem várnám korábban... Pletykák vannak persze megint tavaszi olcsó iPad-ről, de hát izé....

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.