Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7751) harry válasza Bubee82 (#7742) üzenetére


harry
veterán

Csak azon gondolkodtam, hogy ha nem szeretnék ennyit költeni egy cuccra, és esetleg magam kevernék tömegnövelőt, de mégsem cukrokat használva, akkor milyen szénhidrátokat tudnék belepakolni.
Sima protein+cukorból 35p/45ch adag kb 230ftból kijön (VM35ben gondolom van más is, ott 330ft egy adag). Amit te mutattál, abból 500ft lenne egy 100g-os adag, ezért gondoltam, hogy a kettő között keresek valamit, hátha.
Próbaképp megnéztem ugyanekkora adagnál 45g vitargoval és 35p-el egy adag kb 400Ftra jön ki. Szóval vagy ezt higítom még pl maltoval, vagy marad a drágább, de profibb cucc.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#7752) Bubee82 válasza Bibby (#7750) üzenetére


Bubee82
őstag

Én is valami ilyesmi, egyszerű-nagyszerű dologban gondolkodom. Nem kísérletezem tovább mindenfélével, egyszerűen megnövelem a fehérjebevitelemet, eszem, meg edzem. Feleslegesnek érzem (egyelőre) az ilyen olyan csodaszereket.

Ez a helyes gondolkodás. Inkább a kaja mennyiségén és minőségén kell változtatni, ha választani kell A és B között. A "csodaszereknek" is csak akkor van értelme ha a táplálkozáson nincs lyuk. Szerintem.

Potter:

Rizs és zab. Ha van kevés pénzed akkor pici Vitargo, de előbbiek legyenek túlsúlyban. Mondjuk úgy h: 60 gramm ch / adag, ami áll (alapanyagból származó ch, nem alapanyag)

- 30 gramm keményítő rizsből
- 20 gramm keményítő zabból
- 10 gramm "cukor" Vitargo-ból (Szájtekes Vitargo eseten 1 doboz 100 adag így asszem)

[ Szerkesztve ]

(#7753) zeg válasza Bubee82 (#7747) üzenetére


zeg
senior tag

'(6 kilós vederből kb. 2 kiló az ami nem fehérje..'
Ezt most nem értem. Ha 30g WheyProból 20g a fehérje, akkor 6kg WheyPro-ból 4 kg a fehérje, tehát 6 kilós vederből 2kg ami nem fehérje. Mi ezzel a gond?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7754) LOTR válasza zeg (#7753) üzenetére


LOTR
addikt

az hogy így 4 kiló fehérjét veszel azon az áron, nem pedig 6-ot, tehát drága

One Ring to rule them all

(#7755) Möhe


Möhe
addikt

Ezt valaki felismeri? Azt mondták fehérje.

(#7756) bandus válasza Bubee82 (#7752) üzenetére


bandus
veterán

- 30 gramm keményítő rizsből
- 20 gramm keményítő zabból

bocs ha fasságot kérdezek, de ezeket hol lehet beszerezni, vagy mit takar egyáltalán a "keményítő" :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7757) LOTR válasza Möhe (#7755) üzenetére


LOTR
addikt

akár aminotabletta is lehet

One Ring to rule them all

(#7758) Bubee82 válasza bandus (#7756) üzenetére


Bubee82
őstag

Jólvan Bandika, de mostmár leülhetsz :W ;] :D

(#7759) Möhe válasza LOTR (#7757) üzenetére


Möhe
addikt

Lehet,de a haver magának nemhiszem hogy amino-t kajtatott volna mikor koxolni akart.3 hónapja nálam van egy zacsiban kb.:100szem ,ő mondta nekem hogy sima fehérje. Nem meri hazavinni,de a poén hogy még a terem közelébe sem ment le. :DDD

(#7760) bandus válasza Bubee82 (#7758) üzenetére


bandus
veterán

najó, közben leesett.. rég volt a bioszóra :W
a natúr rizs alatt azt értetted, hogy nincs megfőzve?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7761) LOTR válasza Möhe (#7759) üzenetére


LOTR
addikt

akár még multivitamin tabletta is lehet, sőt antibiotikum is

Bandika
köszönjük leülhetsz, ezeket most komolyan kérdezed? :D

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#7762) Bubee82 válasza bandus (#7760) üzenetére


Bubee82
őstag

Nem. Fel kell tárni h emészthető legyen. Szóval sótlan vízbe főzöd oszt kész. Bár elvileg lehet csinálni rizs és zabdarát is, darálóval. Csak nem tudom h így a rizs mennyire lesz emészthető. A zabbal nincs gond. De nem hiszem h ennyit kéne pöcsölni vele. Belerakod a főtt rizsát meg a zabpelyhet a gépbe és összeturmixolod. Ennyi.

(#7763) bandus válasza LOTR (#7761) üzenetére


bandus
veterán

kivételesen :D
a sima rizs ránézésre kurvabarátságtalan, és afelől is kétségem támad hogy emészthető-e, akár ledarálva is. :D másnak biztos evidens, nekem ez most nem :)

Bubi: kösz :R

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7764) zeg válasza LOTR (#7754) üzenetére


zeg
senior tag

Mutatnál nekem egyetlen 100%-os tejsavófehérje koncentrátum terméket? Mert amivel eddig találkoztam az jobb esetben 30g-ból 25g-ot tartalmazott, szemben a Cytogen 30g-ból 20g fehérjét tartalmazó keigével szemben. Bizonyára azt is kiszámoltad hogy még így, 66%-os fehérjetartalommal is ez a legolcsóbb.
(De majd bubi elárulja hogy pontosan mire gondolt a 2kilajos hozzászólásával)
Van olcsóbb is, kár hogy 5 tonna a minimum rendelés :DDD Ha jól emléxem anno árat is írtak más ízzel kapcsolatban, ezerakárhány forintra jött volna ki egy kiló+ szállítás.
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7765) Bubee82 válasza zeg (#7764) üzenetére


Bubee82
őstag

Pontosan arra gondoltam amit LOTR írt. Ugyanis én és egy társam tavaly nyáron bevizsgáltunk néhány fehérjét (most nem részletezem, lényeg h az OÉTI-nél volt).

Beszéljen helyettem az a táblázat amit Uzsi hozott össze: [link]

Ebből kiderült h a 66% mégse 66 hanem 57. Remélem így már érted :U

[ Szerkesztve ]

(#7766) zeg válasza Bubee82 (#7765) üzenetére


zeg
senior tag

Ezexerint már elsőre megértettem:) Ha tudsz jobb fehérje/ár aránnyal rendelkező terméket, ne tartsd magadban. :R

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7767) LOTR válasza zeg (#7764) üzenetére


LOTR
addikt

azt hiszem a 94%-os aminostar no 1 protein-nél nem találkoztam még magasabb fehérjetartalmúval

de még lehet venni régi áron on fehérjét

One Ring to rule them all

(#7768) Bubee82 válasza zeg (#7766) üzenetére


Bubee82
őstag

Most nézem h Fruzsi elfelejtett berakni az 1 kg nyersfehérje (tiszta fehérje) árát. Pedig az fontos.

Az ajánlatom: ON 100% Whey. De a táblázat alapján találhatsz még...

(#7769) bandus válasza LOTR (#7767) üzenetére


bandus
veterán

lehet egyáltalán aminostar cuccokat kapni valahol, a teljes termékkínálatból? :F
mert én nem nagyon látom őket, a fehérjéjük azthiszem nincs is a shopban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7770) bandus


bandus
veterán

közben találtam egy jó fehérjét, jó áron, asszem: UN whey supreme

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7771) zeg válasza LOTR (#7767) üzenetére


zeg
senior tag

A 900g 9000Ft ha éppen van(most nincs a shopban). Háát...az árától nem estem hasra :(

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7772) Lavves válasza bandus (#7770) üzenetére


Lavves
tag

Prostar whey olcsóbban jön ki sztem.

(#7773) bandus válasza Lavves (#7772) üzenetére


bandus
veterán

jogos :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7774) LOTR válasza zeg (#7771) üzenetére


LOTR
addikt

senki nem mondta, hogy olcsó, de akinek ilyen kellene az tud venni

Bandika
az az ismerősöm aki az aminos termékekkel foglalkozott, már befejezte a dolgot, túl sok volt vele a macera, azóta fehérjéből ont veszek, kreatinból meg sikerült olcsón venni scitecet, ha jól emlékszem fitnessexpressen, vagy aktívfiten még azért láttam aminos termékeket
aminostarnak van magyar honlapja [aminostar.hu]

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#7775) L|zsidoboz válasza Bubee82 (#7768) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem elfelejtettem, hanem egyszerűen nagyon macerás lenne folyamatosan számolni az árváltozások miatt.
Helyette odalinkeltem a terméket a kül. boltokból, így ha valakinek szüksége van rá, akkor csak megnézi mennyibe kerül és ő maga kiszámolja.

Ha valaki esetleg nem tudná hogy kell, akkor odaírhatom a képletet, de sztem nem szükséges.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7776) zeg válasza Bubee82 (#7768) üzenetére


zeg
senior tag

Cytogen whey pro ~6840Ft-ra jön ki fehérjéből 1 kilo(3kilós dobozzal számova), ON-ból ~8300Ft 1 kg tiszta fehérje, (ha 2.3kg-os kiszerelésben veszem). Még mindig a cytogen az olcsóbb :( (remélem én baxtam el a számítást,és a Cyto mehet a feledésbe)

Cytogen esetén 57%-os fehérjetartam mellett, ON-ból 78% feh. tart. mellett a fenti értékek.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7777) zeg válasza LOTR (#7774) üzenetére


zeg
senior tag

Olyan mennyiséggel fogyasztok, hogy nekem az ár számít(a cimke a legkevésbé). Még nem számoltam pontosan utána, de a fentebbi eredményeim szerint(ha jók) nekem havi szinten az ON és Cyt közti különbség ~7-8 ezres többletet jelent.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7778) L|zsidoboz válasza zeg (#7776) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Attól függ, milyen áron nézted az ON-t.
Mert lehet kapni 21k-ért és 29k-ért is.

Good to be good, but better to be lucky.

(#7779) zeg válasza L|zsidoboz (#7778) üzenetére


zeg
senior tag

Builder shop, ON 2.3kg 14960Ft.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7780) Bibby


Bibby
addikt

Az anabolic whey meg a 100% whey isolate milyenek?

vaz'zeg te szerelmes vagy ebbe a cytogen-be :W Prostar: 6442Ft/ fehérje kg

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#7781) zeg válasza Bibby (#7780) üzenetére


zeg
senior tag

Fehérjetart. alapján biztosan nem olcsóbbak mint a Cytogen Whey Pro :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7782) csudri válasza zeg (#7781) üzenetére


csudri
őstag

ez viszont olcsóbb :D

Persze csak papíron, mert ha megnézed mennyit csaltak, akkor már kilóg a lóláb! :)

ON-t vegyél és kész! Mondjuk én MHP-t szoktam venni, néha le van akciózva picsa olcsóra a Simply Whey, nem a legfinomabb, de azt ki nem sz@rja le!

[ Szerkesztve ]

(#7783) Bibby válasza zeg (#7781) üzenetére


Bibby
addikt

Ja és valószínűleg arra is próbáltak rávilágítani, hogy a cytogennel 4 kiló fehérje mellett megkajálsz 2 kiló IZÉ-t is. Na most ez a 2 kiló IZÉ nem biztos hogy jót tesz neked. Szóval van amikor jobban megéri.
Szóval ezért sem preferálják itt sokan ezt a fehérjét.

csudri: ez se szerepelt valami jól, akkor már inkább a professionalt ajánlanád, az árkülönbség nem nagy.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#7784) zeg válasza Bibby (#7783) üzenetére


zeg
senior tag

Nyócezeré' megeszem az izét is(xanhtán gumi). Mivel most kezdtem bele a 3kilós véjpróba, majd köbö másfél hét után lesz aktuális a fehérjecsere, addig még párszor körbejárom a témát. (A 100%Whey pro is hasonló árba jön ki mint a Cyto ha a fehérjét nézem)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7785) LOTR válasza zeg (#7784) üzenetére


LOTR
addikt

minek eszel meg te 1,5 hét alatt 3kiló fehérjét?
az ~10 adag egy napra, ezen az áron vegyél inkább húst az többet ér

ha meg ilyen gyorsan fogy, akkor meg miért nem a legnagyobb kiszerelést választod, az még olcsóbb - 1 adagra számolva

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#7786) Bubee82


Bubee82
őstag

[link]

Ez se rossz, csak drága kicsit. A minőség viszont nem lehet rosszabb a Prostar-nal.

(#7787) Bubee82 válasza LOTR (#7785) üzenetére


Bubee82
őstag

Hadd csinálja. Mi megmondtuk h mi a jó, a többi már csak rajta áll.

Én inkább ennék jó minőségüből kevesebbet mint szemétből sokat.

(#7788) zeg válasza LOTR (#7785) üzenetére


zeg
senior tag

Engem az érdekel hogy melyik a legolcsóbb ár/fehérjetartalmú kiegészítő. Mivel csak néhányat próbáltam, ezért kérdezgetek. Még nem döntöttem. A mennyiségen nem változtatok.

Húst eszem, ~130g fehérjét. Ez ~2g/testsúlykilogramot jelent. De vannak helyzetek, amikor a hús a 3-4 órás felszívódási ideje, és a szervezet leterhelése miatt pocsék választás. Ilyen a reggeli felkelés amikor azonnal gyors felszívódású (legalább) koncentrátum szükséges(2adag, 40g fehérje), edzés előtt megint nem eszem húst mert belassít, ezért edzés előtt fél órával 1 adag protein, és edzés után 2-3 adag(40-60g fehérje). Ez eddig 5-6 adag, és még csak reggel 7:30-at mutat az óra. Napközben sincs mindig időm húst majszolni hungarocellel, olyankor marad a palackba készített fehérje+zab. Kicsit visszább leírtam egy napi kajálásom.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7789) Bibby válasza zeg (#7788) üzenetére


Bibby
addikt

Egy hét alatt eszek meg annyit mint te reggel 7:30ig :DDD

Ελευθερια η θανατος

(#7790) bandus válasza csudri (#7782) üzenetére


bandus
veterán

ez a picsa olcsó mennyit jelent? :D

mod: fehérje nekem majd 8 adag egy héten, edzés napkon 1-1 adag edzés előtt és után. a többit inkább kajából próbálom majd bevinni. bubi method :D

mod2: ha lesz zsé, akkor az edzés után az tömegnövelő lesz. így pl egy prostar whey kurvasokáig kitart majd :K szerintem nem kell túlzásba vinni a tápkieg kajálását, ez a napi 10 adag meg elég tetemes mennyiség.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7791) Woodslave válasza Bibby (#7789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó, akkor rakjál be képet, mert Zegét már láttuk, aztán eldöntjük kinek van igaza :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#7792) Markgx10 válasza Bubee82 (#7786) üzenetére


Markgx10
őstag

Volt most pont Zeg részéről szó, hogy edzés után 2-3 adag fehérje megy. Én mindig 2 adagot iszom (38-40gr fehérje, ugyanis én is vagy Scitec vagy Cytogen fehérjét használok, más az utóbbi időben eszembe sem jutna :D) edzés után. Ezzel kapcsolatban kérdeznék valamit.

1. Fel tud-e egy átlagos szervezet ennél többet dolgozni egyszerre?
2. Márciustól ha belefogok a cuccba, akkor a nagyobb fehérjeszintézis miatt lehet emelni 3 adagra vagy fölösleges és menjen a 2 adag továbbra is? :U

Köszi

(#7793) Bubee82 válasza Markgx10 (#7792) üzenetére


Bubee82
őstag

Én aszondom h 50 gramm untig elég edzés után. Amúgy pedig étkezésenként ~25-30 gramm szvsz. De ha 20 az se gond... Naturálban...

Szteroidnál minimum 2,5 gramm, de inkább 3 gramm / tskg. A 2,5 se egetrengető probléma. Én is annyival toltam. De azért ha többet adsz biztos nem veszik kárba szvsz.

Lényeg h a nap végére meglegyen az összeg, ha törik ha szakad :U

[ Szerkesztve ]

(#7794) Markgx10 válasza bandus (#7790) üzenetére


Markgx10
őstag

A 2,27kg-ost megállítja 10k, de volt egyszer akcióban 6k körül :Y :U Oldódása remek, de ízetlen, koncentrátum + izolátum, szóval jó nagyon (egy évvel ezelőtt 2db 2,27kg-osat vettem és ettem, de nagyon megérte, Janesz szólt anno, hogy akciós az extremefitnél :R)

(#7795) bandus válasza Markgx10 (#7794) üzenetére


bandus
veterán

6k :Y
ennyiért már igazán az a minimum, hogy az ember leszarja az ízét :D jó lenne ilyet kifogni, asszem gyakrabban fogom nézegetni az extremefit weboldalát :)
amúgy ők most mennyire forrtak egybe a bb.hu-val? gyakorlatilag egy vállalkozás, avagy két külön vállalkozás közös tulajjal?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#7796) Bubee82 válasza bandus (#7795) üzenetére


Bubee82
őstag

Most én is Simply Wheyt használok, mivel ugye "nyertem" egy bödönnel amiért ott patkánykodok ;]

Vaníliásat kaptam. Gyenge az íze, 2 deci vízben is, de sztem jó. Nincs vele semmi gond.

(#7797) Bibby válasza Woodslave (#7791) üzenetére


Bibby
addikt

Úgy is nézek ki. Elég ha elképzeled. :DD

Ελευθερια η θανατος

(#7798) zeg válasza Woodslave (#7791) üzenetére


zeg
senior tag

Ezt az összehasonlítósdit hagyni kellene. Más emberek vagyunk, más célokkal, más módszerekkel, más lehetőségekkel. Egy a biztosan közös bennünk: a testépítés. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#7799) Markgx10 válasza Woodslave (#7791) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem akarsz MSN-ezni, kötsög? ;]

(#7800) bandus válasza Bubee82 (#7796) üzenetére


bandus
veterán

hát ha csak ezen múlik, akkor én is szívesen csalok a diétámban ;] :D

amúgy meddig szeretnéd még folytatni? és gondolkoztál-e a következő tömegelési stratégián? szeretnél-e még versenyen indulni?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.