Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21001) penene


penene
őstag

jee, újra függő lehetek.
3 óránként bekapok egy 500as C kapszulát.. :DD

(#21002) borsi válasza penene (#21000) üzenetére


borsi
tag

Megnéztem, ugyanaz van benne. Kivéve a zselatint, az nincs a proenziben. Mivel minden másból 2-3X annyi van 1kapszulában, a napi adag is hasonló... Jó akkor nem lehetsz okos, a gyártók sem ugyanazt gondolják az igazságnak.

[ Szerkesztve ]

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#21003) penene válasza borsi (#21002) üzenetére


penene
őstag

Lehet az valami jó proenzi.
Amit apámék mutogattak (meg hogy vidd el, segít ;] ), annál nagyon gagyi volt a dózis, a joint-xszel összehasonlítva is (és a joint-x sem egy nagy szám ám, de akinek csak védésre kell, arra tökéletes és olcsó).

De lehet keverem, mert akkor nem a joint-xhez hasonlítottam, hanem a kúrám adagjához (amikor 3 cuccból raktam össze a kúrát:D).

[ Szerkesztve ]

(#21004) janeko válasza penene (#21001) üzenetére


janeko
őstag

csak egy kérdés.. mi értelme van 3óránként a Cnek? :U ;]

(#21005) borsi válasza harry (#20957) üzenetére


borsi
tag

Egyszerre ettem túl sokat, mint a kutyák. Amikor már éreztem hogy rosszul vagyok, akkor még valamit. Volt kajapartnerem, meg a melóhelyen bőséges ebédidőm is. Sokszor majdnem lefordultunk a székről, jó bulik voltak :DDD Aztán estefelé otthon ismétlés...Ezt próbáltam azzal kompenzálni, hogy a reggelit kihagytam, így csökkentettem a bevitt kalóriát.
Értem én hogy a lehető legbénább dolog volt, de már elmúlt. Igyekszem megfogadni a tanácsaitokat is, de csak ilyen fokozatosan :DDD

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#21006) penene válasza janeko (#21004) üzenetére


penene
őstag

Ne fázzak meg 40 fokba. ;]

(#21007) borsi válasza penene (#21003) üzenetére


borsi
tag

Jó proenzi :DDD
Beírom ez milyen:Glükszulf-500mg, kondrszulf-200mg, MSM-300mg

A vicces mondjuk az, hogy 60 kapszulás a doboz. Szedd má 90 napig! :DDD

Én hatásként azt vettem észre, hogy olajozottabban mozognak az izületeim. És sokkal többször, de valahogy olyan lágyabban recsegnek :U

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#21008) LOTR


LOTR
addikt

a ....#&@!!!... kivan már ezzel az évvel, szerintem megint beteg vagyok
hétfőn este voltam edzeni elég gyorsan elég nagy intenzitással lezavartam egy hát+tricepsz edzés a végén kicsi has+vádlival, nem is volt gond, kb fél 1-től 10:30ig aludtam, talán fel sem ébredtem, de amikor kelni kellett halálomon voltam, iylen fáradtságérzetem még akkor sem volt amikor hazatekertem a balcsiról 67km után, pedig 20-as fölötti átlagtempónk volt, nekem meg terepgumik vannak a bringámon....
akkor egész nap szarul voltam és ez már a 3. napja, most este aludni sem nagyon tudtam, edzeni meg pláne
az elmúlt évben (ősztől kezdve), kb ötödször vagyok beteg, ennyit beteg talán még soha nem voltam, lehet, hogy köze van az egész életvitelemhez?
tapasztaltatok valami hasonlót?

One Ring to rule them all

(#21009) janeko válasza penene (#21006) üzenetére


janeko
őstag

hát nem izom poloba kell fesziteni, hanem ott a nagykabát abba kell ;]

LOTR: jobbulást :)

(#21010) harry válasza LOTR (#21008) üzenetére


harry
veterán

Sej biz én egy sörözést tudok javasolni a haverokkal a problémád megoldására. Nem tudom mennyire hatékony, én tennék egy próbát ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21011) borsi válasza LOTR (#21008) üzenetére


borsi
tag

A betegség sokszor a fejben dől el. Múltkor valami virológus magyarázta, ha úgy érezzük kezd legyőzni a betegség(konkrétan influenzáról volt szó), mondogassuk hogy nem vagyunk betegek. Szerinte az esetek 60%-ban segít, ha tényleg erősen akarjuk. Csak azért mertem leírni, mert nem Uri Geller mondta hogy működj, hanem tényleg egy szakember. Jobbulást! :R

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#21012) penene válasza borsi (#21007) üzenetére


penene
őstag

jah a recsegés az fasza ám. :))
Ha finomabban az már jó. Nemtom mid recseg, de jó lenne, ha nem tenné.

Nekem a térdem recseg főleg, ill. a jobb könyökömnél van egy pont, aminél nem folyamatos a mozgás, hanem vagy egy kis ugrás, pattanás. Remélem csak izületi folyadék a baja, dokiék szerint nincs baj, igaz 1.5 éve gyulladt. :D

joint x 350, 100, 50 asszem, franc emlékszik. napi adag meg 4 kapszula, szal x4.
De az MSM napi javasolt adagja 2 G, Kondroitin 1-1.5G, glükóban jó a cucc.

(#21013) penene válasza LOTR (#21008) üzenetére


penene
őstag

vitaminból hogy állsz?
Allergia?

(#21014) borsi válasza penene (#21012) üzenetére


borsi
tag

2g MSM, napi 40 joint-x :Y

Egy komplett étkezés :DDD

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#21015) penene válasza borsi (#21014) üzenetére


penene
őstag

:DDD

Ezért mondtam, hogy 3 cuccból raktam össze a napi adagot. :D
joint-X, Condrosulf, MSM.

Most csak Repairt vettem, annak hasonlóan jók a jellemzői, bár MSM kiegészítésre az is rászorulna.

(#21016) LOTR válasza penene (#21013) üzenetére


LOTR
addikt

vitamin:
daily vitamin, 1g c, 1 ca+mg, meg valami gyógynövénykivonat ami amúgy qvadrága, de anyám hozta, hogy allergia ellen jó 12ezer ft és 90kapszula, és szerintem semmit nem használ :D
amúgy szerintem amióta az eszemet tudom allergiás vagyok, gondoltam már rá, hogy az miatt lehet, de furcsállnám, hogy pont most jön ki, eddig még ilyen bajom nem volt tőle
van valami gyógyszer ilyen extrém allergiás tünetekre?

az biztos, hogy nem azért van, mert hipochondriás vagyok :D, hát én mondogattam, hogy nyár közepén nem lehet beteg az ember, ilyenkor már nem sokat segít
2 éve pont a legnagyobb melegben voltam 40fokos lázas, valami vírus volt megfázásos tünetekkel -nem ittam hideget, nem ettem hideget, nem voltam hideg helyen- az utolsó ilyen nagy betegségem az volt, előtte meg talán 1 vagy 2x volt, az utolsó 5 évre nézve

lehet, hogy csak puszta véletlen, de az utóbbi évben gyanúsan sokat voltam beteg, abból kiindulva, hogy amúgy is elég könnyen meg tudok fázni, és nem nagyon figyeltem erre, lehet tényleg csak véletlen

Potter
jólvan az üveg bort, mint gyógymód már ajánlották
én a viszkit szeretem
ha ezeket vegyítem egy kis sörrel meg pálinkával, akkor valószínűleg tényleg ez a betegség-féle lesz a legkevesebb bajom :DDD

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#21017) harry válasza LOTR (#21016) üzenetére


harry
veterán

Hajrá ;]

Erre a tetü parlagfűre vagy nem már tudom mire én is allergiás vagyok, kedden elég rossz volt, de azóta jobban viselem. Pedig most alig eszek vitamint, kifogyóban van az is, kéne venni. Eddi Daily Vita-Min volt, C (por alapú, kb 1g-ot), 1 ca-mg, zöldségek, kevés gyümölcs.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21018) hummerdikk válasza LOTR (#21016) üzenetére


hummerdikk
őstag

Sokat vagy beteg? Hallod, nezess ra az immun rendszeredre verkep alapjan!

(#21019) P00By


P00By
nagyúr

Ma jó edzésem volt, végig volt erőm :) Viszlát! ;]

(#21020) Coyot


Coyot
őstag

Kurvjót hátaztam megint, ráadásul a végén elgurult a gyógyszerem és elkezdtem felhúzni nagyobb súllyal, most már sikerült 7et húzni 140-be, örülök is mert ezek szerint erősödtem valamit :D persze lófasz még a nagyokhoz képest, de lesz ez több is :K

jah és du óta rámjött a hasmenés, nem emészt a gyomrom, és csak átfolyik rajtam a kaja :((( erre esetleg valami megoldás? vegyek probiotikumot? vagy igyak activiát? :DDD
volt már ilyen régebben, de helyrejött pár nap alatt nem csináltam semmit, de jó volna minél hamarabb visszaállna mert nem akarom kiszarni a felszedett kevés izmot is...

Má' nem

(#21021) penene válasza LOTR (#21016) üzenetére


penene
őstag

menjen a sok C, az jó allergia ellen is.
Nekem Telfastom és Zyrtecen van, ha kell szedem.

2-3 évvel ezelőttig durván allergiás voltam (600 féle virágport írtak le:D), tavaly 1 szemet se kellett szedni ,idén 2 hétig szedtem (most egyébként nincs parlag szezon).
Nemtom vitamin miatt-e, nem mindig szedem se a multit, se a Ct.

esetleg csinálj valami teljes vizsgálatot nem fasza így.
No meg ha beteg vagy, 2-3 óránként mehet az 1G C, amúgy én napi 3G Ct javasolok, 1 G a pakkban, 4x0.5G C napközben elosztva (ha beteg, 1 G).
Egy ideig tartottam, aztán lexartam.. voltam beteg, meg nem is. Most valamennyit fogok megint szedni, amikor eszembe jut.

Neked javaslom a sok Ct... az az, ami nem árt. főleg, hogy kajából elég nehéz beszerezni jó mennyiséget.

(#21022) penene válasza Coyot (#21020) üzenetére


penene
őstag

rizs az fog állítólag...

(#21023) janeko válasza Coyot (#21020) üzenetére


janeko
őstag

én is kurvjót hátaztam ;) , végre éreztem egy kis fájdalmat a dorsi-nál, ;]
nem huztam már fel 2hete jövöhéten ujra huzunk ugyérzem ;]

(#21024) janeko


janeko
őstag

na ez hát :R
most olvasgatam arnoldrol, 14 évesen már 2 cuccot is nyomatot :Y

[ Szerkesztve ]

(#21025) hummerdikk válasza janeko (#21024) üzenetére


hummerdikk
őstag

Mindenzt hol olvastad?

(#21026) janeko válasza hummerdikk (#21025) üzenetére


janeko
őstag

bodybuilding.hu, egyik arnoldos topikjába :U

(#21027) LOTR válasza penene (#21021) üzenetére


LOTR
addikt

szerintem nincs sok értelme a c vitaminnak akkora dózisban, szedtem én pár héten át 5-10g-ot is naponta, ugyan úgy megbetegedtem, vagy éppen ugyan annyi idő kellett a gyógyuláshoz
meg állítólag nem is egyszerre szívódik fel ez a sciteces essential c 1000, hanem fokozatosan (időkapszula)
én azért egy kicsit tartok a vesekőtől, elég nekem ez a napi 1-1,3g

délelőtt elmegyek dokihoz, hátha tud valami okosat mondani

One Ring to rule them all

(#21028) zeg válasza LOTR (#21027) üzenetére


zeg
senior tag

Jót nevetek amikor valaki napi 5-10gr cévitamint felzabál, merthogy valaki azt mondta hogy az a faxa.:) Eszteró 2gr mennyiséget fogyaszt/nap és ha jól emléxem versenyidőszakban.(lásd bb edzőválaszol). C-vitamint huszonsok évig max cukorkákból fogyasztottam a szemét kaja mellé, évente egyszer -az influenzajárványok idején- lebetegedtem 3 napra, és ezzel az egész éves betegeskedést letudtam. Biztos jó a sok gr C , csak nem tudom mire:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#21029) penene válasza janeko (#21024) üzenetére


penene
őstag

14 éves korában készült kép? :Y

(#21030) penene válasza LOTR (#21027) üzenetére


penene
őstag

Ja az ilyen időkapszulákat nem ismerem, vagyis volt egy fiatalokról szóló sorozat, nem ugrik be a neve, abban volt időkapszula. ;]

Jah, inkább a doki akkor már...

Zeg: én se nem C vitamint, se nem gyümölcsöt, se nem zöldséget nem ettem 25 évig kb... Mégse volt soha semmi bajom. :D
Azt olvastam, hogy a vitamin ugye egy sportolónak még fontosabb, mint egy átlagembernek (aki otthon ül a TV előtt), mert még jobban igénybe van véve a szervezete.

szerintem 2-3Gnél valóban nem kell több alapból. Sőt, ha van ilyen időkapszula (és hiszünk is benne), akkor valszeg 1G is elég... Ha 0.5-1Gs tablettát szed az ember, akkor azért nem elég 1G, mert annak 2-3 óra múlva már szevasz van... Meg a tabletta felszívódási hatékonysága nagyságrendekkel xarabb, mint a kapszuláé.

Zeg: ja, meg amúgy is te egy UFO vagy, ET megvédett mindentől, minek a Cvitamin? ;]

[ Szerkesztve ]

(#21031) Markgx10 válasza zeg (#21028) üzenetére


Markgx10
őstag

Egyetértek, régebben ki is fejtettem a saját véleményemet erről, kb ugyanez volt :D

Ma vállaztam és el kell mondjam, hogy voltak egész jó pillanataim :O :D amikor sikerült azt az agresszivitást hoznom, amit mindig is szeretnék. Aztán a következő sorozatban már nem. :( Ennyire fiktív vagyok. :B Mindegy 3/4-et adok az edzésre, viszonylagos megelégedettséggel távoztam a teremből, ami ritka.
Egyébként egy kezemen meg tudnám számolni, hogy a 3 év alatt mennyiszer tudtam normálisan edzeni, sajnos komoly gondjaim vannak az elszántsággal/agresszióval. Edzeni lelkes vagyok, mindig örömmel megyek, de amikor nyomom, akkor gyakran lesz rajtam úrrá a tunyaság. :( :D

(#21032) penene válasza Markgx10 (#21031) üzenetére


penene
őstag

ha beszólok az segít? :U
Vagy írjak regényeket a fórumra? :)

Amúgy grat. :C

(#21033) God Vazzeg válasza Markgx10 (#21031) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kéne egy olyan edzőtárs mint én :D Persze nem lenne jó, mert te erősebb vagy, de legfeljebb pakolgatnánk ;] Agresszió lenne, Barátom :R

[ Szerkesztve ]

(#21034) Markgx10 válasza God Vazzeg (#21033) üzenetére


Markgx10
őstag

Dehogy vagyok erősebb, ne viccelj már :(( :D De tényleg jó lenne ha Te lennél az edzőtársam, asszem nem itt tartanék már... :U

(#21035) harry válasza Markgx10 (#21031) üzenetére


harry
veterán

Keress valami normális zenét, vagy próbálj meg a súlyra koncentrálni, ami le kell győznöd. Vagy a kettőt együtt ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21036) God Vazzeg válasza Markgx10 (#21034) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meg én se, végre fejlődnék én is egy kicsit :D Most együtt edzettem egy haverral szerdán, most kezd el fájni a karom! :DDD Szóval jó volt :K

(#21037) Gaboman válasza Markgx10 (#21034) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én is mindig keményebb,pörgősebb zenére edzem,felszívom magam és hajrá,pihenő a sorozatok között talán 10-15 sec,4 izomcsoportot edzek meg 1nap,utána még jön a többi nem kondis edzés.
Az elmúlt 18 napban 16nap edzés +1hete minden este ráadásként több mint 1.5 óra foci.
Még 2 nap edzés és utána 1 nap teljes pihenő mert már a tökeimet elhagyom.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21038) Majstor válasza harry (#21035) üzenetére


Majstor
senior tag

Arra kel gondolni ilyenkor, hogy +1 sorozat = +1 nagymellű szöszibaba akit hazavihet magával :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#21039) bodom87 válasza borsi (#21014) üzenetére


bodom87
tag

szevasz! énis ilyet nyomok(joint). mióta használod? mikor kezdted érezni a hatását?

(az a baj nekem nem megelőzésre, hanem "gyógyításra" kellene)

(#21040) penene válasza Gaboman (#21037) üzenetére


penene
őstag

Én meg KUKIRA vazzzeee... :DDD

(#21041) janeko válasza penene (#21029) üzenetére


janeko
őstag

aha ;]
ha 14 évesen készült volna a kép, amire odaér mr.o-ra már, akkora háta lett volna, hogy be se fért volna az ajtón ;]

[ Szerkesztve ]

(#21042) LOTR válasza LOTR (#21008) üzenetére


LOTR
addikt

körzeti orvosom azzal kezdte, hogy úgy hallja tüdőgyulladás, de azért még kérdőjeles, mondom jól kezdődik a nap :D
kórházban röntgen után doki mondta, hogy ő nem lát ilyet, viszont azt nem tuda megmondani, hogy mi a bajom :D
pihenjek majd elmúlik :DDD

hétfő óta nem edzettem, múlt héten meg egyáltalán, azt hiszem este rápihenek egy jó kis mell+bicepszre :D - aztán majd kiderül

[ Szerkesztve ]

One Ring to rule them all

(#21043) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Hideg 40es kar. Nincs egy hete, hogy 38,5 volt. Látom az ufo helyek elkeltek, gnómra még lehet nevezni?

(#21044) LOTR válasza Foglalt név (#21043) üzenetére


LOTR
addikt

neked bármire lehet :D

nekem meg most ötlik a fejembe, hogy nem tudok aludni ez miatt a hülye betegség miatt, gyakorlatilag szerencsém van, éjjel nappal nézhetem az olimpiát
4 éve meg majdnem szalagszakadásom lett edzésen, pont az olimpia előtt, gyakorlatilag kapóra jött, semmi mást nem tudtam csinálni csak feküdni, meg olimpiát nézni :D

One Ring to rule them all

(#21045) penene válasza LOTR (#21044) üzenetére


penene
őstag

Akkor most már mondhatjuk, hogy te vagy a topic Mr. Olimpiája. :P

Jobbulást!

(#21046) harry válasza LOTR (#21044) üzenetére


harry
veterán

Dokinál jártál már? Esetleg érdemes lehet.
Amúgy jobbulást, aludj s nézzé tévét :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21047) Shodan válasza Gaboman (#21037) üzenetére


Shodan
addikt

az a 10-15 sec nagyon kevés. Én legalább 1 percet szoktam vagy 2őt.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#21048) Gaboman válasza Shodan (#21047) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Pont az a lényeg számomra hogy ne legyen több,minnél elöbb kifáradjak és bedurranyon mindenem.
Intenzív edzést csinálok szinte 0 pihenővel.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#21049) Vandit. válasza Shodan (#21047) üzenetére


Vandit.
addikt

Elég az, hm edzésen 45 percig pihi sincs. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#21050) penene válasza Vandit. (#21049) üzenetére


penene
őstag

Én is legszívesebben szupersettben nyomnék fekve és guggolnék, persze pihenő nélkül. ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.