Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8151) Rivaul válasza Vandit. (#8149) üzenetére


Rivaul
addikt

Lehet hogy nem :D Én a srácra értettem. :B

Mark Genjire áhhh lerajzoljam? :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8152) Lavves


Lavves
tag

:W

(#8153) Vandit.


Vandit.
addikt

Amúgy meg.

A kreatin és a protein mellett, az „elágazóláncú aminosavak” röviden a BCAA-k (L-leucin, L-valin, L-isoleucin) és a glutamin, (mely a teljesítménysportolók kedvence), a megfelelő arányban álló BCAA-k a legfontosabb kiegészítő a sportolók táplálkozásában.

Forrás

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8154) Vandit. válasza Lavves (#8152) üzenetére


Vandit.
addikt

Na mi az?Mazo vagy? :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8155) Rivaul válasza Vandit. (#8153) üzenetére


Rivaul
addikt

Szerintem a kreatin nem elsődleges. Fehérje+szénhidrát aztán ezek mellé aminó s csak aztán a kreatin... A felsorolásbol meg a vitaminokat most ki is hagyom. A kreatint ennyire alapnak veszi mindenki? Tény hogy elterjedt meg hatásos meg érvek hada de nem dobogós ha létfontosságot nézzük szerintem. :B Emiatt sok ujonc elöbb szed már kreatint mint más fontosabb kiegeket vagy akár normális kaját :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8156) Vandit. válasza Rivaul (#8151) üzenetére


Vandit.
addikt

Genji fogyni akar azt mondta.Az,hogy mellette izmot is felszed az más dolog.Ilyen eddzés mellé,amit leírt tökéletesen jó,amit írtam,sőt a tejsavóval nem sokra megy bicikli és úszás után,arra megfelelőbb a bcca.Ha elolvasod a linkelt cikket rájössz miért. ;)

szerk:Ezért

A BCAA-k gyorsak és hatékonyak, melyből következik, hogy egy átlagos fehérjedús étkezés alkalmával (mindegy hogy ez protein italt, vagy húst, halat, tejet, szóját, vagy más fehérjeforrást jelent), mikor az elfogyasztott BCAA´k nem szabad formában állnak rögtön a test rendelkezésére, nem jelennek meg rögtön a vérben. Az étkezés utáni emésztést követően, a vérbe belépő aminosavak 70%-a BCAA, melyek ekkor már az izomzat rendelkezésére állnak. Tehát az Ön izomzata, csak 3 órával később kapja meg a protein italából az izomzatához szükséges BCAA mennyiséget, és a vérébe belépő 50 - 90% BCAA´k mellett, a maradék részt a többi 15 féle esszenciális és közép-esszenciális aminosavak alkotják. A fehérje koncentrátumokból Ön nem tudja BCAA-khoz juttatni AZONNAL az izomzatát, mellyel mondjuk egy edzés utáni időpontban nem késlekedhet!

A BCAA-k második nagy előnye, hogy a szabad BCAA kiegészítőkben jelen lévő, izolált BCAA´k a fehérje-oxidatív enzimatikus folyamatokat nem aktíválják!
A whey protein majdnem 25%-a BCAA (sőt a nagyon jó Whey protein hidrolizátumban szabad és peptid formában), és ezek az aminosavak a whey proteinnél kb. 45 percen belül, a whey protein hidrolizátumnál (de csak a ’valódi’ hidrolizátumok esetében és nem az általánosságban ismert, és eladásra kínált fehérje-tablettáknál, melyekben alig volt hidrolizátum tartalom) már 15 perccel az elfogyasztásuk után a vérben vannak. Ezért gyakran ezeket a fehérjéket ajánlják az edzés utáni vagy az edzés közbeni protein szükséglet gyors pótlására. EZ AZ AJÁNLÁS NEM A LEGMEGFELELŐBB...

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8157) Rivaul válasza Vandit. (#8156) üzenetére


Rivaul
addikt

Ebben az esetben igaz mondjuk én az általánosségra gondoltam a sorrendet illetően.

Látom te is nagy híve vagy az aminóknak, énis marékszámra eszem ugyhogy nem vitatom a hatásosságát de emellé mehet a fehérje ch-nélkül ha fogyni akar szerintem csak profitálhat belőle. :)

Bár a fogyás téma az eggyetlen amibe nem vagyok annyira toppon edzésügyileg mivel kazánszerű anyagcserével rendelkezek.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8158) Bibby válasza Vandit. (#8156) üzenetére


Bibby
addikt

Jó, de akkor a protein izolátumok is jók nem... Az ON is izolátum+koncentrátum.

Ezt amit ide írtál elolvastam.

"a szabad BCAA kiegészítőkben jelen lévő, izolált BCAA´k a fehérje-oxidatív enzimatikus folyamatokat nem aktíválják!"

Na menj a picsbe ilyen mondatokkal. :DDD Tudományos maszlag. :P

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#8159) Vandit. válasza Bibby (#8158) üzenetére


Vandit.
addikt

Elolvastad a cikket?Akkor tudod a választ. ;)
#8153-ba linkeltem.
Rivaul: Ch is mehet fogyás mellett csak vissza kell szorítani a zsírokat és megfelelő időben és mennyiségben kell szedni.Pl 3g/tskg és 2g/tskg protein.
Igen nálam a szabad aminosav előrébb van,mint a tejsavó. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8160) Rivaul válasza Bibby (#8158) üzenetére


Rivaul
addikt

Monnyuk énis pislogtam néhány sornál :DDD :DDD :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8161) L|zsidoboz válasza Vandit. (#8156) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem konkrétan a szöveggel van bajom, de sztem nem egy táp. kieg gyártó cég honlapját kellene szentírásnak venni.
Másrészt nem tudok olyan tápkieget, aminek ne lenne legalább ilyen reklámszövege.
Ezek alapján szinte bármit szedhetne. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#8162) csudri


csudri
őstag

Ez nem a tudósok ide topik bázz! Gyúrjatok vazze! ;]

Uzsi: "Ezek alapján szinte bármit szedhetne. :U" Jaja, tudnám neki ajánlani a kék ibolyát, azt is lehet szedni. :C

[ Szerkesztve ]

(#8163) Bibby válasza csudri (#8162) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor már belinkelem a before képemet ide: munka közben

:DD

Ελευθερια η θανατος

(#8164) Vandit. válasza L|zsidoboz (#8161) üzenetére


Vandit.
addikt

Aham.De konkrét bcaa termékről nem beszélt,hanem a szabad kötésű aminok hatásosságáról,úgyhogy semmi reklám nem volt benne az én nézetem szerint.
Na jó egy pici. ;] Akkor ez egy aminosav reklám volt :F :DDD

Egy biztos nekem bejön és megérzem,ha nem szedem.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8165) Rivaul válasza csudri (#8162) üzenetére


Rivaul
addikt

Pedig most akartuk kicentizni hogy milyen kell legyen a tökéletes fekvenyomás. Utána decinként számoljuk az átlagfogyasztást h2o-bol egy 100 kilós tag esetében s levezetésképpen jöhet az ibolya :C De most hogy mondod :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8166) Lavves


Lavves
tag

Vanditnak részben igaza van szerintem!
A tejsavófehérjének van egy nagy hátránya, amiről
a gyártók persze hallgatnak. :D Elvileg aktivál bizonyos enzimeket,
amiktől a szervezet előszeretettel használ fehérjét energiaforrásént. :(
Persze ezt a gyakorlatban nem vesszük észre, mivel 1 órán belül jön a szilárd kaja,
de nem véletlen, hogy mostanában a jobb gyártók "time released" fehérjéket gyártanak.
Bár abban nem vagyok biztos, hogy a BCAA-nak nincs ugyanilyen hatása... :F

[ Szerkesztve ]

(#8167) harry


harry
veterán

Kuss legyen már, annyi baromságot összehordtok, már fáj a fejem :((
Legyen egy kis ON - edzés után hamar átmentünk a kocsmába, ahol az edzés-utáni tömegnövelő után elfogyasztottam másik kedvenc étrendkiegemet, 1l sört, így hamar kiegészítettem a napi folyadékszükségletem egy részét.
;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8168) Vandit. válasza harry (#8167) üzenetére


Vandit.
addikt

Megfájdult a sok okosságtól mi? :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8169) Lavves válasza Vandit. (#8168) üzenetére


Lavves
tag

Téged ugye már kidobtak a musclebuilderről? ;]

Szerk.: Ott szeretik ám a tudományos eszmefuttatásokat. :DDD
Szóval csak minket tisztelsz meg? ;]

[ Szerkesztve ]

(#8170) harry válasza Vandit. (#8168) üzenetére


harry
veterán

A fenét, agyaltok itt tök fölöslegesen, mondtam már, meg kell tanulnotok kevesebbet gondolkodni (Testépítés alapjai, Első fejezet). :P

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8171) Vandit. válasza Lavves (#8169) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem dobtak,mivel ott nem írkálok,ilyen okosakat. :) Biztos ott csak a szuriról lehet beszélni.Hol az a fórum? :F

harry: Jó,de nekem nem ez az elsődleges sport és fontosabb az energizálás,mint a tejsavó.Amúgy meg mindenki azt szedjen,amire pénze van és számára fontos. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8172) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah jó énis kocc mára, megyek bárányokat számolni a kalóriák helyett, kell egy kis változatosság :K Jó 8 mindenkinek.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8173) Boci_83


Boci_83
őstag

Ebből kóstoltátok már valamelyiket? 100% Whey Pl a karamell, vagy a cappucino ize érdekelne, bár én a gyümölcsöseket is kedvelem, vagy még mindíg inkább az On Whey-t érdemes venni? :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#8174) Woodslave válasza Boci_83 (#8173) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mogyorós csoki ízűt eszek most. Hosszú idő után első fehérjém, nem rossz, de nem ölök embert, ha kimara egy turmix, ha érted mire gondolok

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8175) Markgx10 válasza Boci_83 (#8173) üzenetére


Markgx10
őstag

Én megvettem szinte mindegyikből a 100gr-osat (4 adagos, gyakorlatilag ízminta) és a karamell nagyon jó volt, ezen kívül a fahéjas fehércsokis mokka volt még a kedvencem, nagyban a málnás csoki van, barátnőm nagyon szereti én kevésbé, de még az is teljesen jónak mondható. :U

(#8176) ithomas válasza Markgx10 (#8175) üzenetére


ithomas
őstag

És az inkább csoki vagy inkább málna? :)
A fahéjas fehércsokis mokka tényleg nem rossz...de kövezzetek meg,nekem a kedvencem még mindíg a sima scitec csokis fehérje.
Próbáltam már ezt a csokis-kókuszos cuccot is...nem ájultam el attól se,pedig imádom a kókuszt is meg a csokit is...:)
De amúgy rossznak egyiket se mondanám...főleg az ON után!(Ízről beszélek persze)

Real eyes realize real lies!

(#8177) harry válasza Boci_83 (#8173) üzenetére


harry
veterán

Nekem a kókuszos van, szeritnem kicsit túl édes, vagy legalábbis töményebb/krémesebb, mint a volumass csoki, de azért egész jó. Haver VM35 pro-ból vett vaniliásat, az szintén finom volt, ez is gondolom olyan (bár van két féle is, az asszem a fehéjas volt). Ha most vennék, az szerintem a fehércsokis lenne.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8178) Boci_83


Boci_83
őstag

Köszi az infókat, azt hiszem veszek előbb egy 100g-osat, megkóstolom, mielőtt a vödröset megvenném, de ha az ON vanilia lemegy, akkor ezek közül szinte biztos hogy bármelyik... :DDD

**********

(#8179) Bubee82 válasza Vandit. (#8156) üzenetére


Bubee82
őstag

Én meg szilárd kaját eszek edzés után, ráadásul diétázom is és eddig nem történt semmi negatív tapasztalat :U Szal akkor hogy is van ez? :U

Én úgy gondolom h egy darabig fontos a tudomány és figyelembe kell venni pár fontos dolgot, de mindig ott van a tény h a legtöbb testépítő nem foglalkozik ilyen kérdésekkel mégis elértek valamit.

Amit a Nyúl csinál az is faszság. Minden új, tudományos kérdést lefikáz, mindig csak a régi módszereket szapulja, holott a fejlődik a világ, így vannak és lesznek új dolgok, amivel jobbá lehet tenni a sportot. Ez a fajta konzervatív gondolkodás tőlem távol áll.

Ellenben a tudományban van egy olyan dolog h: HA, TALÁN stb. Főleg a táplálkozástudományban van ez így. Bárki mondhat bármit, mindenféle megalapozottság nélkül és vagy elhiszi az ember vagy nem. Ezért mondom azt h nem feltételnül kell minden tudományos maszlagot bevenni.

MOD:

Természetesen vannak dolgok amik megkérdőjelezhetetlenek, mint pl. a szabad aminosavak gyomorból való azonnali felszívódása.

Azt amúgy tudtátok h az MCT-k szintén közvetlenül a gyomorból szívódnak fel? A csecsemők pl csak az MCT-ket tudják felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#8180) P00By válasza Bubee82 (#8179) üzenetére


P00By
nagyúr

Amit a tudományról írsz teljesen igaz, meg ugye vannak azok a dolgok amikről fogalmunk sincsen :U

Tudom, h már sok bajod volt velem :D De mégis leírnád mit tanácsolsz számomra(a kérdéseket lentebb/fentebb olvashatod), az evészeten kívül, mert az most nagyon jól megy mind mennyiségben, mind mínőségben :) Köszi :U

(#8181) Vandit. válasza Bubee82 (#8179) üzenetére


Vandit.
addikt

Én meg szilárd kaját eszek edzés után, ráadásul diétázom is és eddig nem történt semmi negatív tapasztalat Szal akkor hogy is van ez?

Ezt pontosan mire írtad?

Én úgy gondolom h egy darabig fontos a tudomány és figyelembe kell venni pár fontos dolgot, de mindig ott van a tény h a legtöbb testépítő nem foglalkozik ilyen kérdésekkel mégis elértek valamit.
Persze,hogy elértek,de náluk számítsuk bele a kokszot is. :U

Én edzés után megiszom a tejsavót meg a kreatint+bcaa kombómat és annyi.Párszor a szilárd kaja is kimaradt edzés után és nem esett be az eső.A msáik edzés után 1általán nem iszok tejsavót csak bcaa,glutamin+ ch megy.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#8182) Bubee82 válasza P00By (#8180) üzenetére


Bubee82
őstag

Semmit. Egyél, légy türelmes. Amit kajával építesz - igaz lassan - az a legjobb. Amire érdemes esetleg költeni az az edzés közbeni tápanyagital: glutamin, aminosav, vitargo vagy cukker.

Akkor érdemes más pluszhoz folyamodni amikor platót fogsz és nem fejlődsz tovább. De akkor is először a kajával kell kísérletezni, mert ugye evidens h minél fejlettebb vagy annál több kell mindenből. Aztán ha a kajával tényleg minden rendben akkor egy új sokkolást kell kipróbálni, vagyis megváltoztatni az edzésben valamit. És ha már mindent megpróbáltál, akkor jöhetnek az egyéb dolgok: kreatin (bár ez végülis mehet mindig, mert egyféle tápanyag), slágerkoxok, koxok.

A te döntésed h mit választasz.

(#8183) Bubee82 válasza Vandit. (#8181) üzenetére


Bubee82
őstag

Azt h nem követem a szigorú szabályokat, h edzés után gyorsan felszívódó kutyafaxa meg ilyenek, mégse történt probléma (izomvesztés, összeszakadás stb). Most pl iszok tejsavót, mert kaptam ugye, de azt se edzés után használom.

Persze,hogy elértek,de náluk számítsuk bele a kokszot is

Jó, akkor nézzük meg pl Lénárd Lajost. Egyszerű falusi legény, kurvára nem foglalkozik a tudománnyal - valószínüleg - mégis durván néz ki, úgy h nem nyúlt roidhoz. Mindig a kox jön elő... De én tudok neked olyan naturál embert mutatni aki tényleg naturál, de soha senki nem hinné el. Pedig igen komolyan nézik őket a hatóságok. Abban a naturál szövetségben úgy van a szabály h bármikor és bárhol ellenőriztethetik őket, az év bármely napján.

Íme:

(#8184) Woodslave válasza Bubee82 (#8183) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez meg genetika. Ha van genetika, akkor van minden, ez hamar kiderül. Ha 1 év után még azt kérdezed hogy legyél izmos, akkor baxhatod. Ha nincs olyan jó genetikád, akkor meg figyelni kell a dolgokra. Ha xar genetikád van akkor megint mindegy.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8185) Rivaul


Rivaul
addikt

Nah a mai jócselekedetem megvolt. Srác ugygondolta megpihenteti magán a 60 kilót azt mire észrevettem már kapálódzott. Levettem róla legalább bicóhoz jóljött bemelegítésnek :P Most visziont go meló...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8186) P00By válasza Bubee82 (#8182) üzenetére


P00By
nagyúr

Most büszke vagyok magamra :D , ezt beszéltünk(részben) és igy is akarok tenni.

(#8187) Lavves válasza Bubee82 (#8183) üzenetére


Lavves
tag

Hát igen, valahogy nem lepett meg, hogy fekete az illető.
Nekik általában hihetetlen genetikájuk van, ezt asszem Bandussal
is emlegettünk nem is olyan rég...

Szerintetek amúgy ebből mennyi lehet igaz?
"2007-04-09
Naturál IFBB profik?
Elfoglalt emberhez képest Milos Sarcev (kép - web - hír) egész nap a neten lóg és mesél: "Ronnie Coleman évekig állította, hogy tiszta... egészen Kanadáig 1996-ban, amikor is a színpadon Flex előtt azt mondtam neki: 'Ha most is azt mondod, hogy doppingmentes vagy még mindig, akkor lelöklek a színpadról!' Ronnie nevetett és azt mondta: 'Má nem mondom!' Aznap ő nyert, Flex 2., én 3. lettem." Milos úgy hiszi, hogy Mike Ashley, Darrem Charles és Jean Paul Guillaume tiszta volt egy ideig legalábbis. (eredeti Tesztoszteron.hu hír)"

(#8188) Rivaul válasza Lavves (#8187) üzenetére


Rivaul
addikt

Egy ideig <-- ez a része kb igaz :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#8189) God Vazzeg válasza Woodslave (#8184) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha szar is a genetikád, lehet nem leszel kólmen, de egy jó fizikumot fel tudsz építeni, csak nehezebb :U Szerintem ;)

Bubee: teljesen igazad van, én se hiszek a kiegekben, csak a kajában, ha nincs pár hétig fehérjém velem se történik semmi, nem esek vissza, meg semmi :D

(#8190) Woodslave válasza God Vazzeg (#8189) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha te mondod :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8191) csudri válasza God Vazzeg (#8189) üzenetére


csudri
őstag

...ha nincs honnan visszaesni... ;]

(#8192) God Vazzeg válasza csudri (#8191) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, ebben mondjuk tökéletesen igazat adok :R

(#8193) P00By


P00By
nagyúr

Megvót, hát+váll. Kivagyok és holnap milyen lesz... A nagy zabán is tul vagyok :DD

(#8194) Icewind


Icewind
aktív tag

Filozom rajta hogy berendezek egy kis kondi szobát... szerintetek mennyiböl lehetne összehozni? Ilyen 2-3 univerzális gépre gondoltam + néhány sulyzóra. Nyilván úgy összeválogatva, hogy minden fontosabb izomra jusson valami. Kicsit költséges dolognak tünik, mit gondoltok? :)

(#8195) P00By válasza Icewind (#8194) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is gondolkodtam rajta, ki is számoltam, ha agyon ütsz, akkor se fogok emlékezni az összegre :D

(#8196) csudri válasza Icewind (#8194) üzenetére


csudri
őstag

Több százezer forintra jön ki a legalapabb felszerelés is. Gondolj bele, hogy abból hány évig tudsz terembe járni, ahol minden van! Meg edzeni amúgy is teremben, otthon csak bohóckodni lehet. (szvsz)

(#8197) P00By válasza csudri (#8196) üzenetére


P00By
nagyúr

A feelingről nem is beszélve :D

(#8198) harry válasza csudri (#8196) üzenetére


harry
veterán

Attól függ milyen lehetőségei vannak. Belvárosban a terem azért nem olyan olcsó, egy év 80-100eft környéke, utazgatni kell, stb, de legalább tudsz jól edzeni. Ha otthon van egy pincéd vagy valami külön szobád, garázs, stb ahol be tudsz rendezni egy termet az azért nem rossz, elég néhány komolyabb gép, pár állvány, illetve jópár tárcsa - de ha ezt valaki el tudja készíteni, van alapanyag vagy lakatos ismerőse az sokat segíthet, bármikor lemehetsz edzeni, kényelmesebb, stb. Vagy esetleg pár kombigépet beszerezni és azokon edzeni, ez talán a két megoldás között van, költségesebb, és még sem olyan jó. Pl bb.tv-ben volt Lénárd Lajosék otthoni terme, az elég jó volt.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#8199) fero02


fero02
veterán

Szevasztok peteszok. ;] :DDD

Gondoltam megosztom veletek, ismét elkezdtem edzeni. 3 hónapja leraktam azt a rohadt bagót, és idejét éreztem, h újra nekikezdjek. Remélem most több látszatja lesz, mint régebben. :)
Ma volt egy kis lájtos vas emelgetés a súlyok belövése végett, de hétfőtől teljes erőbedobással, koncentrációval elkezdem az alapozó edzést.

Tudom, h leszarjátok, de így legalább lett egy ON postom is végre :DD .

Na húztam, mielőtt megjön köts Boxi, aztán beszól vmit és felidegel ;] :D

(#8200) P00By válasza fero02 (#8199) üzenetére


P00By
nagyúr

Szerintem el se kezd ;] Nem kell ide Boxi :DD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.