Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85350) bandus


bandus
veterán

egy kis termékajánló: [link] Nike Trail Jacket Gore-Tex Infinium

ezt a dzsekit már régóta kinéztem, múltkor pedig 45%-kos akció keretein belül volt elérhető a nike.com-on így nem hagytam ott 105 euróért. eddig 2-szer próbáltam zordabb körülmények között. múltkor Alg-gal a széltől védett remekül, ma pedig egy laza másfél órát esőben töltöttem, de a dzseki vízállsága is hibátlan volt, nem ázott át egyáltalán. azért persze hiába reklámozzák rettenetesen szellőzőnek, ez a gore-tex membrán nem az. így aki izzadósabb, mint én annak nem ajánlanám, de egyébként szuper dzseki. ha összehajtogatva vinnéd magaddal olyat is tud, de azért nem olyan szuper kicsire. kb kétszer akkora súlyra és összehajtva méretre is, mint a sima széldzsekim: [link]

nekem a salomon bonatti nagyon oversized volt, ezért lett ez. de hiányoznak az extra funkciói, így abból is beszerzek majd szerintem egy trail verziót. az alá a nagyobb zsákok is beférnek, ami tök szerencsés. viszont ha ez 100 eur körül jön szembe valakivel és tényleg fasza védelmet szeretne, annyit szerintem megér :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.