Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37372) seadrone


seadrone
őstag

sziasztok!

a tegnapi edzésre 29 km volt az adag, ez volt életem eddigi leghosszabb futása, 6:45 lett az iram átlagban.

a 12. km-nél volt egy mélypontom fejben, de megoldottam utána már élveztem a futást, a jó időt.

új cipőben futottam, és a 26-27. km-nél éreztem, hogy a jobb nagylábujjamnál valami nem jó, kicsit dörzsölődik. nem lett hólyag belőle. nem s szokásos zokniban futottam, ez is okozhette, de a cipő is, mert nem mondodm hogy zavaróan, de néha éreztem, hogy éri az ujjam végét a cipő.

3 hét múlva maratont futok, és nem tudom, hogy ebben a cipőben nyomjam, vagy a régiben, amiben nem volt 21 km-en ilyen ügyem, viszont a csillapítása azért gyengébb.

most vasárnap lesz egy 34 km-em, azt lehet a régiben futom, hogyazzal miújság, de akkor az újat ki kell tennem parkolópályára.

hogy látjátok?

köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.