Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24112) bencze válasza Melorin (#24101) üzenetére


bencze
senior tag

Inkább hőmérséklet függő, a szél csak kicsit módosító tényező. nagy hidegben ezt hordtam, -10 környékén, de fennebb is. A vékony decathlon sapka 0 környékén jó. Azt leszámítva baseball sapka jobb időben, de azt inkább csak nap ellen használom.
Csősálből van a vastag polár féleség amit nagy hidegben használtam (valami nagyon olcsó ebayesből vettem 2 db-ot), egy számjegyű mínusztól kb 5 fokig a vékonyabb, decathlonost használom.
Egyébként -10 alatt egy cicanadrágot és egy bővebb futónadrágot viseltem, fölötte a sima hosszú cicanadrág típus, 8 fölött rövid.
Felsőnek pedig nagy hidegben 3 réteg - vékony biciklis aláöltözék, rá hosszú ujjú futópóló, rá egy rövid. -10 fölött csak az előző kettő, 0 fölött a hosszú elég szokott lenni, 5 fölött az aláöltözék rövidujúval, 10 fölött rövid.
A szelet amolyan 3-4 fokos módosítónak szoktam felfogni.
Ezek többnyire a decathlonos cuccokat jelentik, abból kb lehet tudni milyen vastag stb.

[ Szerkesztve ]

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.