Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) loosht válasza Zebu (#18) üzenetére


loosht
senior tag

Igen, megjött. Nagyon tetszik! Olyan picike, hogy szinte csak egy optika az egész! :D Sokat gondolkoztam mielőtt megjött volna, hogy milyen memóriakártyát vegyek bele, de amikor kibontottam meglepetés ért, mert volt benne egy 4 gigás kártya. Igaz ez a 4 giga mindössze 28 percre elég HD FH-ban, de standrad HD-ben 1 óra 10 perc. Egyenlőre kisebb családi eseményeket fogok csak felvenni, aztán majd jövőre nyaralások előtt veszek egy 16 gigást, akkor már sokkal olcsóbb lesz. A kártya sebessége elég jó, kameráról PC-re a másolás 10MByte/s (kártyaolvasóval nem próbáltam). Próbaképp kipróbáltam a Sandisk 1 gigás M2-esemet átalakítóval és tökéletesen működött vele. A másolás ezzel 9MByte/s volt. Az akksi elég jó, kb. 110 percet bír. Van benne infrás nightshot, amivel teljes sötétségben is lehet kamerázni. Képeffektekben nem bővelkedik a kicsike, de hiába volt az előző kamerámban vagy 8 féle, sose használtam egyet sem. Fókusza elég gyorsan és pontosan dolgozik, a felvétel és az LCD kijelzőjének szinei kifejezetten élethűek. Fotó módban is hasonlóan jól teljesít (természetesen karmerákhoz mérten), 10.2 megapixelben gyártja a képeket, de kamera módban, felvételezés közben is lehet 7.6 megapixeles képeket készíteni. A kapott szoftvereket nem próbáltam, nem tudok róluk nyilatkozni. Nagyon profi a szerkentyű, még a kezembe sem vettem, csak megláttam a doboz kinyitásakor és máris beleszerettem!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.