Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Badb0y


Badb0y
addikt

Melyik kamerák azok, melyek most nagyon jók ár/érték arányban ?

Mennyire ajánljátok még a canon hv szériát? HV30 hv40 ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#802) Badb0y válasza Badb0y (#801) üzenetére


Badb0y
addikt

Illetve nekem volt Hg20-am hf20-am is, de nem érték el azt a minőséget mint a hv30. Érzékelő is kisebb volt, de ahogy nézem ez még mindig fenn áll.

Mennyire tudják beérni a szalagos minőséget a jelenlegi kamerák. 2év most kiesett a kamerákból.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#803) Tomix24 válasza Badb0y (#802) üzenetére


Tomix24
addikt

Szalagos minőséget? Mivan? :DDD
A telefonon beéri őket háromszor minőségben. :P

[ Szerkesztve ]

(#804) Badb0y válasza Tomix24 (#803) üzenetére


Badb0y
addikt

HV30 minőségét ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#805) poweradi


poweradi
csendes tag

Sziasztok,

Még karácsonykor vettem az innen ajánlott HMX-H200-as Samsung kamerát. Már felgyülemlett elég sok videó, amit szerkeszteni kellene, tudnátok ajánlani valami nem túl bonyolult programot hozzá, vágáshoz, a videók összeillesztéséhez stb..?

Egyébként van valami feature arra, hogy 1080i ből 1080p legyen? Lehet semmi köze hozzá, de ahogy játszom le az 1080i videót amit a kamerával vettem fel, iszonyúan riceg a kép ahogy fordul a kamera, 720p-ben nincs nyoma sem ilyennek!! A PC-vel nincs baj, viszi szépen, tehát nem akad, csak ez a hülye képremegés van ahogy fordul a cam... :S MPC-HC vel játszom le.

Köszi. Ádám

(#806) Tomix24 válasza poweradi (#805) üzenetére


Tomix24
addikt

-Media Player HC - Kapcsold be a Deinterlacing-et az opciós részben.
De ha még jobb képet akarsz, ott van egy másik lejátszó - a Splash player(teljest próbáld letölteni ;) )

- Szerkesztő progi, effektekkel, feliratozással, profi menüvel: Power Director ultra 64bit Pl..

- Simán veszteségmentesen szétvágni/összeilleszteni:
(kamera saját beépített szoftverével, amit az érintőképernyőn érsz el)
- Teljes Windows-os progik:
Boilsoft Video Joiner vagy Aone Ultra Video Joiner - ezek pár másodperc alatt összeillesztenek, és nem változik a minőség. (Direct stream mode..)

-Szétdarabolni:
Xilisoft Video Editor 2

Ha csúszna a hang - MKV mergeMKVToolnix
[link]
És pár másodperc alatt veszteségmentes MKV-vá alakítja, és a hangra kattintva, a format specific optionban -300-at írsz be a Delay üres mezőbe, és lám nem csúszik a végeredmény.

1080i ből 1080p - Háát, 50képkockával rögzítesz félképekkel, tehát 25 kép lehetséges teljes képpel, tehát 1080/25p lehetséges. De marha időigényes, és a Splash player teljesben valós időben tünteti el a recéket. De ha megnyugtat és értesz hozzá akkor Xilisoft.Video.HD Converter 6.6

[ Szerkesztve ]

(#807) Tomix24 válasza Badb0y (#804) üzenetére


Tomix24
addikt

Ja látom már mire gondolsz. És igen az 1080i-s maximális minőségét már a mai kamerák 50.000Ft-os határnál is elérik,és elegánsan túl is lépnek rajta. Jobbak már az objektívek, nagyobbak a zoom-ok, van már normális képstabilizáló(optikai), erősebb képfeldolgozó chipek, és elég olcsóak a gyors és nagy SDHC kártyák. Szalagos kameránk volt régen, de arról visszanyerni, illetve arhiválni PC-re nem volt túl nagy öröm. És a tesztjét olvasva nem akarnék ilyet már többet. 1080p-s kamerák pedig már 110-130 körül is vannak, na ott a képminőség még egy szintet ugrik.

(#808) amdphenomX4


amdphenomX4
csendes tag

Üdvözletem! Pár napja nézegettem FullHD-s kamerákat, hogy milyen árban vannak, mert már megérné újítani a régi kazettás Sony CCD-TRV418E kamerámat. Nehezen váltom le, mert imádtam és még most 8év után is olyan állapotban van mint amikor megvettem. Csak amikor megvettem az 1080p-s tévémet, nem számoltam vele, hogy rajta az ezen készült videók pocsékul fognak kinézni. Tehát a kérdésem igazából az lenne, hogy mi a véleményetek a Samsung HMX-Q10-ről és a JVC GZ-HM430-ról? Kicsit a samu felé húzok, mert jobbnak tűnik, de egy árban vannak (60körül).

[ Szerkesztve ]

(#809) Daniford válasza amdphenomX4 (#808) üzenetére


Daniford
tag

Ha kicsit feljebb visszaolvasol akkor a teljes HMX-q10 kivesézést megtalálod mert pont a napokban volt szó róla.
Nekem a q10-em van és nem csalódtam benne... SŐT!

(#810) poweradi válasza Tomix24 (#806) üzenetére


poweradi
csendes tag

Köszi a segítséget, a recés dolgot megoldotta win7 alól simán a Windows Media Player, vele nem riceg... Próbáltam én a shadereket állítgatni MPC-HC-ben semmi javulás nem volt!

Időközben feltettem az AVS Video Editor 5.2-t, ez is jó szerinted? Már készül az első vele, igaz, azt nemtudom, hogy milyen kimeneti típust állítsak be, hogy tényleg veszteségmentes legyen! H.264 et kellene? Most AVC-t állítottam be, asszem 1500-as bitrátát ajánlott. 1920x1080 képméret, azt nem tudom miért, de csak 30fps-t lehetett max beállítani! Lehet ez 1080p és nem 1080i akar lenni?

(#811) Tomix24 válasza Badb0y (#804) üzenetére


Tomix24
addikt

[link]
jelszó tomix, 50K körül ilyet kapsz most.

(#812) amdphenomX4 válasza Daniford (#809) üzenetére


amdphenomX4
csendes tag

Tényleg.
Elolvastam, és Q10 lesz. :)

(#813) poweradi válasza poweradi (#810) üzenetére


poweradi
csendes tag

@Tomix24

Áhh, amit csináltam videót, nagyon sz.r lett ezekkel a beállításokkal...
1,2Gb voltak az eredeti fájlok(egyben) és csinált belőle 144Mb-t fél óra alatt... :(((

Ne ezt a programot használjam, vagy mit kell beállítani a veszteségmentes "konvertáláshoz/ mentéshez/???

Lehet nem ezt a progit kellene, mert iszonyat szaggat meg teljesen remegős a kép ahogy mutatja a videót szerkesztésnél... Tudod olyan mint amit írtam a MPC-HC-nél, csak itt még akad is.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#814) 197505 válasza Tomix24 (#811) üzenetére


197505
csendes tag

Tomix jók a videók..a beagle meg nagy aranyos,nálunk is van kettő :D

(#815) Potib


Potib
csendes tag

Üdv

Segítséget szeretnék kérni. 40k alatt "komoly" digitális full HD kamerát keresek. Formára olyat, mint a Flip kamerák, amelyek gyártását megszüntetik.

(#816) Tomix24 válasza poweradi (#813) üzenetére


Tomix24
addikt

De most mit is akarsz? Azt hogy ne legyen recés a tévén? Mert akkor ne akard szerintem 1080p-be tolni, azért sokminden beállítást vágni kell fejből, nem egyszerü. Szedd le ezt a progit, és állítsd be így:

Progi:
[link]
vagy
[link]

Beállítások:
[link]
majd
[link]

Ezután 1080p lesz az 1080i-nél lejátszás közben, legalábbis kitölti a félképet, hogy recementes legyen.

(#817) poweradi válasza Tomix24 (#816) üzenetére


poweradi
csendes tag

Jaj nem-nem azt csak kérdeztem lehet-e, semmi több!

Tehát a darab videó fájlokat amiket a kamerával csináltam 1080i-ben, szeretném egy videószerkesztő progival összeilleszteni, 1-2 effekt, aztán menteni úgy, hogy az veszteségmentes legyen!!
Most szedem a CyberLink PowerDirector 9.00.2330 szerkesztőt.
Itt majd mit válasszak a mentésnél, azaz kimeneti formátumként, hogy veszteségmentes legyen a videó! (video formátuma, bitráta,fps,REF..)
Köszi!

(#818) Tomix24 válasza poweradi (#817) üzenetére


Tomix24
addikt

Beállításoknál 25p-re tedd. Produce-ba pedig a h264 Avc
profile name: AVCHD 1920x1080p
Ez nem veszteségmentes, olyat nem tudsz, hisz szerkeszted. De hasonló minőségü lesz..
Ha csak összeilleszted a lent említett szoftverekkel egy nagy file-ba, (Boilsoft), na ott lehet veszteségmentesen, ugyanolyan fileformátumot kapni.(Mert csak összeilleszted nem szerkeszted)

Kezd nem ide illeni ez sok minden, próbálgasd, amiket leírtam már elégnek kell lennie :DDD

[ Szerkesztve ]

(#819) poweradi válasza Tomix24 (#818) üzenetére


poweradi
csendes tag

Oké, próbálkozom, köszönöm! :)

(#820) Badb0y válasza Tomix24 (#807) üzenetére


Badb0y
addikt

HV30 1.33 szorzóval full hd. 25MB/s tud és 24p 30p 60i-t.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#821) Tomix24 válasza Badb0y (#820) üzenetére


Tomix24
addikt

[link] 1080/50i-tud vagy megfelezi a sebességet és 25p, igaz. Europában.

(#822) poweradi válasza Tomix24 (#821) üzenetére


poweradi
csendes tag

Még 1 kérdés, hogy a kamerával készített 720p és az 1080i-s videók amik egymást követik, csak más felbontásban, ezek összefűzhetőek-e?
Köszi

(#823) Tomix24 válasza poweradi (#822) üzenetére


Tomix24
addikt

Nem ajánlatos összefűzni veszteségmentessel. De mondjuk "A" szerkesztő progi meg tudja oldani, mert ott amúgy is teljes átkonvertálás van(Vegas/Powerdirector/stb).

[ Szerkesztve ]

(#824) EkSYS


EkSYS
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kamerát, egy amolyan kisegítő kamerát amikor felvétel van.

SD900 vs. Canon G10 ?

Szerintetek?

Eki - az eredeti

(#825) zazahoho


zazahoho
őstag

3 év garanciával!!!páran kerestük nyáron :U

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#826) tthom


tthom
senior tag

Jam, említettem én is a múlt héten, de nem reagált rá senki. Biztos már mindenki megvette, akit érdekelt :K

(#827) koncsik válasza tthom (#826) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Engem nagyon is felcsigázott ;-) Azóta is mindenhol nézegetem a kritikákat, sajnos mindegyik pozitiv. Tehát ebben a kategóriában és árfekvésben jelenleg ez a legjobb? A Sony hx9v is nagyon szimpatikus, de a fényképezőgép részét nem dicsérik... Volt sony cybershotom (2MP, no opt. zoom, 128MB csúcs memorystick-kel - annyiba került, mint a Pana Lumix-ok), de jelenleg a fényképezőgépeim is (FZ-50, LX3) és a dvdfelvevő és TV is Panasonic... (valószínűleg a 10 éves koromban kapott pana rádiómagnó határozta meg az elfogultságomat)
Milyen fényképeket csinál az SD-90? Tudom 5mp, de a fényképezőgépekéhez mérhető? Persze végszükség esetére gondolok.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#828) Tomix24 válasza koncsik (#827) üzenetére


Tomix24
addikt

Végszükség esetére jó persze. De látatlanba, a kamerákon nincs vaku, tehát fényes nappal lehet vele biztosan elfogadható képet lőni.

(#829) koncsik válasza Tomix24 (#828) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszi a gyors választ. Ebben speciel van beépített vaku emlékeim szerint, de az műxik fotózásnál is?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#830) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Persze az is bosszantó, hogy USA-ban 80ezer Ft körül kapható (az LX50-et is rokonnal hozattam haza, semmi gond nem volt vele - NTSC/PAL nem volt probléma, 110V-220V is rendben volt - ezt még ellenőriznem kell, bár ez esetben kockázatosabbnak érzem az USA importot.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#831) Dr.OG válasza koncsik (#829) üzenetére


Dr.OG
tag

Nekem SD60-asom van, de a két kamera szenzora ugyanaz.

A vaku működik fotózásnál, sőt, direkt ahhoz van (a videolámpa egy másik, LED-es fényforrás).

A fémyképek fő problémája, hogy egyrészt nagyon látszik rajtuk az interpoláció (nem értem, miért kell az 5MP, mikor a szenzor 3,32MP-es), illetve a "művi élesítés" (digitálisan túlkontúrozottak a képek, vagyis sötét alakok körül egy világosabb körvonal látható, és fordítva). Emellett a színhűségük sem az igazi (sajnos a fehéregyensúly ügyetlensége tipikus Panasonic betegség...)

(#832) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Esélyes hogy kicsit off kérdés. Nem venni akarok csak olyan kamerára lenne szükségem amivel egy fontos rendezvényt rögzíthetek 720p de inkább 1080pben.
Ismerősnek van egy sony HD (pontos tipusszámot nem tudok) 80Gb HDD-s kamerája. Erre mennyi anyag férne rá kb?

Előre is köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#833) EkSYS válasza cintula187 (#832) üzenetére


EkSYS
senior tag

hi!

A Sony-t de nem ismerem, de épp most vettem fel egy Pana SD900-al, ami 12.5Mbit-el rögzítette a FullHD-t, ezzel a 80Gb-ra kb 14 óra fél rá. Namost ezek a kis kamerák max. 24Mbit-et tudnak így szvsz, 7 órát tuti fel tudsz venni vele.

Eki - az eredeti

(#834) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Erről jut eszembe... ;-) SD-90hez 2 db 16 GB kártyát gondoltam venni (P...shopban olcsóbb mint a 32GB), 1 óránál többet még sosem vettem fel egyben (előző kamera Sony vmi 62 Megapixel MiniDV, szerettem, még jó lesz tartaléknak). Class 10 kell vagy elég Class 4? Van olyan márka, ami abszolút ellenjavallt? Panasonic kártya fontos vagy bármilyen lehet? (Persze még az egész csak tervezgetés...)
Ápdét. Kezelésiben látom Class 4 jó, igaz ez a gyakorlatban?
Az aksi 50 perc felvételt garantál, igaz a külön megvehető már 1ó45p-et.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#835) tthom válasza koncsik (#834) üzenetére


tthom
senior tag

Nálunk meg közben eldőlt, megbeszéltük nejemmel és megkockáztattuk a Sony HX9V-t. Hátha arra, amire nekünk kell, elég lesz vidkamera+fényképező helyett. Amúgy kevés fénynél az SD90 tuti jobb. :) Eleve nagyobb a lencse.

Memkártya még nem ért ide, megrendeltem ebayről, 32es Adata Class10 7e-ben lesz. De amúgy tele van 8e-ért mindenfélével. Tudom, nincs gari, de optimizmus. :) Addig is egy 4gb-os van benne, class4es. Érdemes amúgy 10eset, annyival nem drágább, Árgépen 14e körül van a 32es.

A Sony nem rossz amúgy. Bízok abban, hogy nyomásra adnak ki új firmware-t, amivel már nem csinál vízfestményeket. :) Egyébként ez is csak 100%os nagyításnál feltűnő, normál módon nézve, előhívva, sokat nem zavar. A gép gyors, olyan erős keresőfénye van, hogy csak néztem. Ami már most bosszantó nekem, hogy a vaku előugrik, nem fix helye van, így vigyázni kell, hogy amikor vakuzni akar az ember, ne ott fogja meg. Fekete színű nem volt az egész országban, így arany lett, de nem gagyi, legalább nem tucat fekete készülék. :)

Filmfelvételnél még csak szobában próbáltam, nem tökéletes fénynél, hát, használható, de gondolom szabadban lesz az igazi, de a képstabilizátor eddig jónak tűnik, persze, 16x-nál már érdemes stabilan fogni.

(#836) koncsik válasza koncsik (#834) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 SD-90. Ismerkedünk. Nagyon kicsi és könnyű. Folyt.köv. :-)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#837) Baca


Baca
csendes tag

Sziasztok!
Itt a fórumon olvasottak alapján vettem egy Pana HDC-SD60-as kamerát.Nagyon meg vagyok elégedve vele gyönyörű képe van.Amiben segítséget szeretnék kérni az az .m2ts fájlok összefűzése.Itt írtátok páran,hogy a hozzá adott HD Writer szoftverrel csináljátok,én is néztem a szoftvert,megy minden vele szerkesztés stb. még a "merge" gombal össze is tudom kapcsolni a klippeket,de nem tudom,hogy hogy kell elmenteni,hogy egy darab m2ts fájlt kapjak.A mentésnél mindig abban a fájlstuktúrában ment mint ahogy a kártyán van és a stream mappában vannak a klippek,de nincs összefűzve.Valaki legyenszíves mondja el hogyan kell csinálni,nagyon bénának érzem magam .-)

(#838) turbobusa


turbobusa
senior tag

Sziasztok!

Fotózás mellett egyre nagyobb teret hódított számomra a videózás, azonban még nem rendelkezek videókamerával.
Hosszabb távra tervezem a leendő készülék vételét, ezért profibb készüléket kívánnék vásárolni, mely manuális beállításokkal is jócskán büszkélkedik.

Kamera mellett néztem a dslr Canon gépeket, főként 550d-t, belépőszintű gép, azonban nagyon szép videót rögzít fullhd-ban.
Pontosan mikor mozgóképet veszek fel, ilyenkor nyitva van a tükör vagy folyamatosan mozgatja?
Mennyire bírják a videózást, ezek a gépek?
Fókusz jobb bennük, mint egy félprofi kamerában?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv.: Busa

(#839) Tomix24 válasza turbobusa (#838) üzenetére


Tomix24
addikt

Ez egy fényképezőgép, kamerának kevés lenne. Más hibrid fényképezőkkel hasonlítsd szerintem.

(#840) Dr.OG válasza Baca (#837) üzenetére


Dr.OG
tag

Én simán össze tudom fűzni a HD Writer AE 2-vel a videójaimat! A program használata nem túl bonyolult, bár nem is nagyon logikus. Lényeges, hogy először be kell másolni gépre kártyáról az .mts fájlokat, így lesz belőlük .m2ts. Ezután a video szerkesztésen belül kell kiválasztani a 'merge' (fűzés) opciót, itt beállítani a kimeneti formátumot (AVCHD vagy DVD/MPEG2), és utána tudod a jobb felső ablakból a vízszintes alsóba átpakolni a fűzni kívánt fájlokat. Utána alul 'next', kijelölöd a mappát, és már indul is a móka! A végeredmény valamivel rövidebb lesz, mint a kiindulási fájlok méretének összege, érdemes valami könnyen felismerhető nevet adni neki, mert alapértelmezettként a kiindulási fájl alapján nevezi el, nehéz észrevenni, melyik is a végtermék (persze méret alapján már könnyű kiszúrni...)

(#841) turbobusa válasza Tomix24 (#839) üzenetére


turbobusa
senior tag

Sd90-el szemezgettem, manuális beállításai milyenek?
Ha utána számolok, drágábban jönnék ki az 550d-vel, hisz 150e a váz, 1-2 obi mindenféleképpen szükségeltetik hozzá.
200e forintot alaphangon megüti, abból meg elég komoly kamerát lehet vásárolni.
Elsőre azonban ennyi pénzt nem fektetnék bele, mert nem vagyok elég tapasztalt beállításokat illetően.
120e forintig kívánnék elmenni, nem tudom ennyi pénzért lehet kapni egy jó, megbízható kamerát, mely manuális beállításokkal büszkélkedik?

(#842) Tomix24 válasza turbobusa (#841) üzenetére


Tomix24
addikt

sd90 nem rossz, 80.000 az Ebay-en ahogy néztem. Inkább ajánlom azt mint egy fényképezőgépet, amibe beleaplikálták a kamerát. Van már HD toll kamera is :W

(#843) Baca válasza Dr.OG (#840) üzenetére


Baca
csendes tag

Köszönöm :-)

(#844) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Sziasztok!

HD kamerát szeretnék venni, de az itt olvasottak alapján nem tudom eldönteni melyik legyen.
Elsőre a sony hdr-cx160e fogott meg, de nem sokan dícséritek itt a sonyt.
Az a baj, hogy hiába megyek fel a netre, mert csak olvasni tudom az adatokat, jó a youtubon vannak videok, amiket ilyen kamerákkal készítettek, de a youtubon is van korlát, hogy milyen minőségben tölthetsz fel egy videot (nyílván nem Full HD-ban), így az alapján sem lehet dönteni.

Az lenne a legjobb, ha minden márkában kipróbálhatnám akár az üzletben.
Szeretnék tiszta, remegésmentes képet, normális optikai zoomot, optikai képstabilizátort, és hogy éjszaka is tökéletes legyen a minőség, ne legyen szemcsés a kép.

Ezeket figyelembe véve melyik kamera a legjobb 120.000 Ft-os árkategóriában?
Hasonlított már össze valaki ilyen kamerákat személyesen? pl. Samsung, Panasonic, Sony

Köszi a választ előre is.

(#845) kelly7


kelly7
aktív tag

Egyre jobban idegesít ez a hang el csúszás a felvételen. Minek tesznek a kamerába gyárilag olyan programot ami összefűzi, ha nem lesz jó a hang.Kipróbáltam Boilsoft video joiner-el ott is csúszik a hang, ráadásul sm player le sem játssza csak a hangot. Hihetetlen hogy ilyenekkel kell tökölni egy ilyen árú géppel. Mindegyik kameránál ilyen, vagy csak a Samsungoknál?

(#846) Tomix24 válasza kelly7 (#845) üzenetére


Tomix24
addikt

Mielött lángra gyújtod a Samsung MAgyarországi központját, :DDD Jelzem ez nem a kamera hibája. Sajnos a H.264 (MPEG4.AVC) formátum összeillesztésnél néha csúszást eredményez a filmen. Ha tesz is ilyet, akkor kb 300Milisec-et csúszik előre az időben. Szerencséd hogy az előző kamerám is ugyanebbe a formátumba mentett, így nyertél 1 év kutatómunkát :DDD

Két megoldás van:

MKVtoolnix 4.9.1 program(free) szedd le , majd - Megnyitod a progit, ADD hozzá a filmet(amit elötte a Boilsoft-al pl összeillesztettél. Bedobja külön a hangot meg a képet. Kattints egyet az A_aac hangsávra, majd kattints alatta a Format Specific Optionsra. A Delay rublikába írd be -300(tehát mínusz, írányba toljuk) és alúl Start muxing. Pár másodperc és kész is. MKV lesz a kiterjesztés, amit minden lejátszó imád, és nem piszkál bele a minőségbe.

A másik megoldás ha Vegas-al, Power Director-al a még nem összeillesztetteket teljesen átkonvertálod. Pár órás műsor. Más megoldásokat nem javasolnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#847) oidka válasza kelly7 (#845) üzenetére


oidka
tag

irj te is a samsung ugyfelszolgalatra!

nekem azt irtak vissza, hogy csak a kameraval adott intelli studioval lehet osszerakni :(

(#848) kelly7 válasza oidka (#847) üzenetére


kelly7
aktív tag

És akkor a kamerában lévő összeillesztő mi a carnak van benne? Kipróbáltam a gyári programot is, olyan 500MB filmet negyven perc alatt akar összefűzni. Tök jó. Négy gigával meg ott hagyom a gépet dolgozni egy napra. :(( Én személy szerint azért vettem ilyen kamerát, hogy ne kelljen vele tökölni. Konvertálni stb. Azért vettem direkt kártyásat, hogy azzal se kelljen tökölni. Erre csúszik a hang. Vicc

(#849) oidka válasza kelly7 (#848) üzenetére


oidka
tag

azt kerdeztem toluk, hogy milyen progival lehet a szamitogepen osszefuzni az mp4-eket.

nekem ket kartyan van 12giganyi felvetelem, igy eselyem sincs kameran osszefuzni. intelli studioba mar be sem merem rakni, a par perces felvetelt is orakig akarja szamolni :W

(#850) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, bármilyen kártyás gépet is vesztek, a stop gomb lenyomása után lezárja a file-t, és egy esemény felvétele akár 50-100 kisebb darabból is állhat. Legyen az .Mts vagy .mov vagy .mp4, egyik gyártó sem ad veszteségmentesen összeillesztő progit a kamerához.

Ahelyett hogy megy a siránkozás , a Boilsoft 1 perc alatt összeilleszt nálam 8 Gigányi anyagot, és ha csúszás van(10 ből 4x) akkor pedig további 2-3 perc míg a lentebb leírtakkal a MKVtool helyére rakja a hangot, és a PC-m is jobban szereti pl. Ez összesen 5 perc az életemből.

Ha tudtok olyan kamerát, aminél kevesebb mint öt perc utómunka van, írjátok már meg :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.