Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Szőrös  válasza #45997568 (#1) üzenetére


Szőrös 
veterán

GOTY? ;] :P :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#52) #45997568 válasza Szőrös  (#51) üzenetére


#45997568
törölt tag

Meglatjuk, minden eselye megvan hogy kategoriajaban az legyen ;] Egy Collectors Editiont azert huztam :DDD

(#53) westlake


westlake
félisten

Finom lesz. ;)

Play nice!

(#54) #45997568 válasza westlake (#53) üzenetére


#45997568
törölt tag

Neztem tegnap, nagyon kezdek belehabarodni, elkezdhetnenk vegre tesztelni is :) Ehhez a jatekhoz fel kell majd noni rendesen, elegge osszetett es komlex lesz :)

Remelem a cheatereket kiszedik hamar es odafigyelnek erre.

(#55) #45997568


#45997568
törölt tag

Majus 18-an este stream, magyar ido szerint 7 orakkor.

(#56) Dave567 válasza #45997568 (#55) üzenetére


Dave567
addikt

Remélem nagyon lealázza a mai játékokat. :R

(#57) #45997568 válasza Dave567 (#56) üzenetére


#45997568
törölt tag

En azt varom hogy jol szorakozzak, szurjek ki kemenyen es buntessek a cheatereket. Ha masik jatekosok leolnek mert jobbak, jobban jatszanak az oke :) Ovatos vagyok, ha ad 200-300 ora szorakozast mar megerte, ha tobbet akkor meg kiralysag. Meglatjuk :)

(#58) Dave567 válasza #45997568 (#57) üzenetére


Dave567
addikt

+ 200 :R

(#59) Musicking válasza #45997568 (#55) üzenetére


Musicking
aktív tag

Itt 17 órai kezdetet írnak.

SpinTires térképek: https://userscloud.com/go/1q2nebwr69wm/ , S.T.A.L.K.E.R. mods:https://mega.co.nz/#F!3MtwVBpZ!yS78_98dwg4MnYAHR_NYIw

(#60) #45997568 válasza Musicking (#59) üzenetére


#45997568
törölt tag

Mar emailt is kuldtek :)
pont akkor vegzem es uton leszek haza, de majd becsatlakozom kesobb.

(#61) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Streamek felvételről:

Angol
Orosz

Live-Die-Respawn

(#62) .LnB válasza oriic (#61) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon Stalkeres, vagy nagyon"Orosz" stílusú game lesz. Ez van akinek előny, van akinek nem.
A fegyverek testreszabása, a skillek, azok elég jól mutatnak. De nekem nem jön be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#63) westlake válasza .LnB (#62) üzenetére


westlake
félisten

Így van. Neked tökéletesen megfelel a Division. ;] :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#64) .LnB válasza westlake (#63) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én igénytelen.
Nem nagy lendülettel álltam neki mint egyesek és ezért nem is koppantam.

Van aki így járt:
[link]

:U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#65) westlake válasza .LnB (#64) üzenetére


westlake
félisten

Igen, volt ilyen. :K

Play nice!

(#66) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

28 perc videó

Live-Die-Respawn

(#67) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A fegyverek és a használatuk fantasztikusak az összes videóban amit eddig láttam! Lehet érezni a súlyt, a hangok realisztikusak, nincs telenyomva szubbasszussal, stb... Ezt meg fogom venni, remélem akkorra már meglesz az új gépem. Azért sajnálom, hogy online lesz, egy ilyen hangulatú singleplayer nagyon hiányzik, bár nekem nyilván a S.T.A.L.K.E.R. után fáj a szívem. Nagyon nagy művészek ezek a keleti fejlesztők, a hangulat valami eszméletlen. Bízom benne, hogy az online raid-ek inkább a realisztikusságot és az intelligens ellenfeleket szolgáltatják és nem egy fps WOW irányba mozdul el a dolog. Az a durva, hogy eredetileg a Division-re vettem volna meg az új gépet, de most már megvárom kicsit mi van az új kártyákkal, esetleg átmeneti kártyával építek egyet. Ezt csak azért írom, mert amennyire vártam, hogy Tom Clancy, realisztikus, kiváló történet, atom grafika,stb..., annyira nem érdekel az egész. Itt van elő rendelve bundle-ban és lehet eladom a kulcsom, mert minél többet tudok meg róla annál unalmasabbnak tűnik. Tiszta Second Life, ahol a taktikai rész nem is fontos, a történetmesélésről sem vagyok meggyőződve. A Tarkovból pár hete láttam egy rövid előzetest és annyival több velő van benne! Csak ez az egyszeri meghalás és az online aspektusa aggaszt azért. Remélem a Survariumhoz sem lesz hasonlatos semmiben...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#68) Highground


Highground
aktív tag

"Dear friends, today we have conducted an ultimate analysis of the expected alpha testing launch of Escape from Tarkov and are now ready to disclose the date of launch.
The most important point of the early testing is the solid base that will be added to the game in the coming days and will make it to the Alpha - and, ultimately, serve as a steady foundation to Escape from Tarkov.
Opening access to whatever we have now, "as is", in our opinion, does not serve any purpose. Alpha testing should not only polish the project and add content, but thoroughly balance and flesh out the details of game mechanics.
This is why we have formed a perfectly clear vision of what alpha testing should include - the version of the game where we could solve all of these tasks together!
We hereby announce the start of Escape from Tarkov alpha testing for August 4.
In the time remaining to the launch of the tests we are going to reveal several new game features in form of videos or streams, so stay tuned!
Thank you for your pateince!"

Magyarul: Reményei(n)k (és számításaik) szerint, Aug. 4.-én indul(hat) az alpha teszt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#69) westlake válasza Highground (#68) üzenetére


westlake
félisten

Augusztus? Kicsit mintha el lennének csúszva.

Play nice!

(#70) Highground válasza westlake (#69) üzenetére


Highground
aktív tag

Éreztem, hogy az orosz fejlesztés nem fog zökkenőmentesen menni. Nem is mertem előrendelni. Persze azért nincs ok a nagy aggodalomra (remélhetőleg). De ahogy elnézem, nem mernék nagy tételben fogadni arra, hogy még idén kijön... augusztusban alpha, utána további fejlesztés még 1-2 hónapig legalább mielőtt jöhet a beta. A beta kb. november körül várható legjobb esetben is (szvsz). :/ Nem hiszem, hogy beta után 1 hónappal már kiadják. AAA-s címek esetén mondjuk átlagosan 1 hónap az "átfutási idő" a kiadásig. De tekintve, hogy gyakorlatilag a semmiből csinálták... no és oroszok :) Mindegy... majd kiderül... idővel... sok idővel :D
Szvsz inkább ne kapkodják el. Jónak néz ki, inkább foglalkozzanak vele rendesen és adják ki "készen".

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#71) Dave567 válasza Highground (#70) üzenetére


Dave567
addikt

Én nem bánom ha késnek, meg csúsznak, csak jó játék legyen, sőt ahogy nézem nagyon jó lesz, de nem baj ha jövőre tolódik, csinálgassák csak.

(#72) kócos87 válasza Highground (#70) üzenetére


kócos87
csendes tag

Na szeretnék én is hozzászólni és, először is úgy gondolom, hogy itt nagyon jó játékok vannak. Én imádom a Dayzt és most ez az escape from tarkov egy nagyon nagy buli lesz. Továbbá én is nagyon bizok benne, hogy nem fognak elmenni a képességfejlesztés vonalon annyira, mint a divsionbe, hanem inkább a lootolás és fegyverek erőssége lesz a mérvadó. A grafika tényleg hihetetlen, de pont most vagyok gép váltásnál és alig várom, hogy mindent fullba nyomassam streameléssel.
A csúszást szerintem azért nyomták ennyire távolra, mert az oroszok azok kemények, faszák. Tudják, hogy késni fog a játékkal sokat és nem akarják hitegetni a népet, plusz, ha ki fog jönni az alpha, az sztem 70-80%-os lesz.
Már régóta tudok erről a játékról, de videókat nem nagyon néztem, mert melóból követem a topicot, de amit most láttam az teljesen lenyűgözött.

[ Szerkesztve ]

(#73) Dave567


Dave567
addikt

Gondolom mindenki látta, de ha nem akkor egy kis látványosság.

[link]

(#74) #45997568


#45997568
törölt tag

Lassan indul az Alpha teszt, mar jott egy email arrol hogy nemsokara jonnek a reszletek.

(#75) #45997568


#45997568
törölt tag

Alpha Testing

Elorendelesi sorrendben hivjak be majd a teszteloket, az indulastol szamitva 2 heten belul mindenki be fog kerulni.

Es jott is a level:

Dear *****!

Very soon, August 4th, the Technical Alpha Testing of Escape from Tarkov will go live.

As we have announced earlier, the admission to Alpha testing will be processed in waves, with 1-2 days intervals, according to the date of pre-order.

To claim eligibility for participation, you should thoroughly read and accept the conditions of Nondisclosure Agreement and fill out the info form.

http://www.escapefromtarkov.com/signup-for-alpha

You can follow the news on the testing process and admission waves on our dedeicated Twitter account

https://twitter.com/AlphaEft

After filling out the necessary forms, please stand by till you receive the testing invitation letter.

As soon as your turn to join the testing in one of the admission waves comes, you will get a link to the game download and an access to the closed part of the forum dedicated to the Alpha testing.

In the initial stage of the testing, you will have to report the discovered bugs and issues on the forum; later on, we will introduce an in-game bug reporting tool.

The owners of Limited Edition pre-order package are able to choose their in-game names (nicknames) prior to the start of the testing; this option is already available on our website.

More info on what should be expected from the Alpha-testing version of the game can be found on our website:

http://www.escapefromtarkov.com/news/id/31

Best of luck!

[ Szerkesztve ]

(#76) kraven54


kraven54
aktív tag

Kapott már valaki besorolást?

(#77) #45997568 válasza kraven54 (#76) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hat EoD-sek kezdik ott is vasarlasi sorrendben, gondolom amint indul kuldik az emaileket, elotoltest nem valoszinusitek, de kiderul.

(#78) westlake válasza #45997568 (#77) üzenetére


westlake
félisten

Szar lesz VPN-nel játszani. :O

Play nice!

(#79) #45997568 válasza westlake (#78) üzenetére


#45997568
törölt tag

Megvettem az Europa valtozatot, a CIS-es meg ocseme, Chrome-ban bekapcsolja a VPN-t es ennyi, nem veszes. Remelem jon lassan az email a reszletekkel.

Logoljatok be az Accountotokra es toltsetek ki az NDA-t, akkor jelentkeztetek hivatalosan a tesztre!

[ Szerkesztve ]

(#80) kraven54 válasza #45997568 (#79) üzenetére


kraven54
aktív tag

Ja én kitöltöttem, azért kérdeztem kapott e már valaki invet, mert holnap 4.-e

(#81) #45997568 válasza kraven54 (#80) üzenetére


#45997568
törölt tag

En csak ma toltottem ki, kiderul, szerintem este vagy holnap kezdik el kikuldeni a meghivokat.

(#82) h3llboy


h3llboy
csendes újonc

Sziasztok!

Azt tudja valaki hogy pl. a size of stash a Standard verzió vásárlása esetén is maradandóan 'fejleszthető' majd arra a szinte ami az EOD-hoz alapból jár (10x60) vagy minden egyes elhalálozáskor redukálódik esetleg ez maradandóan a felár kiváltsága?

(#83) #45997568


#45997568
törölt tag

A teszterek elso hullamat mar beengedtek, 1-2 naponta fognak behivni tovabbiakat, elorendelesi sorrendben.

Szolok ha bent vagyok, kepeket, videokat nem lehet kiszedni es feltoltogetni!

(#84) Dave567 válasza #45997568 (#83) üzenetére


Dave567
addikt

Várom a beszámolódat a játékról majd. :R ;)

(#85) westlake válasza Dave567 (#84) üzenetére


westlake
félisten

Nem adhat. ;]
Ma hívtak be olyat, aki január 4-én vette meg a játékot.

#83: Mi a vásárlásod dátuma?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#86) #45997568 válasza westlake (#85) üzenetére


#45997568
törölt tag

Aprilis 17 :) Szoval jovo heten valamikor jovok, addig van mivel reszelni az idot :)

(#87) Dave567 válasza westlake (#85) üzenetére


Dave567
addikt

Nem baj, videó meg képek nem kellenek, nekem beszámoló kell, hogy milyen lett, érdemes megvenni vagy sem. :))

(#88) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Alpha/beta? Mizu a játékkal?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#89) #45997568 válasza K1nG HuNp (#88) üzenetére


#45997568
törölt tag

Meg nincs meghivo, eddig 2 hullamot engedtek be, varunk :K

Amugy NDA alapjan semmit sem mondhatunk, menjetek fel a Tarkov honlapjara, tt talaltok kepeket meg beszamolokat amit kiengednek a fejlesztok.

[ Szerkesztve ]

(#90) #45997568


#45997568
törölt tag

Kaptam ma meghivot, leszedtem 4.5GB telepitot, most logoltam be, a hangulat eddig eleg jo, mindjart megnezem mik a lehetosegek. Mivel sem kepet sem videot nem lehet kitenni, ezt most mellozom. Kesobb/holnap meselk mik a benyomasok.

(#91) westlake válasza #45997568 (#90) üzenetére


westlake
félisten

Nálam VPN-nel sem működik az orosz lokalizációs verzió. Nem jó hír a jövőre nézve sem. :(

Play nice!

(#92) #45997568 válasza westlake (#91) üzenetére


#45997568
törölt tag

Mi nem mukodik vele?

(#93) Motoxxx


Motoxxx
tag

Sziasztok a CIS es változat nem fog mőködni innen? Mert akkor fel kell upgradelni europaira, ami nem jó hir, de ha máshogy nem megy muszáj lesz.

(#94) westlake válasza #45997568 (#92) üzenetére


westlake
félisten

Leírtam, hogy mi nem működik.
"Region: Russia and CIS countries"

#93: Lehet régiót váltani? :F

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#95) #45997568 válasza westlake (#94) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nekem siman leszedi a klienst, bent vagyok a jatekban is CIS-es accounttal, es meg VPN se kell, a szerverek meg nem mennek mindig.

[ Szerkesztve ]

(#96) Motoxxx válasza westlake (#94) üzenetére


Motoxxx
tag

Lehet! A CIS es verziót europaira át lehet váltani kemény 10.000 Ft ért. Ahogy most látom a CIS es verzióval csak orosz régióban lehet játszani. Legalábbis azt irják, hogy az összes szerveren csak az európai verzióval lehet menni. Szóval összességében 3-4 ezer forintot lehet nyerni a VPN s módszerrel. Leglábbis ha jól számolok.

(#97) westlake válasza #45997568 (#95) üzenetére


westlake
félisten

"605 - Servers not found"
Ez a hibaüzenetes ablak jön ki már órák óta. Ha aktív volt valami VPN, akkor más hibával szállt el.

Play nice!

(#98) #45997568 válasza Motoxxx (#96) üzenetére


#45997568
törölt tag

Hol tudod a regiot valtani rafizetessel?

(#99) Motoxxx válasza #45997568 (#98) üzenetére


Motoxxx
tag

Főoldal, Pre order ott letekered arra averzióra ami neked van és ott irja a CIS esnél, hogy upgrade europien version. Rákatt átdob egy fizetos oldalra ha kifizeted máris az európai verzsön a tied sajnos a VPN el az áfát nem sikerült megkerülnöm legalábbis nekem nem ment. A különbség annyi, hogy a rubel euró váltás miatt pár ezer forinttal lett olcsóbba VPN-el ,mintha euróban fizettem volna ki.

(#100) #45997568 válasza Motoxxx (#99) üzenetére


#45997568
törölt tag

Kiraly vagy :R , koszi, akkor ocsemnek lesz egy EU-s verzioja ^^ :DDD 31£ az upgrade, 57£ volt az alap, ez igy 88£, jobb mint a 14X£ amit az elejen kert volna ;]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.