Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) ONEFREE válasza RazoR (#3547) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Nekem is EOD van. Nem sajnálom mert mikor meg vettem nagyon jókat játszottam vele. De ez kb 5 éve volt. Amikor a karakter futását alakították át utána egyre lejjebb ment a szememben. Azóta több szinten történt visszalépés számomra ami miatt már élvezhetetlen. Az offline coop mód is megjött mire nem érdekel. 😂 Helyette már inkább Bf4 és BF 2042 megy.

[ Szerkesztve ]

(#3552) pehaa


pehaa
tag

ööööö oké :DDD

(#3553) pehaa válasza pehaa (#3552) üzenetére


pehaa
tag

Másik kérdés, hogy jut be 52-es szintű PMC Ground Zero-ra ? :DDD Mára elég is volt szerintem ebből …

(#3554) vaakuum válasza pehaa (#3552) üzenetére


vaakuum
addikt

Az "Account life time" és az "online" milyen összefüggésben van egymással?
Valami ott nem tűnik kereknek.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3555) Kupszi válasza vaakuum (#3554) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Úgy hogy ebbe a wipe-ba 2 órája lépett be, de az előző wipe-okba szedett össze 467órát.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3556) vaakuum válasza Kupszi (#3555) üzenetére


vaakuum
addikt

Hát ez az... az account lifetime sem lehet két órás, mert ez az account már egy ideje biztosan megvan neki. Wipe-lifetime kellene, hogy legyen. :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3557) malacka87


malacka87
senior tag

Napi sznten 10-15 speed hackes embert látok! Nevetséges ez a játék! :D SZerintem már a bsg is szarik az egész játékra! :D

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3558) Kupszi válasza malacka87 (#3557) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Nem szarik rá, mert jönnek a report üzik, csak szimplán nem tud mit kezdeni vele. Olyan mintha nemlenne védelem a csítek ellen a launcherbe és a BSG maga oldja meg.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3559) pehaa


pehaa
tag

Akció, -20%

(#3560) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Üdv!
Szeretnék csatlakozni, lehet valakivel coop-ban menni, aki tud tanácsokat adni meg hogy mi merre hány méter?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#3561) BandiHUN


BandiHUN
veterán

IRJ4E-Z12TL-W4RRM-5ID1A
3 nap teszt Arena, akit érintene, nekem nem kell:R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3562) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Jön az Arena Breakout steamre! Hamarosan zárt teszt, addig lehet jelentkezni.

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#3563) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Lehet venni az új csomagokat "potom" 250 EUR + áfáért :C
Nagyon jó irányba halad a játék..... :W

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3564) CptAdamica válasza Shkiz0 (#3563) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ubifos most biztos irigykedve tekint Nikitáékra, ők csak fostos 130 eurót kérnek a legnagyobb Star Wars csomagért ez meg 125.000 Ft... elképesztő. Ilyenkor azért viccesek azok a hangok, miszerint még csak béta a játék és előzékenyebbnek kell lenni vele szemben.

Megyen!

(#3565) Szeszkazán válasza Shkiz0 (#3563) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Az utolsókat rúgja a tarkov, ez most egy last rókabőr a fanatista játékos bázishoz.
Elkövetkező évben belül jönnek a UE5 Extraction shooterek, amióta a GWZ teszt is elindúlt hirtelen 2naponta patchelik a tarkovot.

De ez nem fog segíteni rajtuk, a chater + 1millás gépen van 60FPS Streetsen dolog, tehát a Unitiy miatt csapdában vannak, ez a szar rájuk fog rohadni.

Az új játékok meg elhúznak mellettük a modern motornak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

(#3566) Shkiz0 válasza Szeszkazán (#3565) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én is így gondolom részben. Már egy ideje (1-2 éve) rossz irányba tart a tarkov, és most ahogy látom, ez mindenkinél kiverte a biztosítékot nem csak itthon, hanem külföldön is.
Elvileg nemsokára jön halandóknak is a béta Grayzone teszt lehetőség nem csak a streamereknek, plusz májusban jön az Arena Breakout is, remélem a tarkov meg eltűnik pár éven belül a süllyesztőbe mert bármennyire jó game lehetne, mindent elrontanak amit csak lehet.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3567) malacka87 válasza Shkiz0 (#3563) üzenetére


malacka87
senior tag

Úr isten mi ez a szar… Ilyen ár mellett jó az alap eod wipe okkal…

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3568) Szeszkazán válasza Shkiz0 (#3566) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Arena Breakout Gamplay videó ma este 6-kor, nagyon kíváncsian várom, hátha valami jót kapunk.

Ott van még a Doki játéka is, Deadrop, abból is lesz 1-2 éven belül valami.

4 Wipeon keresztül hazudták a Unity 2021 upgraded, azt most már 2023ra megyünk.
Utolsó videóban aztmodnja ne várjunk FPS boostot tőle. OKKKKK.
Soha nemlesz új motor a játék alatt, hulladék marad és csakis a utolsó cash grabbing megy mert szép lassan csökken a playerbase folyamat.

Az új hitbox is kész vicc, felveszed a 500ezres T6 armort és arm pitbe 1tappel egy scav :)

A lóvé nagyrésze már régóta csak kokóra megy.

Pedig valami nagyot letehettek volna az asztalra, én nagyon szerettem, Lightouse óta csak a mélyrepülés van.

[ Szerkesztve ]

(#3569) Cheesus válasza Shkiz0 (#3563) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nem akarok belevau, de ha megvan az Edge of Darkness kiadás (mint itt sokaknak bizonyára), akkor "csak" 95€+áfa. Nem védeni akarom őket, csak a tisztánlátás végett írtam le ezt :R

https://www.twitch.tv/csehla

(#3570) Shkiz0 válasza Cheesus (#3569) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

És ez amúgy szerinted rendben van? 120 eur ami több mint 45K! Ennyiért 2 AAA jatékot kapsz.
Nem véletlen hőbörög mindenki most, mert ez nonszensz egy olyan játékért ami 7-8 éve bétában dekkol, és alapvető dolgok nincsenek rendbe rakva.
Még ez a 120 eur is sok, nem hogy 325.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3571) Drenadar


Drenadar
veterán

skines microtransakció kellene... amit kitaláltak az eléggé vérszegény dolog... :|

ha lenne valami nagy és számottevő újdonság akkor rendben lenne ez az ár... de így nem annyira...
A fő probléma hogy nem sok játék az ami olyan mint a Tarkov...

(#3572) Hauptmann válasza Szeszkazán (#3568) üzenetére


Hauptmann
addikt

Milyen volt a gameplay videó?

(#3573) Shkiz0 válasza Hauptmann (#3572) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

1p-es :D
Itt viszont van egy hosszabb.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3574) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Pfuuu gyerekek, ebből ma / a napokban lesz még botrány. Egy ideje már hallgatom Lvndmarkot, és kemény, hogy a BSG úgy gondolta, ha átírja a weboldalt akkor az már nem követhető vissza :D
Eddig sem volt jó helyzetben a tarkov de nem lennék meglepve, ha ezzel megásták volna a saját sírjukat.
[link]

Ez meg mindent visz :DD

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3575) Szeszkazán válasza Hauptmann (#3572) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Hát nem tettem le a hajam, kikell próbálni, ingyen lesz :D

(#3576) Szeszkazán válasza Shkiz0 (#3574) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Remélem kapnak egy jókis lawsuit-ot, fullba nyomják mostmár.

(#3577) vaakuum válasza Szeszkazán (#3575) üzenetére


vaakuum
addikt

Ingyen? :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3578) Szeszkazán válasza vaakuum (#3577) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Igen, Arena Breakout Infinite F2P lesz bezony.

(#3579) Szeszkazán


Szeszkazán
senior tag

Elkezdődött a Damage Control, de szerintem ez így csak rosszabb lett :D

(#3580) pehaa


pehaa
tag

Na hát így ennek a játéknak sajnos annyi…

(#3581) Hauptmann


Hauptmann
addikt

6 hónap PvE. A jó kurva anyátok, az.

(#3582) nanorambo


nanorambo
őstag

Sajnos tényleg nagyon úgy tűnik, hogy kezdenek szállingózni a konkurens címek és nikitáék elkezdtek kapkodni, megpróbálnak még minél több bőrt lehúzni (irdatlan pofátlansággal is), amíg még lehet. Csak nekem ebből az jön le, hogy ha érkezik egy tényleg komoly kihívó, akkor nikitáék beodbják a törölközőt. csak addig meg annyi pénzt akarnak kihúzni belőle, amennyit lehet.

(#3583) Shkiz0 válasza pehaa (#3580) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3584) DrTechnoid válasza Shkiz0 (#3563) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Most nézem, az EOD fölé még ~55k lenne áfával :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#3585) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kicsit OFF: Április 29 15:00-kor indult a Gray Zone early access.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3586) CptAdamica válasza CptAdamica (#3585) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vagyis hétfőn még csak megjelenési dátumot fogunk kapni, de hátha az is jövő hét lesz. :)

Megyen!

(#3587) nanorambo válasza CptAdamica (#3585) üzenetére


nanorambo
őstag

Erre nagyon kíváncsi vagyok. Szerintem messze nem lesz annyira intenzív, mint tarkov, de nekem bejön a full open world inkabb pve exzraction shooter. Tarkov az inkabb olyan, mint egy deathmatch, kicsi pályákon.

[ Szerkesztve ]

(#3588) vaakuum válasza CptAdamica (#3585) üzenetére


vaakuum
addikt

Ez a Grey Zone is a tarkov csapat műve, vagy csak átvették tőlük a különböző méretű stash és securebox ötletet?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3589) RazoR válasza vaakuum (#3588) üzenetére


RazoR
veterán

Semmi közük hozzá szerencsére!
Ha nézel videót bármelyik ilyen típusú játékről nagyon hasonló a rendszer mindnél.
Kb ugyanúgy mint a PUBG - Ring of Elysium.

(#3590) CptAdamica válasza vaakuum (#3588) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerencsére nincs közük hozzájuk, úgy tudom, hogy Csehek.

Megyen!

(#3591) corbend


corbend
csendes tag

Nagyon remélem a játékosbázis nem hagyja ennyiben.BSG nem tudja már, hogy mit csinál. Nem semmiért van a játék mind a mai napig béta fázisban, 2017 től igencsak sok idő eltelt már.Ha buknak, semmit nem lehet visszakövetelni tőlük. PVE játokot szeretnél, hogy ne találkozz csalókkal ....... fizess érte. Na ez már a szánalmas kategória a részükről. :DDD

(#3592) Hauptmann válasza corbend (#3591) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az a baj, hogy pár elvakult faszkalap megvette már, meg be is védi őket.

(#3593) Shkiz0 válasza Hauptmann (#3592) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Na-na. Már a tegnapi felajánlásra is rákontráztak és érzik, hogy itt gáz van.
De állítólag már van beadva UK-be is kereset ellenük.
Nincs ez még lefutva. Az viszont tény, hogy nagyon rosszul időzítették a fenti 2 játék fényében, és mivel amúgy is anyagi probléma van náluk, nem tudom fel fognak e állni ebből. Az arena is úgy néz ki masszív bukó, mert nem igazán veszik meg nem is nagyon játszanak vele az emberek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3595) Kupszi válasza Hauptmann (#3594) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Megkapják a PVE-t az EOD-sok ha megjelenik a játék??? Ez milyen vicc kategória? Mikor jelenik meg a játék? Még egy időpont sincs...Ekkora szánalmas csapatot, és még úgy akarnak kijönni az egészből hogy milyen jófejek, mert aki régi áron vette meg adnak egy plusz tarkov kulcsot.
Undorító amit tettek és szánalmas is, ez a játék nemhogy idén de jövőre se fog megjelenni.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.