Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) vaakuum válasza Szeszkazán (#3000) üzenetére


vaakuum
addikt

Minután az utóbbi hetekben én is sokszor haltam úgy, hogy a semmiből elkezdtek rám lőni, és bárhogy bújkáltam, meghaltam, én is éltem a gyanúval... Aztán woodson sikeresen képenlőttem sv-98-al egy rfb/termál kombós, 6-os armoros pmc-t, azóta semmin nem csodálkozom. Mostanra szerintem sokan használnak termált.

apropó, az valid lehet, hogy egy MDR 1.38-as pontossága jobb, mint egy sr-25-nek az 1.5-ös értéke? Valahogy az SR-25-öt gondoltam inkább mesterlövész kézikészüléknek.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3002) Drenadar válasza vaakuum (#3001) üzenetére


Drenadar
veterán

igen az SR pontatlanabb papíron mint az MDR ki tudja hogy és miért...

(#3003) vaakuum válasza Drenadar (#3002) üzenetére


vaakuum
addikt

Egen... én nem nagyon használtam eddig még egyiket sem, ezért kifejezetten érdekelne, hogy a valóságban is bejön-e a papír forma? Pláne, hogy a termált is egy RFB-n használta a csóka, akit szerencsésen kilőttem pár napja. Az RFB meg elvileg még pontatlanabb...
Csak hogy tudjam, ha letehetem végre a tolózáras fegyvereket, utána mit legyen célszerű használni. :R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3004) Drenadar válasza vaakuum (#3003) üzenetére


Drenadar
veterán

amelyik neked jobban bejön. Nem tudom miért használ valaki thermalt RFBvel... lehet ő is lőtte vagy valami. passz.

Nem nagyon fogsz észrevenni különbséget az SR és az MDR pontossága között sztem.

Próbálgasd a fegyokat és azt használd ami leginkább kézre esik, vagy leginkább hatékony neked.
Lehet az RFBt azért használják mert a kalibere kiválló, és ugye SR-t már nem lehet jóáron kapni. De baszki akkor is inkább M1A puska mint RFB :D

(#3005) Picco válasza Szeszkazán (#3000) üzenetére


Picco
addikt

nekem ez a wipe kimarad, kivancsi lennek a tobbiek velemenyere is hogy tenyleg annyival tobb csalo van elozo wipehoz kepest mint amit a nemzetkozik forumokon olvas az ember?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3006) Szeszkazán válasza Picco (#3005) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nekem sokadik wipe-om, kicsit több van mint eddig igen.

(#3007) tankraid


tankraid
aktív tag

így van és mindig egyre több mivel többen is játszanak vele mint régen. a baj nem ez hanem az iszonyat lag..... (sok minden ami csalásnak tűnik az az) meg, hogy a csalókat próbálják piac letiltás, raid-ben item kidobás tiltás, stb. vissza szorítani ami meg lassan, összességében játék élmény rovására megy. :U

(#3008) Drenadar válasza tankraid (#3007) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem a kedvencem mikor lőnek rám, bemegyek a fal mögé eltelik 2 másodperc és meghalok :D úgy hogy más nem lőtt rám... csak hát a lagg :\

(#3009) Picco válasza Drenadar (#3008) üzenetére


Picco
addikt

ez wipe elso heteben tobbszor is megtortent velem es elozo wipeba nem remlik hogy lett volna ilyen :(((

szomoru hogy visszafele fejlodik a jatek a spaghetti kod miatt...ha jol tudom akkor offline botok sem mukodnek egy par napja egy update miatt :U

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3010) malacka87 válasza Picco (#3009) üzenetére


malacka87
senior tag

Azt megcsinálták 1-2 napja.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3011) Rony949


Rony949
őstag

Az új CoD DMZ módja után hátha megtáltosodik a Battlestate Games és elkezdi javítani is a játékát, ahelyett hogy folyamat új fegyvereket és pályákat készít.

Vagy talán valaki más csinál egy jobb Tarkovot.

(#3012) Hauptmann válasza Rony949 (#3011) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én gyanítom, hogy a Tarkov olyan lesz, mint a Star Citizen. Soha nem lesz kész. Mert lehet hangzatos progress email-eket küldeni minden hétem, mint az utóbbinál, csak a valóság az egyhelbyne való toporgást mutatja.

(#3013) Drenadar válasza Hauptmann (#3012) üzenetére


Drenadar
veterán

hát jóh... persze... minek ezt ide?

Az SCben legalább van fejlődés teljesítmény stb terén, itt a tarkovnál az se. persze kerülnek be új fegyverek, meg néha pár évenként egy pálya.

(#3014) Dyde válasza Rony949 (#3011) üzenetére


Dyde
aktív tag

Egy COD sose lesz ellefele a tarkovnak. Teljesen más műfaj. Oké hogy beleraknak egy ilyen módot, de a tarkovot pont a realisztikus világa miatt szeretik sokan, A cod meg amolyan superhuman casual lövölde. Amivel nincs baj, tökéletesen megférnek egymás mellett, de kizártnak tartom hogy ellenfele lehet

(#3015) Hauptmann válasza Drenadar (#3013) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mert az SC is kb. tény, hogy soha nem lesz kész. Érterm én, hogy ez a kijelentés a fanboyoknak nem tetszik, de ez ilyen. :DDD A Tarkovval is ugyanez a helyzet, nem lesz olyan, hogy 1.0. Kár mind a két játékért, de ez van egyelőre.

(#3016) Drenadar válasza Hauptmann (#3015) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nem a fanboyoknak nem tetszik, hanem bárkinek aki tisztában van a dolgokkal...

" tény, hogy soha nem lesz kész "

tény? miért tény? ez legalább annyira tény, mint hogy a cp2077 -et még a megjelenése előtt megválasztották az év játékának. Aztán tessék. Ha tény, akkor támaszd alá pls valamivel, ha csak trollkodsz akkor meg egészségedre.
De ez nagyon nem tartozik ide.

Csak azért mert türelmetlenek vagyunk, és egy kellemetlen covid és egy kellemetlen háború majd egy kellemetlen válság is közbeszól, attól még nem kellene olyat írni hogy nem lesz tarkov 1,0.
A Wot is vagy 8 évig volt béta, majd ráaggatták hogy jó már nem béta nem változott semmi.
A battle state games nagyon kevesen vannak és nem is lehet olyan nagy a kasszájuk, lassan haladnak, gondolom az engine is eléggé korlátozza őket, meg a pénz, stb.

A CIG -nél állítólag van pénz, de ők kicsit sokkal komolyabb dolgokat akarnak belepaszírozni egy totálisan alkalmatlan enginebe, amire sok szakember is azt mondta : túl sokat vállaltak nem lehet. mégis aki követi az SC fejlesztését, vagy csak néha megnézi mi történt mégis csak kerülnek bele olyan elemek, amik nem nagyon vannak jelen egy játékban se.

Én is nagyon türelmetlen vagyok, de ha megnézzük, mennyit fejlődött a tarkov 2016 óta, és az SC mennyit fejlődött 2016 óta.... ? de azt is megnézhetjük hogy a többi "nagy" játék mennyit fejlődött 2016 óta? a CoD annyiban kimerül, hogy kapunk skineket meg pályákat. ez tényleg, ez nagyon nagy újdonság és élvezet, de ez kell a népnek minden 2. évben kifizetik rá az AAA játékcím árát :))

aki játszik a két játékkal (Tarkov & SC) az látja hogy mindkét játék elég egyedi játékélményt ad, és akármennyire is bughalmaz mindkettő, a tarkovval folyamatosan játszanak twitchen is az egyik élbolyba tartozó játékcím...

(#3017) Hauptmann válasza Drenadar (#3016) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én aztán nem vagyok türelmetlen, nekem ráér, és az sem izgat, ha nem lesz egyik sem 1.0. Abban egyetértünk, hogy mindkét játék egyedi élményt nyújt, meg a CoD-dal kapcsolatban is. Jó, hogy említed a CP-t, az SC-vel kb. ugyanezt érzem. Nagyon sok mindent terveztek vele, bele, de aztán nem jött össze valamiért.

(#3018) Picco


Picco
addikt

a desync volt az egyik ok hogy ezt a wipe-ot eddig hanyagoltam az elso 1-2 hetet leszamitva, de lehet adok neki egy eselyt, hatha tenyleg javitottak.

ha van meg itt valaki aki napi/heti szinten jatszik es nem teljesen kezdo, irjon egy privit, sziven csatlakoznek.

patchnotes:

-We’ve reworked server synchronization for player positioning:
-Reduced network packet processing latency between client and server;
-Improved network stability during close quarters gunfights;
-Fixed the instances where some shots may have not registered when burst firing at close ranges;
-Fixed a situation where a player with a poor network connection could suddenly appear from around the corner.

Also, we’ve fixed the incorrect Scav behavior when engaging USEC PMCs.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3019) psion2101 válasza Picco (#3018) üzenetére


psion2101
tag

Nekem teljesen elhasalt a játék az elmúlt két napban.Ilyen laggot még nem tapasztaltam soha.Szaladok 15 sec és visszadob oda ahol volram

(#3020) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Valaki próbálta a SIT Tarkovot?

(#3021) Picco válasza Hauptmann (#3020) üzenetére


Picco
addikt

ez miben mas mint az SP tarkov? nemigazan talalok leirast rola.

MOD: BST szulinap alkalmabol van gift. belepsz weben, profil alatt latod a kis kepet, arra kattintva kapod meg. elvileg par alyonka es egy RD704
talan learazas is van ha valaki nagyobb pack-ra valtana.

#3019psion2101
en mentem par kort a cimbikkel, de meg mindig van desync sajnos...talan nem annyira rossz, de nem jatszottam hozza eleget hogy meg tudjam allapitani

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3022) Hauptmann válasza Picco (#3021) üzenetére


Hauptmann
addikt

A SIT-hez készülget valami coop dolog.

(#3023) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Üdv! Hardveres problémával kapcsolatos kérdés lenne, csak ezzel a játékkal, kifagy a gép és újraindul. Médium grafikai beállítások, 1440p monitor DP bemenet, Ryzen 5 5600 + RX6700XT, új BIOS, friss Win10. Minden hardver alapon.

Sem Ovwrwatch 2 epic beállításon, sem Hell let Loose, semmivel nem csinálja ezt, csak ezzel.

Nektek van/volt ilyesmi? Valami tapasztalat, megoldás esetleg? :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3024) Hauptmann válasza F.B.I. (#3023) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem akkor volt ilyen, amikor megvettem a játékot, és ki volt kapcsolva a swapfile.

(#3025) F.B.I. válasza Hauptmann (#3024) üzenetére


F.B.I.
veterán

Annak még van jelentősége 16Gb memóriánál, vagy csak ennek a jatéknak kell? :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3026) Hauptmann válasza F.B.I. (#3025) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam ezt a problémát okozta, semelyik másik játék nem panaszkodott a swapfile hiánya miatt. Igaz, ez 2020-ban volt, lehet, azóta megy a Tarkov enélkül is, nem tudom.

(#3027) F.B.I. válasza Hauptmann (#3026) üzenetére


F.B.I.
veterán

Köszönöm, megnézetem azt is a srácommal. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3028) vaakuum


vaakuum
addikt

A [Halloween eventről] mit lehet tudni? Okoz akadásokat, fagyásokat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3029) vaakuum


vaakuum
addikt

Gondoltam játszok egy kicsit. Éjszakai PMC inter 30 perc waitingforplayers után elég is volt mára...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3030) pandras83 válasza vaakuum (#3029) üzenetére


pandras83
senior tag

Nikita aszonta Pestilynek, hogy még idén kijön a Streets Pt 1., ami kb 4 Interchange méretű lesz. Gondolom wipe is lesz, szóval év vége - újév környékén lesz megint sok játékos. Addig próbálj meg váltani szerverek között.

Cyberfuck Patchrunner

(#3031) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sale van, ha esetleg valaki akarna nagyobb csomagra váltani.

(#3032) vaakuum


vaakuum
addikt

wipe várható esetleg a Karácsonyi időszakban

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3033) Picco válasza vaakuum (#3032) üzenetére


Picco
addikt

"before new years" de holnapot is repesgetik sokat (12.13)

valamint:

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3034) vaakuum válasza Picco (#3033) üzenetére


vaakuum
addikt

Feltételezhető, hogy előtte most is lesz valami 5-10 napig eventsorozat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3035) vaakuum


vaakuum
addikt

Teganapi hírek szerint ma már várható a reset...
Kíváncsi leszek, mit művelnek majd a szerverek :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3036) psion2101 válasza vaakuum (#3035) üzenetére


psion2101
tag

Legalábbis 29 előtt valószinű.Szerintem eléggé túl lesz terhelve.Sokan várják most ezt a patchet

(#3037) Szeszkazán válasza psion2101 (#3036) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ebből már 29. lesz csak wipe. Megy a szokásos BSG nyomorékoskodás szerintem, nem tudták időre össze tákolni a patchet.

(#3038) strandkorlát válasza Szeszkazán (#3037) üzenetére


strandkorlát
csendes tag

Pestilyt is nyaggatták tegnap este a streambe, hogy mondja meg mikor lesz, mert ő biztos tudja. Azt mikor felbaszta már magát a sok kérdésen annyit mondott, hogy nekik se mondták meg, mert jelenleg van egy (vagy több) hiba amit próbálnak kijavítani és amig az nincs meg nem lesz új patch és wipe.

(#3039) Picco


Picco
addikt

mai pre-wipe event 2 ruble minden

r/TarkovMemes-rol egy gyongyszem:

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3040) whitemetal33


whitemetal33
tag

Sziasztok!

Nem találtam se az összefoglalóban, sem pedig keresések közt választ ezért inkább megkérdem.
Nagyon erősen gondolkodok a játék megvásárlásán most hogy le van értékelve, de nem tudom elfutna-e viszonylag élvezhetően a game a notebookomon.
A konfigom:
gtx 1650 4 gb ddr6
I5 10300h
16 gb ddr4 ram
És persze ssd-n lenne

(#3041) pandras83 válasza whitemetal33 (#3040) üzenetére


pandras83
senior tag

szerintem élvezhető lesz, bár az attól is függ hogy mik az igényeid. sokan min graffal vagy épp afelett tolják, mert itt minden fps kell a tűzharcokhoz.

lehet hogy az új map tiszteletére és a hype okán lesz ingyenes hétvége, ahogy korábban is néhányszor. ott tesztelheted, én is ott próbáltam anno ki először, de legalább 6-8 órát bele kell rakni, hogy legalább a felszínt megkapargasd. nagyon komplex és hardcore élmény, nem való mindenkinek. speciel én otthagytam vagy 150 óra után, mert túl sok idővel és stresszel járt és a gépem se bírta, de most a streets-re visszatérek lelövetni magam.

ryzen 5 2600 (kb i5 9400-9600) és gtx 1070 mellett közepes graffal kb 50-80 fps között játszottam. nem volt a legsimább élmény. az offline mapok sok bottal meg kb játszhatatlanok, de még erősebb cpu-val is.

kiváncsi leszek, hogy a streets mapot hogy fogják bírni a vasak. elvileg 3 vagy 4 interchange méretű, elég komoly részletességgel, vertikalitással.

Cyberfuck Patchrunner

(#3042) psion2101 válasza whitemetal33 (#3040) üzenetére


psion2101
tag

Nekem is hasonló egy picit erősebb konfigom van és laptop.Nekem nagyon jól fut

(#3043) psion2101 válasza strandkorlát (#3038) üzenetére


psion2101
tag

Ja azt én is láttam pont amikor kiakadt.

Ma wipe! :Y

(#3044) Picco


Picco
addikt

0.13 patchnotes

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3045) Hauptmann válasza Picco (#3044) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jól hangzik, jó lenne visszanézni, de a csalókkal kapcsolatban mindig szkeptikus vagyok.

(#3046) Picco válasza Hauptmann (#3045) üzenetére


Picco
addikt

sajnos oszinten meglepne ha a csalas problemat megoldanak belathato idon belul :(

oculus audiora kivancsi leszek, VRban jol mukodott mindig a hang.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3047) strandkorlát válasza Hauptmann (#3045) üzenetére


strandkorlát
csendes tag

Amíg maradnak a régi Unityn addig érdemleges változás nem lesz sajnos.

(#3048) malacka87


malacka87
senior tag

Elvileg 4 órakor indul.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3049) psion2101 válasza malacka87 (#3048) üzenetére


psion2101
tag

Szerintem lesz egy kis sorban állás

(#3050) Picco


Picco
addikt

update toltheto

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.