Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Motoxxx


Motoxxx
tag

Újabb kedvcsináló videó. Ráadásul minden kezdőnek szerintem majd alap lesz ennek a megtekintése. Bemutatja a játék összes mozgását, az alap koncepciót a mozgás és a játék terén. Billentyű kombinációkat stb. Még nekem is voltak új dolgok pedig most már napi szinten tolom. Az durca azért, hogy mi minden re gondoltak a fejlesztők, amit még eddig egyetlen komolynak kikiálltot fps-ben sem láttam (mondjuk armát nem ismerem azzal nem játszottam ott lehet.) Az hogy saját magad meg tudod sebesiteni ha nem figyelsz. A fedezék használat sem egy egyszerű nyomj meg egy gombot lesz. Ki tudsz lépni kihajolva stb, stb. Szóval nézzétek meg, már a zene miatt is megéri. :)

[link]

(#202) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#203) Csongesz9 válasza Motoxxx (#202) üzenetére


Csongesz9
csendes újonc

Hi jatszik itt valaki a jatekkal? Tarsakat keresek....STEAM ID: Csongesz....egy üvöltő puma a profilkepem....vegyetek fel es toljuk :)

(#204) Dave567 válasza Motoxxx (#201) üzenetére


Dave567
addikt

Sirály!! :C

(#205) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#206) Rony949 válasza hun-man (#195) üzenetére


Rony949
őstag

Te mit néztél? Nálam a legolcsóbb csomag 35 euro, ami sehogy se jön ki 16k-ra. Kép

(#207) #45997568 válasza Rony949 (#206) üzenetére


#45997568
törölt tag

Arra meg racsapja majd az AFA-t, probald ki es meglatod. Ugy lesz olyan 13.8k 310-es euroval szamolva.

[ Szerkesztve ]

(#208) Highground válasza Rony949 (#206) üzenetére


Highground
aktív tag

Az sajna nem 35 eur lesz. Lásd

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#209) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!
Érdekel a játék, viszont fogalmam sincs hogy melyik kiadást (?) lenne érdemes megvenni? :)

(#210) Highground válasza Alcsi69 (#209) üzenetére


Highground
aktív tag

Sok mindentől függ, mert a kiadási típustól függően kapsz cuccokat is pl. a kezdéshez no meg a folytatáshoz egyaránt. De ha azonnal játszani szeretnél akkor csak a kb. 130-140 eur-s EOD edition megvétel teheted. A PFE edition-el 75% esélyed van rá hogy bekerülsz, a LB edition-el 50%.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#211) Alcsi69 válasza Highground (#210) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Jah értem, mondjuk ebben az esetben lehet inkább várok még vele. :DDD

(#212) Obliterátor


Obliterátor
tag

Üdv urak ! Ismerősnél kipróbáltam az alfát és felkeltette az érdeklődésemet a játék. Aki esetleg bennfentesebb a témában , nem tudja esetleg h a béta mikorra várható? Q1 vége Q2vége kb?

(#213) Motoxxx válasza Obliterátor (#212) üzenetére


Motoxxx
tag

Erről semmilyen hivatalos információ nincs. Zajlik a zárt alfa. Ennyi. Amint lesz infó ide úgy is leirjuk.

(#214) Obliterátor válasza Motoxxx (#213) üzenetére


Obliterátor
tag

Rendben , köszöntem :R

(#215) Motoxxx


Motoxxx
tag

23 százalékkal olcsóbbak most a csomagok. Akit esetleg érdekel. De az alap csomag még mindig csak a zárt betara garantált bejutas.

(#216) Highground válasza Motoxxx (#215) üzenetére


Highground
aktív tag

...ami meg a jóisten (se) tudja mikor lesz ;] Ahogy haladnak, kb. q3-4 2017. Jóindulattal! :K
Na meg persze nem sietik el a srácok, hogy "megszabaduljanak" az alpha bejutást lehetővé tevő csomagoktól. Ilyen jó áron már nem fog elmenni a teljes game, max. 60 eur. Kicsit kezd már lehúzás szaga lenni az egésznek...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#217) Motoxxx válasza Highground (#216) üzenetére


Motoxxx
tag

Sajnos én is teljesen így látom. Lehúzás az egész. Ígéretes alprogram de kitudja mi lesz belőle. Folyamatosan frossitenek de kb 2 hónapja ugyanott tartunk kicsi finomhangolasokkal. El lehet szórakozni a játékkal de mindenkinek azt tanácsolom hogy legyen erősebb mint én. Várja meg legalább a zárt bétát. De jó esetben a megjelenést. És akkor kiderül milyen is lesz valójában. Remélem jó mert ha nem drága tanulopenz lesz. :)

(#218) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#219) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Egyre jobban távolodik a játék attól amit az elején gondoltam róla. Még úgy is, hogy tudom magamról, hogy mindenbe S.T.A.L.K.E.R. folytatást akarok látni, tehát színes szemüvegen át nézem a világot. Itt megint nem az lesz, hogy co-op át lehetne élni valami fantasztikus történetet, atmoszférát. Vállvetve haladni méterenként kevés ammo-val, minden lövést meggondolva, stb... Pedig a fegyver mechanika az valami fantasztikus így a videók alapján. Egy keleti fejlesztésű fps Division lesz ebből is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#220) Motoxxx válasza M@trixfan (#219) üzenetére


Motoxxx
tag

Mivel aktiv Division játékos vagyok, meg már ezzel is van szerencsém játszani. Azért azt el kell mondjam olyan messzi van ez a játéka Demizsontól mint Makó jeruzsálemtől. Ami számomra egy plusz pont ide, az alapvető játék mechanikai különbségekről most nem akarok beszélni, hogy már most van csalás elleni progijuk, ami a legutóbbi kb 1 hónappal ezelőtt fejlesztői interjú szerint akkor napi átlag 18 zart alfás csalót bannolt. És nem érdekli őket, hogy mennyi pénzt adtál a játékéért, nincs rinya bann van. A végleges játék az elmondásuk szerint nem is egy hanem két csalás elleni enginnel fog futni. (remélem tényleg igaz). Amúgy az eddigi 3 pálya mindegyike erős Stalker után érzést ad. Az viszont tényleg kezd kicsit sok lenni, hogy a zárt alfába bejutás cimén probálják a végletekig elhúzni azt, hogy nem kevés pénzt csiholjanak belőle.

(#221) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#222) Motoxxx


Motoxxx
tag

Magyar Face közösség indult. [link]

Nem tudom ki csinálja, de magyarul fent vannak a legfrissebb hirek.

Valamint újabb bann hullám sepert végig a csalókon. [link]

(#223) Obliterátor válasza Motoxxx (#222) üzenetére


Obliterátor
tag

Elég jó a face csoport !

(#224) Dave567 válasza Motoxxx (#222) üzenetére


Dave567
addikt

Azt még nem tudni mikor jelenik meg?

Mostanság nem kapunk tőlük híreket..

(#225) Motoxxx válasza Dave567 (#224) üzenetére


Motoxxx
tag

Egy kicsit idő húzásba átment, mostanában az előrendelői csomagok miatt a zárt alfa. Mostanában jönnek még csak az első tulajdonságok, beépitése a játékba, amit személy szerint én mivel sok lesz belőle nem jó ötletnek tartok, mert minél több lesz belőle, ami mostanában divat, annál nehezebb lesz egy egészséges egyensúlyt teremteni a játékban. dehát majd meglátjuk. Már most van csalás elleni progijuk, aminek örülök, meglátjuk, hogy fog működni. Tegnap volt egy ban hullám, de nem mondják meg mennyi és kik a zárt alfás előrendelők között. Elmondásuk szerint, mert nem akarják a csalók helyzetét megkönnyiteni, ami mondjuk ki igy jól hangzik, de lehet a háttérben egy tudatos elleplezése, annak, hogy azért gáz, hogy már zárt alfában is csalnak, mondjuk én nem futottam össze velük vagy nem vettem észre. Szóval a hivatalos igéretek szerint megjelenéskor egy két körös csalás elleni védelem lesz a játékon. De legalább lesz. Megjelenésről még semmi konkrét. Szerintem legjobb esetben is 2017 év vége de én 2018 t mondanék. Mert még lesz több kör zárt alfába bejutás (pénz gyüjtés szag), utána zárt béta, feltehető nyilt béta (szerintem nem lesz, hogy akit érdekel megvegye és ne kiprobálás után döntse el). A tegnapi hirek szerint még erősebb lesz az élethűségre törekvés, fedezék rendszer komplexitás, sérülés, sebesülés élethübb megjelenése. Szóval nem egy egyszerű shooternek indul, ahogy itt már párszor leirtuk. Ezért is gondolom a készitök most probálják kipumpolni a pénzt előrendelésből. Ami most van a játékban már most egész jól játszható el van az ember, de akit érdekel a game annak azt ajánlom várjon még vele, most lelassúlt az ütem, és kitudja mi lesz belőle.

(#226) Dave567 válasza Motoxxx (#225) üzenetére


Dave567
addikt

Nem baj az, húzzák csak az időt, de legyen jó a végére. :D

(#227) Motoxxx


Motoxxx
tag

Hivatalos, igaz pontos időt nem közöltek, de zárt béta időpontja 2017 nyara. Március 24-én feloldják az NDA-t, igaz csak arra a napra, minden játékos közölhet képet videót, streamelhet szabadon.

[link]

(#228) Motoxxx


Motoxxx
tag

Nem tudom mennyire élnek még a linkek, de elvileg aktiv giveaways események. Hátha valakinek bejön.

[link]

(#229) Motoxxx


Motoxxx
tag

Nagyon nem pörög a totyik, pedig mostanában történt körülötte pár dolog. Szóval egy kis összefoglaló, akik nem szeretnek keresgélni.

Pár frissités volt az elmúlt hetekben. Scav mód. Ami röviden Óránként mehetsz lotot vadászni és az Ai-k nem támadnak csak a playerek. Amit összeszedsz az a main karakternek is átadhatod. Nagyon remek mód lesz. Véletlen felszereléssel, véletlen helyen éledsz. stb. Bekerült végre a barát lista kezelése, szóval mostmár felvehetitek egymást. Lesz a napokban 3 event mód. Pl search mód, bekerülsz az adott területre egy mappal a kezedben, ami jelöl egy helyet, ahol értékes tárgyak vannak. ezeket kell kimenteni, és a tiéd lesz. Másik 2 mód is hasonló. Alább olvashattok róla magyarul.

Beélesedett több tulajdonság, skill is, amelyek egyenlőre a játékhaladásodnak megfelelően nőnek.

Lett egy jo kis facebook magyar csoport, ahol minden friss hirt le is forditanak a srácok. [link] tessék jelentkezni. :)

Ja, ahogy fentebb is irtuk már a zárt alfáról lehet minden videót és képet közölni.

Magyar discord csatorna, ha játékos társakat keresel: discord

És egy kis fun videó zárásként: XD
XDDD

[ Szerkesztve ]

(#230) Motoxxx


Motoxxx
tag

(#231) #45997568 válasza Motoxxx (#229) üzenetére


#45997568
törölt tag

Koszi a sok infot, le is szedem es benezek ujra :R

(#232) Motoxxx


Motoxxx
tag

Ma estig újabb bejutási hullám előrendelőknek. Tehát, aki kap emailt örülhet. Hozzá teszem, hogy más most látszik a rengeteg érdeklődő és a nem felkészült szerver park. A tegnapi readen a srácokkal 1 perces lagjaink is voltak a nagy mapokon. Factory, ami most játszható, a többivel kezdeniük kell valamit. Bár nyilván az alfa ezért is alfa.

[ Szerkesztve ]

(#233) Motoxxx


Motoxxx
tag

Akit esetleg érdekel EFT-Edge of Darkness Limited edition csomag (nem az enyém), az privátban jelezze. Thx.

(#234) Motoxxx


Motoxxx
tag

A mostani fegyver hangok.[link]

(#235) Motoxxx


Motoxxx
tag

Május 8-10 között 20% kedvezmény lesz. mindegyik csomagra.

(#236) huby80 válasza Motoxxx (#235) üzenetére


huby80
senior tag

sziasztok ! Hol lehet beszerezni a gamet? :R

(#237) Rony949 válasza huby80 (#236) üzenetére


Rony949
őstag

Google első találat: "escape from tarkov buy"

(#238) Motoxxx válasza huby80 (#236) üzenetére


Motoxxx
tag

itt

(#239) huby80 válasza Motoxxx (#238) üzenetére


huby80
senior tag

Danke :R

(#240) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Beszállok egy EDGE OF DARKNESS LIMITED EDITION csomaggal :)
Este próba :)

(#241) eje


eje
csendes tag

Sziasztok! Gyors noob kérdés mehet? Kb 4 napja tolom, de nem bírok rájönni, hogy a lootolt "roncs" pisztolyokkat lehet valamit csinálni (pl. összerakni a maradék alkarészekből) vagy csak eladni lehet őket? Mert se az árusoknál, se sehol nem látom a "maradék" alkatrészt.... köszi!!

(#242) GDani21©


GDani21©
csendes tag

Sziasztók!
Valakinek van eladó Tarkow játéka engem érdekelne főleg az EOD.

(#243) Motoxxx válasza eje (#241) üzenetére


Motoxxx
tag

Lehet belőle természetesen pisztolyt fabrikálni, de mivel 4 napja tolod és a 4 kereskedőnél még nem elég jo a reputációd, lehet még nem látod az alkatrészt. Amúgy pisztoly alkatrészt érdemes kihozni, az első kereskedő neve most nem megy, az jó árat ad érte. Szóval eladni érdemes.

(#244) Motoxxx


Motoxxx
tag

Magyar Face csoport folyamatos frissülő hirek magyarul. itt

Discord szerver egyre több magyar, itt találsz játékhoz társat. Ha kérdésed van itt felteheted általában rögtön kapsz is rá választ.

discord szerver

(#245) Motoxxx


Motoxxx
tag

Srácok tegnap esti csapat mókázása, hogy lássátok mennyivel jobb csapatban tolni. Igaz itt hárman vannak de összesen 5-n is szoktuk tolni. Akció 26 perctől.
[link]

(#246) Obliterátor válasza Motoxxx (#245) üzenetére


Obliterátor
tag

Hangulatos lett a video :) Újra meghozta a kedvemet a játékhoz !

(#247) Rony949 válasza Motoxxx (#245) üzenetére


Rony949
őstag

Amúgy ebből is ilyen PvP-lootolós játék lesz csak, vagy lesz openworld PvE része is, küldikkel? Ki vagyok már éhezve egy oroszos/ukrános hangulatú STALKER féleségre. (kedvenc játékom)

Ha nem ilyenről van szó, számomra felejtős az egész. Torkig vagyok az ezernyi Early Access-es, PvP-s túlélő játékokkal.

(#248) Rossonero89


Rossonero89
tag

Üdv urak!

Előre is elnézést kérek a banális kérdésért, de nekem ez a megvétel nem tiszta még!
A hivatalos oldalon van 4 csomag, amik közül lehet választani! Standard, Left Behind,Prepare for Escape, és Edge of Darkness. Ezek közül melyiket kell megvennem, hogy tudjak vele játszani? Mert a standardnál valami olyasmit ír, hogy 50% az esély rá, hogy tudjak az alfával játszani. (Tehát ha mondjuk ezt megveszem vagy bejutok vagy nem??) A nagyobb csomagok közül pedig nem merek választani, mert nekem picit lutri még a játék, így előre kifizetni ennyi pénzt. Melyiket érdemes megvenni? Én személy szerint már nagyon várom és játszanék vele. És ha most megveszem valamelyiket, akkor ha kijön véglegesen, már nem kell újra megvenni vagy ilyesmi? Tényleg elnézést ha baromságokat kérdezek, de nem nagyon vágom, hogy hogy megy még ennél a játéknál a dolog. Segítségeteket előre is köszönöm!

(#249) Motoxxx válasza Rossonero89 (#248) üzenetére


Motoxxx
tag

Szia, jelenleg a garantál játékhoz (zárt alfa) a legnagyobb csomagot kell venned. Nagyon ott van a game egyenlőre, de a helyedben én várnék a zárt bétára, amire a legkisebb csomag megvétele (előrendelés) garantál bejutás, vagy a nyilt bétára ha lesz. A zárt béta előreláthatólag nyár kb. nincs pontos időpont. Sokan akikkel toljuk kisebb csomaggal jutottak be ugy hogy kisorsolták őket de ehhez szerencse kell. Ráadásul ha megfigyelted a nagyobb csomag bizonyos előnnyel járnak. Játékon belül nagyobb kontáner, helyek stb. Sokan azt csinálják, hogy megveszik a legkisebb csomagot és szépen lassan upgradelik havonta. Ennyit tudtam segiteni a többit neked kell eldöntened.

(#250) Rossonero89 válasza Motoxxx (#249) üzenetére


Rossonero89
tag

Értem! Köszönöm a segítséget! Akkor szerintem megrendelem a standardot én is, és majd frissítem folyamatosan.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.