Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) bandras54 válasza tonermagus (#499) üzenetére


bandras54
aktív tag

Én az alapot vettem. Ha megveszed már játszhatsz is.

(#502) [hun] warhea válasza tonermagus (#499) üzenetére


[hun] warhea
tag

Cuccot szerezni barkinek van eselye akar level 1es szinten is. Ket oldal van (jelenleg) amelyik oldalan beszalhatsz. A PMC (Private Military Company) a sajat szemelyes karaktered es a SCAV (Scavenger) ami tulajdonkeppen az NPC oldal, akik fuggetlen gyujtogetok. Utobbi oldalra felorankent 1x szallhatsz be es nem vesztesz el semmit abban az esetben sem a szemelyes tarhelyedbol ha meghalsz csak azt amit epp a jatek alatt osszegyujtottel. Ha kijutsz vele termeszetesen minden osszegyujtott dolog nalad maradhat.

PMC-kent is ki tudsz jutni egeszen konnyeden de szemelyes tapasztalatbol mondom, hogy sokkal konnyebb eleinte scavkent menni, nagyjabol megtanulni a teruletet mert egeszen eszbonto helyekrol tudsz vegzetes lovest kapni.

sok sikert a jatekhoz :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#503) spank0309


spank0309
tag

Még azt hozzá tenném az előző hsz.-hez hogy aki scav-el kijön az ne felejtse el behúzni a stash-be a szerzett cuccokat, különben elveszik.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#504) [hun] warhea


[hun] warhea
tag

Ha valakinek van kedve jatszani amugy adjon hozza friendlisthez pls. IamWarhead neven talaltok.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#505) [hun] warhea válasza bandras54 (#501) üzenetére


[hun] warhea
tag

En megvettem EODt ami ugye brutal nagy stashel jar ellenben meg nem reseteltem azota a profilt megvarom a kovetkezo wipeot. Azt kell mondjam az alapcsomagos stash meret is boven managelheto ha nincs az embernek gyujtogetoi maniaja (mint nekem). :D minden mas a nagyobb csomagokban kb semmit sem er foleg kezdokent. Szepen lassan elvesztesz mindent. Celszeru eladni a cuccokat es beforgatni olcsobb felszerelesbe.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#506) spank0309 válasza [hun] warhea (#505) üzenetére


spank0309
tag

Én nem szoktam fegyvereket se tárolni, kb. mindent eladok amit nem használok, van pár m4 meg asval, vss és ennyi fortok. Nincs értelme 800 fegyvert tárolni ahogy nagyon, nagyon sokan csinálják és villantják meg discordon hogy de menők. :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#507) [hun] warhea válasza spank0309 (#506) üzenetére


[hun] warhea
tag

En alapvetoen azert tarolok parat h ne menjen az ido ha csapattal vagyok az esetleges ujragearelessel.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#508) spank0309 válasza [hun] warhea (#507) üzenetére


spank0309
tag

Pont annyi van nekem is :D

Más:

Másodjára találkozok olyannal hogy valaki bejön egy ak74-el, akm tárat és 7.62-öt hoz hozzá xD Gyerekek ez nem csgo, nem pubg, alap ismeret kell hogy legyen mi mibe megy, mihez jó. Discordon egyszer kifakadt egy kölök hogy milyen szar a játék mert hogy van 800 tár, meg 800 golyó, xD Én azt mondom végre egy játék amiben kevesebb a hülyegyerek. Alap szinten ismerni kell a fegyvereket.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#509) [hun] warhea válasza spank0309 (#508) üzenetére


[hun] warhea
tag

BTW nem feltetlenul kell ismerni, szinre szin szamra szam. 5.45x39-be nem akarok 7.62x39et beletenni :) A loszerek szine is kulonbozik, eleg nehez osszecserelni, bar hozzatennem nem lehetetlen.

Kicsit furcsa amugy, ahogyan a recoil csokkeneset szimulaljak hiszen jo orosz modra a hozzaadott suly a visszarugast csokkenti. pont most fog bekerulni egy carbon handguard kivancsi leszek, hogy lesz-e barmifele hatasa a recoilra :)

Nekem is van egy kedvenc streames kifakadasom ahol a kissrac (hang alapjan 13-14 eves lehetett) nem ertette, hogy fordulasnal miert mozdul el a reflex iranyzekban a reticule. Vegre egy jatek ahol van kulonbseg a reflex / holo es tarsai iranyzekok kozt es vegre valoban erezheto a parallax hatas.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#510) [hun] warhea válasza [hun] warhea (#509) üzenetére


[hun] warhea
tag

Mar nem engedte szerkeszteni... ugy ertettem h a hozzaadott suly a valosagban csokkenti a recoilt.

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#511) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

Erről az oldalról érdemes megvásárolni a játékot, vagy a hivatalos battlestate oldalról vegyem?

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#512) spank0309 válasza G**@**B**! (#511) üzenetére


spank0309
tag

Én ilyen oldalakról alapból nem vásárolnék semmit, én nem tudok senkit aki ilyen oldalról vette a játékot, mindenki a hivatalos oldalról vette.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#513) bandras54 válasza G**@**B**! (#511) üzenetére


bandras54
aktív tag

Magával az oldallal nincs gond. Többször vásároltam az oldalon keresztül több webshopból. De csak akkor, ha megéri. Ez az ár szinte ua. Mint a fejlesztői oldalé.

(#514) Rony949 válasza bandras54 (#513) üzenetére


Rony949
őstag

Nem egészen. A hivatalos oldalon 35 euro a standard, DE erre még rájön fizetéskor az ÁFA és így lesz valami 45 euro környékén.

(#515) [hun] warhea válasza Rony949 (#514) üzenetére


[hun] warhea
tag

A hivatalos oldalon is rajon az afa :)

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#516) Rony949 válasza Rony949 (#514) üzenetére


Rony949
őstag

Én is arra gondoltam. Kicsit félreérthető voltam. :)

(#518) [hun] warhea válasza ToMy_ (#517) üzenetére


[hun] warhea
tag

Az adooptimalizacio ezen formaja buntetendo. :) Probaltam a legalitas talajan maradni.

[ Szerkesztve ]

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#519) ToMy_ válasza [hun] warhea (#518) üzenetére


ToMy_
tag

Nem tudom miről beszélsz. Egy laptoppal a hónom alatt járom a világot, és amikor megvettem a Tarkovot, éppen egy pozsonyi netkávézóban ültem. :U

(#520) ToMy_ válasza [hun] warhea (#518) üzenetére


ToMy_
tag

Amúgy meg ennek úgy kellene működnie, hogy a tőlünk beszedett VAT-ot át kellene transzferelniük az itteni kincstárba. Szerinted mennyit küldtek át? :DDD

(#521) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Na jó skacok, légyszi magyarázzátok el mit cseszek el:

Megvettem a játékot nagy lelkesedéssel. Első kört Scavvel kezdtem, kihoztam egy AK-t meg sok apróságot. Örültem hogy milyen király vagyok. Kipróbáltam az Offline módót, de mivel elég hamar rájöttem, hogy az offline-ból nem tudok cuccokat megtartani, így Online folytattam. Azóta gyakorlatilag folyamatosan vesztek. Pénzem már alig van, cuccom nincs... Próbáltam lapulni, hangtalanul menni (egér görgővel járássebesség min.-re) de én hiába lövök bele az ellenfélbe 3-4-et, ő röhögve visszafordul és 2 lövésből fekszem. Miután meglő még lőni sem tudok, mintha stunoltak volna. NPC-kell ugyan ez a helyzet. Azokat is csak nagy nehezen tudok lelőni, irányzékom nincs. Folyamatosan keresem az AK-hoz a mountot/ris/ras-t de semmi. Eddig egyszer sikerült vennem. Folyamatosan azt érzem, hogy ilyen alap cucokkal semmi esélyem nincs a felszerelt játékosok ellen, de még nagyon az NPC-k ellen se. Többször úgy haltam meg, hogy elkezdődött a játék tettem kb. 10-15 lépést és már feküdtem. Egy játékos pont arra nézett a pályán szélén állva amerről jöttem... Na bumm....

Illetve amit még nem értem, hogy a pályák azok folyamatosan élnek? Mert párszor belefutottam már olyanba, hogy ahogy beértem a pályára egy ház mellett kezdtem, aminek már minden ajtaja nyitva volt. loot sehol. Gyakorlatilag bejártam az egész falut és semmit nem találtam.

Ilyen körülmények között hogy a francba tudom magam felszerelni???

[ Szerkesztve ]

(#522) Motoxxx válasza tonermagus (#521) üzenetére


Motoxxx
tag

Nem cseszel el semmit, csupán annyit, hogy kezdőként egyedül játszol. Tudom, mert azt az utat én is bejártam és még jópáran. Egyedül füként kezdőként nem fogsz tudni megélni. Jönnek a bukások és a sikertelenség érzése. Csapatban kell menni, minden wipe után nálunk is ugyanaz van. Szóval ajánlom a magyar discord szerver, ahol tuti segitenek, lehet még fel is gearelnek, füleg, hogy mostanra a nem kezdő playerek szinte csak fullban mennek be. magyar Face csoportot ajánlom, ott megtalálod a discord cimet is. Amint elkezdesz csapatban játszani megnyilik egy másik játék, jonnek a lotok és a siker élmények, amint felotolod magad lesz geared egyedül is fogsz tudni simán játszani, jobb hatásfokkal mint most.

(#523) Rony949 válasza Motoxxx (#522) üzenetére


Rony949
őstag

Ez szép és jó, de abban meg mi a szórakozás hogy téged felgearelnek mások? Ez olyan mintha az ismerőseiddel elmennél CoD-ozni, de csak ők szerzik a killeket. Ebben semmi szórakoztató nincsen.

Az érzés, mikor a kemény munka eredményeként teli vagy fasza cuccokkal, az felbecsülhetetlen. Nagyon kezdem megbánni hogy tavaly kiadtam érte azt a 10.000+ forintot. Ha csinálnának végre egy solo matchmaking-et, szaladnék is játszani, de így semmi sem vesz rá arra, hogy egyáltalán gondolkozza rajta. Realizmusság ide vagy oda, ez még mindig egy videójáték, egy lootolós videójáték. Persze ne legyen könnyű kivinni a cuccokat, legyen benne rizikó bőven, de legalább adjon már esélyt a kezdőknek is. A kezdőknek már épp elég nehézség az, hogy meg kell ismerniük a játékot, a pályákat, a fegyvereket, a lootok helyzetét stb.

Személyes véleményem szerintem nem jó felé halad a játék. Tudtommal MMO lett volna ebből, különféle küldetésekkel, de ez még mindig csak egy unfair, looter game.

[ Szerkesztve ]

(#524) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Én ezt egy Solo játékként vettem meg. Direkt nem akartam csapatban játszani, arra ott van nekem a PUBG. Ez a Twitch videók alapján megtetszett, gondoltam megveszem. Hát nagyon rosszul tettem. Mióta a legutolsó hozzászólásom írtam azóta elvesztettem mindenemet. Még csak esélyem sem volt, hogy egy picit is fel tudjak gearelődni. Egyáltalán nem kezdőbarát a játék... Nem játszok rosszul, most sem azzal volt a gond, hogy nem lapulok eléggé (legutóbb majdnem az egész pályát végigosontam), vagy rosszul célznék. Egyszerűen olyan érzésem volt végig, mintha fakarddal mennék háborúzni. Lövöldöznek rám silenceres SKS-el, én meg próbálkozzak egy irányzék nélküli AK-val, köszi...Szörnyű... És akkor most mi van? Nincs pénzem semmire, fél óránként menjek egy kört SCAV-al, hátha találok egy hullában egy normális fegyvert?

(#525) Motoxxx válasza Rony949 (#523) üzenetére


Motoxxx
tag

Egy szoval sem mondtam, hogy fel kell geareltetnie magát másokkal magát, de ha kér segitséget megkapja ezt irtam. A mondandom lényege nem is ez volt, de ez felett elsiklottál kicsit, hanem azon volt,hogy ez egy csapat orientált játék vagyis inkább ugy foglamaznék,hogy csapatban teljesen más érzés a játék. Azzal nem akarok vitatkozni, hogy rossz felé halad a játék, mert ez egyéni szubjektiv véleményed, nekem és még sok ezer másik embernek, akik nap mint nap játszunk vele, meg más a véleménye. A haladás sebeségén és a rengeteg hibán lehetne vitatkozni de felesleges. A játék soha nem volt unfair, a játékosok, akik benne vannak azok már igen. Nem könnyű a játék de a készitok nem is szántás sohasem annak. Nem akarom összehasonlitani semmivel, sem, mert a piacon nincs még egy ilyen jellegű, s remélni tudjuk csak, hogy egyszer el is fog készülni, bár sok embernek már ezzel a készültségi fokkal több szürakozást nyujt mint más kész cimek. Egy szó mint száz egyeül is lehet vele játszani, de sokkal nehezebb, mint csapatban. Könnyebb a fejlüdés, több asikerélmény, azoktül a játékosktól halottam, hogy megbánták a vételt, akik nem hajlandüak vagy nem szeretnek csapatban játszani. Nem kötelező, de azoknak tényleg nem ajánlom a játékot.

S végül rosszul tudod, nem MMO a játék és soha nem készült annak, csak tartalmaz olyan elemeket. Itt van a készitök hivatalos megnevezésa a játékról:

"Escape from Tarkov is a hardcore and realistic online first-person action RPG/Simulator with MMO features and a story-driven walkthrough."

(#526) Rony949 válasza Motoxxx (#525) üzenetére


Rony949
őstag

Az a vicc hogy ismerőseimmel is próbáltam már, az lett a vége hogy megijedtem és lelőttem mindegyikőjüket. 5 percen keresztül nem tudtam abbahagyni a röhögést, annyira kivoltam. :C

Úgyhogy itt döntöttem el hogy csapat noku. Egyedül is kilehet jutni egyébként, ehhez nem fér kétség, de a játék tanulási görbéje ugye nagyon meredek. A közeljövőben meg akarok még próbálkozni a játékkal (egyedül), de már közel sincs meg az a szintű hype mint a Closed Beta kezdetekor. Én tényleg egy solo matchmaking-re vágyom csak és boldog leszek.

(#527) spank0309


spank0309
tag

Jó nagy hülyeséget mondtok azzal hogy egyedül nem lehet menni kb. Ember csilliósra kerestem magam egyedül már nem egyszer. A másik meg egy kezdő se várja azt hogy ez egy pubg meg csgo meg isten szarja már bocsánat. Ez nagy valószínűséggel a legdurvább fps a világon, aki nincs ehhez a világhoz szokva hogy elveszhet minden mint pl. Dayz, esetleg Arma Altis Life stb. az ugyan ilyen csalódással fog neki kezdeni a játéknak mint pár hsz.-el feljebb.

Kezdőknek meg azt ajánlom hogy menjenek sks-el szét lehet b*szni vele mindenkit nyílt irányzékkal full alap fegyverrel. Nem kell red dot meg stb. felesleges pénzkidobás az elején, aztán már ha telik rá azzal lehet menni ami éppen tetszik vagy bejön.

Fance-nél semmit ne vegyetek! max tárolókat meg pénztárcát ha telik rá, semmi mást, és ne is adjatok el nekik semmit mert ezzel bukjátok a legnagyobb pénzeket.

Dogtageket tessék leszedni a lelőtt hullákról és eladni Teraphistnek, csak ezekből csilliósra lehet keresni magad factory-n. 36x kijöttem halál nélkül egyedül factoryról, 1 óra alatt kitermelek 1-1.5 milla rubelt egyedül.

Csapatban menni a legnagyobb baromság, mivel feleződik a zsé meg minden ha nem harmadolódik, negyedelődik. Nyilván az elején könnyebb de utána.... Nem éri meg, mivel, tapasztalatod nem lesz a fegyverekkel, se a helyekkel egyedül, mert a csapatod szétbasz mindenkit. Tessék gyakorolni, gyakorolni gyakorolni ha úgy van menjetek be késsel százszor ha kell. Ne adjátok fel!

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#528) Drenadar válasza spank0309 (#527) üzenetére


Drenadar
veterán

Van igazság abban amit írsz, de nekem pl mégis feelingesebb haverokkal csapatban menni.

(#529) tetris


tetris
tag

Sziasztok.

Holnap tervezem megvenni a játékot, kérdésem az lenne, hogy van-e valami nagyobb közösség, ahol lehet csapatokat szervezni, vagy itt hogy működik ez, van-e közös discordos/TS-es játék stb...
Leginkább azért érdekelne, mert rohadt bonyolultnak tűnik teljesen laikusként a játék (mondom ezt nagyjából 25 évnyi egyéb fps szakmai tapasztalattal :D ) és logikusabbnak tartom valakihez/valakikhez hozzáverődni és felcsipegetni az infokat (meg a maradék lootokat) :)

Alább írtatok discord szervert, felnéztem oda és olyannyira üres volt, hogy szinte láttam az ördögszekereket keresztbe gurulni...
*Update* Az imént újra megnéztem, most láttam kb 10-12 embert. Ez az általános?

[ Szerkesztve ]

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#530) spank0309 válasza Drenadar (#528) üzenetére


spank0309
tag

Nyilván kinek mi, de aki tapasztalatot akar, azt magának kell megszereznie nem a csapatának. Én is szoktam csapatban menni nem azt mondom, nagyon sok emberrel toltam már. De szerintem ez a játék megkívánja azt hogy egyedül is talpra kell állni mint pl. Rambo :DD Egyedül lelőni egy csapatot nincs annál nagyobb élmény, persze szükség lesz egy két gránátra is a biztonság kedvéért, de akár fegyverrel is szét lehet csapni őket, főleg ha hülyék azt a mező közepén futnak :D

(#529) tetris:
Keresd fel a Tarkov Hungary face oldalán lévő Discord címet, annál nincs nagyobb közösség, lehet hogy ott voltál és pont nem játszott senki... Legalább annyian szoktak azért lenni igen ahogy írtad.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#531) Rony949 válasza spank0309 (#527) üzenetére


Rony949
őstag

Őszinte leszek, ez a komment egy kicsit feldobott. Holnap lehet megyek pár menetet. :)

(#532) spank0309 válasza Rony949 (#531) üzenetére


spank0309
tag

Nézd szerintem ez olyan hogy kinek milyen napja van, ma pl. játszottam délelőtt full cuccba mentem be, mind a 4x meghaltam mert szimplán lassan reagáltam, pedig már célban volt az ellen. Aztán meg ahogy írtam kijövök faktoryról 800x, de szerintem az a legkönnyebb pálya, pörgős mint atom az tény, de ha tudod a spawnokat meg a helyeket minden dogtag a tied lesz, persze nem árt egy nagyobb kaliber :D De ide is bőven elég az alap sks.

A nagyobb pályákon már teljesen más a helyzet, mindenhol lehetnek előtted, mögötted, ezerszer jobban kell figyelni, egyedül baromi nehéz, és megfontolandó melyik sarkon fordulsz be, vagy épp bokorba. De egy a lényeg ha el is buktok ne adjátok fel, sokszor kel fel még a nap, és minden nap más és más lesz.

És még valami az előző hsz.-emhez, mindig fejre vagy lábra célozzatok, de lábra inkább, ott nincs golyó álló ;) Jó párszor megjártam már emiatt, Factory-n full gearben egyedül megvert egy szaros pisztolyos mert rongyá lőtte a lábam, szóval ezzel is csak azt akarom mondani hogy van esély egy szál f*szban is, pisztollyal egy fullos ellen.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#533) tetris válasza spank0309 (#530) üzenetére


tetris
tag

Köszi.

Még annyi kérdésem lenne, hogy a nagyobbik csomagot fogom megvenni (amúgy még működik a VPNes trükk, ha valakit esetleg érint, svájcot megadod, paypallal fizetsz és nincs áfa), olvastam olyat, hogy kezdőként érdemes mindent eladni a francba és inkább olcsóbb cuccokat venni és azzal próbálozni, mert úgyis elbukom, ennek mennyi a realitása, érdemes követni a tanácsot?

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#534) spank0309 válasza tetris (#533) üzenetére


spank0309
tag

Így van, minden amit nem használsz add el, én pl. csak a pisztolyokat tartottam meg az elején és azzal mentem be nagyon sokáig, medicationból is csak az A2-t meg az IFAK-ot használjátok, utóbbi jó mindenre is, kivéve törés, meg ha nullás a testrész.

Nyilván a nagyobb csomagban ott a fort meg a kiver sisak, azt tartsd meg a küldetéshez, kb. ennyi a segítség a nagyobb csomagban, meg a több tárhely, bár én a felét se használom ki, mert nem tárolok csak mindig 1-2 fegyvert.

Az elején minden kezdő, only pisztoly, aztán sks ha már jobban megy, minden amit szereztek adjátok el a megfelelő tradernek, de ismétlem Fance-nek semmit! Legkevesebbet adja érte és a legdrágábban árul. Keressétek a megfelelő tradereket, ha nem tudod sehol eladni akkor lehet javítani kell, ha az se segít akkor lehet Fance-nek adni max.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#535) tetris válasza spank0309 (#534) üzenetére


tetris
tag

Rendben, köszönöm.
Amúgy leginkább a stash miatt veszem meg, utálok a szabad hellyel szívni és gyüjtögető típus vagyok :)

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#536) Rony949 válasza tetris (#535) üzenetére


Rony949
őstag

Van egy elég ismert táska a táskában trükk. Ha nem vagy elég türelmes, nyilván nem fogod alkalmazni ezt, de ha egyedül tényleg csak hely érdekel, akkor ez egy jó (fél)megoldás.

(#537) tetris válasza Rony949 (#536) üzenetére


tetris
tag

Kifejtenéd kérlek? :D Mármint magát a trükköt.

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#538) Rony949 válasza tetris (#537) üzenetére


Rony949
őstag

Incepció :D

Van egy nagy táskád, abba be tudsz rakni egy kisebb táskát, abba a kis táskába egy még kisebbet és így tovább és így tovább. És a legkisebb táskát megtöltöd cuccokkal.

Nyilván hülyeség egymásra halmozni a táskákat a stashben, de mégis....ha összegyűlne több táska, akkor 5-6 slot hely helyett csak 1-2-t fog csak foglalni. Az se hátrány ha tudsz Tetris-ezni. Mikor megveszed ezt a játékot, félig-meddig Tetris-t is fogsz játszani.

Példa

[ Szerkesztve ]

(#539) tetris válasza Rony949 (#538) üzenetére


tetris
tag

Én magam vagyok a Tetris :D :D

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#540) Rony949 válasza tetris (#539) üzenetére


Rony949
őstag

(#542) Drenadar válasza spank0309 (#534) üzenetére


Drenadar
veterán

Csak kár hogy az IFAK-ot elvették a peacekeeper I szintről... így azért sokkal nehezebb a kezdés.
Én az elején pont hogy a pisztolyokat adtam el... az Mp5 és Mpx elég jó már lehet vele aratni rendesen ha nincs full armor, ha meg van akkor láb :P

(#544) spank0309 válasza Drenadar (#542) üzenetére


spank0309
tag

Hát akkor marad a bandázs, Jó fegyverek igen csak ha jön egy ember aki igen jól céloz akkor buksz 5-6 pisztoly árát az mpx-el, megéri? nem. Értem hogy könnyebb vele menni mert darálnak, de ha meghalsz akkor nagyobbat is buksz ezért nem érdemes az elején menni nagyobb fegyverrel max sks.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#545) llJoeBlackll


llJoeBlackll
újonc

Szasztok sracok egykis problemam lenne a jatekkal tegnap meg tok jol ment meg minden ma meg ez az uzenet fogadott "Error 213: wrong taxonomy version. What is this?"
Mi lehet a baj?
Valaszokat elore is koszonom. :R

(#546) saen válasza llJoeBlackll (#545) üzenetére


saen
veterán

Patch folyamatban twitter szerint, szóval gondolom senki sem játszik most.

(#547) llJoeBlackll válasza saen (#546) üzenetére


llJoeBlackll
újonc

Koszonom a valaszt es kb mikor lehet ujra elinditani??

(#548) saen válasza llJoeBlackll (#547) üzenetére


saen
veterán

Kb negyed óra.

(#549) [hun] warhea válasza spank0309 (#534) üzenetére


[hun] warhea
tag

+1 :DD

[ i7-6700K, GTX 980, 32Gb 3000mhz | Uplay: IamWarHead | Trollok voltak! ]

(#550) tetris


tetris
tag

Na én is megvettem az EOD-t, jövő héten szabi, addig nézegetem a parancsikont :)

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.