Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A fegyverek és a használatuk fantasztikusak az összes videóban amit eddig láttam! Lehet érezni a súlyt, a hangok realisztikusak, nincs telenyomva szubbasszussal, stb... Ezt meg fogom venni, remélem akkorra már meglesz az új gépem. Azért sajnálom, hogy online lesz, egy ilyen hangulatú singleplayer nagyon hiányzik, bár nekem nyilván a S.T.A.L.K.E.R. után fáj a szívem. Nagyon nagy művészek ezek a keleti fejlesztők, a hangulat valami eszméletlen. Bízom benne, hogy az online raid-ek inkább a realisztikusságot és az intelligens ellenfeleket szolgáltatják és nem egy fps WOW irányba mozdul el a dolog. Az a durva, hogy eredetileg a Division-re vettem volna meg az új gépet, de most már megvárom kicsit mi van az új kártyákkal, esetleg átmeneti kártyával építek egyet. Ezt csak azért írom, mert amennyire vártam, hogy Tom Clancy, realisztikus, kiváló történet, atom grafika,stb..., annyira nem érdekel az egész. Itt van elő rendelve bundle-ban és lehet eladom a kulcsom, mert minél többet tudok meg róla annál unalmasabbnak tűnik. Tiszta Second Life, ahol a taktikai rész nem is fontos, a történetmesélésről sem vagyok meggyőződve. A Tarkovból pár hete láttam egy rövid előzetest és annyival több velő van benne! Csak ez az egyszeri meghalás és az online aspektusa aggaszt azért. Remélem a Survariumhoz sem lesz hasonlatos semmiben...

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.