Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Egyhetes próbakóddal ismerkedem a játékkal. Kérdésem: jelenleg ha bedob valahová, akkor arra kell számítani, hogy mindenképpen a pálya másik oldalán lesznek azok a pontok, ahol kimehetek (scav pmc egyaránt)? Illetve mik azok a kérdőjelek a kimenekítési pont neve melett, amit az óra megnézésével mutat a jobb felső sarokban?
:R

Ha ránézek egy fegyverre a inventorimból, akkor a felugró lapon alul mutatja, kis ikonokkal, milyen alkotókból épül fel. Azok között van, aminek a sarkában kék kereszt, zöld kereszt, barna-piros pötty van... Ezek mit jelentenek? Ami szürke, az nincs rajta gondolom, de azt nem is lehet rá tenni később sem, vagy minden ikon helyére lehet majd rakni valamit, tehát ha nem szerelhető, akkor annak szürke ikonja sem lesz?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#452) ScomComputer


ScomComputer
veterán


:C

(#453) Mr.White


Mr.White
senior tag

Üdv!
Kacérkodok a játék megvételével, de nem vagyok benne biztos hogy a gépem képes e élvezhető fps-t biztosítani.
Esetleg ha valakinek lenne egy 7 napos próbakódja, és elküldené privátban annak rettenet örülnék. :)

(#454) kraven54 válasza Mr.White (#453) üzenetére


kraven54
aktív tag

Annak ma lett vége. Várd meg az open betat.

(#455) ScomComputer válasza Mr.White (#453) üzenetére


ScomComputer
veterán

Annak már vége.....olvastad az előbbi hsz-em,Mr.White.... ;)

kraven54: gyors vagy.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#456) Mr.White válasza ScomComputer (#452) üzenetére


Mr.White
senior tag

Persze, olvastam, azt viszont nem tudtam hogy a 7 napos kódokat az event miatt osztogatták.
Ez van, addig nézek streameket, és várom az open bétát.:)

(#457) Szőrös  válasza Mr.White (#453) üzenetére


Szőrös 
veterán

Esetleg írd meg a konfigod és megmondjuk megy e rajta élvezhetően vagy sem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#458) ScomComputer válasza Szőrös  (#457) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ez,jó ötlet.....nálam ultrán egy 5ghz-s 8600K-val+1080gamin z-vel szépen fut 2k-ban de ramot zabálja,igaz ez a "shorline",no majd ha lesz kedvem akkor megnézem a Ryzennel,meg a 7700k-val is hogy megy...

:R

(#459) spank0309 válasza ScomComputer (#458) üzenetére


spank0309
tag

A rammal optimalizálással problémák vannak, de az tény hogy a 8 kevés, meg akármennyi ramod van szinte mindet használni fogja.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#460) G**@**B**! válasza Mr.White (#456) üzenetére


G**@**B**!
tag

Itt a videós GTX 760-nal 3. gen i5-tel tolja, 60 fps körül. Bár nyílt terepeken biztos nem ilyen happy a helyzet de elég jó ahhoz képest, hogy beta.

[ Szerkesztve ]

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#461) Ergo_Proxy válasza G**@**B**! (#460) üzenetére


Ergo_Proxy
tag

Minden ismerősömnek és nekem is jóval komolyabb gépeink vannak de senkinek sincs stabil 60 feletti fps-e, mondjuk pont factorynál nem tudom, de a nyílt pályákon tuti nincs. Azon jót nevettünk mikor valaki nyilatkozta a fejlesztőktől, hogy egy nem csúcskategóriás, de az átlagosnál valamivel jobb pc-vel 120fps-el fut a játék maximális grafikán 😂😂

Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

(#462) Hajdi


Hajdi
senior tag

Sziasztok!

Én vagyok vak vagy valóban nincsen options menü?

"The Man Who Sold the World"

(#463) #45997568 válasza Hajdi (#462) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jobb also sarokban nezelodj :DDD

(#464) Hajdi válasza #45997568 (#463) üzenetére


Hajdi
senior tag

Életet mentettél!
Örökké rabszolgád leszek! :DDD
Nem láttam, na :D

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

(#465) VTom


VTom
veterán

A fejlesztők írják a csalást is, ami az orosz játékosoknak ingyen jár majd a játék mellé? ;]

Várós a játék, én nagyon el voltam tévedve, azt hitem ez is ilyen cső fps lesz, nem tudtam, hogy ilyen komoly multi van benne. Nagyon érdekesen hangzik!

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#466) Hajdi válasza VTom (#465) üzenetére


Hajdi
senior tag

Viszont egyedül durván nehéz! Ne a YT videókból indulj ki. Meztelen szaladgálok a mapon, de mindig lelőnek, egyszer vittem cuccokat magammal, buktam is :DDD Mellesleg tényleg korrekt játék és szépen is fest.

"The Man Who Sold the World"

(#467) vaakuum válasza Hajdi (#466) üzenetére


vaakuum
addikt

Én csak az utóbbi free alkalommal próbáltam, vagy két napig volt rá lehetőségem: nekem tetszett, de tipikusan azt gondolom, hogy magányos játékosokból csak egy szűk rétegnek lesz benne öröme, a többi csak mozgó céltábla lesz és állandóan elbukja a korábban véletlenül nagynagy szerencsével kimentett értékes cuccát, ami esetleg komoly idegi problémákhoz vezethet hosszabb távon :U

Valamint ismeretségi körömben jelezték már, hogy ezek a mapok sem chetar-mentes övezetek. :W Ennyi pénzért így nekem nagyon nem. :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#468) VTom válasza Hajdi (#466) üzenetére


VTom
veterán

Csak csapattal érdekelne a játék, de azt mindenképpen megvárom, hogy csaló fronton mi lesz a helyzet. Addig nem adok érte pénzt. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#469) ScomComputer válasza VTom (#468) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ha tudtam volna,hogy érdekel,adtam volna egy 7 napos kódot,hogy kipróbáld.... :K
Amivel dec.28-tól jan.4-ig lehetett tolni,mert ekkor volt a szerver teszt,de nem sokára lesz Open Beta,és ott ki tudod próbálni...én már megvettem régebben,mikor volt 25% kedvezmény rá...
Bővebb infó itt..

A játék magyar lokalizációval fog megjelenni,a magyarítás már kész van,de a folyamatos patchek miatt még nem került bele a játékba! :R

[ Szerkesztve ]

(#470) spank0309 válasza VTom (#465) üzenetére


spank0309
tag

Külön régiók vannak ez nem pubg hogy jönnek az oroszok, azok külön vannak, meg az eu is, stb. A játékot magányosan is lehet nyomatni elég brutál módban, sokkal több a profit ha egyedül mész nyilván a rizikó is. Én szoktam menni egyedül is meg csapatban is, egyedül full loot, csapatban inkább a móka és vadászat. Ne így könyveljétek el a játékot hogy nem lehet érvényesülni egyedül. Igen is lehet csak ésszel és taktikával. Simán toltam már le 3-as csapatokat egyedül.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#471) #45997568


#45997568
törölt tag

Battlestate (a jatek fejlesztoi) sajat anti-cheat programot fejlesztettek a jatekhoz es bannoljak is ki kemenyen a csalokat, eddig ugy nez ki ez nem Ubisoft es Division fele cheater fest. Ha megnezed Google-on a Battlestate eddig eleg kemenyen irtotta oket, remeljuk ez igy marad es nem is iszik el kesobb pay to win iranyba a jatekot. Akkor sikeres lesz.

(#472) VTom válasza ScomComputer (#469) üzenetére


VTom
veterán

Hát, erről lemaradtam sajnos.
Azt hittem, fps csőlövölde lesz, nem is érdekelt eddig. Meglátjuk mennyibe kerül majd.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#473) #45997568 válasza VTom (#472) üzenetére


#45997568
törölt tag

Most patchelgettek a fiuk, lassan de biztosan alakul ez a jatek, persze meg sok munka van vele, de mar 1-2x ki tudunk jonni :DDD

(#474) VTom válasza #45997568 (#473) üzenetére


VTom
veterán

Te hogyhogy folyamatosan tolod? Nem csak egy hetes trial volt?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#475) #45997568 válasza VTom (#474) üzenetére


#45997568
törölt tag

Tavaly Januarben vettem Edge of Darkness csomagot :DDD 2-t, mert ocsem is tolja :K

A ket csomagert kaptunk ajandekba 1-1 Standard kulcsot most karacsonyra, azt odaadtuk 2 csapattagnak, a 5-ik tag meg vett egy Edge of Darkness csomagot maganak ;)

Azota megyunk be es meszaroltatjuk le magunkat kegyetlen modon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#476) spank0309 válasza #45997568 (#473) üzenetére


spank0309
tag

1 éve játszol, ráadásul csapatban és "1-2x ki tudunk jönni"? wtf? :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#477) #45997568 válasza spank0309 (#476) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem, december vegen kezdtunk el jatszani ^^ Addig csak ult az accounton ;)

[ Szerkesztve ]

(#478) VTom válasza #45997568 (#475) üzenetére


VTom
veterán

De ez a játék még meg sem jelent, nem? Ez early access, vagy mi?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#479) #45997568 válasza VTom (#478) üzenetére


#45997568
törölt tag

Closed Beta megy most, aki megvette a jatekot mar van hozzaferese :K

(#480) VTom válasza #45997568 (#479) üzenetére


VTom
veterán

Jah, így már értem :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#481) #45997568 válasza spank0309 (#476) üzenetére


#45997568
törölt tag

Meg a palyakkal ismerkedunk, nem igazan ismerjuk elegge oket, Woods mar alakul, Shoreline is lassan, Factory az horror, Customs so-so :B Ez van. Ma mar bementem nem csak pisztollyal is, de meg odebb van hogy komolyabb felszerelessel profin tolljuk :DDD Dolgozunk rajta :K

(#482) Dave567


Dave567
addikt

Ebben a hónapban indul a nyílt béta?

(#483) Drenadar válasza #45997568 (#481) üzenetére


Drenadar
veterán

Factoryban mi a horror? :D ott könnyen el lehet igazodni :P

nekem nagyobb horror a woods meg a shoreline hisz az egész egy erdő... :D

(#484) Rony949 válasza Drenadar (#483) üzenetére


Rony949
őstag

"Factoryban mi a horror?"

Csak annyi, hogy egy aréna pálya, annyira kicsi ennyi embernek. Nincs olyan hely ahol ne hallanál ember lépteket.

(#485) Drenadar válasza Dave567 (#482) üzenetére


Drenadar
veterán

A nyílt bétát itt ne úgy értsd mint mindenhol máshol... (ezek ruszkik...)

az előző open beta kb egy hét volt (egy hetes kulcsokat osztogattak ki) és tulajdonképpen csak egy stress teszt a szervereknek meg ugye adatelemzés. (plusz nyilván jó ha valaki ingyen is ki tudja próbálni a játékot és kedvet kap a beruházáshoz :) )

(#486) Drenadar válasza Rony949 (#484) üzenetére


Drenadar
veterán

de épp ez az :P shorelinon meg elsétálgathatsz fél órát úgy hogy csak távolban hallasz lövéseket/gránátokat.

de félre a viccel, Rupsz mondatszerkezetét úgy is lehet érteni hogy a pálya kiismerése (tájékozódás) egy horror :D

(#487) #45997568 válasza Drenadar (#486) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem, a horror az a henteles ami out megy, kis palya sok ember. De legalább porgos :DDD

És oroszok, nem ruszkik :U :DDD

[ Szerkesztve ]

(#488) Dave567 válasza Drenadar (#485) üzenetére


Dave567
addikt

Pont azért szeretném ki próbálni, látatlanba nem szeretnél érte pénzt fizetni, érdekel meg minden, csak így nem tudom milyen. :D

(#489) Drenadar válasza Dave567 (#488) üzenetére


Drenadar
veterán

Ha van ismerős akivel játszanal akkor jó... Ez a játék sokkal másabb mint a legtöbb lövölde :-) én pl egyedül nem szeretem annyira...

(#490) Dave567 válasza Drenadar (#489) üzenetére


Dave567
addikt

Ezt eddig is tudtam, pont ezért tetszik, elegem van a cső lövöldékből már, és ez folyik a csapból állandóan, viszont társaim még nincsenek, várok a megjelenésig. :R

(#491) Drenadar


Drenadar
veterán

Ha van fbd figyeld a hír folyamot szerintem max negyed év és megint lesz egy ilyen 7 napos izé.

(#492) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Tudtok vmi jo helyet ahol korrekt arban belehet szerezni?

(#493) spank0309 válasza Ombi5 (#492) üzenetére


spank0309
tag

Ez nem az a játék :D

(#491) Drenadar: Nem hiszem hogy lesz még egyszer ilyen 7 napos kulcs. Az első stressz tesztet lenyomták, opennel jön a második és ennyi.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#494) bandras54 válasza Ombi5 (#492) üzenetére


bandras54
aktív tag

Úgy tudom, hivatalosan csak a fejlesztőktől lehet beszerezni.

(#495) spank0309 válasza bandras54 (#494) üzenetére


spank0309
tag

Így van, nem lesz semmilyen más alternatíva, egyenlőre úgy tűnik.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#496) Drenadar válasza spank0309 (#493) üzenetére


Drenadar
veterán

jó. :D akkor is lesz valami open mindegy minek hívjuk. de sztem ez volt az egyik ami volt. ha meg lesz még open akkor meg azért fogja tudni majd kipróbálni vásárlás nélkül valaki.

És szerintem se nagyon lehet beszerezni máshol a játékot. Esetleg olyan playerektől akik most kaptak két kulcsot és pénzé akarják tenni. (Pl itt Rupsz is írta hogy kapott kettő alapcsomag kulcsot, lusta vagyok rá keresni ebayen mert nem érdekel)

(#497) Ombi5 válasza spank0309 (#493) üzenetére


Ombi5
őstag

1 jatekom sincs virag nyelven,ha erre celoztal...

(#498) #45997568 válasza Drenadar (#496) üzenetére


#45997568
törölt tag

Elosztogattam :K

(#499) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Nagyon gondolkodom a játék megvételén, de van pár kérdésem:

- Aki előrendeli az hozzáférést kap a Closed Beta-hoz. Ez meddig tart? Ha vége akkor cseszhetem, és várhatom hogy megjelenjen a játék? Vagy a játék megjelenéséig folyamatosan lesz Closed Beta?
- mikorra tervezik, hogy kiadják a játékot?
- Kezdő játékosnak van esélye cuccot szerezni?

(#500) Rony949 válasza tonermagus (#499) üzenetére


Rony949
őstag

Ezt úgy kell felfognod mint egy Early Access játékot. Itt már nem lesznek szünetek a megjelenésig, csak is kizárólag karbantartások vannak/lesznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.