Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) vaakuum


vaakuum
addikt

Ismét egy triviális kérdés: Ha a PMC kari meghal, akkor a skillfejlődést is bukja, amit azon a mapon elért? Logikailag azt gondolnám igen, de hátha itt kedveztek a játékosoknak egy kicsit. :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#902) Szőrös  válasza vaakuum (#899) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ezt nézd át, van benne ammo táblázat is sebzéssel, átütéssel meg minden mással. Az elején csak alaplőszered van amíg a tradereknél nem lesz jobb a reputációd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#903) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#899) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

A lőszerekről van egy egész táblázat az interneten, melyiknek milyen tulajdonsága van, ugye az elején még egy csomót nem is tudsz venni, írj privátot ha kell segítség.

(#904) vaakuum


vaakuum
addikt

Köszönöm, :R ezen a táblán már túl vagyok.
Kérdésem lényege az lett volna, hogy rutin szerint érdemes-e az adott kaliberek mindegyikében a legnagyobb átütésű, a wiki táblázat szerinti legalsó sorokra rámenni, vagy technikailag a középutas megoldások jobban teljesítenek a játékban? DE eszerint itt a táblázat forma érvényesül inkább...

Kérdezek jobbat: HA veszek egy accountot, de már regisztráltam magam a honlapon egy névvel és e-mail címmel, arra a mailcímre átírhatom a second-hand játékomat? Szóval lehet egy email cím alatt több account esetleg, vagy törölni kellene először az ürels accountomat?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#905) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#904) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Egy mail alatt több kizárt, a készítők eléggé szigorúan veszik ezeket a dolgokat. Én accot sem vennék, csak tisztán a játékot, de mindenki maga dönti el persze.
A lőszereknél te döntsd el mit szeretnél, ami páncéltörő úgy tudom nem sebez annyit, egy időben töltöttem vegyesen a tárba, de eléggé időigényes.

(#906) vaakuum


vaakuum
addikt

Szenvedek a 12 scav levadászásával a woods mapon, de nagyon nem akar összejönni. Volt, hogy bementem hangtompítós ak-val, lvl3 armorral, erre az egyik bokorban összefutottam egy brutálisan páncélozott playerrel, pedig még egyet sem lőttem előtte a fegyverrel. Arra sem volt időm, hogy automatára váltsak, a 8 single találat nem volt elég ellene :(
Meg még amúgy is elég gyáván tolon, az első 10 percben csak próbálom hallgatni, hogy merre vannak playerek a pályán. Érdekesség, hogy az alaplapi hangkártyával gyakorlatilag semmi iránymeghatározást nem tudtam csinálni, ugyhogy beüzemeltem kíváncsiságból a régi creativ alpha usb-s hangkártyáját, és ezzel már egy kicsit jobb a helyzet. De néha még így is fura, mert hallok egy mennydörgés szerű lövést, odafordulok, erre a következő ugyan olyan hangszínű lövéshang mintha a hátam mögül jönnne...
A pisztolyokat már mindet elhagytam, bár még van néhány tokarevem...
A scavek minden alkalommal ellövik a karom vagy a lábam. Volt, hogy a scaw hausetól csoszogva mentem (előtte használtam el a kezemre a splintet) az un roadblock kijáratig tökön-paszulyon keresztül hogy kiérjek időben, és előtte 10 méterrel telt le az idő. :W Pedig akkor sikerült összeszedni egy csomó fegyvert, és még páncélt is találtam. Jó játék, de elég szenvedős egyedül. Minap discordon 2 randommal bementem az általam totál ismeretlen customsra, hogy ők rutinosak, magasszintűek, csapatban több esélyünk is lesz, erre mindkétszer úgy lőttek le minket, hogy a fegyvert nem volt időm elsütni. 2 AK és lvl3 armor minusz egy pillanat alatt. Nem panaszkodni akarok, scavezéssel szedegetek össze lassan ezt-azt, csak most kiírtam magamból. Majd keresek valami how-to videót, hátha okosabb leszek. Meg a hang kérdéskörre is valamit jó lenne kitalálni, mert elég gáz, hogy nem hallom, honnan jönnek... :O
Jelenleg sennheiser hd 202-es füles tactic alpha usb-s kártyában, külön mikrofonnal.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#907) Szőrös  válasza vaakuum (#906) üzenetére


Szőrös 
veterán

Armorból lvl4 minimum ajánlatos, ami alatta van nem sokat ér mert azt simán átlövik. 4es már felfog valamit, meg érdemes faceshieldes sipkát felvenni.
Scavek célzása kicsit bugos, egyik dev írta, h az alapból a törzsközépre céloznak de ez vhol a derék tájékán van most onnét számolódik a szórás ezért van sok láblövésük ezen változtatnak majd.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#908) vaakuum


vaakuum
addikt

Mondjuk azt sajnálom, hogy az aljnövényzet 25 méter után itt is eltűnik. Ez pont elég arra, hogy én semmit ne lássak tőle mondjuk egy domb tetején, de én simán látszódjak messziről. Jó lenne, ha ezt azért meg lehetne oldani, korrektebb lenne a játék sokkal.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#909) Szőrös  válasza vaakuum (#908) üzenetére


Szőrös 
veterán

Na igen, ez is fontos. Meg a nyüves csítereket kéne már végre kiirtani.
Talán unity engine upgrade után a mostani technikai problémákat meg tudják oldani.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#910) tetris válasza vaakuum (#904) üzenetére


tetris
tag

Leggyakrabban 5.45 AK -val illetve M4 -el fogsz valószínűleg menni, előbbihez BS -t ajánlom (vagy BT-t, ami kicsit olcsóbb, viszont látják, hogy honnan lősz vele, Igolnik esetleg, mostanában már nem sokkal drágább az előbbieknél), utóbbihoz M856A1, vagy ha kifejezetten playerekre mész, akkor M995. Ha MPx -el akarsz menni, akkor mindenképp AP6.3 -at vigyél, a többi nagyjából semmit nem fog érni, ha playerrel futsz össze.
(Snipernél, illetve vepr hunternél M80 felejtős, minimum M62 -t vigyél, az M61 rohadt drága, konkrétan kétszer annyiba kerül, mint az M62...)

Mellesleg a launcherben át tudod állítani, hogy melyik szerveren akarsz játszani, ha még kezdő vagy javaslom a török/orosz szervereket, ott bemész éjszaka woodsra scaves questet csinálni nem sok fullos playerrel fogsz összefutni.

[ Szerkesztve ]

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#911) vaakuum


vaakuum
addikt

Köszönöm a tippeket. Woodsot már megszenvedtem, volt, hogy egy szál pisztollyal sikerült 3 kill, előtte meg elbuktam puskákat, armorokatt, sisakokat, mindent egyetlen valahonnan jövő player headsottól...

Most ha jól rémlik a customson kell majd scavezni... :Y

Egyébként minden esetben összevárja a pályára normalizált játékos számot, vagy x idő után elindítja simán a maradékot botokka kitöltve?

Illetve tegnap benéztem factoryra, belépés után rögtön bebújtam egy sarokba figyelni, ahol meg már volt egy kilootolt pmc. Ezek szerint később is rak be folyamatosan playereket a pályára :F 20 perc volt még hátra az időből, mikor engem berakott.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#912) vaakuum


vaakuum
addikt

Technikai kérdés:
A moddingolás illetve inspect során a fegyverre felad egy fektetett oszlopdiagramot, aminek az értelmezésében szerenék segítséget kérni. A wikin valahogy nem találtam rá meg a választ.
Szóval egy ilyen sor úgy néz ki, hogy az elején ott a tulajdonság (mint mondjuk vizszintes recoil, ergonomics, stb), és utána egy fektetett diadgram sor, aminek az eleje teli szürke. Utána kettő opció van: egyrészt teli világoskék színnel folytatódik, vagy pedig valami ferde csíkozással folytatódik. A sor végén pedig van egy számérték.

Elárulná valaki, ezt hogy kell értelmezni? Mit jelent a teli szürke, a teli világoskék, a csíkozott rész, és a végén a számérték melyikre vonatkozik?
:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#913) vaakuum


vaakuum
addikt

jött valami kis frissítés...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#914) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Sziasztok!

Valaki alkalmanként esetleg jönne Tarkovozni? Megint elkezdtem, de egyedül baromi unalmas, nem kell csapat egy ember bőven jó akivel együtt lehet játszani.

(#915) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Akkor marad egyedül a dolog...

(#916) vaakuum válasza Sanyaaa26 (#915) üzenetére


vaakuum
addikt

Esetleg próbáld meg [ITT].
Én is ide szoktam felnézni, ha nem egyedül akarok mókázni. Rendszerint akad valaki, akivel lehet menni, bár nyilván itt is vannak fura alakok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#917) vaakuum


vaakuum
addikt

Discordon mindenki azt beszéli mindjárt jön megint reset. Persze konkrétumot senki nem tud ;]
Van erről bárhol valami hivatalos infó, vagy csak valami hule pletyka? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#918) Sanyaaa26 válasza vaakuum (#917) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Ezt beszélik egy hónapja :)

(#919) m3gyo


m3gyo
csendes tag

Ha van még aki társat keres ahhoz szìvesen csatlakoznék.

(#920) Sanyaaa26 válasza m3gyo (#919) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Alaphelyzetben szívesen mennék veled, de tényleg wipe-ig nincs értelme, úgyis minden törlődik.

(#921) vaakuum válasza m3gyo (#919) üzenetére


vaakuum
addikt

En jatszanek, de pont nincs net. Pedig szabin vagyok.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#922) szTotyy


szTotyy
őstag

Ha néha-néha összejönne egy 3-4 fős társaság, abban én is benne lennék (remek golyófogó vagyok). Csak mostanság szüneteltettem a játékot. A legutóbbi wipe óta el sem indítottam. De tervezgetem a visszatérésem.

A végső verzióban ugye már nem lesznek resetelések?
Szerintetek a játék gépigénye változott valamelyest az update-ekkel.?

[ Szerkesztve ]

(#923) vaakuum válasza szTotyy (#922) üzenetére


vaakuum
addikt

Discordon általában szokot lenni társaság. Tegnap kezdőkkel olyan jókat játszottunk, hogy régen tetszett ennyire pc game. Pedig az esetek felében simán meghaltunk és buktuk a cuccainkat, de senki nem rinyált, nem anyázott, mindenki tényleg játékként kezelte a dolgot. Felváltva nyomtuk scaw és pmc meccseket, amit kihoztunk scavvel, azzal mentük pmc-re. Ha meg buktuk, mindent akkor mentünk pisztoly+1tár köröket.

Nem tudom mi volt a régi gépigény, én kíváncsiságból pár napja benyomtam a hwinfo64-et játék előtt. A végén azt láttam, hogy 14 giga fizikai memória volt a max használt, és 24 giga swap memória. Emiatt azon gondolkodom, hogy lehet a 16 Giga az annyira nem is sok ehhez a játékhoz? Azt tudom, hogy vannak, akik gyorsabban betöltenek, mint én a samu ssd-ről, lehet köze van hozzá a memóriának is. Valakinek hasonló tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#924) m3gyo


m3gyo
csendes tag

Alapvetően én is kezdő vagyok mert most kezdtem nem olyan régen. Társakkal meg sokkal élvezetesebb mert egyedül azért igen necces ha belefut az ember egy csapatba, meg amúgy is élvezetesebb mint egyedül. Amúgy meg a wipe-ról regélnek olyat is, hogy csak soft lesz azaz csak cuccok mennek de szint és egyebek marad. Egy "összeszokott" négyes meg egy igazi terminátor tud lenni.

Szerintem a végleges verzióban is lesznek wipe-ok mert egy idő múlva végtelen pénz és végtelen gear lesz az embereknél.

(#925) szTotyy válasza vaakuum (#923) üzenetére


szTotyy
őstag

Mindenképp olyan csapattal mennék szívesen, aki nem veszi véresen komolyan, és tudja, hogy ez egy játék.
Persze legyen taktika, ne eszetlen rohanás!

Arra gondoltam gépigénynél, hogy azonos cuccokkal, azonos beállításon kb 1 éve is hasonló FPS-t produkált a játék?
Az SSD egyébként ennél a játéknál nagyon sokat számít.

(#926) m3gyo válasza vaakuum (#923) üzenetére


m3gyo
csendes tag

Hát betöltésnél ugyan én WD Black-ről töltök (HDD) de így is várok általában a a matching-re az meg nem az, hogy nem töltött be a pálya hanem várunk még playerek-re pl.. Szerintem itt nem nagyon van különbség miről töltesz. A Rainbow Six-ben nagyon látszik, hogy ssd-n van vagy sem de itt nem hiszem, hogy olyan nagy lenne az eltérés.

Amúgy az új patchet én is várom elviekben lesz benne hideout, kozmetikázása a karakternek ruhákkal meg új map, új boss woods-on, egyebek meg valami nagy meglepetés a legutóbbi kommunikációban ezt harangozták be.

(#927) m3gyo válasza szTotyy (#925) üzenetére


m3gyo
csendes tag

Hát nem én tudom neked ezt megválaszolni mert én egy évvel ezelőtt csak néztem a játékot twitchen de nem volt meg, tehát nincs viszonyítási alapom. De nálam nem teljesen fullra tolt grafika, egy 1060 6gb meg egy i5 és 16 gb memória mellett 2560*1080 felbontásban játszható, de azért nem fix 60 fps néha benéz alá.

Mondjuk a mostani patchhel jön elviekben az unity 2018-ra való átállás is az sokat kellene javítson az optimalizáción.

(#928) Sanyaaa26 válasza m3gyo (#926) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Hogy itt ne lenne? Itt van csak igazán, mikor a csapatból egyedül ott szobrozol a meccs elején és várod a havert aki HDD-ről tölt az nem egy kellemes dolog.

(#929) vaakuum válasza Sanyaaa26 (#928) üzenetére


vaakuum
addikt

jaja... van, hogy 1-1.5 percet kell várni néhány kollégára. :)
Ezalatt lehet hallgatni a távolban a gránátozást és géppuskasorozatokat bőven.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#930) mind_against


mind_against
tag

Proci és RAM igényes a játék egyelőre, hogy később mi lesz azt nem tudni. Nekem 1060 6GB+16GB RAM+Ryzen 5 1600 és nem valami smooth a gém....2018 januárban kezdtem, érezhetően jobban fut, mint akkor. Mindenesetre várom a 0.12-t, a Unity engine upgrade-et, ez lesz az eddig legnagyobb és legtartalmasabb patch. Reméljük jól fog sikerülni.

Hivatalos infó még nincs arról, hogy mikor lesz a wipe, de ha a belső emberek nem kamuznak (már pedig az enyém nem szokott), akkor 2-3 hét maximum. Ha megjön a hivatalos patchnotes, akkor kb 1 hét a patchig.

Soon™

[ Szerkesztve ]

(#931) vaakuum


vaakuum
addikt

Esetleg a célzási érzékenységet nem lehet valahogy állítani? Az eszem megáll, mennyire leveszi, ha belenézek a távcsőbe.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#932) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Játszik valaki úgy a játékkal, hogy a lapozófájl ki van kapcsolva, vagy extém alacsonyra van állítva? (mondjuk 8 giga alatti) Kíváncsi lennék a tapasztalatokra a betöltés sebességét illetően.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#933) vaakuum


vaakuum
addikt

Újabb kérdés: Az npc traderektől a flea marketen keresztült történő vásárlás az beszámít a traderhez és a flea market szinthez is?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#934) vaakuum


vaakuum
addikt

van valami újabb patch....

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#935) vaakuum


vaakuum
addikt

Most meg valami Battleeye frissítés történik elvileg :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#936) Rony949 válasza vaakuum (#935) üzenetére


Rony949
őstag

Bizony. Végre közel 3 év után kapott a játék egy anti-cheat programot. És redditet olvasva többen tapasztalnak sikeres raideket. Én persze ugyanúgy halok, úgy tűnik valóban béna fos vagyok. :D

(#937) Ombi5 válasza Rony949 (#936) üzenetére


Ombi5
őstag

Wipe is volt?

(#938) Rony949 válasza Ombi5 (#937) üzenetére


Rony949
őstag

Nem, még mindig 0.11-es wipe van. 2-4 hét múlva jön talán a 0.12.

(#939) vaakuum


vaakuum
addikt

gyengítették a lőszereket? 9*19 pst gzh lőszer közvetlen közelről 28 találat 2 scavbe, és csak az egyik halt meg.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#940) vaakuum


vaakuum
addikt

Hogy kell azt megcsinálni, hogy ha elkezdi tölteni a 9 töltényes sörétest, akkor ne töltse végig, hanem lehessen vele lőni, ha már van benne néhány lőszer?
Ha jól rémlik ez már a CS-ben is működő technika régóta.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#941) Rony949 válasza vaakuum (#940) üzenetére


Rony949
őstag

Bal klikk egyszer.

(#942) vaakuum


vaakuum
addikt

Valami olyasmit nyilatkozott a fejlesztő, hogy változtatni akarnak a biztonsági konténeren. Azon agyalnak, hogy teszt jelleggel raid közben ne lehessen semmit belerakni, csak kiszedni. Elvileg ez a hatcrunner-looter-kilépő játékosokat kiszűrné.
[itt láttam]

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#943) Szőrös  válasza vaakuum (#942) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ja régen elég sokan csinálták, de gondolom most is, hogy grear nélkül rohangáltak be factoryra baltával/stukkerrel lootot gyűjteni.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#944) szTotyy válasza vaakuum (#942) üzenetére


szTotyy
őstag

..hát ez a kevésbé ügyes játékosokat nem segítené. Rohadt morcos lennék, ha valami nagyon nagy értékű dolgot találnék, és a kijutás előtt kilőnék a seggem. :)
Inkább haladnának érdemben valami nagyobb dologgal. (Nem vagyok programozó, de ezt a pár sort nem tarthat nagyon sokáig beleírni a játékba. :U )
Arról nincs hír esetleg, hogy lesz-e új pálya, vagy amiket beígértek (pl.:hideout)?
Vagy egyáltalán mikorra várható, hogy a mapok össze lesznek olvasztva egy nagy egésszé?

[ Szerkesztve ]

(#945) vaakuum válasza Szőrös  (#943) üzenetére


vaakuum
addikt

inkább a spéci kulcsos helyek a célpont mostanában...berongyol, kinyitja a spéci szobát, beládáz amit tud és kilép.

szerk: elvileg lesz hideout is az új patchben, de még nincs időpont. Az látszik a videón, hogy rohadtul fáradt Nikita

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#946) Rony949 válasza Szőrös  (#943) üzenetére


Rony949
őstag

Hatchlingek a mai napig vannak. Viccen kívül, a mai nap 3-al is találkoztam, ebből 2 Factory-n volt ugyanazon a raiden.

(#947) mind_against válasza szTotyy (#944) üzenetére


mind_against
tag

Szia, Escape from Tarkov Hungary facebook oldalon le van fordítva, hogy mik lesznek a patchben (ami az eddigi legtöbb új tartalmat, újdonságot fogja hozni), milyen szinten tart a fejlesztés. Ha nincs facebook-od, szívesen bemásoljuk.

[ Szerkesztve ]

(#948) Rony949 válasza mind_against (#947) üzenetére


Rony949
őstag

Soon

szerk.: Amúgy senki sem tudja hogy mikor jön a wipe. Sokak szerint 1-2 hónap múlva esedékes.

[ Szerkesztve ]

(#949) Sanyaaa26 válasza Rony949 (#948) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

1-2 hónapja is ennyit hallottam, szerintem ne éljük bele magunkat hogy mostanában jön :N

(#950) vaakuum


vaakuum
addikt

ismét valami kis frissítés :)

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.