Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) PitLee válasza szTotyy (#791) üzenetére


PitLee
őstag

Aki sokat játszik vele az An4rkhy, ő "vágja is a pitét"
pár napja játszott vele a TheVR Jani ő meg a "reklám felelős"

(amúgy megfigyeltem, hogy bizonyos streamereknél, néha egyszerre kerülnek elő játékok, tippre valószínűleg a kiadó ami támogatja őket kéri fel, hogy nyomjanak egy kört velük vagy csak véletlen egybeesés . . . ;] )

(#802) Ombi5


Ombi5
őstag

Kovetkezo wipe mikor varhato ,azt lehet tudni?! :R

(#803) szTotyy


szTotyy
őstag

Apró örömök: ma érkezett egy kisebb patch a játékhoz, nem is találtam róla infót, de a rubelt már nem százezresével, hanem 500.000-as stack-ekben lehet elraktározni. :)

Az a wipe téma engem is nagyon érdekelne. :U

(#804) Csokishurka válasza szTotyy (#803) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mi ez a wipe? Wowban ugye az amikor mindenki meghal :D
Itt is az? Mindenki nulláról kezd megint?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#805) spank0309 válasza Csokishurka (#797) üzenetére


spank0309
tag

Már ígyis ellepik a hackerek ezt is, mindig akkor jönnek amikor már jó ideje volt patch, instant headshotok, falon át lövés, sorolhatnám, nem akarok elrémíteni senkit, de itt is jelen vannak nem is kevesen csak olvassatok pár sorral feljebb #767. Ennek ellenére még így is lehet élvezni a játékot.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#806) Csokishurka válasza spank0309 (#805) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát mindenhol vannak, BUGP, RoE...
Ezzel együtt kell élni, szerintem olyat anticheatet nem tudnak csinálni amit egy idő után nem tudnak kijátszani.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#807) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Hát gyerekek megvettem de a scavon nem sikerült kijutnom mert nem tudom hova kell menni :D
Lehet sűrűn fogok kérdezni :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#808) bandras54 válasza Csokishurka (#807) üzenetére


bandras54
aktív tag

[link]

itt szinte minden infot megtalálsz. Játék közben o betű kétszer és a jobb felső sarokban ki fogja írni a kijutási pontokat. Megnézed a wiki térképen és nyomás. :)

(#809) Csokishurka válasza bandras54 (#808) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nah majd átnyálazom, meg nézek egy két beginnerst guide-t.
Amit nem értek, van ilyen hogy offline mód. Ott nincsennek player ellenfelek csak scavok? Illetve innen is ha ne adj isten túlélem akkor megkapom a lootot ugyanúgy.
Egyelőre a Factory pályát próbálom gyakorolni? Jó ez vagy van könnyebb ettől?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#810) bandras54 válasza Csokishurka (#809) üzenetére


bandras54
aktív tag

Az offline mod leginkább arra jó, hogy megismerd a pályákat. Csak npc-k vannak, ha bekapcsolod. A motyót nem kapod meg sem xp-t. Ha scav-ként indítod az éles játékot akkor random kapsz egy alap felszerelést amit a végén + lootot meg is kapsz ha átrakod a stash-be. Így veszíteni csak annyit tudsz amit ott összeszedtél. A saját karakternél a felszerelésed is kockáztatod amit bevittél. A factory az egyik leginkább darálós pálya kicsi, zárt hely. :)

(#811) Csokishurka válasza bandras54 (#810) üzenetére


Csokishurka
őstag

Onlineban már csináltam, csak ez az offline nem volt tiszta.
Köszi! Kezdésnek melyik pályát javasoljátok?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#812) bandras54 válasza Csokishurka (#811) üzenetére


bandras54
aktív tag

Mindenkinél más szerintem. Próbáld ki mindegyik pályát. Még én is az elején vagyok és nekem a nyílt terep most még jobban bejön. Woods, soreline

(#813) CanibelZ válasza bandras54 (#812) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Viszont az elején Customs kell több küldetés miatt is, szóval azt érdemes tanulgatni közben. De az igaz, hogy amíg az alapokat tanulja az ember, addig oda menjen, ahova kényelmesnek érzi.

[ Szerkesztve ]

(#814) KaraDani válasza Csokishurka (#811) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyrészt a küldetések miatt is Customs, meg szerintem azért is mert kezdésnek, azon a legkönyebb eligazodni. Sokkal több dolog van ami egyedi és könnyen megjegyzi az ember, mint woodson vagy shorelineon a nagy erdős részekkel, vagy akár interchangen a plázában.

(#815) Csokishurka válasza KaraDani (#814) üzenetére


Csokishurka
őstag

Okés köszi akkor átállok Customsra. Már kinyomtattam a mapokat is :)
Két apró kérdés mert sehol nem találtam meg a keybindek között: (esélyesen én siklottam át felette)
- hogy lehet hogy ne kelljen behúzgálni mindent a táskába hanem van e valami bill. kombináció amivel egyből berakja a tatyóba
- milyen bill. kombóval lehet elforgatni a táskában a cuccokat?

Köszönöm!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#816) szTotyy válasza Csokishurka (#815) üzenetére


szTotyy
őstag

-Ha a ctrl-t nyomva tartod és rányomsz valamelyik cuccra, akkor azt átrakja az első üresen levő slotra.
-R betűvel forgatod a dolgokat.

(#817) Csokishurka válasza szTotyy (#816) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszönöm! :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#818) KaraDani válasza Csokishurka (#817) üzenetére


KaraDani
addikt

Alt+click, pedig felveszi a karakteredre a felvehető dolgokat (2. fegyver, hátizsák, sisak stb..)

(#819) Csokishurka válasza KaraDani (#818) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi ezt se tudtam :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#820) Niccotine


Niccotine
csendes újonc

Sziasztok! Én szeretném eladni a Standard Edition verizómat. Nem azért, mert rossz lenne a játék, hanem mert egyszerűen nekem nem jött be, nem vagyok benne elég jó :) Ha érdekel valakit, keressen meg itt vagy privát üzenetben. Irányár: 7 500 Ft.

(#821) bandras54 válasza Niccotine (#820) üzenetére


bandras54
aktív tag

Szia!

Nem szeretnélek megbántani, de legalább 1x már szóltak, H fórumon tilos árulni, főleg nem accountot.
Hidd el,I csak jót akarunk neked.

(#822) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok.

Nah vettem egy mp5-t, a red dotot már sikerült rárakni. De a silencert nem tudom, ahhoz is kell valami plusz modding?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#823) CanibelZ válasza Csokishurka (#822) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

2 lehetőség van, hogy hangtompítót rakj rá tudomásom szerint. Vagy csinálsz belőle egy MP5SD-t, akkor kell ez a 3 dolog hozzá: Polymer handguard, Upper receiver és 9x19 silencer. Így készen Peacekeeper lvl2-nél is meg lehet venni a Scrap metal küldetés után. Másik lehetőség (olcsóbb, ha már van MP5-öd), hogy Mechanic lvl2-nél veszel egy ilyet és hozzá egy kompatibilis hangtompítót.
Ha lesz valami kérdés játékkal kapcsolatban, érdemes a játék wiki-jére ránézni, jól össze van rakva. A küldetésekkel kapcsolatban mindent megtalálsz. A fegyver modolás kicsit hiányos, hogy mi mivel kompatibilis, de kiindulópontnak jó lehet.

(#824) Csokishurka válasza CanibelZ (#823) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi de nem sikerült, azt írja hogy 3 lug threade nincs átvizsgálva és nem rakja fel.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#825) szTotyy válasza Csokishurka (#824) üzenetére


szTotyy
őstag

Próbáld meg, hogy szétszeded darabokra. Ami nincs átvizsgálva, annál megteszed, akkor már fel lehet rakni.
...vagy a flea marketen veszel kész fegyvert, de az drágábban jön ki valamennyivel.

(#826) Csokishurka válasza szTotyy (#825) üzenetére


Csokishurka
őstag

Okés köszi megpróbálom.
Hát az alkatrészeket vettem emg és kb elcseztem minden lóvém :D
Mondju amúgy is csak scavozok mert csak free loot lennék rendes gémben.
A küldiket csak fő karival lehet megcsinálni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#827) spank0309 válasza Csokishurka (#826) üzenetére


spank0309
tag

A küldiket csak a fő karival lehet igen, én azt tanácsolom hogy hagyd a francba még a fegyverkezést, azzal menj amid van vagy sks, teljesen feleslegesen költöd a pénzt az elején, mert ha be is mész vele úgyis meghalsz. Scavezni is felesleges, soha nem mentem vele mert csak annyi értelme van hogy hozol ki egy kis extra pénzt, de a fő karaktered meg nem fejlődik és te sem. Én amikor full le vagyok csövesedve akár egy darab késsel is bementem 100x is, rég volt már ilyen de a scavet hagytam a rákba. Nyilván vannak akik nem így gondolják de ha profitot akarsz minden téren akkor ne scavelj.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#828) Ombi5 válasza spank0309 (#827) üzenetére


Ombi5
őstag

Nekem scavval 4.5 millat azert csak sikerult,szal igenis van ertelme!! :C

(#829) spank0309 válasza Ombi5 (#828) üzenetére


spank0309
tag

Mi értelme van? Ha nem unlockolod ki a kereskedőket akkor mi értelme a pénznek? Most itt méregethetjük a faszokat hogy ki mennyit hoz ki egy kör alatt, de nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#830) Ombi5 válasza spank0309 (#829) üzenetére


Ombi5
őstag

Maximum te meregedet,en csak mondtam ,hogy van ertelme, mert kell insurancera,lovedekekre stb...

(#831) spank0309 válasza Ombi5 (#830) üzenetére


spank0309
tag

Scavvel bemész egy alap gearrel, amit alapból kihozol kivéve ha találsz egy jobb puskát, mellényt stb. Legjobb esetben ha találsz egy scav bp-t akkor kihozol kb. 100-150-et. Bemész playerrel nagy táskával, lebiztosítod a cuccod, lösz gear-t a saját cuccodat gondosan eldobod egy bokorban így máris nyertél egy extra geart, plusz sokkal nagyobb táskát be tudsz vinni, sokkal több cuccot el tudsz rakni, plusz még ott van a konténered az is plusz tárhely, ha jó vagy egy körben kihozol 300-at, de ha bemész lab-ra akkor fél milla minimum. És akkor ott vannak a skillek, amiket ha scavelsz azt nem kapod meg csak a scav playered, annak meg nincs értelme mert ugyse azzal játszik a többség. Én is egyedül játszom javarészt, de ha profitot akarok playerrel megyek be, nem pedig egy csövessel aki csak csöves cuccot tud kihozni. Ha meg azért scavezel mert nem tudsz játszani és kell biztosításra meg skulóra igen, nekem is volt nem egyszer hogy full lecsövesedtem de még akkor sem nyúltam a scavhez, mert fogtam magam bementem labra és máris millás az ember, oda scavel be se lehet menni szerencsére. Scav arra való hogy ha már semmid nincs akkor menj azzal, vagy csak simán fun. 4.5 millát összefarmolni nem nagy kunszt, főleg mióta lab van, mostanra a játékosok nagy része tízen milliomos.

Aki tanulni akarja a játékot az nyomja a factoryt meg a labet orrvérzésig, és meg fog tanulni lőni a legszarabb fegyverrel is, mindenképp használjatok headsetet hogy halljátok a lépéseket. Újak is ne a customsot nyomjátok mert úgyis megdöglötök, factory, factory, factory. Ha már ott jó vagy és kijössz 10/10 akkor lehet menni tovább customsra, meg a többire, öreg motoros vagyok tarkovban 0,0.2 óta jelen vagyok tudom mit beszélek. Az egész játék központi eleme a pénz, és a nagy pénzt azt nem a scavel fogjátok locsolni, missionökkel is rettenet megy fel a szint, scavval azt se lehet csinálni. De mindenkinek a saját döntése mire pazarolja az időt.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#832) Csokishurka válasza spank0309 (#831) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi a választ és egyben meg is válaszoltad a kövi kérdésemet.
Még csak scavoztam, összeszedtem egy kis geart, de ahogy bementem PMC-vel, kb egy perc után halott voltam és oda lett a nehezen összekuporgatott kis cuccom. (Kicsit el is vette a kedvem)
Meg a másik akkor konkrétan besz*rás közeli állapotba kerültem. Vagyok nyugodtan már egész szép lootot szedtem össze, és customnál ahol az S vonalú út van, ott van egy kis házikó ami zárva szokott lenni, gyanús is volt hogy most nyitva volt, bementem és ahogy nyitottam az a kis szobát benne, ott ült valaki. A meleg húgy megindult a lábamon :D
De hogy szerzek lootot PMC-n, ha minden nélkül megyek be és lelőnek egyből? Vagy olyankor csak sunnyogás van?
Meg a nagy baj mivel nincs pályaismeretem, mikor lespawnol olyankor altabozgatok hogy megnézzem mik a menekülési pontok és hogy egyáltalán hol vagyok. Volt már hogy eközben lőttek le :D

Szerk.: Mit értesz azalatt hogy lebiztosítod a cuccot?

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#833) szTotyy válasza Csokishurka (#832) üzenetére


szTotyy
őstag

Az alt+tabozást elkerülendő, a legjobb ha kinyomtatod a térképeket a tarkov wikiről (jobb, mint a telefon kijelző mérete).
Ahhoz, hogy ne halj meg rögtön, csak egy dolog kell: gyakorlás :) Hasznos ha ismered a scav-ok spawnolási pontjait utána már csak a játékosok okozhatnak meglepetést. Amúgy én is még elhasalok legtöbbször, de nem szegi kedvem.

PMC-ben lehet biztosítást kötni a cuccaidra, mielőtt még bemész. Ha meghalsz és nem lootol ki egy játékos, akkor visszakaphatod a dolgaidat.

(#834) Csokishurka válasza szTotyy (#833) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oksi, akkor ráfekszem majd. A térképeket már ki is nyomtattam :D
Ezt a biztosítást még majd megnézem.

Egy kérdés, minden fejlövés instant halál? Függetlenül attól hogy pisztollyal lősz egy fullos sisakba?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#835) spank0309 válasza Csokishurka (#834) üzenetére


spank0309
tag

Általában igen, de attól függ milyen sisak.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#836) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Háhá csak sikerült :D De használni se merem mert ha lelőnek elveszik :D

Igaz ez nem az MP5SD majd egyszer arra is rájövök :D

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#837) szTotyy


szTotyy
őstag

Valahol olvastam (már nem találom meg újra azt a fórumot), hogy februárban érkezik egy nagyobbacska update. Amiben majd megjelenik valamiféle karmarendszer(?) talán, meg hideout is lesz a játékban.
Erről hallott/olvasott itt már valaki?

(#836)Csokishurka: :C
Amúgy beválnak ezek a kisebb kaliberű fegyverek? Átmennek a kilences töltények a nagyobb páncélokon?
Ezt a tapasztaltabb játékosoktól is kérdem.
Én javarészt olyan fegyóval megyek, amibe 7,62-es lőszer kell. :DDD Nekem ez vált be (csakis BP tölténnyel).

[ Szerkesztve ]

(#838) Csokishurka válasza szTotyy (#837) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát még nem teszteltem de tegnap valami csupaszon mentem kis pisztollyal aztán lőttem fejbe a játékost, aztán hallok hogy lepattan a fejéről :D

3 PMC-t mentem de kb csak golyófogónak mentem be :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#839) Csutate44


Csutate44
újonc

Sziasztok!
Nemrég újítottam be én is a Tarkovra, tehát friss ropogós játékos vagyok, ha valakinek esetleg lenne kedve egy közös játékra, ahol megmutatja mit, hogy merre hány kilóméter, vagy csak közös raidelések, annak tudnék örülni! :)

(#840) Csokishurka


Csokishurka
őstag

ha egy playernek aki megöl sárga a neve az mit takar?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#841) spank0309 válasza szTotyy (#837) üzenetére


spank0309
tag

Én k. sokat mentem lab-on mpx-el. viszi a népet rendesen, csak tudni kell célozni vele, olyan helyekre jó ahol nem kell távolba lőni factory, lab. és ennyi máshova nem jó.

Hideout már régóta készül és a karma rendszer is, én úgy tudom hogy a 0.12-vel fog bejönni.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#842) Kartács


Kartács
aktív tag

Sziasztok!

VENNÉK Edge of Darkness accountot, ha valaki megválna tőle.
De bármelyik másik csomag is érdekel.

Köszi

ui: ha vásárlásnál az USA régióban venném (nincs +27% áfa) azzal tudnék itthon játszani vagy csak USA szervereken ahol nagyobb a ping? Vagy hogy megy ez?

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#843) szTotyy válasza Kartács (#842) üzenetére


szTotyy
őstag

Szia!
Olvass egy picit vissza, valaki itt a te embered lesz!
Erről a régiós becsapásos dologról úgy tudom, rögtön végleges ban jár érte. Látják, hogy nem amcsi ip-ről jelentkezel be.
Meg aztán ez pont az a játék, ami megéri az árát, akkor is ha drága az adó miatt.

[ Szerkesztve ]

(#844) spank0309 válasza szTotyy (#843) üzenetére


spank0309
tag

Ezt már nem is lehet megcsinálni szerintem, régen meg lehetett én is így vettem 25-ért az EOD-t.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#845) Kartács


Kartács
aktív tag

Nap kérdése:

Ha van egy EFT accountom (játék még nincs megvéve - 3 napos trialom volt csak).
Veszek egy emberkétől egy accountot és átírjuk (mert ugye így kell?) a mail címét az enyémre és adok egy új jelszót akkor mi történik?

Törlődik az én (alap) accountom a 3 napos trial EFT-val és felül írja az ő megvett játéka?
Vagy lesz 2 külön accountom (bár azt kevésbé hiszme, mivel ugyan az lesz a mail cím)?
Teljes játék gondolom sehogy sem veszhet el. :)

Bármi nemű para van ebből, hogy vissza tudnak élni esetleg, vissza szerezni tőlem az accountot?
Játék key-t gondolom ő megkapta anno azzal nem tudja vissza szerezni valahogy? Feltörték az accountját pl?

Köszi

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#846) gyuribácsi88

Valami orosz (mi más) hülye gyerek feltörte az accom, de az email fiókomat nem törte fel.

Megpróbáltam belépni, ugye nem volt jó a jelszó (nyilván megváltoztatta), na ugye elfelejtett jelszó katt, oké, adtam új jelszót, még mindig nem tudok belépni, gondolom nevet is változtatott (lehet egyáltalán?) szóval ez így ennyi gondolom, sok mindent ezzel nem lehet kezdeni?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#847) spank0309 válasza gyuribácsi88 (#846) üzenetére


spank0309
tag

Úgy látom kezdődik

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#848) PitLee válasza gyuribácsi88 (#846) üzenetére


PitLee
őstag

Nem lehet a játékfejlesztőnél reklamálni ?
Miszerint ez idáig kis hazánkból léptélbe állandóan, most meg hirtelen oroszországból jelentkeztek be, azért ez több mint gyanús kéne hogy legyen ?
A legjobb az volna ha alapból tiltva volna más ország, mint ahonnan elsőnek bejelentkeztek vele és ha elutaznál valahova akkor külön kéne engedélyeztetni és csókolom.

(#849) KaraDani válasza gyuribácsi88 (#846) üzenetére


KaraDani
addikt

Ahogy nézem, lehet emailt és logint is váltani. Alapból nem volt kötelező megadni vagy az email verification kód vagy a security kérdést mint 2. lépcső? Nem emlékszem már, hogy opcionálisan adtam meg, vagy kellett választani. Csak, hogy biztos nem törte fel az emailedet is?

[ Szerkesztve ]

(#850) drzozo


drzozo
senior tag

Az előbb mentem két Custom-ot, mind a két alkalommal full sötét volt, kétszer kaptam infarktust majdnem, amikor megöltek. Még mindig a világomról nem tudok kb. a játékban. Alapvetően bejön, eléggé összetettnek tűnik, de egyedül rém rossz elkezdeni ezt játszani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.