Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#521) tonermagus


tonermagus
aktív tag

Na jó skacok, légyszi magyarázzátok el mit cseszek el:

Megvettem a játékot nagy lelkesedéssel. Első kört Scavvel kezdtem, kihoztam egy AK-t meg sok apróságot. Örültem hogy milyen király vagyok. Kipróbáltam az Offline módót, de mivel elég hamar rájöttem, hogy az offline-ból nem tudok cuccokat megtartani, így Online folytattam. Azóta gyakorlatilag folyamatosan vesztek. Pénzem már alig van, cuccom nincs... Próbáltam lapulni, hangtalanul menni (egér görgővel járássebesség min.-re) de én hiába lövök bele az ellenfélbe 3-4-et, ő röhögve visszafordul és 2 lövésből fekszem. Miután meglő még lőni sem tudok, mintha stunoltak volna. NPC-kell ugyan ez a helyzet. Azokat is csak nagy nehezen tudok lelőni, irányzékom nincs. Folyamatosan keresem az AK-hoz a mountot/ris/ras-t de semmi. Eddig egyszer sikerült vennem. Folyamatosan azt érzem, hogy ilyen alap cucokkal semmi esélyem nincs a felszerelt játékosok ellen, de még nagyon az NPC-k ellen se. Többször úgy haltam meg, hogy elkezdődött a játék tettem kb. 10-15 lépést és már feküdtem. Egy játékos pont arra nézett a pályán szélén állva amerről jöttem... Na bumm....

Illetve amit még nem értem, hogy a pályák azok folyamatosan élnek? Mert párszor belefutottam már olyanba, hogy ahogy beértem a pályára egy ház mellett kezdtem, aminek már minden ajtaja nyitva volt. loot sehol. Gyakorlatilag bejártam az egész falut és semmit nem találtam.

Ilyen körülmények között hogy a francba tudom magam felszerelni???

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.