Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35251) Karima


Karima
őstag

Hát próbáltam az előző képemet HDRezni, de nem nagyon sikerült:( Ha esetleg vki meg akarja próbálni, akkor szívesen átküldöm:)

(#35252) Karima válasza nesa (#35249) üzenetére


Karima
őstag

Tetszik, bár én lehet, h egy kicsit világosítanék rajta.

(#35253) MC Pite


MC Pite
veterán

Féloff:
2 rovarhatározót tekertem át, de nem találtam hogy ki/mi lehet.
Valakinek tipp? Légynél kisebb, icipicivel nagyobb egy muslicánál...


<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#35254) nesa válasza Karima (#35252) üzenetére


nesa
veterán

Koszi, alapbol kicsit vilagossabb volt en huztam lejebb, igy valahogy jobban tetszett, ilyen kepnek alapbol a kodak szenzoros geppel kellet volna neki mennem.

(#35250) máyköl

Koszi:)

[ Szerkesztve ]

(#35255) #31757056 válasza Karima (#35251) üzenetére


#31757056
törölt tag

Kuldd el az adatlapomon talalhato email cimre a raw-ot, es kesobb megprobalom :) Habar a szoftveres hdr az sosem lesz ugyanolyan mint egy rendes minimum 3 expos...

(#35256) Ndruu válasza MC Pite (#35253) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg lepkeszúnyog (Clogmia albipunctata). "Milyen rovar lehet ez?" topik, bár ott lehet nem vettem volna észre.

Harrrr!!!!

(#35257) nesa válasza #31757056 (#35248) üzenetére


nesa
veterán

Eleg jo helynek tunik,grat :)

Olyan nincs ahol balrol tobbet hagytal?

(#35258) MC Pite válasza Ndruu (#35256) üzenetére


MC Pite
veterán

:R
Szakadjak meg ha gondoltam arra hogy van a ph-n ilyen topic :B

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#35259) MC Pite válasza #31757056 (#35255) üzenetére


MC Pite
veterán

RAW-ból? Még jobb is lesz, 6-7 fényértéknyi infó, és tuti nem mozdul a téma közben...

<ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#35260) #31757056 válasza MC Pite (#35259) üzenetére


#31757056
törölt tag

Hidd el, hogy nem lesz jobb, a zaj es a CA is felerosodik, ha expoziciot emelsz, aztan szurnod kell, de akkor meg odaveszik a reszletgazdagsag. Tudom, mar probaltam nehanyszor.

(#35261) #31757056 válasza nesa (#35257) üzenetére


#31757056
törölt tag

De van rovidebb gyutavval keszult, de szerintem nem jobb :N

(#35262) Sada88 válasza sztyui2 (#35234) üzenetére


Sada88
aktív tag

Sztyui ne legyél már hülye ;) 27"es Imac sztem van ebben az országba ~800 darab azok meg nem a te vagy az én képeimet nézegetik hanem grafikus melósok ;)

Google analytics szerint 2éves statisztika 823ezer látogató még 80% 1200px alatt van felbontásba

De hidd el AF rendszerbe ott van , ma volt szerencsém egy Mark IIIhoz pedig azt nem szokták szeretni de gyorsabb az AF mint a 7Dbe pedig az is igen igen penge és villám még a 70-210emmel is . Érted ez a lényeg AF rendszer meg HIGH ISO bár MKII ebbe pont gyenge :D de az AF az vadállat !!! 45 fókusz pont !!! 45 vazzz
7Dbe is csak 19 van ... ami sok sok de minnél több annál pontosabb ha úgy állítod be ... meg olvasd el a manuálját .... csoport osztások kézzel stbstb az 550D ilyet még hírből se ismer meg azt se ,hogy mijaz a keresztszenzor .

de mijez a kijelző mánia? megnézed kbra jó az expo belenagyítasz éles éles kész a többit monitoron ;] de most ne gondold már komolyan ,hogy te azon bármit is nézegetsz max megnézed kb ,hogy sikerült .

60Dbe van joy csak tiltpad a tárcsa azt kész .

550D amúgy jóféle videózni :D kellően olcsó hozzá csak egy manuális obi azt lehet fele állatkodni.

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35263) kricsi81 válasza Sada88 (#35262) üzenetére


kricsi81
senior tag

Nehéz lenne egy kicsit értelmesebben, helyesebben írni? Köszi. :)
A grafikus melósok pont nem 27" iMac-et használnak...
A kijelző nagyon is fontos... Egy szar kijelzőn nem tudod normálisan leellenőrizni az élességet.

kovacsrichard.hu

(#35264) Sada88 válasza kricsi81 (#35263) üzenetére


Sada88
aktív tag

hát nekem már a 40D kijelzőjén is ment ;) 7D-n meg még makrót is bőven lehet checkelni.
Bár nikonhoz nem értek de nem hiszem,hoyg annyival rosszabb lenne .

Amúgy szerintem Sztyui se tud mondani senkit aki 27"os imacet használ és ne lenne pénze felsőkategóriás vázra.... csak 1D MKII meg pl 60D egyárba mozognak mostanra.
Grafikusok hidd el Imac-t használnak a mac-t használnak ezt szokták meg a nyomdák is meg az egész ipar sok sok év alatt. sőt múltkor még nyomdába láttam kőkorszaki színes müanyagos házas mac-t is , de sztem arra elég kevesen emlékeznek itthon sose voltak elterjedve .

amúgy ja nehéz ez netes fórum kérlek nem a bétéká bár remélem nem oda készülsz :D

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35265) sztyui2 válasza Sada88 (#35264) üzenetére


sztyui2
őstag

hát nekem már a 40D kijelzőjén is ment ;)
Bazz,hogy sose érted miről van szó. Polaroiddal is megy a fotózás,de mégse azzal fotózunk,ha van jobb...

Tényleg néha nehéz megérteni amiket írsz,valahogy kicsit zavaros a stílus,de hagyjuk is ezt.
Kijelző dologhoz annyit tennék hozzá, hogy neked 350D-d van,ahhoz vagy hozzászokva, az oké hogy próbáltál 7D-t, de huzamosabb ideig 7D szintű kijelzővel élni,aztán visszaállni 30D kijelzőre nagyon szar nah :)
Ricsi lehet azért mondta hogy nem 27"-os iMac-et használnak,mert inkább két 30"-os Cinema Display-t, Mac Pro-val :) :)
60D-t próbáltad már? Nagyon kényelmetlenek az értéktárcsánál lévő nyílgombok, szóval óvatosan a szavakkal, mert nagyon nem helyettesíti a joystick-ot.
A kijelzőfelbontást meg csak nagyjából viszonyításnak írtam. Azért azt te is beismered hogy manapság már lassan szépen tényleg elég kevésnek számít a 8mpx bizonyos igényekhez. Persze nem a partifotóra meg koncertfotóra gondolok :P

[ Szerkesztve ]

(#35266) Frigetrus


Frigetrus
senior tag

Csak engem zavar, hogy mostanában gyakran "azonnali fotós kérdések órája" topicba vagy akár bármely más topicba illő hozzászólások születnek ebben a !!Digitális fényképeim!! című topicban??

(és most én is offoltam :D)

(#35267) Sada88 válasza sztyui2 (#35265) üzenetére


Sada88
aktív tag

hát sztyui hány képet nyomattál 20*30nál nagyobba ? ;) úgy ,hogy fizettek érte és nem magadnak . mert 8mpixel ennyit tud 40*60ra még rálehet erőltetni , bár most belemászhatnánk DPI témába is ,hogy mennyi az annyi.

Egyedül a stock fotó mániád ami a megapixel hajkurászásba visz ;) mert ott megveszik azt A0ba nyomatnák :D

de ,hogy egy sirály kép is legyen tessék itt egy sirály :D semmi extra csak AF probálgatás meg követő fókusz tudja e követni a sirályt :D

meg volt közbe egy mams díjátadó , meg hazafelé sajnos szembe jött a West Balkán tragédia ... :((( :((

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35268) sztyui2 válasza Sada88 (#35267) üzenetére


sztyui2
őstag

Azért nagyon sok esetben jó dolog ám a crop is :)
Magamból kiindulva én nagyon sokszor használok négyzetes vágást.Nagyon sokszor jönne jól kicsit nagyobb felbontás,ami nem mindig adott.

[ Szerkesztve ]

(#35269) k1csi válasza sztyui2 (#35234) üzenetére


k1csi
senior tag

Az 1D vázaknál a robosztusság mellett az AF rendszert kell megfizetni. Ha van fény és nem mozog semmi szinte bármivel nagyon jó képet lehet csinálni kis hozzáértéssel/ türelemmel.

Ezt igazolandó nagyon jó kis cikkek vannak a neten, pl:
http://www.luminous-landscape.com/reviews/kidding.shtml

Viszont, ha kevés fény van és sportot/táncot stb. vagy akár egy gyerektáncházban kell fényképeni minden gép aminek gyenge AF rendszere van egy rémálommá válik. Ezt nagyon jól tudják a gyártók is és mint tudjuk aranyárban mérik az AF rendszert.

Hogy ne legyen teljesen off, íme egy kép 2005-ből (kompakt gép, sajnos az állványom sem volt ott így nem tűéles, 1s záridő, a poharak stb mindent úgy találtam ahogy látszik):

Jöhet jó is rossz is.

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#35270) k1csi válasza k1csi (#35269) üzenetére


k1csi
senior tag

Kicsit vágtam rajta, az alsó rész vsz zavaró volt:

Amit a fotózásról szeretnél tudni Chuck Gardnertől: http://super.nova.org/DPR/

(#35271) Sada88


Sada88
aktív tag

Lehet kommentározni :D

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35272) bubi92 válasza Sada88 (#35271) üzenetére


bubi92
őstag

néhány képen annyira kevés fény megy az arcokra, főleg mikor két sorban állnak akkor a hátsókra, hogy az már nem is tudom mit írjak. lényeg, hogy sok helyen nem látszik az arcuk..

(#35273) runner 125 válasza Sada88 (#35271) üzenetére


runner 125
nagyúr

Lehet csak én vagyok így a dologgal, de szerintem a sok azonos beállás, nagyon erőltetetté - már-már komikussá - teszi a kompozíciókat.
Pl.: Jó néhány fotón 5-ből 4-en ugyanúgy állnak, gyakorlatilag teljesen szabályosan, katona rendben, gyakorlatilag szimmetrikus kompozícióban..., de majdhogynem ugyanúgy is néznek.

Valami lazább testtartással, lazább pozíciókkal szerintem nyerőbbek volnának a fotók.

Illetve ami nekem kicsit szúrja még a szemem;
Pár fotóról nem tudom eldönteni, h mit szerettetek volna elérni / mondani vele. Egyik személy komolyan néz, a másik lazán, a harmadik "elröhögi" - számomra ez is megborítja a fotók egyensúlyát.

Hajrá.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35274) EkSYS válasza Viszlát (#198) üzenetére


EkSYS
senior tag

Szia! ez ilyen egész napos eksön lenne? és helyileg merre?

Eki - az eredeti

(#35275) Sada88 válasza bubi92 (#35272) üzenetére


Sada88
aktív tag

ja de ezt ők kérték ilyenre,hogy féloldalas meg kevésbé látszódjanak , ott az énekes lett középen kiemelve. de nekem se jött be annyira ez a hátsó sor homályba vész téma.

Nekem spec ami tetszik az a lépcsős sorozat amikor alulról jön a kékség. ;]

Hát ,hoyg mit szerettek volna kifejezni ők tudják , én alapba kicsit máshogy képzeltem el nekik képeket de ők ilyeneket szerettek volna .

Legközelebb isznak előtte mondtam nekik ,mert nagyon feszesek voltak tényleg végig .

Zene mellé

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35276) cOxeR válasza EkSYS (#35274) üzenetére


cOxeR
Ármester

2007-04-03 13:48:55 hozzászólásra reagáltál.

(#35277) t_a_m_a_s válasza EkSYS (#35274) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az figyeled, hogy egy 2007-es hsz-re válaszoltál???

szerk.: Coxer kolléga megelőzött...

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#35278) máyköl válasza cOxeR (#35276) üzenetére


máyköl
veterán

Nem izgatja szerintem... ;)

[ Szerkesztve ]

(#35279) EkSYS válasza cOxeR (#35276) üzenetére


EkSYS
senior tag

bakker :O
szkuzi

Eki - az eredeti

(#35280) EkSYS


EkSYS
senior tag

fórumlakók!!!

MÉLY szkuzi...mindenkitől akinek ez fájt.

Eki - az eredeti

(#35281) runner 125 válasza EkSYS (#35280) üzenetére


runner 125
nagyúr

Segáz, néha mindenkinek jól esik az időben utazni. ;] :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#35282) EkSYS válasza runner 125 (#35281) üzenetére


EkSYS
senior tag

Köszi!

Néha elmókólok itt és csak hoppá bevágott valami 2007-es oldalt :), a fene bele eme hebrencs bengeszet!

Szoval..elso fotom a fotozz on link

Velemenyek?

Eki - az eredeti

(#35283) gzola válasza Sada88 (#35275) üzenetére


gzola
tag

ha tőlem kérnének szar beállítást, akkor nem csinálom meg, ha tudom, hogy az úgy szerintem rossz... utána ha mutogatod a portfóliódat, akkor már hiába mondod a kedves nézelődőnek, hogy hát, de ők akarták így, az senkit nem érdekel.

(#35284) kiskornel


kiskornel
addikt

(#35283) gzola: most olvastam. :K Jaja. Igaz.

(#35282) EkSYS: annyit mondok: érdekes. Szándékos a ferde tengely?

(#35275) Sada88: Dzsézusz Krájsztusz... ha ilyen zenét játszanak, értem miért ilyenek a képek. Megjegyzem: a te felelősséged a dologban, hogy terelgesd a nyájat, mint egy pásztor. Te légy a képíró. Ha kiadod az irányítást a kezedből, akkor... akkor nem értem, miért kéred, hogy kommenteljük a képeket. Nem azt kommenteljük, hogy te mit alkottál, hanem hogy a balfék megrendelőd mit xart össze... Ezt eddig se értettem, ezután se fogom. Válassz ki egy képet, amit te alkottál, te állítottad be őket, azt csináltak, amit te mondtál, úgy pózoltak, és azt az egyet különítsd el. Elmondjuk a véleményünket arról. Erről nincs semmi értelme.

(#35271) Sada88: ezek közül most egyik se tetszik. Többségük sötét, és a színek sem kakukkfűvek... A Depeche Mode beállítások nem állnak jó mindenkinek. Na meg ha ilyen a lapod dizájnja...

(#35249) nesa: :)

(#35248) Cayman: nem rossz. Szép táj. Kicsit fakók a színek. Én elhagynám ez az oldalarányt, és egyszerűen vágnék le a tetejéből. Hol van ez?

(#35239) Karima: nekem tetszik ez a kép. Így jó, ahogy van.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#35285) Sada88 válasza gzola (#35283) üzenetére


Sada88
aktív tag

dehogynem .

Az van amit a vevő kér ;) az egy dolog,hogy portfólióba azt raknám bele ami nekem is tetszik .
pl webes résznél is van még 10en weblap amit nem rakok ki mert a másik irányba futna mindenki olyan " szépek" de ez volt az adott design tervbe ezt kell csinálni.

Én amúgy alapba ilyen hentelős gitár csapkodós képeket akartam ,de nem akartak annyira pózerek lenni sajnos ...
valahol elszerénykedik a dolgot pedig elég szépen megy a szekerük , Carnifex meg Hatebreed előtt játszottak ... ha valaki ismeri a stílust betudja sorolni.

kiskornél a lapdesign az 30%on áll :D de lehet már télleg ráhúzok egy artisteer-t mert sose lesz időm leprogolni rendesen a jquery részét,hogy olyan legyen amilyet akarok.

http://sadaweb.hu/photo/img7838-2 Ezetet kéretik akkor értékelni , nekem ez tetszik meg itt sikerült olyat amit én képzeltem el .

De amúgy a világítástechnikára voltam kíváncsi ,hogy arra ki mit mond.

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35286) #31757056 válasza kiskornel (#35284) üzenetére


#31757056
törölt tag

Koszi :) Ez egy szabvanyos 3:2 arany. A szineket en is sajnalom kicsit, de nem volt napfeny. Windermere-ben van a hely (UK).

(#35287) nesa válasza kiskornel (#35284) üzenetére


nesa
veterán

Koszi,ezt minek vegyem?

(#35288) kiskornel válasza Sada88 (#35285) üzenetére


kiskornel
addikt

Nos, akkor konkrétan erről a képről... nagyon sötét, bár most már kezdem kapizsgálni, hogy ez volt a célod. A fénnyel csínján bántál, ezért előjött a háttér. Oldalról volt egy vakuzás. A jobb felső srác fél arcára árnyék vetül.
Én úgy gondolom, hogy a háttérben álló személyekhez kellett volna egy plusz vaku.
(Le kell szögeznem ez nem rasszista kérdés akar lenni) bal felső srác sötét bőrű, vagy csak elfogyott a fény?
A másik eshetőség, hogy egy kicsit világosra van állítva a moncsid (majd 0,5 gamma adott értékelhető képet).

(#35287) nesa: jó pillanat. Nincs bent PS? Érdekes kép.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#35289) Sada88 válasza kiskornel (#35288) üzenetére


Sada88
aktív tag

monitor dpreview szürkeskáláját látja egész végig ,hogy utolsó kocka bukik csak be .
nem sötét bőrű :) csak jobb kicsit lentről volt a derítés és az előtte lévő feje beárnyékolja .

nekem az külön tetszett,hogy ott a kis rácsok között kukucskál . kicsit olyan leskelődős stílus.

de ez jó vélemény köszi ;]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35290) skippper válasza Sada88 (#35289) üzenetére


skippper
senior tag

Szerintem ha felraksz ide egy képet, akkor fogadd el a kritikát. MINDEN negatív kritikára, amit kapsz, elkezdesz magyarázkodni, hogy annak úgy kellett lennie, Te nem is olyanra akartad, ők kérték, nem tudtad máshogy, csak így lehet, stbstbstb. Így nincs értelme kipostolni a képeket. Azt meg nem hiszem, hogy ha csinálsz egy együttesről egy tényleg jó képet, fotós szemmel is jó képet, meg egy használhatatlan point and shootot, kis vakuval megkínálva, akkor a rosszabbat választanák...

No offense, de ez már kikívánkozott :)

(#35291) sztyui2 válasza Sada88 (#35285) üzenetére


sztyui2
őstag

Na sikerült beleválasztanod, nekem konkrétan a linkelt kép tetszik a legkevésbé :)
Ez a kettő ami tetszik az egész sorozatból kb:
[link]
[link]
Ezek közül is az utóbbin a jobb szélső srác már túl sötét, ami elrontja a képet. A kép többi része úgy nagyjából elmegy, mondjuk ha eltekintünk a majd orra esünk beállástól, meg a bal oldalt fellelhető gyönyörűszép radiátortól és becsillanástól.
Szóval midnent összevetve ez az egyetlen kép, amit mondjuk el tudnék képzelni az albumjuknak a belső résznél ahol van kinyomtatva pár kép és lehet lapozgatni :) Oda elférne mondjuk, de az albumborítót nem bíznám rád :)

Jah, kiskornel hozzászólását látva belehallgattam kicsit a zenéjükbe. Így most nyugodtan a gép előtt ülve hajam tépem kb és ha kérdezik, akkor azt mondom hogy nemtom mi ez, de valami borzalom :)
Viszont előfordulhat hogy pl futás közbe beraknám a lejátszási listába hogy kicsit felpörgessen, de útálok futni szerencsére :D Régen raktam be ilyen zenéket futáshoz, de szerencsére azoknak az időknek már vége :D

(#35292) gzola válasza Sada88 (#35285) üzenetére


gzola
tag

amint nekem a megrendelő elkezdene nekem magyarázni, hogy is csináljam, be is fejezném a munkát és elköszönnék.

a megrendelő egy elképzelést vázoljon fel, főleg ilyen kreatív munkánál és azt a fotós majd kidolgozza, mert ért hozzá (szerencsés esetben), azért csinálja... ezt kéne tudatosítani mindenkiben.

(#35293) cOxeR


cOxeR
Ármester

Én elviselem a kritikát. ;)

[link]

(#35294) nesa válasza kiskornel (#35288) üzenetére


nesa
veterán

Nagyon minimalissan lett belepiszkalva a holdat a kepen kb 1cm lejebb raktam.

(#35295) Sada88 válasza skippper (#35290) üzenetére


Sada88
aktív tag

én megmagyarázok mindent ;] akarod még 2oldalas bizonyítást is írok alá . Kritikát meg elfogadom de reagálni kell rá ennyi :)

Ez olyan mint Sztyuit a radiátor zavarja engem is zavar ... de ott volt a becsillanás ugyanúgy . mondjuk az utóbbi még tetszik is . de nem akartam halálra psezni . mert akkor már ott is lehetne,hogy KeyGreen aztán amit akartok az a háttér.

De Sztyui miez a BW mánia? kiveszik belőled a színfólia meg a strobist? :P

gzola : kéne kéne ,de ha melózól párat rájössz,hogy ez nagyon nem így van . tárgyfotónál is van olyan,hogy a hajamat tépem ... de hát nekik az tetszik azt akarják úgy kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35296) Sada88 válasza cOxeR (#35293) üzenetére


Sada88
aktív tag

hol a palacsinta ?:)

szvsz kár,hogy a lámpánál beég de pl a szekrénysor tetjénél egy vágással is eltudnám képzelni tudom kocka lenne ;]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35297) kovecses


kovecses
aktív tag

(#35298) sztyui2 válasza Sada88 (#35295) üzenetére


sztyui2
őstag

Nincs itt semmi BW mánia, csak próbálok objektív lenni. Ezek tetszettek...
Becsillanás engem itt zavar, vagy legyen erőteljesebb és díszítőfényként szolgáljon, vagy ne csillanjon be, mert ez hibának tűnik így. Nem beszélve arról, hogy te ugyanezt kifogásoltad ezen a képemen pár hónappal ezelőtt. Jogos is volt, észre sem vettem, ezért javítottam is, amit linkelek, azon már nem is látszik, mert rámentettem, de emlékszel biztos.
Gondoltam hátha csak nem vetted észre,amikor ilyen sok képet töltesz fel...
Mondjuk hogy még tetszik is,ez megint kicsit meglep, de hagyjuk:D
Jah még elfelejtettem mondani, hogy amit linkeltél hogy szerinted jó kép, szerintem a legnagyobb gagyiság benne ez a szelektív FF, hogy a kék színeket meghagytad. Tök összevisszás lesz a kép, nameg nem csak ezek miatt nem jön be, van ott még sok más egyéb probléma is, de alapvetően már ez a szelektív FF is hazavágja.

(#35299) Sada88 válasza sztyui2 (#35298) üzenetére


Sada88
aktív tag

na majd gyere msnre kapsz RAW-t :D azok kicsit jobbak meg ott a jobb oldali srác feje nem is sötét annyira csak probáltam határig húzni.

jó de erdőbe ne csillogjon :D amúgy emlékszek rá , de most jól megszívattál mert rámentem azt kerestem,hogy hol van a csillogás .

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#35300) sztyui2 válasza Sada88 (#35299) üzenetére


sztyui2
őstag

Azabaj régen rossz ha valaminek a nyers változatát kell nézni:D
Ráadásul ha a nyersen nem sötét a feje,akkor még rosszabb a helyzet, hogy a véglegesen meg sötét:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.