Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32617) Flashget válasza dergander (#32611) üzenetére


Flashget
félisten

Nem csak te, de sokan mások sem értik ezeket a tuneres dolgokat. Régen az analóg korszakba nem volt még, kanóc be a tv-be és nézték a műsort. Akár szoba antennáról, akár kábeltv-ről.
Aztán jött a digitális korszak és sokan elvesztek benne. Jelenleg 4 fajta létezik:
DVB-T - földfelszini pl. Mindigtv (T = Terrestrial)
DVB-C - kábeltv (pl. Digikábel tv, UPC, T) (C = Cable)
DVB-S - tányéros tv (pl. Digi, UPC Direct) (S = Satellit)
DVB-H - mobil tv ( Tmobil, Telenor) (H = Handheld)

Ebből ami téged jelenleg érint az a DVB-C. Nem tudom a tv-d pontos típusát, de ha 2011-es Samsung, akkor van benne DVB-C tuner és tipustól függően CI+ CAM fogadó hely is.

Nemtudtam hogy ilyen speciális cucc kell a Digihez

DVB-C-s TV-be Digikábelen a koax be a tv-be behangolod és kész, mert nem kódolja a konkurenciával ellentétben a DTV csatornákat a Digi! Ezért nem kell soha IPTV, mert azzal több minden bukik...
Amennyiben pvr funkció is érdekel mondjuk .ts-be való rögzítéssel, akkor belinkeltem 3 webes céget akiknél lehet venni ilyen beltérit. Amit a Digi ad messze nincs olyan tudással megáldva mint amiket lehet venni.
Viszont ha a kódolt filmcsatornákat is nézni akarod akkor csak a Digitől bérelt eszközzel tudod megtenni.

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.