Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6591) V.Stryker válasza Gampa (#6553) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Közben megrendeltem az HBO-s csomagot és igen, a hír igaz. Hoznak beltéri boxot,mert "az hbo már nem úgy sugároz". A jó az,hogy az HBO mellé ingyen kapsz digitális vevőt, de ugye csak egy tv-n használhatod, ahogy az HBO-t is csak egy tv-n nézheted.

Nem is engedtem,hogy kihozzák. Visszamondtam. Hova annyi távirányítót?

Meg is írtam neki, mint visszajelzés :)

Ezt kifejteném és kérem tegyék be a többi hasonló észrevétel mellé, hátha hirtelen felindulásból kezelnék ezeket a "problémákat." Az egyik gond ezzel az, hogy két tv készülékünk van és egy box-ot kapunk. Tehát az esti filmet, ami esetenként 2,5 órás, nem fejezhetem be a hálószobában. Ez így apró dolognak hangzik, de ha otthon megpróbálkoznak vele, akkor mindennapi bosszúság is lehet a vége. A másik nem mellékes gond ezzel a boxos kacattal, hogy már van egy tv távirányítom, van egy a dvd lejátszónak és egy a hifis erősítőnek. Ez mellé még megkapom a box távirányítóját és máris agylobbot kaptam a sok távirányítótól. Ekkor még nem is számoltam azt az oltári hülyeséget, hogy egy sima tv nézéshez legalább két távkapcsot kell használnom. Egyikkel bekapcsolom, hangerőt állítok, stb. , a másikkal meg a csatornát váltom, műsort nézek stb. Szerintem ez egy kicsit túl van komplikálva. Tényleg nem lehet ezt megoldani a régi bevált módon, hogy előfizetek rá, rákeresek és megtalálom, örülök, fizetek, önök örülnek. ?

Mi van akkor ha mindkét tv-m digitális adás vételére alkalmas?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.