Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) Orlin válasza Feri1990 (#7800) üzenetére


Orlin
addikt

Elvileg javították már ezt a hibát.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7802) zeg74 válasza Lala6 (#7798) üzenetére


zeg74
aktív tag

Szia.

Ebben nincs benne a Humax IV . Vagy ugyan úgy kell csinálni mint a III-at?

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#7803) Feri1990 válasza Orlin (#7801) üzenetére


Feri1990
tag

Elvileg lehet, de gyakorlatilag még mindig nem :(

(#7804) rmartin94


rmartin94
aktív tag

Nekünk is DIGI van 2 hónapja, egyenlőre oké, nagyon ritkán elmegy a hang, a képminőség rosszabb mint a T-Home-nál, de megfelelő. 19"-os LG HD TV-n is nézhető. A DIGI Mini csomagban vagyunk (17 csatorna), nekünk elég ennyi, és van DIGI Sport, meg Eurosport 2 is, tehát bőven jó ez a minicsomag a többi szolgáltató viszonylatában is. A csatornák közül néha-néha a Duna TV és a Duna World szokott meghülyülni, de nem sok időre, (akad a hang, elmegy a kép, rossz jel vagy nincs jel van kiírva). A jelminőség csatornától függően 60-90 % a slave beltérin. Az antennához közelebb lévő TV-n (egy 32"-os 100Hz-es LG TV) jobb jóval a jelszint, és ott a Duna TV-k se szórakoznak, sőt minden csatorna 80-90 %. Nekünk még felhős időben nem volt vele gond, csak mikor volt télen az a nagy havazás+elég felhős volt az ég, akkor ment el 15 percre a DIGI Sport (Chelsea-MU meccs közbe :D ).

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7805) Mocsok88


Mocsok88
csendes tag

Sziasztok!Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy a Hyundaidigi HSS-1160NA beltérivel a müsorrögzitéshez,(be kell állÍtani az időzÍtőt-ez oké),de mire veszi fel a müsort?Rá kell kötni egy felvevős dvd-t,vagy videót?

(#7806) szunyog199


szunyog199
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#7807) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Most adta le rendelés kb. fél órája.
kb. mennyi idő míg bekötik? (még email se jött a címemre, hogy megkapták volna a rendelést.)

(#7808) Telda
3db

[ Szerkesztve ]

(#7808) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Jó látom hogy egy előfizetéshez maximum két beltéri kérhető csak?

(#7809) hr2 válasza hr2 (#7807) üzenetére


hr2
őstag

Most mondja az ügyintéző, hogy a bekötési idő 14-30 nap.
Ez azért durva. :W

(#7810) rmartin94 válasza hr2 (#7809) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Nekünk 11nap alatt bekötötték a rendelés napjától számítva.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7811) hr2 válasza rmartin94 (#7810) üzenetére


hr2
őstag

Én már közbe lemondtam....
Holnap reggel (szerdán) 8-ra jön a UPC-s.
(nem mindegy azért 2-3hét vagy 1nap.)

(#7812) Rick4 válasza hr2 (#7811) üzenetére


Rick4
félisten

A lehető legjobb dolgot tehetted....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7813) cytec


cytec
csendes tag

Sziasztok.

Tudnátok segíteni?
A közeljövőben Tiszaföldvárra költöznénk és segítséget kérnék internetszolgáltatókkal kapcsolatban.
Jelenleg UPC 25-ös van és jó lenne ezt a szintet megtartani lent is.
Valaki tud tanácsot adni, hogy ott melyik szolgáltatót érdemes választani?
Esetleg a DIGI-ek van net szolgáltatása lent.
Keresgéltem neten ez ügyben, de nem találtam 100%-os válaszokat illetve nem egyértelműek a számomra.
Gondolom aki ott lakik csak jobban ismeri a dolgokat, illetve gondolom mások jobban értesültebbek mint én.
Előre is köszönöm.

>>> ???? <<<

(#7814) Rick4 válasza cytec (#7813) üzenetére


Rick4
félisten

Szia. Rossz helyen vagy, vagy keress egy Tiszaföldvári (szolnoki) topicot, vagy bármilyen más internetszolgáltatásokkal foglalkozót, de ez itt a cím szerint is a műholdas tányéros digi tv szolgáltatás topicja.
Egyébként meg semmi olyan nincsen ott aminek örülni lehetne, ha van is ilyen sebességű net, 4x annyiért mint amennyit most fizetsz. [link] de nézz körül, hátha.

Egyet kérdeznék: Mi a perspektíva a Tiszaföldvárra költözésben?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7815) cytec válasza Rick4 (#7814) üzenetére


cytec
csendes tag

Üdv.

Bocsánat ha rossz helyre írtam.

Perspektíva?

1. Barátnőm onnan származik.
2. Olcsó lakáslehetőség illetve vásárlás. (Úgy 16éve albérletben lakom itt fent, nem jutok egyről a kettőre.Elég volt!)
3. Állattartási és konyhanövény termesztési lehetőség.
4. Munkalehetőség (Jelenleg itt Pesten nincs munkám,sehol nem kellek.Lent már 4 helyre is várnának)
5. Jó levegő, egy új életstílus és környezet.

Úgy dióhéjban ennyi ami eszembe jutott.

[ Szerkesztve ]

>>> ???? <<<

(#7816) Rick4 válasza cytec (#7815) üzenetére


Rick4
félisten

Ebben van perspektíva, vegyél sok tojótyúkot, és nyomasd a tojást, arrafelé 500Ft darabja. ;)
Na de ne offoljunk, szerintem szívás lesz, meló arrafelé nincsen, hacsak nem tényleg állatokat tartasz (amiben valóban van alternatíva és pénz is) hiába olcsó a ház, ha éhen halsz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7817) cytec válasza Rick4 (#7816) üzenetére


cytec
csendes tag

Látom nem figyelted amit írtam a munkával kapcsolatban.
Nagyon el vagy tévedve vidékkel kapcsolatban barátom.
Na de mindegy, léptem.

>>> ???? <<<

(#7818) Rick4 válasza cytec (#7817) üzenetére


Rick4
félisten

Ugye nem baj, hogy a tojótyúkok tartása nem munka, hanem állattartás? Na ezért költözöl Te Tiszaföldvárra, mert ennyi eszed van, Pesten meg nem kellettél sehova. Remélem mind a 4 helyről ki is rúgnak, mert ilyen értetlen vagy. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7819) cytec válasza Rick4 (#7818) üzenetére


cytec
csendes tag

Na ez a Magyar, ilyen tahó mint te!
Csak fikázni tud mindent.
Én szerettem volna némi segítséget kérni, erre fikázást kapok cserébe, holott senkit nem bántottam.
Ezért tart ez a lepra ország ott ahol, ehhez hasonló és ilyen mentalitású lakosság miatt.
Majd amikor a városinak nem lesz mit ennie én jól fogok lakni mert megtermelem magamnak ami kell.
A parasztok meg nem vidéken laknak, hanem a városokban mint a hozzád hasonlóak.
Lefogadom valami kis senkiházi húszéves vagy, azoknak ekkora beképzelt a szájuk.

Nem tudtad, hogy a rossz kívánságok visszaütnek a saját kis bugyuta fejedre?
Meg is érdemelnéd.

Sok sikert a jövőben, fikázós.

>>> ???? <<<

(#7820) Rick4 válasza cytec (#7819) üzenetére


Rick4
félisten

Én segítettem, annak ellenére hogy nem jó helyre írtál, és mellétettem, szerencséd van, tarthatsz tyúkokat, 500Ft-ért adják őket, és lesz sok tojás amit drágán el lehet adni, ennél jobb dolog most nincsen. Erre látszik, nem érted, hogy ezt miért, minek írtam, Te jössz, hogy ne okoskodjak, meg hogy mit tudok én a vidéki életről. Na ez a giga tahóság, szóval Tiszaföldvár felé már jó úton vagy, megkezdted az asszimilálódást. :D
Megsúgom, elmúltam már 36 is, meg letettem pár dolgot az asztalra, sőt, egy békési kis falumban laktam 18 évig, akkor még kézikocsiva vittem hétvégenként a szenet haza, meg volt pár nyár, mikor pár száz mázsa kukoricát, búzát mozgattam meg. De ezt nem kell figyelembe venned, még csak rád sem tartozik, csak szólok, emberismeretből és emberségből is egy nagy nulla amit itt mutatsz.

A segítő jószándékom jutalma egy köcsög beszólás volt tőled. Köszi mindenesetre, örülök, hogy segíthettem. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7821) pojakcs válasza Rick4 (#7820) üzenetére


pojakcs
senior tag

Gratulálok!

Üdv: Csaba

(#7822) VIPowER


VIPowER
senior tag

"Megsúgom, elmúltam már 36 is"
Akkor nem csoda hogy részeg vagy már megint. :)

(#7823) Rick4 válasza pojakcs (#7821) üzenetére


Rick4
félisten

Konkrétan mihez? :D Hogy megpróbálok a szerencsétlennek segíteni, és erre lehülyéz. Hát ez van, jótett helyébe ezt kapom. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7824) VIPowER válasza Rick4 (#7823) üzenetére


VIPowER
senior tag

Mondom én hogy részeg vagy.
De holnap majd tiszta fejjel nézd át megint.

(#7825) homeoffice76 válasza Rick4 (#7818) üzenetére


homeoffice76
tag

OFF

Jé, hogy mekkora arrogáns tirpákok írkálnak errefelé... Barátom, te - ezek szerint - bejártál egy utat kis helyről nagy helyre, sikeresnek érzed az életpályád, és emiatt meg vagy győződve róla, hogy aki nem hasonlóan, ne adj' Isten fordítva jár el, mint te, az mind "síkhülye"? És ha tojástermesztésből fog élni a srác, mellette meg mondjuk benzinkutas lesz, hogy legyen egy kis fix jövedelme is, akkor mi van? Le kell oltani? Ez igen, intelligens fiú vagy! :(

ON

[ Szerkesztve ]

(#7826) Reag3nS


Reag3nS
senior tag

Üdv!

[link]
[link]

Ezekre keresnék választ.

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#7827) radi8tor válasza Reag3nS (#7826) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2. linket javítsd. ;)

⭐ Stella

(#7828) Reag3nS válasza radi8tor (#7827) üzenetére


Reag3nS
senior tag

Teljesen kész ez a nap. :/

Nekifutok azért még egyszer.

[link]
[link]

Ezekhez a kérdésekhez kinek van információja?

CyberGames >>> http://cybergames.hu/

(#7829) pojakcs válasza Reag3nS (#7828) üzenetére


pojakcs
senior tag

Azt a beltérit kapod, ami éppen készleten van.
Mindegyikkel akadnak problémák, elvileg a Humaxok valamivel jobbak.

Üdv: Csaba

(#7830) villamos


villamos
őstag

Van egy Hyundai hss 1165na beltéri. Valaki kitörölte TV6 -ot, és szeretném visszarakni. A kérdés, hogy mi módon tudom megtenni.
A keresőt már próbáltam, de nem találja meg így sem. Próbáltam a transzpondert (12718 V) keresni, és más ugyanazon lévő csatornát behoz, csak ezt a vacak TV6 -ot nem.
(A csatornalista előhozásához természetesen a sárga gombot nyomom)

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7831) Orlin válasza villamos (#7830) üzenetére


Orlin
addikt

gyâribeâllitâsok és újra keresěs talân segît!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7832) villamos válasza Orlin (#7831) üzenetére


villamos
őstag

Köszi, így most megtalált 64 adót, köztük a TV6 -ot is. A román adók így el is tűntek, azokat úgysem nézi senki.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7833) Atesz8


Atesz8
csendes tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne hogy ha én Digi mini csomagról szeretnék váltani nagyobbra, akkor azt már a mai napon meg is történne? Mert írták hogy minden hónap elsején váltják át a csomagot.

(#7834) Amarth válasza Atesz8 (#7833) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ha szerencséd van akkor pár nap alatt aktiválják a nagyobbat.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7835) rmartin94 válasza Amarth (#7834) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Másnál is szokta időnként dobálni a jelet, meg akadozni a Duna TV a Duna World, és az ATV?

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7836) krystman


krystman
őstag

Mitől van az, hogy már jó pár napja nappal és most már este is teljesen elmennek az adók? Egyedül az ATV aminek full a jelszintje? Az M 1 nek nagyon kicsi, még a többi szinte el van menve. És hiába keresek rá nem jön be jobban tőle. Mi a fene lehet?

(#7837) v.attis válasza krystman (#7836) üzenetére


v.attis
őstag

Elmozdulhatott az antennád, vagy haldoklik a fej. Nekem csak a múlt heti nagy szélviharban akadozott, amúgy soha nincs vele baj.

(#7838) krystman válasza v.attis (#7837) üzenetére


krystman
őstag

Az a fura, hogy nappal szinte az összes csatorna elmegy, kivéve a ATV M1 M2-őt ami jó jön, viszont estére meg a többi jön vissza, és ez a három megy el. Nem tudom mi okozza, mert már lassan 2-3hete kezdődött, de akkor csak annyit vettem észre, hogy nem akkora jel szint van az adóknál mint ahogy eddig volt. Ha nem az egyiknél nagyobb, a másiknál kisebb.

(#7839) v.attis válasza krystman (#7838) üzenetére


v.attis
őstag

Vaannak itt szakik akik majd kijavítanak engem, de szerintem nem kizáró ok az általad leírt hiba és annak váltakozó mivolta. Másak a légköri, másak a hőmérsékleti viszonyok a két napszakban. Ha elmozdult az antenna, vagy a fej, vagy annak tartórúdja, és éppenhogy elcsípi a műhold jeleit, akkor a hőtágulás okozhat annyi elmozdulást, hogy azt a pici jelet el is veszítse.
Amúgy a csatornák jelerősségének különbözősége mindíg is megvolt. Nekem is vannak csatornák, amik 98%-on vannak és olyanok amik 65%-on. Pedig ugyanazon a műholdon vannak.

Én ennyit tudok mondani, a szakavatottabb emberkék hátha adnak még valami tippet neked.
Vagy kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, hogy mi van? Ha az Ő hibájukból szar, akkor ingyen elhárítják a hibát.

(#7840) Storms


Storms
őstag

üdv
Az miért van , hogy csináltam egy gyári beállítások visszaállítását (HSS-7160NA) azóta ha belépek a menübe a szoft. frissítéshez ott ezt irja: IntelSat 1002 [1] 12,687. Előtte ez volt: [3] 12,527 . A többi itthoni beltérin is a 12,527 van írva. De mindegyiknél azt írja hogy nincs letöltési szolg. Mi a gond miért állítódott el az enyém?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7841) Frohman


Frohman
csendes tag

Sziasztok!

Teljesen új vagyok műholdas tévé kérdésében, de most olyan helyre költöztem, ahol ez az egyetlen megoldás. Digire esett a választásom, mert nincs hűség és relatív kedvező áron tudnak mobilnetet is adni a tévé mellé.
Viszont ma jól rámijesztett a tőszomszéd...
Mögöttünk van a háza, közös fallal, tehát tényleg közvetlen szomszéd és hozzá anno nem kötötték be a digit, mondván, hogy nem látja az antenna a műholdat. A digi technikusa a UPC directhez irányította, akikkel én nem szívesen szerződnék, mert 2 évet alá kell írni.
Ami nekem egyedül furcsa, hogy az ablakunk előtt 5 méterrel van egy ház pár lakással. Ott van 4-5 digis előfizetés. Tehát mi a kettő verzió közt élünk. Mögöttünk 2 méterrel nem kötötték be, szemben 5 méterre meg úgy tűnik gond nélkül. Mi pont háttal vagyunk annak a háznak ahová nem kötötték be, és szemben azzal ahová igen.
Van valami ötletetek, hogy mire számítsak? Illetve mi lehet az oka, hogy meghiúsul egy ilyen "kiépítés"?
Kicsit ideges vagyok emiatt, mert igencsak kéne már valami elektronika a lakásba, de nem szívesen kötném le magam két évre sehol...
Ha bármi tipp, tanács, tapasztalat van, kérem osszátok meg ezzel kapcsolatban! Eddig sosem volt műholdas szolgáltatásom...

Előre is köszi!

Where you expect us to go when the bombs fall?

(#7842) rmartin94 válasza Frohman (#7841) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Szerintem kérdezd meg a Digi-t neked be tudják-e kötni, nem veszíthetsz vele semmit, és szerintem jól teszed, hogy a Digi-t választod, nekünk is bevált, nekünk Digi Mini csomag van 17 csatornával. Ha be tudják neked kötni, és bármi kérdésed lenne, akkor írj, megpróbálok segíteni.A mobilnetjüket mi is kipróbáltuk, de nálunk csak EDGE-en működött, HSDPA-n abszolút nem ment, így hát visszaadtuk 1 nap után, mert a T-s mobilnet meg HSDPA-val simán megy, a Digi mobilnet amúgy Telenor alapú, aminek a legrosszabb a hálózata Magyarországon, bár a honlapjuk szerint a legjobb lefedettségük is van, de szerintem próbáld ki a digis mobilnetet, legfeljebb ha nem tetszik, visszaadod, mert van 3 próbanap, ami alatt megtudhatod, hogy megfelel-e, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7843) Frohman válasza rmartin94 (#7842) üzenetére


Frohman
csendes tag

Igazából már megrendeltem, valamikor jön a techi... telefonon nem mondtak semmit arról, hogy esetleg nem beköthető, persze nyilván ez úgyis csak a helyszínen dől el. Csak így is majdnem 3 hét mire kijön a szerelő, és ha azt mndja, hogy bukó, akkor megint minimum 10 munkanap mire pl. a UPC techit küld. (és még egyszer mondom, nem szeretném, mert 2 év a hűség)
Cak igazából én ahhoz a részéhez nem értek, hogy mi hiúsíthat meg egy ilyen dolgot... UPC-nél doglozom, de a "kábelesnél". Műholdas tévére csak annyi a rálátásom, hogy kb. a jég hátán is az van és ezért idegesít picit, hogy most lehet még ez se beköthető...

Where you expect us to go when the bombs fall?

(#7844) rmartin94 válasza Frohman (#7843) üzenetére


rmartin94
aktív tag

Ha közvetlenül előtted 0,5 m-en belül nincs ház, vagy bazi nagy fa, szerintem tuti bekötik. Nálunk 11 nap alatt jött ki a szerelő, mi neten rendeltük meg.

Mobiltelefonok szoftveres hibáinak elhárítása: http://hardverapro.hu/apro/mobilok_szoftveres_hibainak_szervizeleset_vallalom

(#7845) Frohman válasza rmartin94 (#7844) üzenetére


Frohman
csendes tag

Fa van, de olyan 1,5-2 méterre... hát nem tudom, remélem megoldja a tch. No mindegy, ez úgysem itt a fórumon dől majd el, hanem a helyszínen. Bízom a legjobbakban, köszi az infókat!

Where you expect us to go when the bombs fall?

(#7846) Amarth válasza Frohman (#7845) üzenetére


Amarth
aktív tag

Az is lehet,hogy kiteszik a tetőre.Az viszont többletköltség.A 1.5-2 m-re lévő fa nem igazán nyerő.

[ Szerkesztve ]

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7847) Orlin válasza Amarth (#7846) üzenetére


Orlin
addikt

Szerintem is tetőre teszik majd ott van + kőltség pár ezer ha jól tudom...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7848) Amarth válasza Orlin (#7847) üzenetére


Amarth
aktív tag

Ha Ők adják az anyagot akkor akár 10K is lehet.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#7849) bodipo


bodipo
csendes tag

Kedves Hozzáértők!

Az lenne a kérdésem, hogy véleményetek szerint a Digi műholdas szolgáltatása működik-e a box kiiktatásával? A képminőségem az új tv ellenére rosszabb lett, mint korábban, ami volt. A Diginél is érdeklődtem, de a CL-hez nem tudnak - vagy akarnak - adni eszközt, a boxot nem lehet így hivatalosan kiiktatni, a stb meg 70 ezerbe kerül. Mit javasolnátok?
köszönöm a segítségeteket!

(#7850) Amarth válasza bodipo (#7849) üzenetére


Amarth
aktív tag

Dekóder nélkül nem megy.Elméletileg ügyfélszolgálaton régebben lehetett kapni ilyen cuccot a tv-hez.
B verzió szolgáltatóváltás.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.