Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) Rav3n02 válasza kozicsd (#7550) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Harmadik készülékre is rá tudod kötni RF kábellel. A beltéri hátulján két részre vannak osztva a kábelek. ROOM1 és ROOM2. A ROOM1 a beltérihez tartozik a ROOM2 pedig az infrához. Az ott található csatlakozók közül pl RF out kimeneten RF kábellel tudod összekötni egy másik tv-vel. Viszont fontos, hogy a 3. tv-n csak azt a műsort tudod nézni ami azon is megy, amelyikhez kötötted.
Most már lehetőséged van különálló 3. dekóder rendelésére is. 1272-n tájékoztatnak róla. :R

(#7552) pinkmester


pinkmester
csendes tag

Halihó mindenki!
Van egy icipici problémám!Szoftverfrissítést szeretnék csinálni a beltériken,mert az utolsó 2007-es,de nem tudom, hogyan is kell!Hyundai HSS-1165NA készülék van, ha ez segít!Elindítottam a menüben a szoftverfrissítést,amit el is kezdett aztán kiírta,hogy nincs szoftver vagy mi...!Ugyanis ma voltak beszerelni a 3. beltérit és a szerelő ajánlotta a frissítést, d azt se mondta hogy kell!Biztos azt hitte digivel a hónomalatt születtem!De mindegy is én voltam a hülye, hogy nem kérdeztem meg!Ha valaki tud segítene?!Előre is kösz:¤

(#7553) Tibiajax válasza Rick4 (#7546) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

megy a digi is saját cuccal..
lol

(#7554) kozicsd válasza Rav3n02 (#7551) üzenetére


kozicsd
tag

Szia

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást :R

(#7555) Rav3n02 válasza pinkmester (#7552) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

A HSS1165 a legrégebbi dekóder, nem valószínű hogy van rá új szoftver. Hívd fel a 1272-t ha nem jön be semmi csatorna és csak a szoftverfrissítés menüt látod, ugyanis hibabejelentőre lesz szükség :( Egyéb esetben csak áramtalaníts és használd a jelenlegi szoftverrel :K

Üdv,
R

(#7556) HDFUN válasza Rav3n02 (#7549) üzenetére


HDFUN
csendes tag

Szia!
Köszi a választ! Azt viszont nem értem, hogy a diginél miért nem így tudják... Egyébként a műholdas kínálatban ugyanazok a HD adások vannak mint a kábelen?

(#7557) Rav3n02 válasza HDFUN (#7556) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A műholdas kínálatban sajnos egyelőre nincsen HD adás. A HD box-al csak digitális formátumban tudod venni az adást de HD felbontás nincs sajnos :( Érezhetően szebb a kép mint sima SD boxon, de nem HD :(

(#7558) HDFUN válasza Rav3n02 (#7557) üzenetére


HDFUN
csendes tag

Úgy emlékszem tavaly azért büntették meg a digit mert hazudott a hirdetéseiben, hogy műholdról digitálisan is nézhetem stb... Most végre van már HD vevő HD adás meg a kanyarba se? Hát ez marha jó... Ja és 60 ezret tegyek le mindezért kauciónak. Ezt komolyan gondolták?

(#7559) Rav3n02 válasza HDFUN (#7558) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szerintem ez csak átmeneti megoldás náluk :K

(#7560) Rick4 válasza Tibiajax (#7553) üzenetére


Rick4
félisten

Legális megoldásokról beszéltünk. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7561) Tibiajax válasza Rick4 (#7560) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

legalis megoldás fail.. fillért nem adnék a diginek, ezért a produkciójáért

(#7562) Rick4 válasza Tibiajax (#7561) üzenetére


Rick4
félisten

Tudom. Én se. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7563) Rav3n02 válasza Tibiajax (#7561) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Az odáig rendben van, csak ne biztass mást arra, hogy ugyanúgy tegyen mint te ;]

(#7564) Storms


Storms
őstag

üdv

Az előbb járt itt a digis szerelő. Elő van fizetve 2 tv-re jelenleg (egy kétkártyás beltéri), most szeretnénk még 2 tv-re. De azt mondják hogy csak 3-ra lehet max. Másik szerelő meg azt mondja hogy lehet 4-re is Quad fejjel. 3tv-re csak egy előfizetéssel lehet, a 4.-re plusz egy külön előfizetés kell ami pluszba 3000Ft havonta. Mi ez a marhaság meg keverés? :W

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7565) kozicsd válasza Storms (#7564) üzenetére


kozicsd
tag

Nekem már a 3. tv-re is szerződés kellene, legalábbis ezt mondták :D

(#7566) Rav3n02 válasza Storms (#7564) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egy szerződésre, egy havidíjon 3 dekódert rendelhetsz, de 3. dekóder esetén 1 év hűségnyilatkozatot kell aláírnod. 4 tv az két külön előfizetésre lehet, dupla havidíjért :K

(#7567) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!Mikor várható tőlük HD s vétel(beltéri stb..) legalább olyan mint a többi konkurenstől?Lehet valamit tudni?Üdv.

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#7568) pojakcs válasza jimmy74 (#7567) üzenetére


pojakcs
senior tag

2024 elsö negyedévében. :D

Üdv: Csaba

(#7569) Storms válasza Rav3n02 (#7566) üzenetére


Storms
őstag

Már itt volt bekötni, tett fel egy quad fejet meg hozott még egy 7160NA beltérit, igy 3 tv-n van most ebbe csak egy kártya kell és lenne is 4 tv-n. 3500Ft-t kért...

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7570) Rav3n02 válasza Storms (#7569) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:) Ahhoz a beltérihez, nem fogsz még egy kártyát kapni valószínűleg :N

(#7571) Storms válasza Rav3n02 (#7570) üzenetére


Storms
őstag

Plusz előfizetéssel csak? (igy viszont rohadtul nem éri meg a digitv a upc-hez képest)

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7572) Rav3n02 válasza Storms (#7571) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egyelőre igen, de ki tudja meddig minden évben többször változtatják a konstrukciókat :F

(#7573) Storms válasza Rav3n02 (#7572) üzenetére


Storms
őstag

De ha kérek ebbe egy kártyát akkor már nem kell semmit fizetnem pluszba?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7574) dipeti


dipeti
senior tag

Nálunk nem elérhető a kábeles Digi, csak a tányéros. Hogy tudom a digisportot HDben nézni?
:R

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7575) HDFUN válasza dipeti (#7574) üzenetére


HDFUN
csendes tag

Szia! Kicsit visszatekersz láthatod, hogy hiába van hd vevőd, nincsenek hd adások a műholdas kínálatukban! Üdv!

(#7576) dipeti válasza HDFUN (#7575) üzenetére


dipeti
senior tag

És tervbe van véve vajon? Csak mert ez nagyon gáz, hogy nem lehet Digisport HD-t nézni csak nagyobb városokban, mert csak ott van kábeles.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7577) Zolee11 válasza dipeti (#7576) üzenetére


Zolee11
senior tag

Sajnos nincs tervbe véve semmi ilyesmi, vagy legalábbis nem nyílt a tervezet ha létezik... Ilyen gazdasági körülmények közt nem hiszem, hogy bővítenének, a bővítéshez több sávszélesség kell, az több pénz, amit át kellene terhelniük, ami által sokan nem tudnák fizetni, így lemondanák.... de lehet, hogy már annyi előfizetőjük van, hogy 10x sávszélességet is ki tudnának fizetni/vásárolni dalolva, csak épp nagy a zsugoriság... persze ez csak az én eszmefuttatásom.
Én is örülnék, ha szebb lenne a képminőség, mert LCD tv-n elég tréfás a minőség, igaz olyan ritkán nézem/nézzük, hogy nem érdekes. Túl sok ezért évi 36eFt is, csak nincs olcsóbb. :) Azért néha elgondolkodom, hogy kell-e ez nekünk a Internet korában...

no brain, no problem

(#7578) dipeti válasza Zolee11 (#7577) üzenetére


dipeti
senior tag

Nagyon gagyi, hogy vidéken nem lehet HD-ben TV-zni. :O
Ez magyarország. :W

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7579) Zolee11 válasza dipeti (#7578) üzenetére


Zolee11
senior tag

És az a legbosszantóbb, hogy nem is érdekli őket, ez van ozt kész, tetszik vagy nem tetszik evvan.
Tegnap el is kezdtem nézegetni a mindigTV lehetőséget, amennyit mi nézzük tökéletesen megteszi a mindigTV is, még akár az ingyenes változat is. Köszönjük DIGI, a viszontnemlátásra! :D

no brain, no problem

(#7580) Rick4 válasza dipeti (#7578) üzenetére


Rick4
félisten

Miért ne lehetne?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7581) dipeti válasza Rick4 (#7580) üzenetére


dipeti
senior tag

Mert nem elérhető a digikábel csak nagyobb városokban.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7582) proper válasza dipeti (#7581) üzenetére


proper
őstag

és csak a diginek van müholdas szolgáltatása? :F

(#7583) dipeti válasza proper (#7582) üzenetére


dipeti
senior tag

Adja valaki HD-ben a Digisportot? :F

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7584) proper válasza dipeti (#7583) üzenetére


proper
őstag

hellohd-nál benne van a csomagban de hogy hd-e az jó kérdés

(#7585) misx válasza dipeti (#7578) üzenetére


misx
senior tag

De lehet ha van földi digitális műsorszórásra alkalmas vevőd vagy TV-d (és antennád hozzá). Az RTL és TV2 legalább valódi 16:9-ben jön, míg a Digin az RTL 4:3-ban 16:9 képpel, így a TV összenyomja. M1-M2-Duna HD-ben gyönyörű.

(#7586) dipeti válasza misx (#7585) üzenetére


dipeti
senior tag

Én a digisportot akarom HDban nézni!
Azt tudom, hogy az m1-et lehet.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7587) Rick4 válasza dipeti (#7581) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, hogy a digisport. Van 100 másik adó, ami ugyanakkor, élőben HD-ben nyomja ugyanazt a műsort, épp csak annyi, hogy nem magyarul teszi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7588) dipeti


dipeti
senior tag

És azokat parabolával tudom venni?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7589) Rick4 válasza dipeti (#7588) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt most kitől kérdezed?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7590) dipeti válasza Rick4 (#7589) üzenetére


dipeti
senior tag

Bocsi, csak telóról írtam.
Tőled kérdezem.

Szóval az ilyen ingyenes, külföldi HD sportcsatornákat, hogy tudom fogni?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#7591) Rick4 válasza dipeti (#7590) üzenetére


Rick4
félisten

A digis beltérivel biztosan nem, kell egy normális beltéri meg forgatómotor.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#7592) Storms


Storms
őstag

Üdv!

Ez a 4. hete hogy megrendeltük telefonon a 4. tv-re a DigiTV-t (műholdas, külön előfizura). Mennyi idő mire kijönnek? Múltkor 2 hét se volt szinte. Milyen számon lehet felhívni őket ez után érdeklődni? Köszi

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7593) Storms


Storms
őstag

még egy fontos kérdés! Mi most külön előfizetésre kértük a 4. tv-re mert ugy lehetett csak ilyenkor is kell fizetni a szerelőnek? Már be van kábelezve minden.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7594) Eskimoka válasza dipeti (#7583) üzenetére


Eskimoka
tag

Csatlakoznek a kerdeshez.Tudtok olyan szolgaltatot ahol normalis minosegben lehet fogni a Digisportot es a Digisport plusz-t?Ugyanis ez a draga szolgaltato felvasarolta a kozvetitesi jogok nagy reszet es ocsmany minosegben nyomja.Pedig tudnek UPC kabelen akar HD csomagra is elofizetni de minek ha a tv musorok kozul csak a sportot nezem...Szep magyar valosag...

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#7595) Orlin válasza Eskimoka (#7594) üzenetére


Orlin
addikt

Engem is érdekelne!Csak ez tart a Diginél!
Szinte semmi new csatorna ,miközben pl upc-nél bövitgetnek...

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#7596) z00li válasza Eskimoka (#7594) üzenetére


z00li
senior tag

Talán a Hello HD. :U Mintha lett volna már róla szó a topikban.

(#7597) Eskimoka válasza z00li (#7596) üzenetére


Eskimoka
tag

Ott is csak a sima Digisport van, plusz nincs... Gyanítom sehol nincs, igaza van a kollégának, a focirajongókat így tudják megfogni. Hogy miért a UPC vette meg a Fibernetet és nem a Digi... De jó is lenne a digi kábel...

Az eszkimók alapszabálya: kunyhó mellől sárga hóból ne egyél!

(#7598) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

Apósomék vettek egy LCD tévét, és a 16:9-es adások (pl Eurosport, Sport1) 4:3-ban jelennek meg, bármit bárhová állítok a tv-n, csak az E illetve az S látszik a fenti adók logójából. Ha bemegyek a beltéri menüjébe (OK gombbal) akkor ott kicsiben látszk az adás, és ott már több látszik a logókból, Spor, illetve Euro. A DunaTV-n semmisem látszik a logóból... Nem a tévé képarányával van baj, mert ha 4:3-ra rakom akkor sem látszik semmivel sem több, mint auto szélességen (Samsung TV amúgy)

A beltéri ismeretlen típus a számomra, 2 TV-t tud kezelni, felül 4 kör alakú, középen 2 hosszúkás gomb található. 2007 Törökországi gyártmány ha minden igaz :) A beltérin nincs HDMI, így csak SCART kábellel lettek összekötve.

Azt kérdezném, hogy valahol szét lehet húzni a képet a beltérivel? Vagy bármit be lehet állítani? Vagy ki kell cserélni valami más típusra, hogy normálisabbak legyenek a képarányok?

Köszi

Laci

(#7599) Storms válasza vitezlejszlo (#7598) üzenetére


Storms
őstag

Szia

Beltéri-> menü-> preferencia -> képméretarány / képernyő. Nekem: Auto/ Letter BOX
Sok sikert!

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#7600) Orlin


Orlin
addikt

Hello!!Karácsonyra beruháztunk egy HD Tv-re.
Csak én tapasztalom,h lehetne jobb minosegű is az adás?
Eddig bem vettem eszre a regi tv-n!:)
Thx!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.