Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48751) Gorneck válasza sith7 (#48746) üzenetére


Gorneck
titán

Hááááát, ha nem lenne ilyen hatásos nem használnám. Így viszont nagy területre hat, nagy sebzéssel...baba kopogtató skillje illetve az összehúzom a fél térképet mellé remek kieg...de magában is brutál. Részben ezért is haladunk ilyen gyorsan, aprólékkal keveset kell foglalkozni, de mégis megmarad az esély vmi jó cuccra.
De hidd el, hogy ennél 100szor zavaróbb skillek vannak, ami miatt én pl ki is lépnék az adott partyból.

(#48750) vhunor: Meg döbbenet lag... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#48752) sto1911 válasza FehérHolló (#48738) üzenetére


sto1911
veterán

Ilyen: 1

(#48753) Sirandrish válasza Gorneck (#48751) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nem a wizard plazmavágójára gondolsz? :Y
Attól én is a falnak tudnék menni :K

MÉG TS-hez!
Engem azért néha zavar hogy olyan kis butusok vagytok...én próbálnék komoly maradni de elvisztek magatokkal ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48754) rol33 válasza Sirandrish (#48749) üzenetére


rol33
aktív tag

te, én már össze-vissza pipálgattam ott már mindent, szerintem ez a mikrofon vmelyik műholdról lopja a + jelet, lehet antennaként is üzemképes :D

(#48753) Sirandrish: az... :D

[ Szerkesztve ]

®

(#48755) Sirandrish válasza rol33 (#48754) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor nincs mese...keresned kell még valahol valami pipálgatni valót :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48756) ProEvoFan válasza Gorneck (#48751) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak nem a Cylone rúna tornádóira gondolsz? ;]
WDvel mindig jó játszani, mert effekt orgazmus a javából, kis Diablo disco:)

(#48757) Sirandrish válasza ProEvoFan (#48756) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az egyáltalán nem zavaró...mondjuk 3254méterről kinézi magának a zsákost az izgalom végett :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48758) FehérHolló válasza sto1911 (#48752) üzenetére


FehérHolló
veterán

Köszi szépen! :)

Beszerzek akkor egy Samsung mb-ssaga SD kártyát, azt hadd lássam!

Dupla plazmavágó foreva'! :K

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48759) mikromanus válasza Sirandrish (#48753) üzenetére


mikromanus
veterán

Én már attól is megzavarodtam amikor Cyberbeni bepörgött egy Act 4 runra ésn nyomott ő is pár effektet, én is, meg néha az elitek is. Néha már azt se tudtam ki kicsoda. Munka utáni fáradtság, vagy némi egészséges kavalkád. Mumee 4-6 elit összehúzós bulija is tuti ezért szivatott meg és nem azért mert erős átlagos csak a resistem :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#48760) Baaraanz válasza Gorneck (#48742) üzenetére


Baaraanz
tag

Köszi, akkor nagyon nem vagyok eltévedve.

Ezt merre lenne érdemes még fejleszteni vajon?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#48761) Edge válasza Sirandrish (#48753) üzenetére


Edge
veterán

Mi abban a zavaró? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48762) Gorneck válasza Sirandrish (#48753) üzenetére


Gorneck
titán

Részben...az magában nem zavar, de van aki rángatja össze vissza és mellé párosul az a jegeseső vagy mi...az nálam pl teljesen elfehéríti/ködössé teszi a képernyőt...annyira, hogy nem csak az adott területen, hanem a teljesen képernyőn nem látok semmit. :( És ez pl nemtom mitől van.

Gorneck#1239

(#48763) Sirandrish válasza Edge (#48761) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az hogy minden "felett" van!
Tehát hogy mindent kitakar ami az útjában van.. :B

mikromanus Akkor képzeld el ezt:
Megyünk 4es partyban...jön egy Molten/Mortar/Arcane/Plague kombo...ProEvo secenként 24kis tornádót ereget...erre Gorneck rákontrázik 1-2 minionnal+kőkemény savas hányással, meg jön Roli a Seismic-el..

Ha ezt elképzelted akkor tippeld meg mennyit látok abból amit ütök:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48764) FehérHolló válasza Sirandrish (#48763) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez teljesen valósághű, már megbocsáss! :K

Gorneck23: Nincs beállítva valami post-process?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48765) Sirandrish válasza FehérHolló (#48764) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem azt mondtam hogy nem realisztikus (bár nem sok lézernyalábot látok az utcán :D), hanem hogy zavaró.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48766) Gorneck válasza Baaraanz (#48760) üzenetére


Gorneck
titán

Sztem, több chc+chd és némi vit, hogy jobban bírják a dögök és némi DPS se ártana...

De úgy sokkal könnyebb segíteni, ha elmondod, hogy hol nem bírsz haladni...

Gorneck#1239

(#48767) Gorneck válasza FehérHolló (#48764) üzenetére


Gorneck
titán

Mire gondolsz? Mert az, hogy felhőja a jégesőnek betakarja a képernyőmet az eléggé zavaró...mikor kérdeztem wizeket, akkor ők pl nem tapasztaltak illet...gondolhatod icecave-be pl milyen jó lehet így közlekedni... :(

Gorneck#1239

(#48768) Baaraanz válasza Gorneck (#48766) üzenetére


Baaraanz
tag

Végül is haladni tudok, csak act3 kicsit haldoklós, de annyira nem vészes. DPS növelés lenne a cél meghát egy kis vit tényleg nem esne rosszul. Gondolom a crc+crd hozná magával a DPS-t. ATS? Vagy jobb a crit?

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#48769) sto1911 válasza Sirandrish (#48763) üzenetére


sto1911
veterán

Neha en is meresztem a szemem, mert nem azt nem tudom, hogy mit utok, hanem azt se latom, hogy utok-e egyaltalan :D Pedig a low effects be van pipalva :D

@(#48758) FehérHolló: szivesen.

(#48770) Sirandrish válasza sto1911 (#48769) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én onnan tudom hogy ütök hogy a Frenzy kis ikonja visszaáll ugye alapállásba minden hit-nél..
Háhááá...mire nem jó a barbár :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48771) Gyuri27 válasza Baaraanz (#48760) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kérdés egyedül mész vagy csapatban.
[link] tudom, hogy silány vagyok, de hátha segít. Act3 run haladós vele (bár egy egy halál benne van). Act4 is vihető vele.

Amd - Radeon - Ryzen

(#48772) Alg válasza Sirandrish (#48763) üzenetére


Alg
veterán

Én tegnap mikor ketten mentünk monk haverral, már ott is csak a sárga crit számokat céloztam a seismic-el, azt hogy ő hol van már nem láttam csak a minimap-en :D főleg mikor behúztam poénból 3 elit packot, ott már volt minden ;]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#48773) Edge válasza Sirandrish (#48765) üzenetére


Edge
veterán

Az én buildem extra zavaró lehet :DDD
Eregetem a forgó szeleket a forgószél bónusz miatt néha egy nagyobb lilaszínű forgó szelet is, mindeközben villámozok mindent és ha lejár az archon CDje akkor jön az archon...
Viszont hatékony vagyok mint állat, zúzok mindent :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48774) sith7 válasza Sirandrish (#48749) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja, úgy könnyű :DDD

vhunor
erre van valami beállítás, talán low fx, vagy mi :F

Gorneck23
Semmi gond, jó az, tegnap is volt, hogy egyedül ütöttem az egyik elitet, ment le szép lassan a hp - ja, aztán rádobtad a spenótot, és mindjárt lejjebb jött neki ... :K

[ Szerkesztve ]

(#48775) S e t h


S e t h
nagyúr

Megtörténhet az ,hogy ha én egy alattam lévő actban lévő játékoshoz csatlakozom, hogy együtt zúzzunk, akkor engem utána a game ott is hagy abban az actban és újra végig kell járnom az utat, hogy vissza tudjak térni oda ahol abbahagytam?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48776) nightmare13 válasza S e t h (#48775) üzenetére


nightmare13
senior tag

Főmenű, Change quest, megfelelőt kiválaszt és örül :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48777) F-ECT$ válasza Gorneck (#48751) üzenetére


F-ECT$
titán

Ne is mondd: wiz vagyok, és néha magamat is meg tudom zavarni :) A fő gond az, hogy pl az Electrolute által generált villámok pont olyanok, mint amit az elite-ek is dobálhatnak. És ez több skillnél is így van: nem tudod, hogy ami alattad van az "friendly fire" vagy nem, és 4-es partiban ha nem figyelsz oda, akkor egy kis kihagyás és dőlsz is...

Dive ever, work never.

(#48778) Dadan01 válasza sto1911 (#48729) üzenetére


Dadan01
senior tag

hőst nem lehet átnevezni. Kétkezes buildre itt a példám.
Build
Ha nem megy az adott act MoC/overawe rúnával, akkor MoE/hard targettel kell próbálkozni

(#48779) S e t h válasza nightmare13 (#48776) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pedig már csináltam is korábban, én balga, köszi szépen!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48780) nightmare13 válasza S e t h (#48779) üzenetére


nightmare13
senior tag

Segáz, előfordul az ilyen :) Jó játékot :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#48781) FehérHolló válasza Dadan01 (#48778) üzenetére


FehérHolló
veterán

Kétkezesnél a seven-sided strike brutálisan erős, azt még talán érdemes lenne kipróbálni. ;)

Skynet is real. It's called Google.

(#48782) FehérHolló válasza Gorneck (#48767) üzenetére


FehérHolló
veterán

Low FX és bárminemű driveres, illetve szoftveres post-process "tuning". Mint például a Diablo 3 Dark mod.

Esetleg még játszhatsz egyéb grafikai csökkentéssel, de nem hinném, hogy ez a baj. Természetesen a legfrissebb driver alap.

Uh, ez egy kicsit sűrű lett. Bocs.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48783) Gorneck válasza F-ECT$ (#48777) üzenetére


Gorneck
titán

Én mikor túlvoltam 3-4 halálon, hol a plazma hol a jég és jjóóóó hogy mondod a villámos vacak miatt nahh ott volt az a pont, hogy ha lehet wizzel nem megyek, vagy ha van, akkor inkább nem játszok...mert ugye nem elég, hogy sokat kell mozognom, de akkor még kerülgessem a csapattárs áldását (mert nem látok semmit, vagy mert kitakar 1 sávot, vagy mert nemtom, hogy mi is jön felém), az picit sok volt...
WD is képes beborítani mindent, de a wiz ezt messze übereli...

(#48782) FehérHolló: Semmit se használok, tökre alap telepítésem van, no piszka...gyönyörű képpel...de onnét, hogy bizonyos szitukban a pofámba vágja a felhőjét a wiznek az felbaszott már párszor agyilag...de szerencsére van megoldás...nem játszom wizzel ha tehetem.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#48784) Gorneck válasza Baaraanz (#48768) üzenetére


Gorneck
titán

Ha fő zúúúúzód vmi dobálgatós lövöldözős skill, akkor jobb az AS, de ha direbats/acidrain, akkor chc+chd+int. Vit a mobok miatt is szükséges...több hp/allres jobb tankolás több lehetőség sebzésre.
Ma visszarkom refi miatt a kutyákat...azon refi esetén pl engem képesek voltak életben tartani, de nagyon sokat döglöttek...most van rajtam res és hp is, szal este lehet próba...kíváncsi leszek rá.

Gorneck#1239

(#48785) Alg válasza Gorneck (#48783) üzenetére


Alg
veterán

Én a monk társ egyik skilljétől mentem falnak tegnap, attól amelyik szétdobja az ellent a szélrózsa minden irányába... szépen összehúzom a mobokat, fordulnék meg hogy toljam az arcukba a non-stop seismic-et, erre jön oldalról és szétcsapja őket mindenfelé :((( asszem legközelebb megkérem hogy ezt inkább mellőzze :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#48786) Gorneck válasza sith7 (#48774) üzenetére


Gorneck
titán

Egy köpet egy emberkére 200k-t sebez kb...ha critel, akkor kb 300k-t...de ez nagyon változó. Ezért is használom tömegben, mert 24 yardon belül csapok vele mindenkit, mint a ghostbomb.

Macikat néztem minap, azokkal 500k+ critem volt.

Gorneck#1239

(#48787) Edge válasza Gorneck (#48783) üzenetére


Edge
veterán

Hát a WD is eléggé zavaró a sok pettel meg mindenféle megidézett cuccal sokszor volt hogy azt hittem vmi ellenfél karészol, közben meg csak petek voltak. De ettől még szívesen játszok együtt WD-kkel is egyik legjobb cimbim az, szóval ilyenért bannolni egy egész class-t sztem butaság.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#48788) shouryuken válasza Gorneck (#48786) üzenetére


shouryuken
senior tag

A crit dmg-ed alapon van? (+50%)

[ Szerkesztve ]

(#48789) mpierre válasza Alg (#48785) üzenetére


mpierre
veterán

Ezzel már én is coptam... csak épp ww-t kaptak volna az arcukba egy kis tüzes alápörköléssel.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#48790) Dadan01 válasza FehérHolló (#48781) üzenetére


Dadan01
senior tag

Túl hosszú a cooldown, az én stílusomhoz nem passzol.

(#48791) JSaN válasza Gorneck (#48786) üzenetére


JSaN
addikt

Halat adok hogy ezt le irtad. :R :R
Mert ugye ezt beszeltuk a jatekban is melyik jobb, nos lehet a tied megis.
En ugye 300% 6sec 12yard, te 150% 3sec 24 yard. secre lebontva ugyan annyi, a de a tavolsag a tiedre billenti a merleget.
Ezt par perce gyorsan ki is probaltam, es nem melesleg az elso utba eso elitbol ki esett a 7ik legendary. Es szamomra az elso ami hasznalhato is! :C [link]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#48792) sith7 válasza Gorneck (#48786) üzenetére


sith7
nagyúr

az finom :K

(#48793) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

gyors felvetés: d3 offtopic-ra szükség lenne? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48794) thesound válasza Mr.Csizmás (#48793) üzenetére


thesound
őstag

nem használná senki szvsz

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#48795) Mr.Csizmás válasza thesound (#48794) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor elég az ontopic offtopicnak :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48796) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Akinek kell még esetleg a Liquid Rainbow a Staff of Herdinghez, az gyüjjön be hozzám. (Épp hellen vagyok, tag BodriKutya#2386)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#48797) Gorneck válasza Edge (#48787) üzenetére


Gorneck
titán

Akkor buta vok, ez van... :K

1 petet használok...sőt...igazából nem is kéne...eddig se használtam...de buff óta védelemnek jók lettek, meg azé csap oda olyat, hogy 1-2 baba/monk csak pirulna...de nem létszükséglet, főleg mert gobilinra eléggé veszélyesek.
Ez max addig zavaró amíg nem mentél pár kört egy WDvel...legalábbis addig van zavar, ahogy így visszahallom a többiektől...

(#48788) shouryuken: [link]

Gorneck#1239

(#48798) Gorneck válasza JSaN (#48791) üzenetére


Gorneck
titán

Egy kis LOH mellé és vadállat most már. Csak ugye zabálja a manát, ezért szoktam ghostbomb-val kompezálni, ami szintén területre hat és azzal is szépen aprítok...egérre jobbat eddig nem találtam ami a csapat számára jó...persze ott a direbats is...ami szintén nagyon jó, de a terepviszonyok és buff miatt az acid nagyon használható lett.

Gorneck#1239

(#48799) Bennyboy


Bennyboy
őstag

indul a stream:
egyedül tolom aztán lehet jönnek még
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#48800) P00By válasza Bennyboy (#48799) üzenetére


P00By
nagyúr

Valószínű nálam van a bibi, de mindig nagyon laggol a streamed. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.