Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49051) F-ECT$ válasza Edge (#49049) üzenetére


F-ECT$
titán

Még 1.0.3-ban láttam videót róla, ha jó cuccaid vannak (chc mellett van hp és all res is és/vagy loh, hogy ne halj meg), akkor beteg dps-t lehet vele összehozni.

Ezért lenne jó egy dps mérő a játékba, mert azzal lehetne mérni az egyes buildek valódi dps-ét.

Dive ever, work never.

(#49052) F-ECT$ válasza D1Rect (#49045) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, ezt tudom.

Viszont ha már Archon. A1-ben lényegében bármilyen builddel végig tudok már menni, így szoktam próbálgatni a rúnákat. Az Arcane Destructiont nem tartottam sokra sosem, de gondoltam hagy lássak nagy számokat. Megjelent a Warden, toltam az Archon-t, és a Warden egyből feküdt, mivel sikerült vele 1.6M-t critelni :)

Dive ever, work never.

(#49053) nightmare13 válasza shouryuken (#49050) üzenetére


nightmare13
senior tag

Csak én is találnék már hasonlókat :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#49054) mephi666


mephi666
nagyúr

kis matek (hátha tévedek és nem ekkora az érték)

azon filóztam, hogy egy kesztyűre 24 affix kerülhet és nekem 6 kiszemelt van (dex+vit+critdam+critchance+ias+allres), mivel nem kerülhet rá több szféra resistje, így 24-4=20-ból kellene a kiszemelt 6ot rádobnia... sorrend mindegy: a képlet így 20*19*18*17*16*15=27.907.200 :DDD ...tehát kb ennyi roll kell, hogy meglegyen a szép összeállítás (arról nem is beszélve, melyik affix hány különböző értéket vehet fel)

aztán csodálkozunk, hogy mennyi a shitroll? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49055) proci985 válasza mephi666 (#49054) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

és akkor vedd figyelembe a roll értékeket és kiderül, hogy miért olyan drágák a dexvitchcchd kesztyűk is, hát még allres ias kombóval fűszerezve.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#49056) Helmoras


Helmoras
őstag

Sokak számára lehet hogy már nem újdonság, de lehet valakinek segítség, vagy akár csak tipp, leírom hogy szoktam elit "farmolni".

1 kör elit számtól függően 20-25 perc, inferno act 2.

8. quest van betöltve azaz a Black Soulstone, megkeresem az assasin vaultot (ezt követően a resume gombbal mindig itt kezdek) 6-9 elit .... érdemes kilesni a dungi elé is egy 10 seces sétára szokott lenni a környéken is 1-1

-aztán a road to alcarnus waypoint magda felé 1-2 elit

-majd path of the oasis, és leugrunk a csatornába 1-2 elit

-ezután a black kanyon mines nevü relative kis mapon is van általában 2-4 elit

1 ilyen kör alatt szinte mindig van egy goblin is, de volt már hogy 4-et is találtam (assasin dungeonben akár 2 is lehet)

keresgéltem még hasonlo fix helyeket ahova max 1 perc alatt elit közelbe lehet jutni relative zárt vagy egyszerű terepen de még nem találtam, jöhet bátran akár kiegészítés is.

(#49057) cowboy_bebop válasza mephi666 (#49054) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Szerintem ennél kisebb az esélye, mert korántsem 100%, hogy 6 affix-eset dob. Kivéve persze, ha craftolsz exalted grand-ot.

[ Szerkesztve ]

(#49058) mephi666 válasza cowboy_bebop (#49057) üzenetére


mephi666
nagyúr

craftra gondoltam... sima dropnál azzal indít, hogy 2-6közé dob, mennyi affix kerüljön rá :K itt bukni tud a dolog... szinte kizárt, hogy perfect rollokat lássunk, akármilyen kasztról/tárgyról is legyen szó... :K lottó 5ösre sokkal nagyobb az esély

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49059) sith7 válasza Helmoras (#49056) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem hasznos info volt, köszi

(#49060) drk88


drk88
senior tag

hasonló droppokat a népnek :D

Nagyobb méretbe

(#49061) prehistoric válasza drk88 (#49060) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Megint egy skilles barbi :)

(#49062) prokxy válasza Helmoras (#49056) üzenetére


prokxy
veterán

ACTI-re van esetleg egy ilyen leírásod? Az még biztosan meg farmolásra, ACT2-ben már tuti sokat halok :S

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49063) Sirandrish válasza prokxy (#49062) üzenetére


Sirandrish
legenda

ACT1 farm

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49064) drk88 válasza prehistoric (#49061) üzenetére


drk88
senior tag

diablohoz aztán tényleg kell skill, az fps- játékokhoz kell skill. Ehhez a játékhoz gear kell csak.

[ Szerkesztve ]

(#49065) prokxy válasza Sirandrish (#49063) üzenetére


prokxy
veterán

:C
Az privi válaszért pedig: :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#49066) Helmoras válasza prokxy (#49062) üzenetére


Helmoras
őstag

Sajnos nincs nekem, de már kaptál választ mástól :)

(#49067) Cyberbeni válasza mephi666 (#49054) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha osztályozni kéne, akkor 1-est kapnál... ;]
Sorrend miatt még 6!-al is le kell osztani, plusz a dupla statok is kizárják egymást, ráadásul a különböző affixeknek más számú variációja van.

(#49068) mephi666 válasza Cyberbeni (#49067) üzenetére


mephi666
nagyúr

7éve tanultam statisztikát :DDD mindegy... lényeg, hogy k*rva kicsi az esély ilyen rollra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49069) mcsabee válasza drk88 (#49064) üzenetére


mcsabee
senior tag

Azért kell hozzá némi skill, a gear sem minden. Én simán bele tudok halni Act 3-ba abba, hogy nem jó sorrendben használom a skilleket, vagy épp nem jókor (ez van, ha nincsen 100 millás gear, csak 10 millás). Meg ugye az a másik oldala a dolgoknak, hogy mit nevezünk skillnek. Ha szigorúan a gyorsaságot és a pontosságot, akkor igen, tényleg több kell egy FPS-hez, viszont a Diablóhoz másféle skill kell.

Példa: ha valaki a tetőn dolgozik, nem árt, ha jó tetőfedő, ha valaki könyvelő, akkor nem árt, ha jól könyvel. A két szakma teljesen különböző, de nem lehet azt mondani egyikre sem, hogy nem kell hozzá "skill".

Stay a while and listen...

(#49070) prehistoric válasza mcsabee (#49069) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Én nem állok le ilyeneken vitatkozni :)
Nekem kell skill, másnak nem...

[ Szerkesztve ]

(#49071) F-ECT$ válasza prehistoric (#49070) üzenetére


F-ECT$
titán

WTS skill :P

Dive ever, work never.

(#49072) prehistoric válasza F-ECT$ (#49071) üzenetére


prehistoric
csendes tag

Néha inkább WTF skill :DDD

(#49073) Alg válasza Helmoras (#49056) üzenetére


Alg
veterán

Kulle környéke is gazdag szokott lenni elitekben

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49074) Thrawn válasza drk88 (#49060) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó is lenne ha mindig két lvl63-as cucc esne az elitekből (Centurion Spear+Helion Crossbow). De lehet a Demolisher is lvl63-as, bár abból a lvl50-es is ugyanolyan.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49075) Helmoras válasza Alg (#49073) üzenetére


Helmoras
őstag

Az a bajom ha későbbi questet töltök be akkor már nem tudok a vault of assassinba belogolni, és kicsit macerás a kulles cuccig elmászni, hamár az elit / perc van a fókuszban, de majd megnézem köszi a tippet.

(#49076) Sirandrish válasza Thrawn (#49074) üzenetére


Sirandrish
legenda

A demolisher egy 63as Mace :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49077) Thrawn válasza Sirandrish (#49076) üzenetére


Thrawn
félisten

Sajnos nem mindig, olyankor le is hervad az arcomról a mosoly. Nade a Rune Sword az Rune Sword, kár, hogy kevéssel futok össze.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#49078) Alg válasza Thrawn (#49077) üzenetére


Alg
veterán

Jah, nekem is esett párszor ilvl63-as fejsze ami ilvl51 volt...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#49079) Sirandrish válasza Thrawn (#49077) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az 51es "Párja" más néven fut nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49080) morvaigaben


morvaigaben
tag

Szerintetek ez érhet valamit? :F

"Yo mama's so poor that she can't even pay attention......" - Eric Cartman | Battletag: Gabe#2489

(#49081) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Valaki ma reggel jól járt. 100k-ért ment el a jó kis bakancsom.
Vicc, hogy nem adnak többet érte.

⭐ Stella

(#49082) ProEvoFan válasza radi8tor (#49081) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Totál be van állva az AH.Nekem ma ment el 4 millióért egy Fist Weapon (885dps, 600Loh, 80dex). Gondoltam elmegy majd ez 8 millióért, de hát a kutyának sem kellett...

(#49083) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Nézzétek mit szereztem az éjszaka... :))

Drágaszágom :B

(#49084) vhunor válasza ProEvoFan (#49082) üzenetére


vhunor
őstag

880 dps, 700 loh, 100+ str 1h kardot 1 misiért nem tudok eladni 2 hete. Nem vicc. Most 750k-ért van bent. Ha most se megy el, berom buyoutra vendor áron.

[ Szerkesztve ]

(#49085) danilla válasza RockHaRD (#49083) üzenetére


danilla
őstag

Hát ez durva! Gratula! :K

De a WD kétkezessel a kézében úgy néz ki mint egy csimpánz ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#49086) Agro válasza vhunor (#49084) üzenetére


Agro
senior tag

1 hete nem tudok eladni egy amulettet

+33 Minimum damage
+151 Inteligence
+52% Critical Hit Damage
+Socket

A legolcsóbb ami hasonló képességekkel van még amikor beraktam 2 misi volt, gondoltam berakom 1-ért

A kutyának se kell :S

(#49087) FehérHolló válasza RockHaRD (#49083) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ez de beteg! :)

Skynet is real. It's called Google.

(#49088) Coyot válasza vhunor (#49084) üzenetére


Coyot
őstag

Hasonlót vettem most sockettel 2ért, jóvétel volt szerintem :D Búghat a búgócsiga barbár :))

Má' nem

(#49089) RockHaRD válasza danilla (#49085) üzenetére


RockHaRD
addikt

wd mindenben ronda :DDD

(#49090) sith7 válasza ProEvoFan (#49082) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt ma sikerült eladnom, 3 hét után ... kezdtem én is milliós tétellel, majd mentem lejjebb ... tegnap végső elkeseredésemben feltettem 100bid / 500buy - ra ...

Inf diablo kill - t vele követtem el szólóban

Ma reggel ment el ... tippeld meg mennyiért

105.000 :o

[ Szerkesztve ]

(#49091) RockHaRD válasza sith7 (#49090) üzenetére


RockHaRD
addikt

én ezt pl vendornak adtam volna... alacsony dps, nincs socket, loh sem végtelenül nagy, szal sztem örülj, h elment 100-ért... (amennyire be van most halva az ah)

(#49092) prehistoric


prehistoric
csendes tag

Otthon napi 3 órát farmolok kb és nem esik semmi.
Most beugrottam meló közben 5 percre act3-ba megnézni egy buildet, erre esett egy legendary wd fejes. Lol ez a diablo....

(#49093) Helmoras válasza RockHaRD (#49083) üzenetére


Helmoras
őstag

mennyi volt? :P vagy esett ?:)

(#49094) sith7 válasza RockHaRD (#49091) üzenetére


sith7
nagyúr

monk - kal játszom, és mint említettem, inf diablo kill - t ezzel, és egy másik fegyverrel követtem el ...az a 211 dex nem kicsi +dps -t ad :U

(#49095) ProEvoFan válasza RockHaRD (#49091) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#49096) RockHaRD válasza ProEvoFan (#49095) üzenetére


RockHaRD
addikt

ebbe van socket, egészen más kategória...

(#49097) Sirandrish válasza vhunor (#49084) üzenetére


Sirandrish
legenda

940DPS, 57%CHD+Socket 1 H mace és 50K-nál nem jött rá BID 2 napig :C

Semmit se lehet eladni...
Naponta 3szor pakolom át a cuccaimat...ár alá rakok be mindent és semmit se visznek pedig nem mennek alám...szerintem megunták az emberek átpakolni az AH-t..
De tökmindegy..nem megy semmi

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#49098) Dreamie válasza RockHaRD (#49096) üzenetére


Dreamie
őstag

1.04 óta lejjebb mentek a fegyó árak, szal ami előtte több tíz milláért elment az mos alig eladható... köszönhetően, hogy a 61-62 ilvl-es cuccokból potyognak a 7-8-900-dps-es motyók. Socket van vagy nincs, nem számít túl sokat, persze jó ha van, de annyira nem dobja már meg, alacsony dps-es fegyónál.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#49099) ProEvoFan válasza Dreamie (#49098) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A számból vetted ki a szót. Kb ugyan ezt akartam válaszólni.
Blizzardnak ki kell majd valamit találnia, különben totálisan be fog állni az AH.

(#49100) Dreamie


Dreamie
őstag

Én még várom a 3 piros cseresznyét... Nem esett még több száz millás cucc, sajna kb. lottó 5-ös esély kell rá :) Havernak Tal rasha nyaklánc kiesett, ami önmagában ugye már szép dolog, viszont kevés a jó belőle, Neki egy nagyon durva esett attak speedes, crit hit damage, crit hit chances... 600 millát adtak érte... nem is láttam azóta attack speedest... Ezzel azt akarom mondani, hogy set itemből, legendaryból is kurva nagy mák kell, hogy egyáltalán essen, és még 1x ugyanennyi mák, hogy az jó is legyen, ilyen körülbelül sosem fordul elő velünk, vagy esetleg egyszer... :)

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.