Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13151) Argos válasza Cadal (#13149) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Amiket csinálsz. Ez a lényege. :)
Tegnap az FS! stream közben azzal szórakoztam, hogy csináltam egy rakat különféle sigil-t.
Kíváncsi leszek vajon elérhető lesz-e mind, amit lekreáltam. Mail az jött mindegyikről. :U

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#13152) Gyuri27 válasza Pekkk (#13147) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én egy ilyet kérek és egy olyat. majd szólj nekik, hogy ezt szereretném. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13153) Pekkk válasza radi8tor (#13144) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Bocs, nem pontosítottam. Engem az érdekelt, hogy náluk tényleg csak angol verziós lesz, de megerősítettek ebben, miután chateltem velük, hogy nem: 13147

[ Szerkesztve ]

(#13154) rt06 válasza Argos (#13150) üzenetére


rt06
veterán

#13131-ben irtam, mi a gond az ilyen kulso forditassal

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13155) MegalodonS válasza radi8tor (#13063) üzenetére


MegalodonS
őstag

En is ugyan azt rendeltem meg es igen,igazad van,azert jo lessz neha olvasgatni is egy kicsit :)

(#13156) radi8tor válasza MegalodonS (#13155) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azóta úgy látom elkapkodták és már csak 4x áron árulják. :Y
Valaki linkelt itthoni forrást is. Kéne venni belőle 10-et és árulni eBay-en :D

⭐ Stella

(#13157) MegalodonS válasza radi8tor (#13156) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miiiiii :Y komolyaaan?? Ha tudtam volnaa,akkoor rendelek meg ;)

Na ezert rendeltem tobbet a CE jatekbol,lehet jo befektetes lessz :C

Kivancsi vagyok mennyire fogjak felverni az arat :F

(#13158) radi8tor válasza MegalodonS (#13157) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Konzolokszervize azt mondta később még lehet, hogy érkezik CE-ből (2-3 hét múlva), de ez ugye nem szentírás.
Most nem tudok befektetni CE-be. Nekem elég egy is. :B

front3r: szvsz csak bontatlant van értelme árulni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13159) front3r válasza MegalodonS (#13157) üzenetére


front3r
őstag

De csak ha bontatlant, nem? :)
Kíváncsi lennék mennyiért vinnének el 2-3 hónap után egy használt, bontott CE-t. Persze accounttal együtt eladva.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#13160) killerjohn válasza Argos (#13150) üzenetére


killerjohn
addikt

én nem beszéltem az önkéntes fordításról. ahogy mondod, azokból lenne dögivel. de nem a fordítás a lényeg, hiába is magyarázom neked, amíg nem látod át a folyamatokat. a lényeg, hogy 1000 meg 10000 ember miatt nem fognak lokalizálni. a lokalizáció 2 lépésből áll (igazából többől de nem részleteznem): fejlesztésből és tényleges fordításból. utóbbi egyszeri, fix összeg aminél a blizz még légfrissítőre is többet költ naponta. nem az a gond. az a gond, hogy utólag támogatni kell, minden frissítésnél figyelni rá ("verziókövetni"), több a hibalehetőség, stb stb. 10000 emberért? "neeeem". sőt még annyiért sem, mert arányokat kell nézni. meg üzletet. mennyivel több ember veszi meg ha tud magyarul? 500? vicc. ami szoftvert én mostanában fejlesztek (-tünk), azt is sokan kérik hogy tudjon angolul. ugyanezt szoktam mondani másoknak is: és mibe kerül hogy tudjon angolul? és mennyivel kevesebben fogják használni ha nem tud? 100? miközben 11.800 userünk van? "neeeem"... képzeld eel, mennyi D3 vevő van. amennyi bevételt az egész ország termel nekik az összemérhető a vezérigazgató éves prémiumával...

[ Szerkesztve ]

(#13161) Ghoosty válasza Argos (#13150) üzenetére


Ghoosty
őstag

"csak érvei, saját véleménye van"

Ha már érvekről van szó, akkor nem érzelmi alapon hoz valaki döntést. Az nem érv, hogy nem szimpatikus ("se**fej"). Az érv kb úgy hangzik, pazarolja az ételt, ez helytelen. De ehhez szükséges megadni azt az alapot is, hogy miért van kiemelt helyen az étel, amikor olcsón beszerezhető és van még lehetőség újabb földterületeket bevonni a termelésbe, ráadásul a hétköznapi életben durvább pazarlás megy. Mellette viszont egy átlagos TV műsor sokkal nagyobb költségekbe kerül, mint ez és abból a pénzből ugyanúgy lehetne élelmiszert vagy élelmiszert termelő eszközt vásárolni.

"Az, hogy kinek mi normális és mi nem, azt megint csak egyéne válogatja, ez tény."

"Az, hogy a társadalom ilyen degenerált, hogy sokan az ilyetén dolgokban/műsorokban/szórakozásokban lelik örömüket,"

Ez a két mondatod szerintem szöges ellentétben áll egymással. Az egyikben azt mondod, hogy mindenki megválogathatja, mi a szórakoztató és mi nem, a másikban meg degenerált mindenki, aki nem azt szereti, amit te.

Két olyan tevékenységet választottam, amiben érintett vagy, ahogy sokan mások és jelenleg éppen ellene kampányolnak szintén sokan. A Diablo 3-ra (alias túl sok erőszak a médiában, veszélyesek a játékok) és a dohányzásra gondoltam.(mást nem tudok rólad)

Vicces, mert ha másként nyilatkoztál volna a vérfolyás nézést illetően, akkor pont a Rómeó és Júliát hoztam volna fel. :)

Most már bevallom, nem is láttam egyik videót sem, csak elképzeltem, hogy mi lehetett benne és a leírásod alapján talált. (cégnél le van tiltva, de hamarosan azért megnézem)
A vélemény formálás stílusa miatt ragadtam billentyűzetet, nem a vélemény minősége miatt.

Ennek a válaszodnak a stílusával már semmi bajom nem volt, ha az előzőek is ilyen minőségűek lettek volna, nem írok semmit. Nem számítottam rá és örülök, hogy kellemesen csalódtam.

(#13162) MegalodonS válasza radi8tor (#13158) üzenetére


MegalodonS
őstag

Itt most az lenne a lenyeg hogy ennyi volt es kesz!!Akkor el tudnam kepzelni a darabonkenti 1000$ + arat

Ha jon meg CE akkor,bukta lessz :(

(#13159) front3r

Az extrak bontatlanul lesznek,hozzajuk sem nyulok,max amikor majd belerakom a dobozba es postazom :)

[ Szerkesztve ]

(#13163) radi8tor válasza MegalodonS (#13162) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem nem fog érkezni később, max annyi, ahány előrendelő nem vette át. Ezért mondták a 2 hetet, mert addig tartják fenn a rendelésed. (meex-nél legalábbis)

⭐ Stella

(#13164) Sonja


Sonja
veterán

Yogscast - Diablo III: Collector's Edition Unboxing :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13165) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

OMG PH! nagyúr lettem :D :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13166) freelanced válasza radi8tor (#13165) üzenetére


freelanced
addikt

Grat

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13167) kexksz


kexksz
addikt

Azért kérdezném itt, mert nagyon sokan rendeltek konzokszervizétől; szerintetek ma még van lehetőség visszamondani az előrendelést?

(#13168) freelanced válasza kexksz (#13167) üzenetére


freelanced
addikt

Hali! Szerintem bőven. Amig nem adják fel vagy küldik el futárral addig bőven.... hétfőn kapják meg szóval simán szerintem.... miért tennéd?? :F :C

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13169) radi8tor válasza kexksz (#13167) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, hogy van. :K

⭐ Stella

(#13170) kexksz válasza freelanced (#13168) üzenetére


kexksz
addikt

Spanok átpártoltak egy másik játékra, egyedül meg nem buli. :)

(#13171) Bazzzs válasza kexksz (#13167) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én tegnap éjszaka írtam nekik, hogy lemondanám az előrendelést, valamint kértem róla egy visszajelzést is. Ma küldtek is egy mailt, hogy törölték a rendelésemet. Végül a CDG mellett maradtam.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13172) radi8tor válasza kexksz (#13170) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyedül, ez jó. :D De értem mire gondolsz.. Nem akarsz kilógni a sorból.
Én Diablozni fogok, aztán MW3 WAR napokon megyek oda. :)

⭐ Stella

(#13173) GeneraL_XTX válasza Bazzzs (#13171) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Miért?

(#13174) freelanced válasza Bazzzs (#13171) üzenetére


freelanced
addikt

Miért éri meg "kidobnod" 3000 Ft-ot ha kérdezhetem? Ez nem számonkérés vagy ilyesmi csak kiváncsi lennék az okra ha nem gond....

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13175) JSaN válasza freelanced (#13174) üzenetére


JSaN
addikt

Mien 3000?
Talan 2000 forint kulonbseg ha van, na meg ott is van ingyen futar 1000ft levasarlas, poszter stb. Es garancia hogy minden gordulekenyen megy.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13176) freelanced válasza JSaN (#13175) üzenetére


freelanced
addikt

Igen igaz 2000 forint és itt is ingyen van a szállítás és még aznap megjön elvileg!

Valaki segítene? Kéne valami stratégia aminek jó a multija ha lehet középkori és nem túl régi... Hol érdemes erről kérdezősködnöm?? Mert itt nagyon off de hátha tudjátok! :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13177) mcsabee


mcsabee
senior tag

Szpojler hegyek set itemekről, legendary tárgyakról, achievementekről, boss infók, miazmás, csak óvatosan srácok: [link]

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#13178) Bazzzs válasza freelanced (#13174) üzenetére


Bazzzs
senior tag

GeneraL_XTX, freelanced: Amit végigpörgettem magamban az annyi, hogy a CDG-től már többször rendeltem, eddig mindig az ígért időpontra ideértek, valamint az ár se változott. Tavaly a konzolosoknál már előrendeltem a BF3 limitált kiadását, akkor visszaigazolták, hogy az összes extra DLC is jár hozzá. Utána pár hónappal jött egy mail, hogy a DLC-k még se lesznek benne, de a limitált kiadás biztosan meglesz, majd nagyjából egy héttel a megjelenés előtt jött még egy levél, hogy sajnáljuk, de limitált kiadás se lesz, csak ugyanazért az árért a sima. Hasonlóan indult a történet most a Diablo kapcsán is, mert még 10.990 Ft-ért rendeltem elő, küldtek is két levelet, hogy biztos ennyi lesz, utána mégis változtattak. Persze tökéletes még a mostani ár is, amit nyújtanak, de megcsappant a bizalmam bennük. Igaz, hogy a CDG drágább, de úgy vagyok vele, hogy amennyi játékidőt fog nyújtani a Diablo 3, annyit megér az az ár is, valamint róluk biztosra tudom, hogy megbízhatóak és kedden itt lesz a játék.

JSaN: Pontosan ezért :K

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#13179) radi8tor válasza mcsabee (#13177) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legalább már ezt is tudom, hogy lesz elektronikus változata is a könyvnek.
Remélem nem kell Kindle olvasót vennem hozzá. :DDD

⭐ Stella

(#13180) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

sziasztok!külföldi adatok votlak megadva a battlenetes accon, mert kinntvoltam.most próbálom átállítani, de csak a lakhely címet tudom, az országot nem.mi a teendő hogy az országot UK ról áttudjam tenni Hungary-ra?:)

hmm..

(#13181) freelanced válasza Bazzzs (#13178) üzenetére


freelanced
addikt

Reménykedem, hogy nem lesz gond... igen a cd galaxis megbízhatóbb... majd kiderül...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13182) Gyuri27 válasza radi8tor (#13172) üzenetére


Gyuri27
félisten

Imádtam a dio2-t egyedül. Borzongtam. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13183) freelanced válasza Scooby Dou (#13180) üzenetére


freelanced
addikt

Hali! Írsz egy ticketet a Blizzardnak és mellékeled a személyid is!
Üdv

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13184) Wolverine válasza Scooby Dou (#13180) üzenetére


Wolverine
félisten

Te ezt sehogy sem fogod tudni megtenni - írnod kell a supportnak egy ticketet, és ők bizonyítékot fognak kérni, hogy Magyarországon laksz (ez jellemzően a nevedre szóló magyar számlát jelent).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13185) Scooby Dou


Scooby Dou
tag

#13183-4: köszi a válaszokat,gondoltam énis hogy így lehet.még annyi , hogyha két accom van, egy telefonszámról megy az authenticator mind a két accounton?

hmm..

(#13186) freelanced válasza Scooby Dou (#13185) üzenetére


freelanced
addikt

Hogy érted, hogy egy telefonszám? Mobil alerts? Elvileg az is csak egy accra rakható fel. Az Authenticator is csak EGY fiókon működik! Egy Authenticator egy fiók....

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13187) Scooby Dou válasza freelanced (#13186) üzenetére


Scooby Dou
tag

értem köszi :)

hmm..

(#13188) szepi79 válasza Scooby Dou (#13185) üzenetére


szepi79
őstag

külön authenticator kell minden egyes accounthoz. ez lehet telefonon, vagy kulcstartóban is. de egy telefonra csak egyszer tudod felrakni az appot.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#13189) Scooby Dou válasza szepi79 (#13188) üzenetére


Scooby Dou
tag

na erre voltam kíváncsi pontosan!

hmm..

(#13190) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a képek magukért beszélnek.

igen, ez egyetlen(!) áruház postája. és akkor csodálkozok, hogy ha tegnap a posta megkapta az előjegyzést, hogy jön a csomag, akkor hogy a fenébe nem került még mindig be a rendszerbe.

első fecskék.

izlandon is szálingóznak a példányok

(#13191) radi8tor1: elvileg az egyiken az én nevem van^^

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13191) radi8tor válasza proci985 (#13190) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Rengeteg CE van ott. :Y
Ezek szerint jó sokat gyártottak abból is. :K :C

Látom, amelyiken a csiga jel van. ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#13192) mcsabee válasza proci985 (#13190) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ez a baj a dobozos játékokkal, főleg egy ekkora címnél, hogy mindent az utolsó utáni pillanatban kell csinálni, nehogy idő előtt kikerüljön, és még így sem életbiztosítás ^^. Ezért jó nekem a digit verzió, nincs várakozás, sorban állás, szenvedés :) .

Stay a while and listen...

(#13193) proci985 válasza mcsabee (#13192) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

persze, de én szeretném mégiscsak a polcomon a CEt.

sorbanállás nincs, ennyire extrém előrendelésre meg nem számítottam...

(#13191) radi8tor1 : jaja, ismerik a jelem, szóval úgy gondolják, hogy felesleges júni2ig megkapnom. kedden meg főleg, úgyis meetingen leszek este 10ig, nehogymá utánna ki tudjam próbálni:DDD

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13194) mcsabee válasza proci985 (#13193) üzenetére


mcsabee
senior tag

Nekem az első két rész sincs meg CE verzióban, ez sem hiányzik. Majd ha lentebb kúszik az ára megveszem a dobozost én is, hogy ott legyen a D1, D2 és D2: LoD mellett a polcon, de majd csak olcsón szerzem be :) .

Stay a while and listen...

(#13195) proci985 válasza mcsabee (#13194) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nekem sincs... d2/expből van itthon 2x2 példány, de mindkettő késői. diablo1em nincs is, mire észbekaptam, már nem lehetett kapni... meg nagyon kedvem se volt vele játszani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13196) JSaN


JSaN
addikt

Shenlong vegtelen hullama
LoL, blizzardnal biztos sok Dragon Ball rajongo van. :D
Jo cucc lesz ez a monknak.
Szerintetek a legendary vagy set cuccok fognak tobbet erni?

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13197) freelanced


freelanced
addikt

De bánom már, hogy kihagytam az SCII-t :S :W

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#13198) GeneraL_XTX válasza proci985 (#13190) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ez gondolom nem mind diablo3 kópia :DDD

(#13199) Ilsyde válasza proci985 (#13190) üzenetére


Ilsyde
őstag

Nagyon jól néz ki az a CE, már maga a doboz is tetszik. De a benne lévo art book se semmi.

(#13200) radi8tor válasza GeneraL_XTX (#13198) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért ne az lenne? Azokat küldhetik csak el 14-én. Minek halmoznának fel annyi megcímzett megrendelést? :U

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.