Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13901) Keksz03 válasza mcsabee (#13898) üzenetére


Keksz03
senior tag

Nekem a Stronger beállítás kifejezetten tetszik, jobbak a színek úgy sztem de a Sharpness már nem igazán a szövegek/feliratok miatt!

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#13902) nepszter1


nepszter1
addikt

Ja meg olvastam hogy nem lesz tört diablo szinte lehetetlen de ezt hogy sikerült elérni a srácoknak ?

(#13903) kutga


kutga
nagyúr

Console Cornertől hívtak, ott ma négytől átvehető.

Let the Zone take me if I am.

(#13904) mcsabee válasza nepszter1 (#13902) üzenetére


mcsabee
senior tag

Ha jól tudom - ami közel sem biztos - a szerver és a kliens folyamatosan kommunikál, és a játékhoz létfontosságú adatokat cserél egymással. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak apró csomagokra. Amíg ezeket a csomagokat nem sikerül teljes egészében elfogni, és integrálni egy esetleges emulátorba, addig nem lesz warez, ami nagy királyság :)) .

Stay a while and listen...

(#13905) akela91 válasza nepszter1 (#13902) üzenetére


akela91
addikt

Úgy, hogy nem a játékon lesznek a fontos adatok, hanem a szerver oldalon ami a Blizz kezében van kizárólag(itt vannak itemek, egyedi ID-vel, a mobokat is pl. innen "tölti" be...). Ezért ha lesz is tört verzió, valami emulált szerveres bughalmaz lesz jóideig.

(#13906) Kashim válasza Kashim (#13856) üzenetére


Kashim
őstag

#13862 akela91
Én nem lovagolok az biztos, ez volt az első (és utolsó) hozzászólásom a témában, csak gondoltam jelzem.

[ Szerkesztve ]

(#13907) JSaN


JSaN
addikt

En is toltam vagy 100 orat a betat, es nem ereztem a hianyat ezeknek a sufni szin modositoknak. Jol meg van igy is csinalva a szinkezeles. Aztan lehet hogy a beta katakombaban jol mutatott valakinek, de kesobb a havas vagy sivatagos teruleteken meg el ront mindent es az eredeti szinvilag lesz a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#13908) Haart


Haart
addikt

Van egy wow-os accountom és azon UK az adress. Viszont nem engedi megváltoztatni, nem tudok másik country-t választani mert szürke. Miért van ez?

(#13909) dilipok válasza JSaN (#13907) üzenetére


dilipok
veterán

igen, pont ezt akartam mondani, hogy attol, hogy egy reszen jol nez ki, fogalmunk sincs h milyen hatassal lesz a kesobbi palyakra :D De ez mindenkinek legyen a maganugye. Ha igenyt erez ra, hajra...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13910) Ilsyde válasza dilipok (#13909) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hat igen, arrol nincsenek kepek hogy a tobbi Act-ben hogy nez ki majd a modositas. Jo lenne ha csak a homalyt szedne le es nem nyulna a szinekhez de az ugyebar lehetetlen.

(#13911) Keksz03 válasza Haart (#13908) üzenetére


Keksz03
senior tag

tegnap én is ezzel szenvedtem de nem tudtam sehogy sem átállítani...legrosszabb esetben írni kell a blizz-nek és átállítja, jobbat nem tudok! :(

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#13912) mcsabee válasza Keksz03 (#13911) üzenetére


mcsabee
senior tag

Az az egyetlen lehetőség. Írni kell a Supportnak egy ticketet, be fognak kérni egy számlát, vagy egy szem. ig. másolatot, vagy valamit, amivel igazolni tudod, hogy te magyarországi lakos vagy, vagy akármi más.

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#13913) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Sziasztok. Co-opot hogy intezitek? Mindenkinek megvan a sajat csapata, vagy van meg hely ahova be lehet csatlakozni majd?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#13914) MegalodonS


MegalodonS
őstag

(#13915) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Most olvasok szépen visszafele, de már kapásból ledöbbentem :)

Én nem akarok flémelni max azt mondom oké nincs hát nincs, de ha megrendeltem valamit vissza is igazolták elmegyek érte, ráadásul az esetleges éjszakai (húú de nagy pokoli átvételre) akkor van olyan, hogy bocsi elfogyott? Ugye nincs :) :DDD

Megy valaki konzolokszervize pokolian hideg átvételre?

Szerk: "A Diablo III Normál kiadása azonban továbbra sem érintett, ezekkel a verziókkal nem lesz sem készlethiány, sem egyéb probléma" Na jóvan jóvan :DDD

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13916) Gorneck válasza Haart (#13908) üzenetére


Gorneck
titán

És ez gondot fog okozni?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#13917) Sonja


Sonja
veterán

Magyar verziós képek! :D

Witch Doktor = Sámán! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13918) akela91 válasza Sonja (#13917) üzenetére


akela91
addikt

Remek, űrsugár edition ON! :D
Nem akarok magyarítottat...

[ Szerkesztve ]

(#13919) Ptech válasza rt06 (#13879) üzenetére


Ptech
őstag

Ilyenem nekem is van egy, kár hogy már elég mosottak a színei. Egyszer megpróbáltam kibontani, hátha találok rajta potikat belül, de inkább hagytam a fenébe.

(#13920) mephi666 válasza Sonja (#13917) üzenetére


mephi666
nagyúr

sámán :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13921) Integra


Integra
titán

este f7 - angol verzió átvétel, jeeeeeeeeee:))
kemény lesz a holnapi munkanap, érzem.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13922) Helmoras válasza HartgeH3-2.8 (#13915) üzenetére


Helmoras
őstag

Én haverral megyek konzolok szervízébe 9-re aztán meg vissza éjfélre :)

(#13923) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Konzolokszervize hivatalos válasza:

"A gyűjtői esetén ez igaz ,a simánál nálunk minden előrendelő meg fogja kapni a terméket"

Mit kell itt idegesíteni az embert? hmm? :DDD Vegyetek már be szanaxot :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13924) headhunter86 válasza MegalodonS (#13914) üzenetére


headhunter86
senior tag

De jó, hogy szóltál :D Én is innen rendeltem. Írtam is nekik. Majd beírom ide a választ, ha megkaptam. Remélem csak elírás. Mert spanyolul nem tartanék rá igényt :D

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#13925) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Baszki nekem frankón bejön a magyar változat..pedig eredetileg angolt akartam (szerettem volna) mint az SC2 esetében is. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13926) MegalodonS válasza headhunter86 (#13924) üzenetére


MegalodonS
őstag

Most beszeltem veluk azt mondjak angol verzio :U kb 5 nap mire megerkezik,mert meg most sincs raktaron a jatek :W :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#13927) Ptech válasza Sonja (#13917) üzenetére


Ptech
őstag

Merészkedj le menedék sötét világába.

Most komolyan, az itthoni forgalmazó unokaöccse fordítja a Blizzard játékok borítóit? :U

(#13928) Ilsyde válasza Sonja (#13917) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ez rohadt jo :DDD

"Husz ev telt el azota, hogy a Legfobb Gonoszok (Prime Evils) vereseget szenvedtek..."
Ez ilyen bocs, nem tudom leforditani normalisan ugyhogy itt van angolul zarojelben minoseg :D

"Hasznald ki szuletesednel fogva megilleto hatalmadat, es sok mas kozt rengesd meg a foldet."
wat? :U

"Kereskedj a hadizsakmannyal!"

"Mereszkedj be Menedek sotet vilagaba"

"Siess a demoni megsemmisules hataran ingadozo Menedek vedelmere."

:C

(#13929) headhunter86 válasza MegalodonS (#13926) üzenetére


headhunter86
senior tag

5 nap mire hozzájuk megérkezik vagy ide Magyarországra? :)

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#13930) akela91 válasza Ilsyde (#13928) üzenetére


akela91
addikt

Ez szánalmas... :N
Imádkozom este hogy az angolt küldjék.

(#13931) HartgeH3-2.8 válasza Ilsyde (#13928) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Most mi a bajod? :) Tiéd jobb? :DD :DD

Szerk: Rosszul közelíted meg. Magyarul leírja neked mi a pálya de mivel sanszos hogy te mint játékos vagány csávó vagy és tudni fogod a "prime evils-t" is, max google translate de hát érzékeled a lényegét ugye :)

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13932) dilipok válasza Integra (#13921) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem en is alszok egyet ha hazaertem melo utan. Aztan 11kor ebredes, es remelhetoleg mar lehet is jatszani :D A holnapi nap tuti fos lesz nagyon :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#13933) Ptech válasza dilipok (#13932) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem én még az alvás előtt lefőzök egy liter kávét a holnapi melónapra :)

(#13934) rt06 válasza Ilsyde (#13928) üzenetére


rt06
veterán

"Ez ilyen bocs, nem tudom leforditani normalisan ugyhogy itt van angolul zarojelben minoseg"
nem, itt (es a Menedeknel) a lefordithato tulajdonnevek eredetijet tuntetik fel zarojelben

de erdekelne mondjuk, hogy te hogyan forditanad le a boritot, ha mar ilyen jot mulatsz

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13935) McNamara válasza Ptech (#13933) üzenetére


McNamara
Ármester

Ne is mondd....Reggel 7-tól este 10-ig melózok.....Mondjuk én munka közbe is tudok játszani :D

(#13936) akela91 válasza rt06 (#13934) üzenetére


akela91
addikt

Én pl. mellékelném az eredeti nyelven is.

(#13937) rt06 válasza akela91 (#13936) üzenetére


rt06
veterán

jah igen, te is nyugodtan mutathatsz egy sajat forditast, ha mar szanalmasozol - csak hogy lassuk, nem divatbol fikazzatok a forditas (szinte kotelezo), hanem csak mondjuk megkozelito minoseget tudtok produkalni (termeszetesen kizarolag az eredeti angol felhasznalasaval, nem a mar leforditott magyart ujrafogalmazva)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13938) Djuree válasza rt06 (#13934) üzenetére


Djuree
félisten

egyáltalán mi a szarnak azt lefordítani? a játék úgyis angol. aki ennyit nem tud angolul annak amúgy is mind1 asszem. meg akkor már miért nem fordítják le a diablo-t is? mittomén ördög3 vagy sátán3 :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13939) Ptech válasza McNamara (#13935) üzenetére


Ptech
őstag

Mondjuk én munka közbe is tudok játszani

Akkor nem értem mi a gond :DDD

(#13940) McNamara válasza kutga (#13903) üzenetére


McNamara
Ármester

Ez komoly??? Mennyibe kerül ott?

(#13941) Djuree válasza Ptech (#13939) üzenetére


Djuree
félisten

annak a főnök biztos örül :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13942) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nekem jöhet a magyar is, tetszik :)

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#13943) Sonja válasza McNamara (#13940) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt te is meg tudod nézni!

Nekem végülis mindegy melyik verzió. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#13944) rt06 válasza Djuree (#13938) üzenetére


rt06
veterán

en igazsag szerint mar azt sem ertem, hogy minek doboz, de ez izles kerdese, nem szolok bele (de nem oly' reg meg arrol ment az eszmefuttatas, hogy a blizzard mekkora szar, hogy nem forditja le magyarra a jatekot)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13945) errorcode06


errorcode06
őstag

... a CE változat ugye angol lesz? Ezek után nagyon remélem hogy igen...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#13946) McNamara válasza Ptech (#13939) üzenetére


McNamara
Ármester

Szervízbe van a laptopom és 3 nap mulva kapom vissza :C De nem is baj mert így legalább meló közben fogok tanulgatni. Itthon sajnos nagy a kísértés :D

(#13947) akela91 válasza rt06 (#13937) üzenetére


akela91
addikt

Kezdem azt hinni hogy te fordítottad.
A CE tuti angol lesz.

[ Szerkesztve ]

(#13948) D4v3


D4v3
őstag

Nekem megjött a game. Köszönet érte iceakosnak!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#13949) rt06 válasza akela91 (#13947) üzenetére


rt06
veterán

kezdem azt hinni, hogy az angoil verziot fel se' fognad

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13950) maross


maross
veterán

"Add Battle.net SMS Protect" <- ez barmilyen telora aktivalhato, es nem kerul penzbe?

ptech: kosz, be is aktivaltam.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.