Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Nekem semmi megint!!:-(

(#252) hey73 válasza vendingo (#250) üzenetére


hey73
tag

A legendások közül csak jó vagy jobb van... ;)

Ez a jó kategióra, ha a képessége az arenában vagy a klán szörnynél ki tud jönni (ehhez kellhet Revitalize magas másodlagos képesség) akkor a klánod kedvence leszel :P

(#253) vendingo válasza hey73 (#252) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi.
Amúgy tökfejest hogyan lehet szerezni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#254) Land válasza Land (#249) üzenetére


Land
veterán

Paladin, Thunder God megveve. Örülök most!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#255) nubyy


nubyy
aktív tag

Tokfej az gem only.

Pala es Thunder God melle Druid megvan?

(#256) hey73 válasza Tyutyu88 (#251) üzenetére


hey73
tag

Hát én megint gelatinost kaptam meg 5 gányt....

Remélem mindenkit elátkoztam az IGG nél. Ha lenne vudubábom akkor a sündísznót is lepipálná :(((

(#257) Land válasza nubyy (#255) üzenetére


Land
veterán

Van Druidom és Ninjam is. Alakul.
Érdemes elsődleges hősnek kinevezni a Palat es a Thundert barmelyik hasonló Elite hossel szemben? Werewolf es az Executioner magasabb szintű jelenleg.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#258) nubyy


nubyy
aktív tag

Pala es Thunder God NAGYON jo Legendaryk, siman huzd barmelyik Elite helyett. Thunder God poen, fel varost szedszedi a skilljevel:D

Am. kijott a Here be monsters is, tolta mar v.melyikotok? Visszavettek a goldot eleg rendesen TW verziohoz kepest. Viszont rogton az elso adott 10 shardot.

(#259) Land válasza nubyy (#258) üzenetére


Land
veterán

Arenaban Thunder ellen mindig kikaptam.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#261) hey73 válasza nubyy (#260) üzenetére


hey73
tag

nubyy köszi ha nem rakod be nekem le se esik, hogy ez micsoda... :D

Napokig nézzegetem tapogatam de aztán elvesztettem az érdeklödésemet, hogy mi lehet ez

Van aki már D be is be nézett az mit tud? érdemes egy sarokba rakni mindent?

[ Szerkesztve ]

(#262) vendingo válasza hey73 (#261) üzenetére


vendingo
veterán

Nem érdemes sarokba pakolni, onnan is tudnak támadni.
Én C-be elakadtam :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#263) Land


Land
veterán

Szerintetek hülyeség egy Ninjanak Revive képesség? Nagyot üt gyorsan, hamar hal. Hátha a halála előtt még feltunigolná magát HP-pal.
Sőt azon gondolkodtam, hogy minél több Revive-s hős kellene.

Thunder Godnak és Paladinnak milyen másodlagos képesség ajánlott? Thunder most 1/5 Slow Down, a Pala 1/5 Heavy Blow.

C-ben én is leakadtam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#264) nubyy


nubyy
aktív tag

B-5 :DDD :DDD :DDD
Mindig van 1db enemy ami megtalalja, h meddig tart a hatosugara a tornyoknak/heroknak es lovi a falat. 2x neztem eddig, majd kesobb meg ranezek ill. felcserelek par epuletet es jo lesz az.
Elvileg a D vegen van egy boss is, az sokmindenkinek letolta az egesz mapet:D

[ Szerkesztve ]

(#265) hey73 válasza nubyy (#264) üzenetére


hey73
tag

Itt van valamennyi ezek szerint D -ben a madarak is jönnek

http://castle-clash.wikia.com/wiki/Monster_Siege

Land egyszer láttam egy ajánlást, hogy melyik másodlagosok jók abban berserk, stone skins, revitalize voltak a nagy favoritok...

Na ha eddig panaszotok volt, hogy nincs arany na akkor most már lehet. Most már mindenki építi bele a falba :W

(#266) nubyy


nubyy
aktív tag

Csak szerintem konnyebb a C mint a B?:D

(#267) vendingo


vendingo
veterán

Akkora gyökérség, hogy az ellenfélnek marad egy embere lejár az idő és én kapok ki.
Szerintem jobb lenne, ha ilyenkor alapból továbbléptetne, nem én bénázok, hanem az ellenfél.

Ha farmolok egy másik játékost, vagy dungeont és lejár az idő, akkor is én kapok ki, nem a másik játékos...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#268) nubyy válasza vendingo (#267) üzenetére


nubyy
aktív tag

Kapjak az aldast a forumon miatta a fejlesztok:D

(#269) vendingo válasza nubyy (#268) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem tuti javítani fogják, mert ez így nem jó...nagyon nem.
Védeni milyen katonákat érdemes fejleszteni?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#270) nubyy


nubyy
aktív tag

En ugyanazt hasznalom mint tamadasra, Centaur. De am. nezd meg, h mi az amivel leggyakrabban tamadnak es az alapjan valassz. De kb. mind1, tamadas alapjan nem sok vizet zavarnak a vedekezo egysegek. Hero ill. Tower mar inkabb.

(#271) vendingo


vendingo
veterán

Ez egy vicc... zsinórba sokadszor bukok 1 szem fos ellenség miatt... Lejár az idő...
Azért van a fal, hogy megvédjen, nem azért, hogy miatta vesszek...
Most komolyan, tüntessem el a falaimat, hogy legyen esélyem nyerni?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#272) hey73 válasza vendingo (#271) üzenetére


hey73
tag

hát lehet, hogy úgy kéne rakni/ áthúzni a falat és a tornyot, hogy a torony tudja lőni azt ami a falat támadja...

A bánya és a malom nem baj szerintem ha falon kívül van

(#273) vendingo válasza hey73 (#272) üzenetére


vendingo
veterán

Ez se megoldás, mert van hogy nem a falba, hanem a bányán akad fel az ellenfél.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#274) hey73 válasza nubyy (#266) üzenetére


hey73
tag

hát én folyamatosan bukom a C-t amíg nincsen 80 szintű höseim addig marad a B ami simán megy...

Igaz rendre 5 támadásból 4 egy irányból jön (4 ből 3 támadás esetén)

[ Szerkesztve ]

(#275) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

A hősök másodlagos skilljei hogy a retekbe fejlődnek? :)

(#276) nubyy


nubyy
aktív tag

Sehogy, 300 gem porgetni es random kapsz egy masikat. Eldontheted, h marad a regi v. kell az uj.

(#277) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Paladin a Revive másodlagos skillel és a Ninja Scrach másodlagos skillel mennyire jó? Mind a kettő 1 es szinten van sajnos. :D

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#278) Land


Land
veterán

6-7 napig épülnek már az épületek és ilyen 50 pontokkal kiszúrja a szememet a játék. Eddig azért bőven kaptam érte pontot. Ez gáz...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#279) nubyy válasza Land (#278) üzenetére


nubyy
aktív tag

Auch, 4-rol 5-re 70k skillxp kell. 3,5k shard :DDD

(#280) Land válasza nubyy (#279) üzenetére


Land
veterán

Erre gondolsz?

Star Gold price Hero Badge price "Flames" requirement Max. Level

1 FREE FREE N/A 20
2 10,000 1,000 10 40
3 30,000 3,000 50 60
4 100,000 10,000 75 80
5 200,000 20,000 105 100

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#281) nubyy válasza Land (#280) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nem, a hero primary skill 4-rol 5-re huzasa, csak "enyhen" sz@rul fogalmaztam.
Ill. nem valasz akart lenni hanem uj. Lehet neha kene aludni is, hm.

[ Szerkesztve ]

(#282) Land válasza nubyy (#281) üzenetére


Land
veterán

Nonstop pöcögteted a játékot? :DD

Amúgy lehet meg sem éri oda felhúzni... Annyit nem ér, amennyibe kerül talán.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#283) nubyy válasza Land (#282) üzenetére


nubyy
aktív tag

Druidot huzom, minden szinten 1-el tobb targetet healel, nagyobb heal es nagyobb atk. bonus minden heal utan. Szerintem megeri. Legalabb lv2-re mar csak azert is, mert ha garrisonban rakod a herot akkor sokkal tobb pontot fog adni.

(#284) Land válasza nubyy (#283) üzenetére


Land
veterán

lvl2-es nekem.
Mármint védőben több pontot fog adni? Alá Garrison?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#285) nubyy válasza Land (#284) üzenetére


nubyy
aktív tag

Igen, lv2 a lv1-hez kepest +35 pont.

(#287) Land válasza nubyy (#286) üzenetére


Land
veterán

Sokat csatázol, hogy ilyen magas szintű?
Amúgy Arenaban hányadik szoktál lenni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#288) nubyy


nubyy
aktív tag

Raidelek amilyen gyakran csak tudok.
Arenaban valtozo, mert 1 heroval vedek. Eleg gyakran nezek ra es igy jobban megeri az alacsonyabb rank a sok 40 win bonus miatt.

(#289) Land válasza nubyy (#288) üzenetére


Land
veterán

Banyek így tobb pontot szerzel, mint én aki 6-10. ezredik vagyok és küzdök a nagyokkal?

Amúgy sok pontot vesztek farmolasnal. Oldalso banyakat vagy manna tarolokat kilovom és minimalis veszteseggel lelepek. Így mind a 4 epitesem maximalisan pörög. Viszont 14 pontokat bukok ezzel per csata.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#290) nubyy


nubyy
aktív tag

Sosem tolok end-et raidre, 90%+-ban 100%-ra tolom oket, igy ott nem bukok honort es tobb XP is jon, bar ha folyamatosan endet tolsz par % utan es nem buksz troopokat akkor hosszutavon jobb end-et tolni, de annyit azert en sem jatszok ill. igy is kene most 50k honor 2 herohoz:D Arenaban pedig probaltam, h vedek rendesen, olyan 3000-4000-ig vittem el de lassabban jon a honor mintha kissebb rankon folyamatosan nyerek. Amikor nem dolgozok/alszok akkor telon timert beallitom aszerint, h mikor mehetek megint raidelni es olyankor eltolom arenat is. Nem nagyon szokott 1-2 lehetosegnel tobb lenni arenaban mikozben ezt csinalom.

(#291) Land válasza nubyy (#290) üzenetére


Land
veterán

Lehet akkor én is inkább visszabb csuszok a rangletran az arenaban, mert kelleni fog a pont.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#292) kecmec válasza nubyy (#290) üzenetére


kecmec
csendes tag

" Amikor nem dolgozok/alszok akkor telon timert beallitom aszerint, h mikor mehetek megint raidelni es olyankor eltolom arenat is."

Azaz hajnalban felkelsz csak ezért ébresztőórára?
:C

(#293) nubyy válasza kecmec (#292) üzenetére


nubyy
aktív tag

"Amikor nem dolgozok/alszok"

Am. van igazsag abban amit irsz, hajnalban szoktam kelni ha melo van:)

(#294) Land válasza nubyy (#290) üzenetére


Land
veterán

Azért itt Top 4900 környékén már nem biztos, hogy letolnad az ellenfeleket. Itt már nincs könnyű ellenfél.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#295) nubyy válasza Land (#294) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nyertem ott is, nyilvan kozel sem annyit mint kissebb rankon, ezert is tolom inkabb igy.
Arenahoz kell a Succubus ami nekem nincs, nem is igazan hajtok ra. Arena nem kulonosebben erdekel, honor miatt tolom csak.

(#296) Land válasza nubyy (#295) üzenetére


Land
veterán

Nem arenara gondoltam, hanem sima helyezesre és raidekre. 4900 környékén nehéz 100-ra letolni bárkit is.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#297) nubyy


nubyy
aktív tag

Ah, sorry.

Nem tudom 4900 korul mi a helyzet, attol nagyon messze vagyok:D Milyen szintu herok vannak ott? Eddig a legnagyobb amit lattam raid soran asszem v.mi lv110-115 volt.

(#298) Land válasza nubyy (#297) üzenetére


Land
veterán

Min. 80-asak. Én pedig nemrég szereztem legendás hősöket, így a legmagasabb is 67-es és 4 van belőlük...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#299) geri20


geri20
újonc

Valaki segitene?pár napja töltöttem le ezt a játékot de elsőre nagíyon megtetszett csak az a baj hogy pontossan mi a lényege és hogy mit hogyan is kéne csinálni.. megkérhetek valakit hogy leirná a lényegét ennek a jó játéknak és hogy a játékban a különböző épületek mire vannak meg ilyenek? előre is köszönöm :D

(#300) nubyy


nubyy
aktív tag

Beginner's guide
Link
Link 2

Lehet ugy gyorsabb lenne, ha leirnad pontosan mire vagy kivancsi v. ha latsz v.mit ami nem teljesen tiszta akkor arra rakerdezni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.