Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) sodokan válasza Mazda6_2.0D (#3000) üzenetére


sodokan
tag

azt írták a nálam okosabbak, hogy csökken a drop rate ha ugyanazt farmolod

(#3002) xltt válasza sodokan (#3001) üzenetére


xltt
tag

Szerintem teljesen random. Nekem reggel 5/5 volt a dobás, pedig mindig ugyan azt csinálom. A következőre meg 5/2. Most megint lenyomtam 5/1.

Elméletileg 25-30% eséllyel dob (ha jól emlékszem).

(#3003) bokorugró válasza xltt (#3002) üzenetére


bokorugró
tag

Ha lenyomod teljesen a dungeont akkor 28%, ha nem akkor 18%,

(#3004) Nova96


Nova96
őstag

Hülye frissítés már felidegesít, már 3x állt le HBM közben az óra.... valamit nagyon elcsesztek.

És kérdés hova tegyek virágot , hogyan rendezem, hogy ne ugorjanak ki a hősök ? [link]

Tudom, hogy 4 tornyos kialakítás de, 4 nap és kész van.

(#3005) Csunyello válasza Nova96 (#3004) üzenetére


Csunyello
csendes tag

Nem a virágtól függ...attól még a hősök kiugrálnak.
A virág csak azért kell ha van olyan luk amit az épületeid nem fednek le és aki megtámad téged akkor a virággal megtudod akadályozni, hogy oda tegye le a hősét...
Nézd meg a hero baset, hogy mekkora a hatósugara a hősödnek és tegyél oda falat ( ha van annyi )...
Kipróbálhatod azt is hogy a falak körül tedd messzebb az épületeket, hogy ne legyen benne a hero base hatósugarába és ha támadnak akkor nem gyalogolnak bele a sugárba és hátha nem fog kiugrálni egyik hősöd sem...ja és szerintem a szélekre olyan hőst tegyél aki távolsági mert akkor a falon belülről tudja őket lövöldözni...

(#3006) Logeeen


Logeeen
senior tag

Szerintetek melyiket csináljam hamarabb?

A Garrisonokban a zöld meg kéket 2. szintre felhúzni 1-esről, vagy pedig mindegyik hősnek 4/9-re feltolni a skilljét?

A Garrison gyorsabban meglenne, és tudnám csinálni az F-et is szerintem E helyett.

Nem tudok dönteni... :O

#Xiaomi 13T#

(#3007) xltt válasza Logeeen (#3006) üzenetére


xltt
tag

A leírtak alapján garrison. Ha megy az F, akkor több shard-> hamarabb lesz 4/9-es skill. Ha meg mégse megy, akkor meg ugyan ott vagy.

Azt nem tudjátok, hogy raidnél mitől függ, hogy mennyi exp.-t kapok?
Valahol, csak a herokat kell lenyomni és kapok 4500 körül viszont van,ahol troopok és minden egyéb és csak 3000 körül ad. Van amikor viszont fordítva az egész...Szóval, ha valaki fel tudna világosítani, azt megköszönném :)

(#3008) hádzsime válasza Herczi (#2999) üzenetére


hádzsime
tag

Tehát akkor a kevert, köszönöm válaszod.

Közben meglett immo :) az összes addig rá gyűjtögetett shards-omat rá is költöttem a képességére :D most majd vmi hasznos talent kellene már csak :D

(#3009) Shokkolo válasza hádzsime (#3008) üzenetére


Shokkolo
addikt

felszenvedtem 5-söre imo homokviharát...
brutális pusztítást végez.
Kis szerencsével lerakom 2 barak közzé, és amíg sebezhetetlen ellövi a skilljét és 2 komplett baraknyi unit halott :Y

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3010) Land válasza Shokkolo (#3009) üzenetére


Land
veterán

Nem olvastál arról, hogy skill szintenként nő az esély is a több sebzésre? Nekem ez valahonnan rémlik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3011) hádzsime válasza Shokkolo (#3009) üzenetére


hádzsime
tag

4- esen így is alig marad vmi Dungeon-okból :D , de akkor érdemes lesz feljebb húzni ! :D

(#3012) Shokkolo válasza hádzsime (#3011) üzenetére


Shokkolo
addikt

mindenképp, mert a 7es dungeon már elég durva :(
és így hogy nincs 1 gem oly herom se... így szinte esélytelen :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3013) Land


Land
veterán

Vegzet klánosok!

A héten hétköznap 20:15-kor lesz a Boss 2, így Jag is jelen tudni lenni. Megértéseteket köszönjük!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3014) kovsol


kovsol
titán

Ma reggel forgattam 150-ért egy Succubust. Én ennek is örülök azért. :)

May the Force be with you!

(#3015) keszo válasza kovsol (#3014) üzenetére


keszo
őstag

nekem ez 450-be fáj

Attila

(#3016) nubyy válasza kovsol (#3014) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nekem tegnap lett egy Immortep 150 gembol. Sajnos csak az 1ik alt accountra. Bar, latva mit muvel HBM kozben, lehet raszanom a shardot.

(#3017) Shokkolo válasza Land (#3013) üzenetére


Shokkolo
addikt

király, akkor 3 hete zsinórban nem tudok jelen lenni... :W

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3018) keszo


keszo
őstag

Ha valaki lenyom 34%-ban akkor is viszi a feltüntettet arany és manna mennyiséget?

Attila

(#3019) kovsol válasza keszo (#3018) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem igen, mert én úgy szoktam fosztogatni, hogy keresek olyanokat akiknek a raktár védtelen és lecsapom a raktárakat, majd End Battle, és már megyek is a következőre fosztogatni. Egy sereggel ki lehet így maxolni a raktárakat elég gyorsan.

May the Force be with you!

(#3020) Mystic303


Mystic303
újonc

Helló!

A 6. hősről és a bossról tennék fel pár kérdést, engedelmetekkel.. A 6. hősről azt szeretném tudni, hogy azt mindenhol használhatjuk-e majd, mert látom arénában már mehetek hat hőssel, de helye még nincs a falumban? Pontosan akkor mi is kell hozzá? 4 arany illetve manna bánya lvl 16, 4 arany és manna tároló lv16 és ezen felül? Esetleg TH? vagy heroes altar? A bossról meg annyit szeretnék tudni, hogy mi jár a legyőzéséért, meg hogy megy egy egész klán ellene? Szeretnék belépni valami klánba, de sajnos nem tudok rákeresni egyre sem, mert nem hozza fel a billentyűzetet, hogy beírjam a keresett klánt, pedig láttam, h van felvétel sok helyen, szóval, ha valaki látja ezt a felhívást, aki klántagot keres, ez a játéknevem is, vegyen fel, ha lehetséges.. Jelenleg 15 ezer might-om van, hőseim: Paladin 120, TG 120, druid 120, Subuccus 114, Champion 108, Ninja 100, Assasin 100, Immoterp 80! Köszi!

(#3021) smisa válasza kovsol (#3019) üzenetére


smisa
őstag

Én is így szoktam csak nem megyek tovább hanem ezt ismétlem akár 10x is ;] így szoktam TH fejleszteni múltkor 550k farmoltam egy sráctól igaz Ő kezdte :DDD Amúgy a legjobb farmolni a HBMre felépített táborokat. Mert ezekben a központban vannak a champ.k így nem támadnak és a tornyok is alig érnek el

[ Szerkesztve ]

(#3022) Land válasza Mystic303 (#3020) üzenetére


Land
veterán

6. hero base:

4-4 mana tároló, mana bánya, arany tároló, arany bánya, army camp 16-os szintre.
Mindenhol lehet majd használni tudtommal.
Boss legyőzéséért HB jár, ami a legszűkösebb a játékban. Nézz róla Youtuben videókat. Rengetek van "Castle Clash Boss" szavak alatt. Az vesz rész benne, aki a kiírt időpontban be van lépve és beszáll a küzdelembe.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3023) Shokkolo válasza Land (#3022) üzenetére


Shokkolo
addikt

PVP-be már jó ideje megy a 6. hero (minden előfeltétel nélkül :K )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3024) Land válasza Shokkolo (#3023) üzenetére


Land
veterán

Igen arénában én is használom a 6 herot.
Idővel 6 heros bázis után kell nézni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3025) beci0330 válasza Mystic303 (#3020) üzenetére


beci0330
tag

Hello!
üdv a csapatban!
írtam privát üzít ! :K

(#3026) tuszy


tuszy
tag

Nálatok nincs gond a szerverrel? Nálam már a 3. HBM áll meg. idő nem számol vissza, de nincs vége...
Dungeon, arena is 4-6 másodperc alatt lép be/ki.... end battle gombra sem reagál

[ Szerkesztve ]

Guild: TuszysLegion, IGN: tuszy

(#3027) shuttle


shuttle
tag

nállam semmi , megy rendben

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#3028) Mike válasza Shokkolo (#3023) üzenetére


Mike
veterán

na várj, arénában 6 hero-t lehet használni, anélkül hogy teljesítenéd a feltételeket?

(#3029) Csunyello válasza Mike (#3028) üzenetére


Csunyello
csendes tag

Igen :)

(#3030) Mystic303


Mystic303
újonc

Azt vettem észre, hogy a diamond falurendezés, F-es HBM-nél már nem annyira alkalmas, hallottam az úgynevezett "BOX" elrendezésről, de nem tudom pontosan miről van szó, tudna valaki erről egy képet linkelni, illetve alátámasztani a feltevést, miszerint ez jobb elredezés 6/9-es hősökkel?!

(#3031) dzsonesz válasza Mystic303 (#3030) üzenetére


dzsonesz
tag

Szia!

A diamond elrendezés szerintem már E-nél se működik tökéletesen, nemhogy F.
A box, deathbox, caxia elrendezés, TH17-nél ajánlott, mert akkor lesz elegendő fal a tökéletesítéséhez. Itt találsz képeket a különféle box elrendezésekhez, TH17 alatt keresd őket.
Amíg nincs meg a TH17, addig a 40:1 elrendezés az ideális, F illetve G lepucolására.

üdv

[ Szerkesztve ]

(#3032) Shokkolo válasza dzsonesz (#3031) üzenetére


Shokkolo
addikt

pont a TH 17-em épül végre, majd átrendezem.
Az E megy nekem simán az alap diamonddal, de mondjuk 15/1 et bukok mert csóri herok kiugranak :((( 3

Mennyi esélyem van így:
100+ TG 4/9 skillel (lvl 5 in progress)
100+ Druid 4/9
100+ Imo 4/9
80 ninja
80 champ

Ezzel, megm ondjuk egy BOX -al menne az F esetleg a G ?
Jelenleg az F lvl 5 -je lesöpör :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3033) dzsonesz válasza Shokkolo (#3032) üzenetére


dzsonesz
tag

Nos, a hősök kiugrálása több módon is kiküszöbölhető. Vagy távolabb rakod az épületeket a bázistól, vagy ha már levertek mindent és a fal mellett mennek, de még így is kiugrálnak a hősök, akkor ez is kiküszöbölhető 1db plusz fal-elem berakásával.
Diamondnál mind a négy sarkára raksz egyetlen darab kiálló fal-elemet, az annyit fog eredményezni, hogy az ellenfél úgy fog viselkedni, mintha egy komplett fal-blokk lenne berakva.
Itt egy kép a bázisomról, hogy érthetőbb legyen mire utaltam. Itt nincs mind a négy oldalon kiugró elem, csak jobb-lent (ha továbbra is diamondot szeretnél használni, akkor tedd be mind a 4 oldalra) , ill. bal-fent, de ez nem is diamond, hanem 40:1 átvariálva.
Próbáld ki, hogy ezeket az elemeket berakod, és az ellenfél plusz egy fal távolságnyira fog menetelni a bázisodtól, így a hősök se fognak kiugrálni.

Szerintem a boxot ne erőltesd még, teszteld le a 40:1 valamelyik verzióját inkább, avval is simán megy F, ill. G. Persze a hősökön is sok múlik. :)

[ Szerkesztve ]

(#3034) Szabolcs4


Szabolcs4
csendes tag

Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni,hogy mi ez az új event? Jól értelmezem hogy 1400 gemet kell vásárolni ahoz,hogy részt vehessek benne?

[ Szerkesztve ]

★Castle Clash név:zozo12345 | IOS-server★

(#3035) keszo


keszo
őstag

Segítsetek

milyen játék menettel lehet a csillagokat leggyorsabban gyűjteni?

Attila

(#3036) Nova96


Nova96
őstag

Valaki leirja a pontos eventet?

(#3037) Tyutyu88 válasza Nova96 (#3036) üzenetére


Tyutyu88
csendes tag

Ha veszel ma 1400gemset akkor tudsz törni egy tojást amibe különböző ajándékok vannak,ami lényeges lehet egy PD-d is!!

(#3038) Nova96 válasza Tyutyu88 (#3037) üzenetére


Nova96
őstag

Rendben, köszi. :R

(#3039) beci0330


beci0330
tag

Várjuk a jelentkezőket a hunnia guildba! :K
Mindennap boss este 8 kór ! :DD
heti 30 shard! :Y

(#3040) shuttle


shuttle
tag

skacok succ vagy ninja -t vegyek inkább általános felhasználásra ?

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#3041) xltt válasza shuttle (#3040) üzenetére


xltt
tag

Szerintem Succ. Nekem a Ninja mindig hamar megpusztul... igaz több a dmg a ninjanak, de a succ tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

(#3042) shuttle válasza xltt (#3041) üzenetére


shuttle
tag

kösze akkor az lesz , elöbb utobb mondjuk a ninját is megveszem majd...

– A temetőre az van kiírva: FELTÁMADUNK! – Akkó má' jobb a kocsma, me' oda meg az, hogy SOSE HALUNK MEG. Hofi

(#3043) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Hoppá...frissítés!!:-P Nemtudja vki mit újítanak?!

(#3044) IIIZIII válasza Tyutyu88 (#3043) üzenetére


IIIZIII
tag

Remélem megint jól szétcseszik a HBM AI-kat, mint általában lenni szokott, mikor nem írják ki előre, hogy mi lesz a következő maintetnance-ban. :)
...aztán majd jönnek sorban a post-ok, hogy mindenkinek eggyel gyengébb HBM-et kell tolni az új AI miatt...:P

Na jó....remélem nem ez lesz. :) Viszont a 600 gemnek nagyon örülök, ez most nagyon kell a sok revive miatt.

(#3045) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Nekem eddig nem volt gond hbm-nél szerencsére!:-) Igen annak örülök én is!!Talent pörgetek is belőle!

(#3046) smisa


smisa
őstag

Hát rajtam ez a 600 gem se segít nekem nem jött még semmi gemért max Assasin de az vagy 6x is kezd az a sanda gynúm lenni amig az ember nem költ pénzt addig a pörgetés se hoz semmi normálisat :(

Van itt oylan aki még nem vásásrolt gem-t viszont sikerült normális champ-t kipörgetnie?

[ Szerkesztve ]

(#3047) Nova96 válasza smisa (#3046) üzenetére


Nova96
őstag

Még az elején, Cupid azóta, semmi.

(#3048) xltt válasza smisa (#3046) üzenetére


xltt
tag

Ninja, Snowzilla, Druid. Egyszer vettem 230 gemet, de a Ninja és Snowzilla előtte jött.

(#3049) Shokkolo válasza smisa (#3046) üzenetére


Shokkolo
addikt

a gem vásásrlás se jeléent semmit. 30k gem és 0 gem only hero :O

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#3050) killerhagyma


killerhagyma
csendes tag

Nekem ma jött egy TG, de sajnos már van egy. Idáig ez a második legend hősöm ami pördetésből jött. Még régebben egy snowzillát kaptam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.