Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Atus85 válasza Baulu81 (#347) üzenetére


Atus85
aktív tag

Látom már támogattad a klánt, köszönjük az összes Whisky klános nevében, igen van értelme mert ebből tudjuk fejleszteni a klánunkat: több tag lehessen (egy ilyet már vettem), gold vagy mana bónusz stb.. A következő tagbővítő cucc 2100 klánpénzbe kerül.

Land: persze ha megöljük utána sokkal gyakrabban támadunk, csak azt nem tudom hogy lehet e utána is az elsőt támadni vagy csak a másodikat.

(#352) nubyy válasza Atus85 (#351) üzenetére


nubyy
aktív tag

En ugy tudom, h nincs megszabva. Azt tamadjuk es akkor amikor akarjuk.

(#353) Baulu81 válasza Atus85 (#351) üzenetére


Baulu81
tag

Akkor majd lehetőségemhez képest utalok :-) de ezt a cucot en meg csak korlatozott mennyiségben tudom szerezni.

(#354) Atus85 válasza Baulu81 (#353) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ja nem azért mondom, azt együtt kell majd összeadnia klánnak. Csak írtam hogy mik a tervek.

(#355) Atus85 válasza Atus85 (#354) üzenetére


Atus85
aktív tag

Egész jók voltunk. Következő próbálkozásra meg lesz szerintem. Vagy négyszer annyit sebeztem mint előző alkalommal.

(#356) vendingo válasza Atus85 (#355) üzenetére


vendingo
veterán

Próbálkoztam én is, csak melóba voltam, illetve későn jutott eszembe a dolog. Az összes hősöm 2 ütésből leszedte, sokszor nem voltam elég gyors a kilépéshez.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#357) Land


Land
veterán

Nekem most jóval jobb lett a végeredmény. Kb 10x annyit sebeztem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#358) Atus85 válasza Land (#357) üzenetére


Atus85
aktív tag

Igen, láttam hogy 3millió valamennyit sebeztél .

(#359) Land válasza Atus85 (#358) üzenetére


Land
veterán

Elég sok maradt az életéből így is. Kevesek vagyunk még sajnos.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#360) vendingo


vendingo
veterán

Sajna én eléggé gyökér vagyok még, átlag 80-60-as hőseim vannak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#361) Baulu81


Baulu81
tag

Nekem is gyengék meg a hőseim de tapasztalat szerzesnek jo volt szerintem legközelebb jobban fog menni

(#362) Baulu81


Baulu81
tag

Apropó schards-ot csak kut ból lehet szerrzni vagy vam mas módja is? Kutas pályánt csak egyszer lehet kiszedni? Mert miutan egyet kiviszel nem jelzi hogy üres csak a tól-ig értékét pl 0-3.

(#363) vendingo válasza Baulu81 (#362) üzenetére


vendingo
veterán

Dungeonokba lehet szerezni. A 0-3 azt jelenti, hogy vagy 3-at vagy semmit nem kapsz.
A here be monster-al lehet még szerezni. 2 hét alatt összejött 1200 :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#364) Baulu81 válasza vendingo (#363) üzenetére


Baulu81
tag

A here be monster-ral? Bocs de ezt leírnád pontosabban ha szepen megkérlek. Előre is köszi.

(#365) vendingo válasza Baulu81 (#364) üzenetére


vendingo
veterán

Van a pálya szélén egy kék portál, és ha ott lenyomod szintenként az 5 rohamot, akkor a végén kapsz shardot.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#366) Baulu81 válasza vendingo (#365) üzenetére


Baulu81
tag

Köszönöm szépen ez egy nagyon hasznos tanácsot volt. Kipróbáltam és nagyon jól működik. :DD

(#367) vendingo


vendingo
veterán

Ki hányas szintig jutott a here be monster-ba?
Én c5-ben mindig elvérzek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#368) Herczi válasza vendingo (#367) üzenetére


Herczi
senior tag

dettó

(#369) Atus85 válasza vendingo (#367) üzenetére


Atus85
aktív tag

D4-nél tartok.

(#370) Land válasza nubyy (#352) üzenetére


Land
veterán

Kiléptél a klanbol?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#371) nubyy válasza Land (#370) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ki, bosson kivul jelenleg nem sok ertelme, azt pedig nagyon nem tudjuk meg. A HB pedig nagyon kene, most 1 herom all 100-on mert hianyzik a 30k HB. 1-2 het es csatlakozik hozza a masik 4 is.

(#372) Land válasza nubyy (#371) üzenetére


Land
veterán

És jobb klán nélkül? Mert jobbnak az sem tűnik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#373) Herczi válasza Land (#372) üzenetére


Herczi
senior tag

Sztem kb mindegy, hogy klánba vagy, vagy nem. Illetve én is addig vagyok még megtűrik, hogy nem adok shradet. Mert, ahogy én látom kb 10ezer might alatt tök értelmetlen a klán, sőt inkább csak hátráltat, mert még Legendeket sem tudsz venni, vagy fejleszteni őket, mert szétosztogatod a rávalót. Nekem ez most a 3. vagy 4. klánom, ha nem osztogattam volna szét a shradeket már lenne egy druidom.

(#374) nubyy válasza Land (#372) üzenetére


nubyy
aktív tag

Azert vagyok meg csak klan nelkul, mert nem jart le a 24 ora, megvan mar a kovetkezo amihez belepek amint lehet.

(#375) Atus85 válasza Herczi (#373) üzenetére


Atus85
aktív tag

Szerintem van értelme. Főleg amikor meglesz a damamage protection, meg gold és mana bónusz. Nem kell többezer shardot beadni, de ha néha beadni 5-10 et attól nem lesznek gyengébbek a hőseid. Ja meg csak egy közösség is valamilyen szinten, meg esti program is mikor támadjuk a Bosst, tegnap is megittunk közbe egy üveg tokaji aszút, meg egy Cserszegi fűszeres. Egyébként meg szerintem legkésőbb másfél hónap és megöljük a Bosst.

(#376) Baulu81


Baulu81
tag

Én ugyan még nagyon az elején vagyok de ez egy jó kis csapatnak tűnik sok infót kaptam
, es ha nincs kötelező donacio akkor teljesen jo. Lehetőségehiez képest pedig mindenki támogathatja a csapatot.

(#377) Land válasza Atus85 (#375) üzenetére


Land
veterán

Mekkora életereje volt összesen? A mostani ütésemet bőven lehet feljebb tolni. A Legendary hőseim még elég alacsonyak, később még jobb lesz.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#378) Baulu81


Baulu81
tag

BUÉK mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#379) Land


Land
veterán

Succubus skillje működik Boss ellen?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#380) nubyy válasza Land (#379) üzenetére


nubyy
aktív tag

Igen, de van egy 35k limit a dmg-en.

BUEK

[ Szerkesztve ]

(#381) Land válasza nubyy (#380) üzenetére


Land
veterán

Az is jó, csak kellene valami melak, aki állja addig az ülést.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#382) nubyy válasza Land (#381) üzenetére


nubyy
aktív tag

94-es Paladin bir kb. 4 utest, annyit mint 74-esen, ez azert vicc. Kell neki egy 4/5 v. 5/5 revitalize es akkor jo is lenne.Tobbinek is birni kell, mert mikor tol egy AOE-t a boss attol neha lepihen a 93-as TG.

Mas: Forumon azt irjak, h D5S1 eleg konnyu, 2-3 hero le tudja tolni. Nem is kell olyan nagynak lenniuk, 85+ mar eleg. Asszem 17 shardot ad, amint tudok ranezek es majd leirom milyen.

(#383) Land válasza nubyy (#382) üzenetére


Land
veterán

A revitalize az pontosan mire jó? Energia alatt mit ért a játék? Gyorsabban üt? A lila csík gyorsabban halad?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#384) Atus85 válasza Land (#377) üzenetére


Atus85
aktív tag

24 millió élete volt asszem összesen . Igen ennél könnyen feljebb tudunk meg fejlődni. Meglesz a Boss simán.

Balu: Természetesen nincs kötelező Donáció, de ha valaki csak 5-10 shardot tud adni néha annak is örülünk.

(#385) nubyy válasza Land (#383) üzenetére


nubyy
aktív tag

Tamadas kezdetekor x%-a a lila csiknak tele van. 4-nel 80% 5-nel 100%. Palanal kb. azt jelenti, h uti a Boss, csak nem sebzi, mert rajta a skill 1-2 utes utan. Succubus meg rogton beletolja a 35k dmg-et.

(#386) Land válasza nubyy (#385) üzenetére


Land
veterán

Köszi. Ez csak az első tamasnal él gondolom, de frankó.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#387) nubyy válasza Land (#386) üzenetére


nubyy
aktív tag

Yw.
Minden ki-belepesnel ervenyes. Ha fel perc alatt 3000x lepsz ki-be akkor 3000x lesz ervenyes. Bossnal, raidnel, arenaban ill. HBM soran is.

[ Szerkesztve ]

(#388) vendingo válasza Atus85 (#384) üzenetére


vendingo
veterán

Én majd adok többet is, de most druid-ra gyűjtök :)
Amúgy mit takar a mana + gold bonusz?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#389) Atus85 válasza vendingo (#388) üzenetére


Atus85
aktív tag

A rablásoknál + 10% mana és gold bonus minden tagnak. És még ez is fejleszthető több százalékra . De ez csak a 2. Vagy 3. Tagbővítő izé után lehet megvenni. Egyet már vettünk.

Ja és B. U. É. K. !

[ Szerkesztve ]

(#390) nubyy


nubyy
aktív tag

Flageket is venni kell mint a magicet asszem, csak nem goldert hanem shardert. De csak 1 shard, tehat nem veszes es jol johet.
szerk.: Azokbol a shardokbol veszi el amit donateltel a guildnek, 1 hasznalat 1 shard.

[ Szerkesztve ]

(#391) Atus85 válasza nubyy (#390) üzenetére


Atus85
aktív tag

Na későn írtad. Előbb ott nézelődtem és sikerült megvenni 400 bonus van és mindenki használhatja. De elfoglalt fogyni szóval nem örökre szól sajnos. Használjátok a flag fül alatt tudtok venni belőle(már ki van fizetve szóval Használjátok nyugodtan. . 400 van belőle. Nem sok értelme van inkább a tagbővítőre fogunk gyűjteni utána.

(#392) Land


Land
veterán

Az miért van, hogy poénból megtamadtam egy top játékost, akinél ránézésre sok mana volt, de támadás közben már csak 35 ezret írt ki a játék? Továbbá megoltem néhány egységét és 0 xp-t kaptam a csata végén.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#393) Atus85 válasza nubyy (#382) üzenetére


Atus85
aktív tag

Azt hittem hogy 100 körüli Paladin már jobban bírja.

(#394) nubyy válasza Land (#392) üzenetére


nubyy
aktív tag

XP-t csak akkor kapsz, ha bal also sarokbol tamadsz. Ranklist v. revenge soran semmit.
Raid soran a 25%-at lehet elhozni a goldnak/mananak, lehet kissebb szintu storage volt neki es csak soknak tunt. Akik gemet vesznek inkabb ugy epitkeznek, h megveszik a goldot/manat, meg a storagenak sem kell eleg nagynak lenni, 200k storageal siman lehet 2kk-s epitkezest kezdeni, ha gem-et hasznal.

Atus85: Raid soran birja eleg rendesen, foleg ha eltolja a skilljet. Birna a bosst is, csak oda mar tenyleg kell a skillje nagyon. Probalok neki porgetni egy 4/5 v. 5/5 revitalizet, de sok remenyt nem fuzok hozza:D

[ Szerkesztve ]

(#395) Land válasza nubyy (#394) üzenetére


Land
veterán

Bal alsó sarokból? Most viccelsz?

"kissebb szintu storage volt neki es csak soknak tunt"

Már gömb alakú Mana tárolója volt és 2 majdnem tele volt. Hagyom a nagyokat... Csak gondoltam kipróbálom meddig bírom ellenük.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#396) nubyy válasza Land (#395) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nem viccelek:D Ott a battle a bal also sarokban, nyilvan ezzel nem mondtam ujat, de mashol en meg nem kaptam XP-t raidert.
Mana az vegig gomb alaku( :DDD ), de siman lehet, h van itt is buntetes a nagy might kulonbseg miatt, mint mas jatekokban. Meg egy probat megerhet, ha ott is keves lesz akkor van v.mi buntetes a might miatt.

(#397) Land válasza nubyy (#396) üzenetére


Land
veterán

Engem büntetnek, hogy kicsi a might-om? :D

Ja hogy úgy bal alsó sarok. Azt hittem bal alsó sarokba kell ledobálnom az egységeimet...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#398) nubyy válasza Land (#397) üzenetére


nubyy
aktív tag

Elofordult mar mas jatekban is, nem csak telon hnem rendes MMO cuccokban is. Nem vagyok benne 100% biztos, h itt is van ilyen, de elkepzelheto.

(#399) Atus85 válasza nubyy (#394) üzenetére


Atus85
aktív tag

Azt hiszem itt írta valaki, hogy 25k életnél már bírja a Boss ütéseit úgy hogy nem hal meg. Mondjuk ahhoz már 120 as szint felett kéne lennie.

(#400) nubyy válasza Atus85 (#399) üzenetére


nubyy
aktív tag

En irtam, offi forumon emlegettek ezt a szamot:D Enyemnek 24,2k HP-ja van, koze nem volt ahhoz, h letankolja revitalize nelkul.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.