Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) AKPH420 válasza AKPH420 (#10999) üzenetére


AKPH420
újonc

Bocsi elneztem might szerint ti vagytok a jobbak :W :W

(#11002) hádzsime


hádzsime
tag

Sziasztok CC playerek :D

Egy nagy kérdésem lenne számotokra. Egyik kollégám elkezdett játszani CC vel és mikor bejelentkezett játékba már 16k gem várta, el is pörgette és persze minden kiesett neki ami kell, kezdte egy vladdal aminek 5/5 berzerkje volt (tudom nem a legjobb de azért brutál) persze esett neki PD is meg Cupid Aries... mondhatni nyáron elég fullos csapattal kezdett :D. Viszont most már abbahagyta a játékot, azt beszéltük vele ha nem lenne az az email cim neki olyan fontos, akkor odaadná a falvát, amit azóta felhúzott. Na most jön a kérdés.

Van lehetőség egy accuntot áthelyezni másik mail címre?

Egy ideje agyalok a dolgon, megoldást keresve, hátha tudtok vmi megoldást erred a dolodgra, nem lenne jó azt a falvat veszni hagyni, ugy sincs második falvam, és nem lenne nagy teher főként egy ilyen falvat irányítani.

(#11003) #86973952 válasza hádzsime (#11002) üzenetére


#86973952
törölt tag

Lehet.

Kell egy nyers, nullás acc az új mail címre és 3 db gems rendelés, utána a support átteszi.

Szerk.:
Kb. 2 hónapja még így volt 2015 -ben, de azért kérdezz rá a supportnál, hogy ez változott -e.

[ Szerkesztve ]

(#11004) TarakMachto válasza Land (#10998) üzenetére


TarakMachto
csendes tag

Pedig de jó lenne , egy megkérdőjelezhetetlen MAGYAR klán .... -bocs patrióta vagyok-

(#11005) TheHessian válasza TarakMachto (#11004) üzenetére


TheHessian
tag

De látod nem jelentkezik senki pedig 4 helyünk van jelenleg a szelektálás miatt.. Amit folytatunk is mert páran nem járnak gwre vagy nagyon szarul teljesitenek. És mégis külföldi klánokba vannak jopáran akik nagyok..
Új klánt nem érdemes csinálni, nálunk is meg gondolom a legendába is fullos minden, újabb több 10ezer shardot elkolteni erre fölösleges. Lehetne az egyikből egy nevelő klánt csinálni a másikból meg egy pro-bbat... Megegyezés kérdése melyik melyik de ez igaz lehet bármelyik másik klán tagjaira.. A GW miatt érdemes lehet kilépni valahonnan.. Persze ez csak fikció :D előbb igáznak le az ufók mint hogy ilyen történjen :D

(#11006) repeek


repeek
tag

Mi klánunk is might szerint valami 500-600. jelenleg. De szeretnék kicsit körülnézni . Vagy fél évig pl egy újzélandi guildban voltam anno. Hihetetlen jó hangulatu banda volt.

Castle Clash videók , tutorialok : https://www.youtube.com/keeperthetank

(#11007) Land válasza repeek (#11006) üzenetére


Land
veterán

A 2 említett klán 130-140. hely környékén van mightban. Kb 6.5 milliósak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11008) repeek válasza Land (#11007) üzenetére


repeek
tag

Igen . Már leírták vagy 3 hozzászólással feljebb is .
Csak próbáltam jelezni hogy nem kicsi magyar klánban vagyok és nem egy másikra vágyom :)

Castle Clash videók , tutorialok : https://www.youtube.com/keeperthetank

(#11009) #86973952


#86973952
törölt tag

Én mióta nem vagyok Hessi -vel egy klánban sokkal jobban jön az exp HBM -en. Mindent elszívott.

(#11010) TheHessian válasza #86973952 (#11009) üzenetére


TheHessian
tag

Prot.... :D XP szívó hack a legjobb..

Keeper addig amíg mindenki így gondolkozik nem is lesz nagy magyar klán pont erre akartam kitérni.... Bár ez a 130-140. Hely nem olyan rossz..

Én is elmehetnék nagyobb nemzetközi guildbe lassan megvan a 20. Evo herom egyből utána jön az első evo2 is... Szívesen látnának elég sok helyen. De én nem adom fel ezt a magyar dolgot semmiért, baszki mutassuk már meg hogy van némi összefogás még bennünk..

(#11011) Potirimi válasza hádzsime (#11002) üzenetére


Potirimi
csendes újonc

Szia! Igen, van erre lehetoseg. Irni kell a Suppnak egy olyan levelet, amiben leirjatok, hogy azaz az email amire linkelve volt az acc, elveszett a jelszava es nem tudtok belepni. Suppnak kell csinalni egy teljesen uj accot es annak meg kell adni az IDjet, ha ez meg van 2 napon belul athelyezik.

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11012) Shokkolo válasza Mike (#10982) üzenetére


Shokkolo
addikt

asszem, nem a topik alapítót kellene kioktatni :D
(főleg, hogy más is hírder :D )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#11013) NonameHUN


NonameHUN
újonc

Guildot keresek!
27k mightom van, heroim:
2 PD, Vlad, Santa, DD, Druid, Warlock, Harpy, Candy, Snowzilla
Egy erős magyar guildbe szeretnék csatlakozni :D
Torchon kívül minden mást aktívan tudok csinálni!
Válaszokat PM ben várok :D
További jó játékot mindenkinek!

Ez már régi kép! már a kezdőmben mindenki 140 es a PD 155, a Vlad 149 es :D
1 és fél hónapja játszom kb. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

BY:NonameHUN

(#11014) Mike válasza Shokkolo (#11012) üzenetére


Mike
veterán

én nem oktattam, de tegyünk már különbséget ha lehet. nem azért jövök ide, hogy a hirdetésket olvassam, meg a guild dolgokat, hogy ki kit basz ki, meg mi kell nekik. persze ha nektek így jó, akkor menjen így, akkor én vagyok hülyén bekötve.

[ Szerkesztve ]

(#11015) TheHessian válasza Mike (#11014) üzenetére


TheHessian
tag

Jelen esetben a GW miatt erről is kellet beszélni.. Bár túl nagy változást nem hoztunk ezzel sajnos ^^ az meg hogy szürkén foglalja a helyet vagy feketén már édes mindegy szerintem :D

(#11016) Shokkolo válasza AKPH420 (#10999) üzenetére


Shokkolo
addikt

Srry, ma nem bírom ki, hogy ne trollkodjak:

"Bocsi tesó de legenda007 a legjobb magyar klán! Csak kb 500 helyel vagyunk a végzet előtt most talán 140 ik vagyunk.a végzet meg 600 körül!"
..
"Bocsi elneztem might szerint ti vagytok a jobbak :W"

Maga a stílus és a fellengzős hangnem... aztán a felismerés :C
Nem érdekel, hogy melyik a nagyobb, azt hiszem nem egymás ellen kell versengeni, de ez a lekezelő hangnem és stílus bátnja a szemem. Azonnal támadólag alacsonyítsuk le a másikat, aztán hopp... ez kapufa :DD

Tökéletesen jelzi a fő problémát... :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#11017) Teo6667


Teo6667
csendes tag

És akkor még megkérdezik, miért nem akarok egy magyar klán sorai közé tartozni :)

(#11018) Shokkolo válasza Teo6667 (#11017) üzenetére


Shokkolo
addikt

Alapvetően nincs gond a magyar klánokkal (legalábbis amiben én vagyok nincs).
Klánon belül jó a hangulat, még az összetartás része is adott, a probléma ott kezdődik, mint ahol a mellékelt ábra is mutatja:

Ha már nem vagyunk klán / guild társad akkor már el kell taposni, és azonnal alázni...
itt a gond... :(

PS:
Igen, hatalmas titkot árulok el, én is a végzetben vagyok legalább 2 éve (ha nem több). Szeretem és tényleg jó ksi guild.
Hogy máshol milyen, őszintén szólva nem tudom, itt kezdtem, és itt is ragadtam :) Nyílván meg van az oka, hogy miért

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#11019) Csixi68


Csixi68
tag

Szerintetek itt mit adott még a gép?

Üdv néktek... Csixi!

(#11020) Csillagkuty válasza #86973952 (#11009) üzenetére


Csillagkuty
tag

Azóta jött war god 5-ös talented is. :DDD

QE55QN90BATXXH, S20+, Canon 70D + 18-55 IS STM, 55-250 IS II, 28-135 IS USM

(#11021) #86973952 válasza Csillagkuty (#11020) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak azért, mert Hessinek nem jön. :D

Csixi68:
Ugyanazt adja, mint máskor, csak bugos néha a reward kiírás. Volt már nekem is ilyen néhányszor.

[ Szerkesztve ]

(#11022) #86973952


#86973952
törölt tag

Mai android update:

Updates:
1. Added new Hero: Valentina
Skill Name: Love Cyclone
Skill Description: Removes Silence from nearby allies, restoring their Energy by up to X over Xs and increasing their CRIT Resist Rate by X%. Hero is immune to Silence. Cooldown: Xs.
2. Certain item packs can now be opened in bulk.
3. You can now invite friends to Team Dungeons and Team Here Be Monsters and chat with teammates using Team Chat.
4. Added new Achievements for Evolution, Artifacts, and purchase rewards.
5. Added a button to Army Camps to let you switch between camps.
6. Added buttons to the Relic Hall to delete purchased Spells. You’ll get back all Gold that was spent to buy a deleted Spell.
7. Added a button to filter Heroes by their grade in some interfaces. Applies for Tower Garrison, Hero Base, and the Arena.

Adjustments
1. Adjusted the position of dead Heroes in the list of battling Heroes. The portraits of dead Heroes will be moved to the back.
2. The Lost Realm and Team Dungeons will now have separate teams. You can also have different teams for the Lost Realm.
3. Raised the maximum number of Crests you can hold from 99 to 999.
4. Reduced the time it takes for new quests to appear on the Quest Board from eight to seven hours.
5. Fixed the issue where Minotaur Chieftain’s skill was unable to reduce Energy of targets under special circumstances.
6. Changed the icons for Here Be Monsters, Heroes Trial, Team Dungeons, and Team Here Be Monsters.
7. Added informative text to the naming interface.
8. Added a prompt if you tried to upgrade a Spell when another Spell is still being upgraded.
9. Changed the effect displayed when Title rewards can be collected.
10. Optimized the Guild Wars match-up system and the rankings display.
11. Fixed the Lost Realm issue where the monster formation was wrong.
12. Fixed the issue where the Hero’s Skill and Talent icon were not aligned in the Hero Interface in some resolutions.
13. Changed the base background and app icon as Christmas is over.
14. Changed the image on the loading screen for Valentine’s Day.
15. Added proper prompts if a player tries to collect an Achievement reward but can’t hold more of the item or has no more space in their Warehouse.
16. Gold Mines and Mana Mills will now prompt you to collect from them only when they’ve produced 20% or more of their capacity.
17. Adjusted the glow on evolved Heroes to differentiate the number of times it has been evolved.
18. When Guild Wars in underway, new guild members will not get attack chances.
19. Rewards from Guild Wars now must be collected before the next Guild War begins. (Originally they could be collected before the next Guild War ends.)

(#11023) golhun


golhun
csendes tag

sziasztoki kérdésem lenne valaki a team dungeons on belül a lava isle ben nyert már és ha igen mit ad köszi:)
:Y CSIXI lehet gyerek démont nyirtál ki :DD azért adott ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#11024) Csillagkuty válasza #86973952 (#11021) üzenetére


Csillagkuty
tag

Alig várom, hogy legyen és megmutathassam Hessinek. :D

QE55QN90BATXXH, S20+, Canon 70D + 18-55 IS STM, 55-250 IS II, 28-135 IS USM

(#11025) emese23


emese23
csendes tag

Üdv. Meguntam a játékot kicsit. Ha valakit érdekeeladó jó acc az ìrjon privit. :))

(#11026) vendingo válasza emese23 (#11025) üzenetére


vendingo
veterán

A fórumon tiltott az eladás, pláne a felhasználói fiókok adásvétele.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11027) Bcsit


Bcsit
újonc

Sziasztok, új vagyok itt, a frissítés rengeteg új és jó dolgot hozzot :DD

[ Szerkesztve ]

(#11028) Mardel válasza Bcsit (#11027) üzenetére


Mardel
őstag

Nem teljesen.

Garrisonba pakolni kék és zöld herokat most sokkal körülményesebb mint eddig.

Eddig csak rákoppintottál a színes körökre majd lent kiválasztottad a hőst.
Most ez nem működik, helyette jobb oldalt lent van egy gomb amin sorba tudsz menni rajtuk (összes, evolve, legend, elite, ordinary).

Az alsó rejtett menünek sincs sok értelme, ha csak súgó van benne, mehetett volna jobbra, az építők alá.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#11029) Potirimi válasza Mardel (#11028) üzenetére


Potirimi
csendes újonc

Viszont a Lost setupot, a chatet, mesaba es wgbe baratok meghivasat jo, hogy beraktak. :)

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11030) Raphouse


Raphouse
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=a4bkd3wmEqU

Ez most mi gyerekek?A többi videóját is érdemes végignézni, minden hőse majdnem evolve-olt 200-as :D

(#11031) TarakMachto válasza Raphouse (#11030) üzenetére


TarakMachto
csendes tag

ez valami szaudi herceg az biztos ...

(#11032) golhun


golhun
csendes tag

Vagy a fia :C

[ Szerkesztve ]

(#11033) Csixi68 válasza Raphouse (#11030) üzenetére


Csixi68
tag

Ezért nincs nekem PD-m, mert az ilyen kisficsúrok kipörgetik előttem... nekem meg csak a sallang marad. :W

Amúgy meg kezdem már unni ezeket a frissítéseket... mire megszokom az egyiket már rég megjött a másik... nem tudom utolérni magam. De megint elbaffták a hősök sorrendjét, pedig már egyszer jó volt. Na meg az hogy ha meghal egy hős akkor eltűnik a sor végére, hát elég szokhatatlan számomra.
Lost Realmban a zöld és kék hősök eléggé megerősödtek, eddig simán legyőztem őket, mostanában gondom akadt velük, pedig nem gyengék a hőseim.

Az új hős elég gyorsan elszaporodott, másnap már több ellenfélnél is láttam evolve 200 szintűt, sőt az előbb még evolve 2 196 szintben is jött. (Van mani elég sok embernek) :Y
Lassan el kell gondolkodnom egy klánba való belépésen, mert így elég szépen lemaradok...

Team Dungeonsba nem értem minek rakták be a csevegőt, mire írnék-olvasnék bármit is vagy kilépnek vagy elindul a játék. Az Exiting Event-et is elrakhatták volna valahová, mert így még mindig gáz a Challange...

Szóval toldozzák-foldozzák, de igazából nem értem minek...

(#11023) golhun a legerősebb démon volt, de azóta már 2x megismétlődött (Vlados és az Atlanticorosnál)

Üdv néktek... Csixi!

(#11034) TheHessian válasza Csixi68 (#11033) üzenetére


TheHessian
tag

A mesa chat guildbe jó, hogy ha imveltél és nem jönnek akkor tudsz szólni azt előbb észreveszik

(#11035) Csixi68 válasza TheHessian (#11034) üzenetére


Csixi68
tag

Ah... értem.

Új quest mióta van 7 óránként? Eddig észre sem vettem...

Üdv néktek... Csixi!

(#11036) Kavics :3


Kavics :3
újonc

Ha ugy van nézzetek rá :) :https://m.youtube.com/channel/UCYjrCbbUsvvZSQrVHxdLR5g

[ Szerkesztve ]

(#11037) #86973952 válasza Csixi68 (#11035) üzenetére


#86973952
törölt tag

Legutóbbi update óta.

(#11038) Potirimi válasza AKPH420 (#10999) üzenetére


Potirimi
csendes újonc

Lehet egy klan TOP300 felett is, ha nem kepes nyerni GWn, nem akarok nevesiteni, de van egy olyan nagy magyar klan, amelyik 3.kent annyi pontot kap, mint mi 2.kent (olyan 950. Helyen allunk) 2. Helyen meg annyit kapnak, mint mi 1. Helyen, tehat tok mindegy. Egyszer voltunk masodikak, akkor is egy masik magyar klan vert meg minket, asszem 800 ponttal... ennyi errol, nem 100k lemaradasok vannak, ha egy guild ilyen szinten kepes csinalni 40k-t, akkor nyert. FELESLEGES nagy klanhoz csatlakozni, ha meg nyerni sem tud, hisz egy kisebb klan tobbet kap.

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11039) Potirimi


Potirimi
csendes újonc

Az a baj, hogy nagyon sok az uj hero, igy sokkal kisebb esely van regebbi herokat porgetni, igaz nem sok, nekem december elejen esett a pd 50k vasarolt, legalabb 30k free rollolt es tovabbi 18 vasarolt LHC utan kepes volt adni, egyik klan tarsunk mar 150k gem utan van es meg mindig nincsen neki aries, 3.nak 210k utan esett az elso...

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11040) skorpio6369


skorpio6369
tag

Sziasztok!

A Hunnia 1000 körül van helyezésbe, de ez nem érdekel minket. Soha nem gyűjtögettük a shardot, hogy feleslegesen simizzük az egonkat.

2 esetet kivéve folyamatosan első vagyunk a klán csatákban. Adó nincs, nincs elvárás, csak hogy aktívak legyenek a tagok!
Nagyon jó a csapat, úgy hogy én javaslom a kicsik beolvadását, mert csak nyerhetnek rajta! A 15K might-osok is mesa3-aznak a nagyokkal!

Az, hogy nagy karik külföldi klánokba mennek, miért baj?
Vszínű itthoniban nem kapják meg azt, amit a külföldiben!

(#11041) vendingo válasza skorpio6369 (#11040) üzenetére


vendingo
veterán

Boss mikor van?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11042) repeek válasza Potirimi (#11038) üzenetére


repeek
tag

Nem hiszem hogy csak a reward a lényeg .
Például inkább fociznék egy világsztárral egyet, még ha ki is kapok , mint a 10 éves unokaöcsémmel aki ellen tuti nyerek .
Valahogy nagyobb fun lehet a top playerek ellen menni , nem ?
Persze nehezebb , meg lehet nem nyersz .
De ahogy mondtad , akkor is annyi a reward mintha nyernél egy kisebben .
Akkor meg ?

Castle Clash videók , tutorialok : https://www.youtube.com/keeperthetank

(#11043) Potirimi válasza repeek (#11042) üzenetére


Potirimi
csendes újonc

Tudod mit, lehet igazad van, bar sose vonzott a jobb es a legjobb. Itt arra probalok kiterni, ha 2 klan azon vitazik, hogy ki a jobb, akkor egy 700 ponttal kisebb klan ne szerezzen mar ugyanannyi pontot. Egyszer voltam meg regebben egy nagyobb klanban, szokasos koszones, rovid bemutatkozas, miutan volt 200k sebzesem bosson megkerdeztem, hogy ki tudna elvinni mesa1be, annyi valaszt kaptam, hogy menjek random. Az ilyen klanoknak nem az a lenyege, hogy a nagy tapasztalt jatekosok segitseg a kicsiket? Akkor van ertelme egy ilyen focinak, is ha az a bizonyos vilagsztar tanit teged, nem pedig lealaz a gyepen.
Az meg, hogy mi szamit, nem tudom, biztos hogy benne van a nyeremeny is, 2 tagunk is a vezetojuk miatt ment az egyik "legnagyobb klanba" es a magasabb nyeremeny erdekeben.

[ Szerkesztve ]

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11044) #86973952 válasza Potirimi (#11043) üzenetére


#86973952
törölt tag

Napi 4 TD belépő van, mindenki annyiból gazdálkodik. Teljesen érthető.

Nekem pl. sokkal fontosabb volt anno nagyobb klánban, hogy amit nem értek/nem tudok, abban segítenek. Az kevésbé, hogy fogják a kezem. Na meg a boss reward, és hogy nem kell gembe átléptetni a klános questeket.

Illetve az sem utolsó, hogy milyen a társaság. Bár ez nem mindenkinek fontos.

[ Szerkesztve ]

(#11045) TheHessian válasza Potirimi (#11043) üzenetére


TheHessian
tag

Igazabol nem szerezhetsz ugyan annyi pontot kisebb klánba, főleg most hogy a maching system már normális. Mivel közel ugyan akkora mightuakkkal dob össze, ezért a legnagyobb tag egy kissebb klánba ha belegebed se tud ugyan annyit elérni mint a legnagyobb egy nagyobba

(#11046) Potirimi


Potirimi
csendes újonc

Porterocka: Nem tudom, de szerintem egy csapatban azert jo, ha segitjuk a masikat, akar tapasztalatilag, akar jatekmenetileg, ha nekem annyira info kell felmegyek wikire es megnezem.
Hes.: memondanad, hogy hanyadik klanban vagy, mekkora a mightod, mennyi pontot szedtel es mennyi hb-famet kaptal?

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11047) #86973952 válasza Potirimi (#11046) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem feltétlen ilyenre gondoltam, hogy mit ad a WG talent.

(#11048) TheHessian válasza Potirimi (#11046) üzenetére


TheHessian
tag

6.867.000 a guild mightja. 133.000 az enyém 2070pontot kaptam 2. Lett a guildunk 870fame jött ebből. De múltkor 980mert elsők lettünk. A hb azért nem érdekes mert a guilden belüli rangsor alapján dől el. Egyébként 6600lett

[ Szerkesztve ]

(#11049) Potirimi válasza TheHessian (#11048) üzenetére


Potirimi
csendes újonc

Nekuk van osszesen 1.8M mightunk, 1600at utok (egyet el is rontottam most) es 800famet kaptam 6200hbval, pedig teljesen lazan vettem, mire elerem azt a might szintet,.amin te vagy ugyanannyi famet tudok szedni igy, es tenyleg nem eroltetem meg magam. :)

Potirimi, hun2 elszánt tagja.

(#11050) Atus85


Atus85
aktív tag

Whisky klán vár új tagokat. Guild Wars van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.