Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Atus85 válasza vendingo (#600) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát valamire jó. Aréna leginkább.

(#602) Baulu81 válasza Atus85 (#599) üzenetére


Baulu81
tag

70Pala berserek 3/5 a masik war god 1/5, Ninja scatter 3/5 EX meg valami 1/5. A többit nagyon nem neztem de nem voltak kiugró értékek a paláknál úgyhogy beletoltam őket a 70-es Paladinba. A Paladin meg a Ninja szerintem így marad azt meglátjuk mit hoz a jövő. Vegkifejletnek SM,PL,CP,DR,TG-t gondoltam, aztán majd AC vagy lessz vagy nem.

(#603) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Én is ráérek vasárnapi bossolásra. (nem Kaltgarn a játékbeli nevem hanem --- Norbeeto) Tegnap este meglett a TG is addigra az is 80-as lesz minimum. Ráadásul nem lett rossz a 2. Skillje :))

[ Szerkesztve ]

(#604) vendingo válasza Kaltgarn (#603) üzenetére


vendingo
veterán

Grat!
Ha ilyen második skillje lenne az atlanticoreomnak, akkor szétzúznám vele az arénát :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#605) hey73 válasza Kaltgarn (#603) üzenetére


hey73
tag

Ufff ez igen!!!!! ;)

Ez shardból vagy gyöngyből???

(#606) hey73 válasza Baulu81 (#602) üzenetére


hey73
tag

Szerintem ne nagyon dobáld el a legendásokat azért azok sokat dobnak a tornyokban....

HBM -nek és dungeonnak köszönhetően szerintem a druidra való 8 - 10 nap alatt összejön. Utánna 10 nap és megint meg van TG is. De az AC na az tényleg eltart egy darabig :D

(#607) Atus85 válasza Kaltgarn (#603) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez komoly :) Szerintem a Boss már most be van fosva tőlünk:)

(#608) Baulu81


Baulu81
tag

Na nagynehezen meglett a Druida : -)

(#609) Kaltgarn válasza hey73 (#605) üzenetére


Kaltgarn
csendes tag

A TG shardból a skill 2. rollra.

[ Szerkesztve ]

(#610) Land válasza Kaltgarn (#603) üzenetére


Land
veterán

Mázlista. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#611) nubyy


nubyy
aktív tag

Hm, ugy nez ki megis kell majd meg 1 Legendary. Kezdjetek egy gyujteni shardokat. 7k shard a Reaper:D
Akkora atk mint a Championnek, gyorsabb atk speed mint a Ninjanak, annyi hp mint a TG-nek es repul igy nem tamadjak a cannonok es a falak sem alltijak meg. Raadasul meg elszivja a hp-t a kornyeken levo enemyktol. Cserebe a movement speed lassu.

(#612) hey73 válasza nubyy (#611) üzenetére


hey73
tag

magának szívja el azaz gyógyít vagy csak úgy a végtelenbe és tovább?

(#613) nubyy válasza hey73 (#612) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ugy tudom, h healeli sajat magat.

(#614) Baulu81


Baulu81
tag

Volt egy kis fejlesztés tegnap este. :)

[ Szerkesztve ]

(#615) hey73 válasza nubyy (#613) üzenetére


hey73
tag

facebookon hivatalos részlegbe is bejelentettek 17 órája de ott ezt írják

Coming up soon , we'll be introducing the new Hero "Grizzly Reaper"

Check out his Awesome Ability:
-Special Skill: Deals X% DMG to X units on the battlefield and gains HP equivalent to 15% DMG dealt.

Tehát magát gyógyítja bár ez így lehet a TG bővített kiadása is na meglátjuk....

(#616) hey73 válasza Baulu81 (#614) üzenetére


hey73
tag

40 k krisi és egy TG-t ill. tökfejet se dobott???? :(

(#617) Land válasza Baulu81 (#614) üzenetére


Land
veterán

Vettél 50k Gemet, hogy van Spirit Maged?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#618) vendingo válasza Land (#617) üzenetére


vendingo
veterán

Csak úgy lehet, ha veszel 50 ezret.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#619) Baulu81


Baulu81
tag

Én szerintem antimáker vagyok. :( De kis fejlesztéssel így már ütőképes lessz a csapatom. 7 pala 1 ninja 1camp volt a mérleg meg egy pár 3000-es zselé :( Mondtam hogy előbb lessz SM mint TG v. AC

(#620) Atus85 válasza Baulu81 (#619) üzenetére


Atus85
aktív tag

7 pala xd

Továbbra várunk tagokat a Whisky klánba, aki szeretne csatlakozzon.

(#621) Baulu81 válasza Land (#617) üzenetére


Baulu81
tag

Hát ez van. De többet nem is szánok rá. Barmijen szuper hirot vagy földön túli hatalmat dobnak be a játék fejlesztői. :(((

(#622) Baulu81


Baulu81
tag

A paladin meg a druida már 4/9 a többi 3/9 szerintem SM-et még feltolom 4/9-re egyébként trükös egy figura, a Druidaval már nagyon komoly lessz szerintem még lv70 esen is.

(#624) hey73 válasza nubyy (#623) üzenetére


hey73
tag

új épületek vagy a kinézetük lesz új?

Bár nekem a jelenlegi design jobban bejön....

[ Szerkesztve ]

(#625) nubyy válasza hey73 (#624) üzenetére


nubyy
aktív tag

Csak a kinezet uj az epuleteknek. Forumon nagyon emlegetik, h kov. heten mar kapjuk mi is az updatet, kivancsi vagyok mi lesz belole.

(#626) hey73 válasza nubyy (#623) üzenetére


hey73
tag

A Youtube mellé dobta mint téma videó hát egy csöppet leakadtam [ejha]

Először is a krisi mennyiségen majd 15:15 nél aztán végleg ha esetleg tudtok valamit ami ilyet tud ne fogjátok vissza magatokat írjátok meg :D

(#627) vendingo válasza hey73 (#626) üzenetére


vendingo
veterán

Hack, vagy valamilyen bug.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#628) nubyy válasza vendingo (#627) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ebben az esetben nem, forumon is aktiv emberke, sok videot tolt fel mindenfele tippekkel. Tenyleg ilyen qrva sokat kolt a jatekra:D

(#629) vendingo válasza nubyy (#628) üzenetére


vendingo
veterán

15:15-nél látszik, hogy nem vett gem-ből van neki, mert nem kapta meg az "extrákat"...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#630) Atus85


Atus85
aktív tag

Aki még nem adta be a klánba a heti 20Shardot az kérem tegye meg, mert vasárnap van. Holnap eltávolításra kerül egy ember azok közül aki nem adta be.

Szerintem egyelőre elég, mert igazából Bossra elég bőven meg fejlesztésre is marad. Nekünk nem sok de aki egy kicsit gyengébb annak még nehezebb berakni. Egyelőre örülök ha ezt is beadja mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#631) vendingo válasza Atus85 (#630) üzenetére


vendingo
veterán

Ez a 20 nem kevés?
Szerintem lazán lehetne heti 50.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#632) nubyy válasza vendingo (#629) üzenetére


nubyy
aktív tag

Attol meg lehet vette. Akik mar ilyen sok gemet vettek azok szoktak olyat, h ujrakezdik. Ilyenkor lehet kerni a supportol, h toljak at az osszes megvett gemet egy uj accountra es regit zarjak le. Ilyenkor ott lehet neki 550k gem, megsem fog latszani az achik kozott. Ahhoz ujra kell vennie a gemeket.

(#633) hádzsime


hádzsime
tag

Sziasztok!

Nem rég kezdtem a játékot, szeretnék egy magyar klánba csatlakozni, sajna még csak 4k+ might-om van így itt olvasott klánokhoz nincs meg a limitem :( tudnátok segíteni h hona mennyek ?:) (meg persze majd a gameba is kell, mert olvasgatva a fórumot van még jócskán mit tanulni :) ) játékban Satuone néven futok.

üdv Satuone

(#634) Atus85 válasza hádzsime (#633) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hozzánk beléphetsz a Whisky klánba, levittem a limitet. Heti 20 Sharddal kell támogatni a klánt.

(#635) hádzsime válasza Atus85 (#634) üzenetére


hádzsime
tag

Jelentkeztem is :)

Sajna előző guildomba otthagytam 30 körül, és nem igazán vágom hogy lehet beszerezni heti viszonylatba annyit :D (kezdeti tudatlanság :D ) , viszont abban bízhatsz megszerzett tudás után minden héten leadom a szükséges Shardot :)

(#636) vendingo válasza hádzsime (#635) üzenetére


vendingo
veterán

Ha ügyes vagy, napi 100-150 körül össze tudsz szedni, nekem simán megvan a napi 200+

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#637) Land válasza vendingo (#629) üzenetére


Land
veterán

Valóban. A googleba beírva elvileg van Hack a játékhoz, de hogy működik-e.. Úgy néz ki igen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#638) Atus85 válasza Land (#637) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én nem szeretek csalni, igazából elrontja a kihívást. Nem is szoktam. A klánban sem szeretném ha valaki csalna.

[ Szerkesztve ]

(#639) Land válasza Atus85 (#638) üzenetére


Land
veterán

Egyértelmű. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#640) kecmec válasza Land (#637) üzenetére


kecmec
csendes tag

Nem hiszem hogy működne hack, mert akkor a szerveren tárolt adatokat kéne módosítani. Hiába küld vmi adatot a mobilod, ha a szerveren más adat van tárolva.

(#641) Atus85 válasza kecmec (#640) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nem is akarunk csalni.

(#642) kecmec válasza Atus85 (#641) üzenetére


kecmec
csendes tag

Nem is azt mondtam.

Más. Most ez a 9 órás boss dolog automatikusan megy ahogy elindítod vagy csatlakozni kell.

(#643) Atus85 válasza kecmec (#642) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ja tudom . A klán épületben az event fülön tudsz majd harcolni, miután elindítottam.

(#644) Cryvol válasza Atus85 (#643) üzenetére


Cryvol
csendes tag

A bossnál meg fognak jelenni más egységei is, vagy csak a sajátjaim? (Pl elképzelhető, hogy valaki tankolja a többiek meg dps-elnek?)

(#645) vendingo válasza Cryvol (#644) üzenetére


vendingo
veterán

Csak te vagy jelen.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#646) Cryvol válasza vendingo (#645) üzenetére


Cryvol
csendes tag

az úgy érdekes... és akkor mindenki üti 1 darabig, majd amikor elérjük az adott dmg-t, akkor kiírja, h megöltük? :D v hogy van ez?

(#647) vendingo válasza Cryvol (#646) üzenetére


vendingo
veterán

Kb. Youtube-on van sok videó, taktika.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#648) Cryvol válasza vendingo (#647) üzenetére


Cryvol
csendes tag

ahamm.. találtam párat köszi! már csak 1 kérdés: 80as pala mennyire képes tankolni (82es dudu van mellette, meg tg ami stunol)?

(#649) nubyy válasza Cryvol (#648) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ha van 4/5 v. 5/5 revitalize akkor talan tud, kell melle egy legalabb 4/9-es skill. Ha nincs revit akkor semennyire.

[ Szerkesztve ]

(#650) Atus85


Atus85
aktív tag

Na eggyel kevesebben vagyunk kitettem egy tagot aki nem adta be a 20 Shardot a klánba. Aki nem adta be a 20Shardot az még pótolhatja. Leghamarabb hétvégén nézem újra csak mert hátha valaki még nem tudja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.