Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Land


Land
veterán


Play store link

Angol nyelvű leírások: link, link2

Ide várunk minden kedves Castle Clash játékost a tapasztalatok megosztására!

Jó játékot! :))

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#2) Herczi


Herczi
senior tag

Felraktam, majd meglátom mennyire tudok rá kattanni. Herczi néven vagyok ott is egyébként.

(#3) Land válasza Herczi (#2) üzenetére


Land
veterán

Remélem tetszeni fog.

Elég sok vélemény van a Play-en róla, remélem ide tudom csábítani a magyar felhasználók egy részét.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#4) Herczi válasza Land (#3) üzenetére


Herczi
senior tag

Hőst kb mikor lehet benne szerezni?

(#5) Land válasza Herczi (#4) üzenetére


Land
veterán

A mikorra nem tudom a választ, de kell hozzá ha jól emlékszem már az elején egy Heroes Altar és egy Hero Base.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6) Herczi válasza Land (#5) üzenetére


Herczi
senior tag

Azok meg vannak csak kell 5 shrade is, hogy meg tudd idézni, az meg nincs eddig egy se.

(#7) Land válasza Herczi (#6) üzenetére


Land
veterán

Kattints az ajándékos dobozra. Hátha ad. Bal felső sarok.

Shrade alatt mit értesz?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8) Land válasza Land (#7) üzenetére


Land
veterán

Megvan. Bal alsó sarok Kard és ott a jobb alsóra katt. Dungeon-t kell csinálni, ami dobhat share-t.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#9) Herczi válasza Land (#8) üzenetére


Herczi
senior tag

Csináltam már párat, csak sose dob :DDD

(#10) Land válasza Herczi (#9) üzenetére


Land
veterán

Ritkán dob.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#11) Epsylon válasza Herczi (#6) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Az nem kell. Elég, ha van 500 HB-d. Azt meg a Heroes Altar folyamatosan termel.

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#12) Land válasza Epsylon (#11) üzenetére


Land
veterán

Játszol vele?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#13) Herczi válasza Epsylon (#11) üzenetére


Herczi
senior tag

Igen közben rájöttem, az a sacreficehoz meg az erősebb hősökhöz kell.

(#14) Herczi


Herczi
senior tag

Azt ki bírom jelölni valahogy, hogy mit támadjanak az embereim, vagy mindenféleképp maguktól mennek?

(#15) Land válasza Herczi (#14) üzenetére


Land
veterán

Maguktól mennek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#16) B1T3


B1T3
addikt

Én is játszogatok vele, kicsit addiktív játék. Vagyis nem az a folyton benne ülős játék, de azért késztetést érez az ember, hogy mindig felnézzen, van-e szabad munkása, amellyel építtethet valamit. :D

Mennyi mightnál tartotok? (Mivel leginkább ezzel lehet a fejlettséget számon tartani.)

[ Szerkesztve ]

(#17) Herczi válasza B1T3 (#16) üzenetére


Herczi
senior tag

982 elején vagyok még nagyon.

(#18) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Sziasztok!

Pár hetet kihagytam. :D Eléggé kellemetlen hogy egy normális hőst nem tud kiadni hiába nyomom el a sok HBt, meg drágakövet amit úgy lehet szerezgetni.

Egyébként van jó pár csaló a játékban. legalábbis pár új arc tünt fel a top listában, a múltkor pár nap alatt, még ha sokat költ valaki a játékra akkor sem lehet olyan hirtelen bejutni a top listába, vagy mégis?

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#19) thiclyoon válasza B1T3 (#16) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

lehet hogy noob kérdés, de egyszerűen nem látom :D mi az a might? és hol lehet megnézni, hogy hol tartok? :B

(#20) Herczi válasza thiclyoon (#19) üzenetére


Herczi
senior tag

Bal felső sarok, zöld kör, benne kard. a ranglista meg jobb alsó sarok, sárga kör, kicsi trófea.

(#21) Land válasza B1T3 (#16) üzenetére


Land
veterán

6895 Might-nál tartok.

(#18) Moonwolf: Én is figyeltem ezt. Vagy beleölt sok pénzt (van aki megteheti) vagy csalt. Vannak a neten elvileg csalások a játékhoz, de nem tudom, hogy tényleg működnek-e.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#22) Atus85 válasza Land (#21) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nekem 5720 might. Nagyon jó játék.

(#23) Land


Land
veterán

Nekem azért van néhány kérdésem.

Pl. Legend típusú hősöm nincs. Ezeket is a "Hire With Gems" részen lehetne venni 150 vagy 450 Gemért? És ha szerencsém van, akkor Legendet ad?
Most cseréltem le az Ordinary hőseimet Elite-re, de hosszú távon a Legend lenne a jó döntés.

Ki milyen tornyot használ? Melyiket preferáljátok? Nekem most 2 Cannon Tower-em és 2 Magic Tower-em van.

Többször átépítettem a bázisomat, de mindig lezúznak. A falak semmit nem érnek pl a Griffin-ek ellen. A 4 torony nem elég erős, hogy megállítsa őket. A Griffin-jeim gyengén védekeznek és ha erős hősökkel jönnek, akkor a hőseim is elhullanak.
Legnagyobb gyala az volt, amikor egy 90-es szint feletti Druid EGYEDÜL leverte 100%-osan az egész bázisomat.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24) Herczi válasza Land (#23) üzenetére


Herczi
senior tag

Én most felraktam a sarokba a bázisomat egyenlőre, így 2 oldalról védve vagyok, vagy onnan is tudnak támadni, az már hiába nem építési terület?

(#25) B1T3 válasza Land (#23) üzenetére


B1T3
addikt

„Purchasing a Hero using Gems gives a very high chance to receive an Elite Hero, about a 10% chance to receive a Gelatinous Champion (Legendary Slime) and about a 5% chance to receive a Legendary Hero.”

A Castle Clash Wikin ezt írják.

(#24) Herczi

Igen, tudják támadni.

[ Szerkesztve ]

(#26) Land válasza B1T3 (#25) üzenetére


Land
veterán

Akkor makk kell hozzá... Neked mennyi a Might-od?

(#24) Herczi: Bejönnek simán. Hiába nem tudsz oda építeni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#27) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

Most nyomtam el 450 gemet hősökre, amivel egyszerre 3 at ad, két shaman meg egy executioner, mindből van már egy-egy. :(

Amúgy kinek hány építője van? Nekem eddig 4. Nem volt jó ötlet kristályokért őst venni egyszer sem. :( nem adott legendet.

Hogy lehet több shardot szerezni? :D alapjáraton elég ritkán jön össze.

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#28) Atus85 válasza Moonwolf (#27) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nekem 2Legendás hősöm van. A druida meg az ördög csaj.

(#29) B1T3 válasza Land (#26) üzenetére


B1T3
addikt

Nekem még csak 6027.

Viszont van kb. 2000 kristályom, erősen töröm a fejem, hogy egy 5. építőt vagy hősöket vegyek.

(#28) Atus85

Hogyan szerezted őket?

[ Szerkesztve ]

(#30) Land válasza B1T3 (#29) üzenetére


Land
veterán

Nekem 3 építőm van. Még őket is nehéz kiszolgálni. Erősen kristály függő. Érdemes mindenképp 4-et használni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#31) B1T3 válasza Land (#30) üzenetére


B1T3
addikt

Nem feltétlenül. Vagyis nálam sokszor van üresjárat, mert túl drága minden, ugyanakkor nagyon nehéz szerezni az építéshez aranyat vagy manát. Szóval hosszabb távon egyre nehezebb folyamatosan építeni, ebből kiindulva a 3 építő bőven elég. Ugyanakkor ha most veszek hősöket, és abból egy sem lesz legendás, illetve a fele ugyanolyan, akkor agyvérzést kapok. :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Moonwolf válasza Land (#30) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Igen, mert egyre hosszabb az építési idő. 4 építővel meg el lehet boldogulni.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#33) Land válasza B1T3 (#31) üzenetére


Land
veterán

Esélyes, hogy ugyanolyat fogsz kapni. De pár körből lehet 1-2 Legend-ed talán.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#34) Moonwolf


Moonwolf
senior tag

2 3as és 2 1 es körből lett 1 fő sacrifice, a többi meg elite de mindegyikből volt már egy. :D Úgyhogy ez elment elég szépen. :D

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#35) B1T3


B1T3
addikt

Ami még érdekel, hogy mi van, ha a telefonon nyomok egy factory resetet? A játékállásom ugye nem vész el, ha tudom azt a bizonyos IGG ID-t, ugye?

(#36) Land


Land
veterán

Ti a Relic Hall-ból mely varázslatokat használjátok?
Én az első 3-at... Többi nem jön be annyira meg még alacsonyak is.

(#35) B1T3: Telefont cseréltem és megszívtam így. 3 napba telt, mire a Live Support helyrerakta. Azóta van Titanium mentésem a játékról, amit visszateszek telefoncsere/ROM csere után.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#37) Moonwolf válasza B1T3 (#35) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Azt még nem nagyon sokat próbálhatták, de biztos azért van mert működik is tehát ha megcsinálod és beírod akkor kellene hogy ugyanazzal tudj játszani és ne egy új várral kezdj. :D

Land : Mi az a Titanium mentés?

[ Szerkesztve ]

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#38) Land válasza Moonwolf (#37) üzenetére


Land
veterán

Sajnos újat kezd. :(

Ha rootolt a telefonod, akkor a Titanium Backup programmal le tudod menteni a programjaidat, játékmentéseidet. Amit felmásolsz a PC-re, majd ha visszateszed a telefonra mondjuk telefoncsere és persze root után, akkor tudod folytatni ahol abbahagytad.

Végülis biztonsági mentés bármiről.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#39) B1T3


B1T3
addikt

Nos 2000 kristály elhasználása után: 0 legendás hős, sok áldozható szemét, meg pár elitből sokadik szemét. „Jó” kör volt. :D

(#40) Land válasza B1T3 (#39) üzenetére


Land
veterán

Ezek után csodálkozom azokon, akiknek van 5 Lengedás hősük 80-as szint felett.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#41) Herczi


Herczi
senior tag

Barátokat van értelme felvenni? Lehet egymásnak segíteni, vagy csak pofázni lehet, azt szia?

Mod: Itt egy wiki oldal a játékról, sok hasznos dolgot meg lehet tudni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#42) Atus85 válasza B1T3 (#35) üzenetére


Atus85
aktív tag

Megmarad a játékállás pont ma próbáltam barátnőm telójáról tudtam volna folytatni. Vett már valaki gyémántot? Milyen hőst ad? Ad valami hőst ha veszel legalább 2 dollárért gyémántot.

Herczi: nem lehet segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#43) B1T3 válasza Atus85 (#42) üzenetére


B1T3
addikt

Azt a hőst adja, amelynek az ikonja mellette van. Szóval első körben egy angyalt kapsz. („Nagyon” vágyakozást kiváltó tényező így, hogy rendelkezem 4-5-tel belőle. :D)

(#44) Atus85 válasza B1T3 (#43) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ja. Jó szar. Leggyengébbem is elit harcos.

(#45) B1T3 válasza Atus85 (#44) üzenetére


B1T3
addikt

Hamar közutálat tárgya leszel így. ;] Nekem még egyet sem dobott a rendszer.

(#46) Atus85 válasza B1T3 (#45) üzenetére


Atus85
aktív tag

Elitet sem kaptál még? Mióta játszol?

(#47) B1T3 válasza Atus85 (#46) üzenetére


B1T3
addikt

Nem túl régóta, 6149 a mightom. Viszont azért elszomorított, hogy 3000 kristály elszórása után sem kaptam még egy elitet sem.

(#48) Atus85 válasza B1T3 (#47) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát az pech azért. Nekem elitből is volt amelyik már 2 szer megvan.

(#49) Land válasza Atus85 (#48) üzenetére


Land
veterán

Neked mennyi pontod van?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#50) Epsylon válasza B1T3 (#35) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Google fiókkal be lehet jelentkezni és másik készüléken ugyanonnan tudod folytatni. Gyári visszaállítás után meg, ha ugyanarról a készülékrôl ugyanazzal a fiókkal vagy belépve a Play-be, akkor telepítésnél már automatikusan ugyanazt az ID-s fiókodat adja be.

Én pont ma szórakozgattam a fiókki-be lépkedéssel és megtaláltam egy elveszettnek hitt játékot, amelyiknél van Paladin-om... Olyan rég nem láttam, hogy összegyûlt 49898 Honor Badges. :DDD Elkezdtem hôsöket venni ês az ötödik töknél(ami eddig takony volt, de az ünnepek miatt tök lett) meguntam és nem akartam több HB-t pazarolni.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.