Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Atus85 válasza Land (#49) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nem sok. 5760 az épületeim viszonylag fejletlenek. De rajta vagyok az ügyön hogy világuralomra törjek:)

(#52) B1T3 válasza Atus85 (#51) üzenetére


B1T3
addikt

És annyi elited van. Az igen…

(#53) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Sziasztok, tudok esetleg segíteni? Sajnos nem vagyok annyira jó angolból, hogy megtalaljam a válaszokat és még a szakzsargon se megy eléggé :)
Hogy lehet zöld tallerokat gyűjteni amiből hősöket lehet venni? Illetve a HB-kből ha hőst veszek, lehet vhogy dönteni hogy hőst és ne tököt adjon?

(#54) B1T3 válasza pulguinha (#53) üzenetére


B1T3
addikt

A dungeonökben szerezhetsz shardokat, viszont nem mindig kapsz (nem tudom, pontosan mennyi az esélye).

A HB-kből teljesen véletlenszerűen ad valamit, amely vagy a legkisebb (100 képességpontot adó), feláldozható hős, vagy egy ordinary (zöld) kategóriás hős lehet, tehát nem választhatsz. Különben nem is annyira érdemes szerintem a HB-t erre pazarolni, csak legfeljebb a játék elején.

(#55) pulguinha válasza B1T3 (#54) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszönöm a pontosítást és az infot. A HB-t mire tudom még költeni? Hős fejlesztésere ha jól láttam. Hát eléggé az elején vagyok. 13 shardom van :) Bár a ragliataban egy-két helyezéssel lejjebb már van akinek több hőse van mint nekem, pl 5-6, meg szárnyas lova (nem ér röhögni :) ), ágyúja. Nem értem hogy csinálják...

(#56) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Építőt hogy lehet szerezni?

(#57) B1T3 válasza pulguinha (#55) üzenetére


B1T3
addikt

Leginkább hős fejlesztésére érdemes elhasználni, mivel pl. 60. szint után 10000 HB-t kell a fejlesztésre szánni, aztán még többet, így másra elhasználni tényleg pazarlásnak tűnik nekem.

Építőt gemek (rózsaszín kristály) használatával lehet szerezni, amely alapvetően nagy mennyiségben csak valódi pénzért érhető el, de folyamatosan játszva szépen lehet gyűjtögetni.

(#58) pulguinha válasza B1T3 (#57) üzenetére


pulguinha
aktív tag

És ha építőt akarok venni, hol találom? Át turtam a játékot de nem láttam, gondolom nem tudom mit/hol keresni. Ezek után, azt hiszem újra kéne kezdenem , rakat gem-et elszórtam.

(#59) B1T3 válasza pulguinha (#58) üzenetére


B1T3
addikt

Ahol a szabad és összes építőid száma írva van (egy kis goblin(?) fej mellett), van egy „+” ikon, arra bökj rá,hogy építőt vehess.

Miért kéne újrakezdened? Mire „szórtad el” a gemeket?

[ Szerkesztve ]

(#60) Atus85 válasza B1T3 (#52) üzenetére


Atus85
aktív tag

És mostanában nem kaptam, szerencse is kell azért, 5 százalék esély nem sok. Még jóhogy megtaláltam a fórumot mert már kezdtem ideges lenni. Ám unokatesóm régebben játszik mint én és egy legendása sincs. Neki elit mindegyik.

(#61) B1T3 válasza Atus85 (#60) üzenetére


B1T3
addikt

Ezt sajnálom kicsit én is, hogy túl sok múlik a szerencsén, ez pedig elég erősen befolyásolja az arénában nyújtott teljesítményt.

(#62) pulguinha válasza B1T3 (#59) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Egyszer 10 órás védelemre, meg 3-4 tökre, egyik hős kétszer jött. Nem sok persze, de ahogy a helyezésekben körülöttem lévőket nézem, lehetett volna sokkal okosabban is. De mindegy, úgyse állok újra neki:)

(#63) Herczi


Herczi
senior tag

Benneteket nem dobál ki a játék néha random módon? Bár lehet a 2.3-as androidomat nem szereti.

(#64) pulguinha


pulguinha
aktív tag

Mi lehet az oka, hogy van több mint 1000 HB-m és ha belépek a hőseimhez, nem tudok belőle fejleszteni?

(#65) Atus85 válasza pulguinha (#64) üzenetére


Atus85
aktív tag

Akkor bírod őket fejleszteni HB- ért ha elérik a 20-as szintet.

Herczi : Valószínű az a baj. Unokatesóm arc s - én is ki szokott lépkedni. Nekem nem lépked ki Jb alatt.

(#66) pulguinha válasza Atus85 (#65) üzenetére


pulguinha
aktív tag

Köszönöm a tippet.
Meg is van a megoldás! 20as szintű volt, fejlesztettem, és most már 40es szintnél tudom fejleszteni! Köszönöm :)

(#67) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Érdekelne engem az hogy mitől függ a hb-termelés?!Mármit milyen hőseid vannak és hányas szinten vannak?!

(#68) Herczi válasza Tyutyu88 (#67) üzenetére


Herczi
senior tag

Attól, hogy hol állsz a ranglistában.

(#69) Tyutyu88 válasza Herczi (#68) üzenetére


Tyutyu88
csendes tag

Köszi!!És az mitől függ hogy mennyire gyorsan tudom a might-et gyüjteni?!

(#70) B1T3 válasza Tyutyu88 (#69) üzenetére


B1T3
addikt

Hogy milyen gyorsan építgetsz, fejleszted az épületeidet és a hőseidet. Tehát szinte minden növeli a mightot, ami nem feltétlenül pozitív, mert annál erősebb random ellenfelek támadnak majd meg, illetve a random vadászatoknál is durvább városkákat kapsz. :)

(#71) Herczi válasza B1T3 (#70) üzenetére


Herczi
senior tag

Ne is mondd, eddig szinte minden Raidet nyertem, nem tudtam a sok arannyal mit csinálni, most meg már legalább minden 2-3.-at bukok.

(#72) Atus85 válasza Herczi (#71) üzenetére


Atus85
aktív tag

Nyílván minél fejlettebb vagy annál ésszerűbben épített városokkal találod szemben magad. És tudatosan fel épített karakterekkel.

(#73) Land válasza B1T3 (#70) üzenetére


Land
veterán

Szívok is most rendesen top 8000-nél. A hőseim csak Elite-k...
Ti milyen egységtípussal támadtok, illetve védtek?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#74) B1T3


B1T3
addikt

Ha eléri egy hős a 80. szintet, mennyi HB kell a fejlesztéséhez?

(#75) Moonwolf válasza B1T3 (#74) üzenetére


Moonwolf
senior tag

Talán 30 vagy 40 ezer.

=Privát üzenetre illik válaszolni!= \...Az élet értelme nem a létezés, hanem a létezés által megtett út...\

(#76) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

!Az a baj hogy nagyon sok idő a fejlesztés és az arénában is ha szerencsém van nyerek!A random ellenfelekről nem is beszélve!!

(#77) B1T3


B1T3
addikt

Azon gondolkodom most, hogy most kéne abbahagyni az egészet, amíg könnyebb. :D Nagyon időrabló játék.

(#78) Atus85 válasza B1T3 (#74) üzenetére


Atus85
aktív tag

20.000 HB kell.

(#79) B1T3


B1T3
addikt

Srácok, azt hiszem, én most abbahagyom. Nem lesz mindig ennyi időm egy játékra. 7000 mightig jutottam. :)

(#80) Land válasza B1T3 (#79) üzenetére


Land
veterán

Ehhez naponta több óra játék kellett?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#81) B1T3 válasza Land (#80) üzenetére


B1T3
addikt

Nem, de folyton késztetést éreztem rápillantani, meg támadni, mert költségesek az építések. Maximalista vagyok, szóval így össze-vissza már nincs kedvem. :)

(#82) Atus85 válasza B1T3 (#81) üzenetére


Atus85
aktív tag

Xd. Majd írok ide ha megelőztelek, azért figyeld a fórumot. ;]
Egyébként már rég kötött le ennyire játék. Nagyon jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#83) Land válasza B1T3 (#81) üzenetére


Land
veterán

Nekem picivel több pontom van, mint neked, de Gems nélkül most belassultam sajnos. Ahhoz hogy fél millió nyersanyagot megőrizzek nonstop online kellene lennie az accomnak vagy Shield, de az is Gems-ért van.

Még egyszer a kérdés: Ki milyen egységet használ? Griff?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#84) Kaltgarn


Kaltgarn
csendes tag

Van remény legend hőst szerezni gemből. Nekem még úgy a játékidőm felénél beadott egy Ninját :)

(#85) Land válasza Kaltgarn (#84) üzenetére


Land
veterán

Mennyi gem ment el rá?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#86) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Engem az érdekelne még hol találok vmi leirást az épületekről hogy meddig lehet őket fejleszteni?!

(#87) Herczi


Herczi
senior tag

Hősből 2 egyforma egyszerre nem lehet kint?

(#88) B1T3 válasza Herczi (#87) üzenetére


B1T3
addikt

Nem.

(#89) Herczi válasza B1T3 (#88) üzenetére


Herczi
senior tag

pedig törölni, eladni sem lehet, nem?

(#90) Land válasza Herczi (#89) üzenetére


Land
veterán

Csak elhasználni lehet hős képességének tuningolására.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#91) Herczi válasza Land (#90) üzenetére


Herczi
senior tag

Na ez viszont eszembe se jutott, köszi.

(#92) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Feltettem a játékot kipróbálás céljából és ez fogadott:
.
Így kezdődik a játék, vagy hogy lehet ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#93) Herczi válasza FZsolt15 (#92) üzenetére


Herczi
senior tag

LOL, nem használt telót vettél esetleg és ez az előző tulajé?

(#94) FZsolt15 válasza Herczi (#93) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Már rég megvan a telefon plusz most tettem fel egy CM romot, minden levolt törölve róla.
Tegnap óta még játszották mert megvolt változna pár dolog. Valahogy betölti valaki mentését de ahhoz nem kell bejelentkezni?

(#95) Herczi válasza FZsolt15 (#94) üzenetére


Herczi
senior tag

Hát nagyon úgy néz ki, nem tudom, hogy fordulhat ez elő.

(#96) Herczi válasza FZsolt15 (#94) üzenetére


Herczi
senior tag

Közben eszembe jutott, hogy ha bemész a beállításokba (fogaskerék, bal-alsó) akkor ott van az id-d és váltani is tudsz másikra, nézd meg kinek az e-mail címe van hozzá rendelve.

(#97) Kaltgarn válasza Land (#85) üzenetére


Kaltgarn
csendes tag

Előtte bővítettem pár dolgot javarészt építőmunkást :) utána kezdtem nézegetni a hősök gem általi random megvételezését, azthiszem beadta rögtön elsőre vagy másodikra tehát 300 gem körül talán.

(#98) Tyutyu88


Tyutyu88
csendes tag

Akkor senki nem tud abban segíteni hogy hol találok rendes leírást?!

(#99) Land


Land
veterán

Nagy a csend. Aki profi nyugodtan adhat tanácsot.:) Biztos vannak bevált taktikák.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#100) B1T3 válasza Land (#99) üzenetére


B1T3
addikt

„Nagy” bölcsesség: minél több időt szánsz a játékra és/vagy költesz rá, annál gyorsabban jutsz előrébb. :) Máshogy nem igazán lehet kiugró előnyhöz jutni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.