Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Tuvix válasza Logeeen (#850) üzenetére


Tuvix
tag

Szerintem TG kötelező ha már van druidod.

(#852) csuzda


csuzda
aktív tag

Imádom ezt a játékot :D Minden nap meg tud lepni valami újjal :DDD
KÉP

(#853) IIIZIII


IIIZIII
tag

Hát ez a játék ma engem is meglepett :) Re-roll a mai 200 ingyen gemből....4/5 Blade shell a Druid-omra.
Ugyan nem a legelőnyösebb neki, de azért elég ütős..ezt már nehezen merem majd re-roll-olni..:S

[ Szerkesztve ]

(#854) hey73 válasza IIIZIII (#853) üzenetére


hey73
tag

Meg van az 5 szuper hösöd ezek után mire fogod költeni a napi gyöngyeidet?

Fogod te még ezt re-rollolni ;)

(#855) IIIZIII válasza hey73 (#854) üzenetére


IIIZIII
tag

Ki tudja később még milyen új hősöket pakolnak be ami megborítja a csapatokat. :)
Amúgy meg a TG még nincs meg, annak is kell majd valamit pörgetni, szóval lesz mire gyűjtögetni bőven...:P
Meg ez a honor lesz nagyon problémás már most látom...el fog akadni 80-on szinte minden, és arénából kiindulva a 100 se lesz feltétlenül megváltás...sőt...
Persze ez jó mert ezt a game-et nem 2 hetes meg 1 hónapos kijátszásra tervezték. :)

(#856) hey73 válasza IIIZIII (#855) üzenetére


hey73
tag

Jelenlegi leírás szerint csak 1 milla HB-t gyüjthetsz össze és ezzel kell gazdálkodni. Tehát nem biztos, hogy jó megoldás sok hőst 100 főlé fejleszteni....

Más. Remélem ma is lesz Kill Bill helyett Kill Boss :P A druid -ám 18120 Hp-s kiváncsi vagyok hány ütést bir ki ha tényleg 6k akkor a champion tényleg betudja altatni

[ Szerkesztve ]

(#857) IIIZIII válasza hey73 (#856) üzenetére


IIIZIII
tag

Azta, és ha eléred egyszer mondjuk 1 év alatt az 1 millát akkor ennyi?..megrekedsz azon a szinten és kész?
Csak azért kérdem, mert nézegettem néhány top játékost akik ilyen J1-2-3 hullámok szintjénél vannak, plusz olyan 40k might körül, és nekik majdnem minden toronyban lv3-4 garrison világít, ami azt jelenti hogy kb 5x3 plusz 5, azaz összesen 20 hősük lehet 180 közelében.
Nem lehet hogy ez arra vonatkozik hogy egyszerre csak 1M honorod lehet?

....na persze addigra már másik bolygón fogunk élni, vagy sehol, mire ezt el lehetne érni sok száz dollár befektetés nélkül..

[ Szerkesztve ]

(#858) hey73 válasza IIIZIII (#857) üzenetére


hey73
tag

Hát lehet de ezt majd Nubyy megmondja hogy ez a max vagy a tárolhatóság ennyi...

Mindkettőnek lenne értelme, de belegondolva hajlok rá, hogy neked van igazad, hogy ennyi a tárolhatóság. Amúgy nekem 81 nap alatt jött össze 200 k tehát nem kellenek évek hozzá.

A tornyok esetében amúgy biztos, hogy a alap skill felhúzásával operálnak nem pedig a hős szint növeléssel de itt utána nézhetsz, hogy miért [link]

(#859) nubyy válasza hey73 (#858) üzenetére


nubyy
aktív tag

1xre max 1 milla, ha elered akkor nem kapod tovabb. Amint hasznalsz belole es 1 milla ala csokken kapod megint a HB-t mint elotte.

(#860) IIIZIII válasza hey73 (#858) üzenetére


IIIZIII
tag

Na akkor most már ez a torony dolog is világos teljesen...akkor ezért lehet olyan magas szintre emelni a garrisont... Bár...akkor viszont nem honor-ból hanem shardból kell vagy 4 millió :D

[ Szerkesztve ]

(#861) hey73 válasza nubyy (#859) üzenetére


hey73
tag

köszi ez összeségében jó hir, így a távoli jövőben lehet, hogy egy ninjat is beszerzek bár a kövi 70k HB már le van kötve terveimbe :DDD

(#862) nubyy válasza hey73 (#861) üzenetére


nubyy
aktív tag

Yw, nekem most meg 19k es megvagyok egy idore. Utana viszont 250k :DDD
Btw, LINE nevu appot szedjetek, boss elotti neposszeszedesre jo. Mostani guildem azt csinalja, h van 2 chatszoba. 1 a hireknek, itt nem lehet chatelni es egy masik a normal chatnek. NEWS chatbe 1 oraval, fel oraval, 5 percel es 1 percel boss elott irnak, amit lat mindenki igy nem kesik le.

[ Szerkesztve ]

(#863) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

A hősők sorrendjét fel lehet valahogy cserélni? Ne érkezési sorrend legyen, hanem egy tetszőlegesen beállított sorrend. Azért zavar, mert a legrégebbi hőst teszi előre, majd utána jön a "tankom". Ezért többször kell "kattintanom", mintha csak simán leraknám az összes hőst boss csatán.

(#864) nubyy


nubyy
aktív tag

Tier2 bosst hanyagoljatok egy darabig, elso skillje olyan kicsit ut, h csak a 6 csillagos herok eltek tul es kb. 2. utese a skill:D

(#865) IIIZIII válasza nubyy (#864) üzenetére


IIIZIII
tag

...jól érzem hogy ~lv.75-ös hero-kkal hanyagoljam a bosst?
Technikailag amúgy hogyan kell belépni hozzá, rá kell kattintani az 50$-ra és berak hozzá?..vagy azt inkább ne?

(#866) sodokan válasza IIIZIII (#865) üzenetére


sodokan
tag

nyugodtan ütheted, egy ütés kilép, visszalép, egy ütés, kilép vissza
ha van tankod akkor két ütést is maradhatsz, csak figyelj ne tegyél le mindenkit, mert akkor betöltődik a skillje, és akkor már nem tudsz visszalépni :D

(#867) Saskakas18


Saskakas18
tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket vegyem inkább: Paladin vagy Thunder God? Melyik a jobb tanknak?

Több mint egy hónapi munkám van a shards szerzésben :S

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#868) hey73 válasza Saskakas18 (#867) üzenetére


hey73
tag

Druid és Thunder god szerintem alap, az utóbbi nem tank pl 80 szinten pala 20k életerővel rendelkezik addig TG 12k -val. Szerintem a shardért beszerzési sorrend druid - TG - aztán ami tetszik

(#869) Saskakas18 válasza hey73 (#868) üzenetére


Saskakas18
tag

köszönöm szépen! :)

kb 2 hónapja játszom a játékot és több mint 2500 gemet elvertem és egy db hős nem esett.... :(

[ Szerkesztve ]

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#870) Baulu81 válasza nubyy (#864) üzenetére


Baulu81
tag

Szia van egy kis dilemmám Atlanticort vagy Grizzly Repart vegyek majd Paladin már van.

(#871) Logeeen


Logeeen
senior tag

A mostani felállással sikerült a B5! :C

#Xiaomi 13T#

(#872) nubyy válasza Baulu81 (#870) üzenetére


nubyy
aktív tag

Rosszat kerdezel, GR-em nincs, AC pedig csak egy Lv1 az 1ik accomon amivel nem jatszok, igy max azt tudom mondani amit olvastam/lattam raid soran az enemynel. Milyen Legendarykat hasznalsz most? Paladnak mi a talentje? AC-hoz es Palahoz is jo talent kell. AC nagyon durva ha eltolja a skilljet, a baj ott van, h raidek soran meg eddig 1x volt ideje eltolni az enemy AC-nak a skilljet, mindig meghalt mielott tudott volna akarmit csinalni. Kell neki a Revit. GR-nek annyi elonye van, h tavolsagi. HBM-en falon tulrol tud daralni. Speed miatt arenaban nem tul jo. Raid soran talan, de ott is hatrany az, h NAGYON lassu. Egy 5/5 sprint megoldja a problemat, akkor viszont zsir:D

[ Szerkesztve ]

(#873) Baulu81 válasza nubyy (#872) üzenetére


Baulu81
tag

Azért köszi. A hősök a következ: PL80 ds4/9 bers3/5, DR80 ener 4/9 bers3/5, SM74 mm4/9 selfdest3/5, CP73 sh3/9 bers3/5, TG70 ts3/9 ston skin2/5. Azt tervezem hogy a PL-t felhúzom 100, 5/9-re tank miatt. Azt már olvastam hogy PL, AC ajánlott tanknak. Volt hogy ezzel a felállással gyürtem már le 64 és 84 AC-t csodálkoztam is rajta. Katonák közül szerinted melyik a legjobb én most 5-ös grifeket használók.

(#874) Baulu81


Baulu81
tag

Mondjuk TG-re is ráférne valami normálisabb másodlagos silk.

(#875) nubyy válasza Baulu81 (#873) üzenetére


nubyy
aktív tag

Hm, herok mar rendben vannak, en nem foglalkoznek AC-val v. GR-el. Shardokbol inkabb vegyel Paladinokat es rakd be oket Legendary garrisonnak a tornyokba. Viszont egy Pumpkin Duke-ot probalj porgetni. Nagyon imba a skillje. Sztem legalabb annyira fontos mint a Druid v. TG.

(#876) Baulu81 válasza nubyy (#875) üzenetére


Baulu81
tag

Köszi a tanácsokat. Tornyokba is van már egypár legend NJ PL SW melléjük angyal nyilas EX kígyónő stb. Akkor marad a fal es a tornyok fejlesztése elsősorban. Bár arénában helytartással vannak gondjaim. Már általában meg van a 80/óra, de hamar vissza esek.

(#877) nubyy válasza Baulu81 (#876) üzenetére


nubyy
aktív tag

Arenaban en nem is vedekezek, ha eleg gyakran ranezel akkor jobban jarsz a fix 40-el mint a magasabb HB/ora-val. Egy ido utan ugyis elered azt a pontot, ahol mar alig tudsz nyerni, az orankenti HB pedig nem fog noni jelentosen majd csak rank 100 alatt.
Am. ha v.ki kivancsi kb. milyen a Pumpkin skillje, probalja ki az Ares' Frenzy magicet. LV2-on kb. az az effekt mint a Lv4 Pumpkin skill.

(#878) Baulu81 válasza nubyy (#877) üzenetére


Baulu81
tag

Ok.

(#879) IIIZIII válasza nubyy (#872) üzenetére


IIIZIII
tag

Mivel én ugyebár mázliból kipörgettem GR-t és AC-t is, most mind a kettő 80-as...és tudnék érdekes tapasztalatokat mesélni.
Érdekes amit a GR lassúságáról írtál, és én pont azt tapasztaltam hogy szemben mondjuk egy Ninja-val..kb. ő és a Druid az utolsó akik életben maradnak az igazán nagy ütközetekben. Teljesen kiszámítható és kontrollálható a mozgása. Az AC valóban BORZASZTÓAN lassan üt...már-már pofátlanul, viszont azon nekem Revive van és így arénában már többször is vertem 90+-os, sőt, alkalmanként 100+-os legandary team-eket is...jellemzően mindben volt Pala meg TG. De ha dönteni kéne akkor egyértelmű hogy a GR jobb...még pedig nagyon jó, pláne ha olyan helyen kezded a támadást Raid során ahol kevés az egység és vastag a fal, mivel távolról a skilljével képes eltüntetni egy fél sereget úgy hogy oda se megy.
...ja és ez az utóbbi tapasztalat, pont pár perce történt, Ornicopterek ellen...:)

[ Szerkesztve ]

(#880) Land válasza nubyy (#877) üzenetére


Land
veterán

Lehet kiprobalom a PD+ Ares Frenzy skill egyszerre. Jónak hangzik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#881) nubyy válasza IIIZIII (#879) üzenetére


nubyy
aktív tag

TG is tud olyat, ismeros a helyzet:D
Lassusagot pedig a movement speedre ertettem, tamadasra leggyorsabb. Raid soran nem fordul elo, h ledaraljak elotte mar a terepet a gyorsabb herok/troopok? Lv100-on 135 a speedje a Reapernek, kovetkezo leglassabb az SM 160-al. Tobbi 170+. HBM-re mondjuk !!44!4aztrohadt!!44!! kategoria gondolom:D

HBM :DD

(#882) nubyy


nubyy
aktív tag

Hm, HBM F az felejtos egy idore, Wave 1 rogton full 105-os Legendary + troopok. Wave 2 mar Lv109 full Legendary, revive talentel. Wave3 Lv113-as herok. Es sztem itt a vege. Megsem. Wave 4 Lv117-es herok. Es a Druid mint utolso enemy ledaralta a bazisomXD

(#883) Logeeen válasza nubyy (#882) üzenetére


Logeeen
senior tag

Én ma a C-vel voltam így! :Y
Még marad az A, amíg nem tudom veszteségmentesen a B-t...

De a Dungeonban is már a 2.-ban az első "különleges"-et farmolom...

[ Szerkesztve ]

#Xiaomi 13T#

(#884) bokorugró


bokorugró
tag

Sziasztok!

Egy ideje én is nyomulok ezzel és most találtam a topicra. Most, hogy láttam, hogy mindenki legendaryval tolja, gondoltam rápróbálok a gemmel való pörgetésre. Hát a 450-es forgatásra betölt 3 sámánt a 2x150-re meg 2 küklopszot. Asszem ez a pörgetést hanyagolni fogom egy ideig... :D

[ Szerkesztve ]

(#885) Baulu81


Baulu81
tag

PD kapott egy Deadly Striek 4/5-öt majd meglátom mire lessz jó.

(#886) Saskakas18 válasza bokorugró (#884) üzenetére


Saskakas18
tag

én most vagyok 2500 gem-nél és semmi hős nem esett, szóval tudom miről beszélsz :D

Shard-ot gyűjtöm már egy hónapja kb és még nem jött össze a druidra.... -.-

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#887) Baulu81 válasza bokorugró (#884) üzenetére


Baulu81
tag

Ez abszolút szerencse dolga vannak akik viszonylag kevésből nagyon komolyakat kaptak. Nekem 30000-ig alig jött valami értelmes. Előbb lett SM mit TG.

(#888) Saskakas18 válasza Baulu81 (#887) üzenetére


Saskakas18
tag

a free gemekből mennyit tudtatok összegyűjteni maximum???
Mert max 600-at tudtam összeszedni.

A tökéletes becsületes üzletelés a mérvadó!

(#889) Baulu81 válasza Saskakas18 (#888) üzenetére


Baulu81
tag

Hát ez szerencse és teljesítmény függvénye is. Szerver leálláskor szoktak adni 500-800. A többit meg az ajándék dobozba meg a balalsó sarokba a zászlónál látod.

[ Szerkesztve ]

(#890) Atus85


Atus85
aktív tag

Boss ma 9kor, el ne felejtsétek.

(#891) Atus85 válasza IIIZIII (#879) üzenetére


Atus85
aktív tag

Tetszett a pontos értékelésed, köszi.

(#892) IIIZIII válasza Atus85 (#891) üzenetére


IIIZIII
tag

Szívesen :) És reagálva nubby írására...attack speed tényleg elképesztő a GR-nél, és a fő képessége miatt nagyon remélem hogy sikerül rá berserk-et pörgeti, na azzal azt hiszem kicsit erős lesz :)
Ja és érdekes módon sosem okoz problémát a sebessége, bőven marad elég target amit lőhet, mert a mozgásában nincs akkora "holtjáték"...mert egyenes vonalban tud bárhol haladni, a falakon keresztül és sokszor majdhogynem hamarabb ér oda mint mondjuk a Ninja. Tényleg csak arénában van egy picike hátrány, de a revive-os AC miatt már ott is inkább megyek szemben az ellenféllel, mint hogy egy külön lane-en mérjük össze a DPS-t.

(#893) sodokan válasza nubyy (#872) üzenetére


sodokan
tag

az én véleményem:
AC-arénába nagyon baba, revitalize nem kell neki, ha előre küldöd, betöltődik a skillje, ugye az a baj, h van rajta cooldown de ha küldesz mögé egy nagy druidot, akkor szépen tankol
raidre szerintem inkább berserk lenne neki jó (vagy nem tom hogy hívják ami atk speedet ad) mert ugye akkor nem 2000 lenne az atk speedje hanem mondjuk 1000 és akkor jönne, ha proc-olja akkor viszont szépen kapja az enemy az áldást
GR-arénába legit, mert mondjuk olyan lanere küldöd ahol nem találkozik senkivel, ahol jönnek oda küldesz tankokat, és mire elérnek a bázisodhoz mind halott

/ac van gr-rel csak találkoztam, és paráztam, nehogy leszedje a ninját meg asassint.../

[ Szerkesztve ]

(#894) Logeeen


Logeeen
senior tag

És akkor most mindenki kapott HB-t, vagy csak aki a top10-ben van?

#Xiaomi 13T#

(#895) Land


Land
veterán

Melyik legyen a következő? Druid és Thunder God már szintet lépett.

Pumpkin Duke, Snowzilla, Ninja, Succubus, Paladin.

Logeeen: Szerintem csak a top 10 kap.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#896) Logeeen válasza Land (#895) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akkor kár nyomkodni ott 5 percet amíg kicsi vagyok :DD

#Xiaomi 13T#

(#897) sodokan válasza Logeeen (#894) üzenetére


sodokan
tag

mindenki kap, a top10 többet kap, a többiek 500at

(#898) Falatozos válasza Logeeen (#896) üzenetére


Falatozos
újonc

500 HB-t mindenki kap aki részt vesz benne, legalábbis én mindig kaptam eddig, és nem sokat sebeztem :U

(#899) Land


Land
veterán

Erről nem volt tapasztalatom. :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#900) Logeeen válasza sodokan (#897) üzenetére


Logeeen
senior tag

Akkor csak megérte... :DD

#Xiaomi 13T#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.