Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Land válasza csuzda (#550) üzenetére


Land
veterán

Nem is raidelek egy ideje... Esélytelen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#552) csuzda


csuzda
aktív tag

A raid igaz amikor mást letámadsz és kirabolod? :D

(#553) Land válasza csuzda (#552) üzenetére


Land
veterán

Igen.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#554) vendingo válasza Atus85 (#548) üzenetére


vendingo
veterán

Szinte az összes legendem lecseréltem, jelenleg nagyon nudli vagyok. Vasárnapra szerintem felnyomom 70-80-ra őket. Atlanticore nagyon zsír, 20-as szintű volt és 70-es hősöket nyírtam ki vele. :-)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#555) Atus85 válasza vendingo (#554) üzenetére


Atus85
aktív tag

70-est? Az kemény. Eltolhatjuk következő hétre, mert nem nagyon írta senki hogy akar támadni. A paladinom nekem is elég gyengécske.

[ Szerkesztve ]

(#556) vendingo


vendingo
veterán

Az atlanticore nagyon fasza.
Felnyomja a pajzsot, és amíg fent van, majdnem teljesen újratöltődik, szóval max 1-2 ütést kap be, aztán vége az ellenfélnek. :)
Olyan dungeonokat írtok ki, amiket korábban 5 hőssel is alig győztem, most meg atlanticore+druid és lezúzok mindent :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#557) Land válasza vendingo (#556) üzenetére


Land
veterán

Akkor szerzek én is. Vett gembol porgetted ki?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#558) vendingo válasza Land (#557) üzenetére


vendingo
veterán

Ja, vettem gemet.
Most próbálgattam arénában is. Ha aktiválódik a pajzs, akkor az ellenfélnek vége, nem számít milyen erősek... eddig 10000. helyen voltam az arenaban, atlanticore-al 6000. :-)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#559) Land válasza vendingo (#558) üzenetére


Land
veterán

Én már rengeteg gemet elvertem hős vásárlásra és nem voltam túl szerencsés, míg másoknak egy marék gembol megvan a komplett csapat. Nem tudom min múlik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#560) vendingo válasza Land (#559) üzenetére


vendingo
veterán

2*3000 gemet vettem, ebből lett meg az összes legend, kivéve a pala. Tornyokba is jutott bőven, illetve be is olvasztottam 1-2-t másik heroba. Én szerencsés voltam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#561) Baulu81


Baulu81
tag

Múltkor volt egykis értekezés az xp-ről. Már akkor gyanitottam hogy megoszlik a toronyban lévő hősök közt is, mert semmiből fejlődtek szépen portálok alatt, de már niztos. Kaptam egy ninjat dg-ben felhúztam lv4-re aztán kivetem a bázisokról és a tornyokból az összes hőst lenyomtam egy portal A sorozatot ami hazudni nem akarok mennyi xp-t adott de mindjárt felrántotta lv19-re. Amugy Vendingo iszonyat mákos, mar lasan félúton járok hogy meg kapjam az SM-t es eddig rolbol 5 pala 1 ninja és számtalan "semmi". Úgylátszik nekem TG, AC csak sahardból lessz. :-(

(#562) vendingo válasza Baulu81 (#561) üzenetére


vendingo
veterán

Ja, nagy mákom volt, egyedül a nijaból és a succubusból van dupla :)
Tökfejet sajnálom nagyon, azt nem adta, helyette lett snowzilla, de ez is aprít rendesen.

Nem tudom, hogy befojásol-e valamit, de mindig rolloltam egy triplát, majd kiléptem, rákattintottam egy épületre, vagy beléptem másik menübe és megint rolloltam.
Volt hogy nyomtam egy dungeont 2 roll között.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#563) Baulu81 válasza vendingo (#562) üzenetére


Baulu81
tag

Majd kipróbálom. De csak a jövő hónapba. Most már nem szánok rá többet. SM egyébként. Mennyire éri meg?

(#564) vendingo válasza Baulu81 (#563) üzenetére


vendingo
veterán

Elvileg jófajta az sm, de szerintem nem ér annyit, mint amennyiért hozz lehet jutni.
Nem hiába van a legtöbb top játékosnál csúcsra húzva, szóval biztos nem rossz :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#565) Baulu81 válasza vendingo (#564) üzenetére


Baulu81
tag

Igaz feltehettem volna előbb is a kérdést. Szerinted érdemes a ninja-val foglalkozni?

(#566) vendingo válasza Baulu81 (#565) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem nem jön be.
Egyedül arenaban van értelme, de ott is csak akkor, ha nem jönnek vele szembe, máskülönben elhasal.
Raid-be, dungeonba elsőként rohan a halálba.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#567) nubyy válasza Baulu81 (#565) üzenetére


nubyy
aktív tag

Attol fugg milyen skillje van. Enyemnek van 4/5 stun, boss kozben vicces dolgokat tud csinalni. De azon kivul van jobb alternativa akarmit is akarsz csinalni.

(#568) vendingo válasza nubyy (#567) üzenetére


vendingo
veterán

Lehet futtatni ugyan azt az accot tábleten és mobilon is? (nem egyszerre)
Lehet veszek tabletet, jó lenne, ha tudnám néha azon is használni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#569) Land válasza vendingo (#562) üzenetére


Land
veterán

Bevalhat a taktika?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#570) vendingo válasza Land (#569) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem bevált, de ha elversz félmilló kristályt és nem jön be a taktikám, ne engem hibáztass :-)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#571) hey73 válasza vendingo (#568) üzenetére


hey73
tag

Ha tableten is hozzárendeled a beállításoknál azt a gmail es cimedet mint amivel most játszol illetve amikor először lépsz be a játékba akkor a bal alsóban a fogaskerék aztán "switch" gomb nyomogatás kiválasztod az email cimed és betölt a játékod. Egyszerre csak egy gépen tudsz a másikon simán kidob.

Ha több gmailes cimet rendelsz hozzá akkor azokon csinálhatsz + accountokat...

(#572) vendingo válasza hey73 (#571) üzenetére


vendingo
veterán

Köszi az infót.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#573) Cryvol


Cryvol
csendes tag

azt tudja esetleg valaki, hogy a bányák fejlesztése növeli-e a mightot?

ti amúgy a felesleges manával mit szoktatok kezdeni? hetek óra fullon vannak a mana raktáraim és nem tudom mire elverni..

(#574) Atus85 válasza Cryvol (#573) üzenetére


Atus85
aktív tag

Igen növeli a mightot. Később el tudod majd költeni.

(#575) Atus85


Atus85
aktív tag

23.-án csütörtökön támadnánk a Bosst 20 órakor. Remélem jó a Whisky klánosok nagyrészének. Kérem jelezzétek hogy megfelelő e az időpont.

(#576) vendingo válasza Atus85 (#575) üzenetére


vendingo
veterán

Szerintem nekem nem jó.
8-ig meló, de ha mégse akkor se biztos, hogy tudok menni.
Miattam ne variáld, megyek ha tudok.
Atlanticore is nudli, 60-as és nincs hb fejleszteni, na meg kéne rollolni neki új skillt is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#577) Atus85 válasza vendingo (#576) üzenetére


Atus85
aktív tag

Jövő hétről van szó. Szerda 22-e esetleg? Ugyanúgy 20 óra. Úgy csináljuk hogy neked is jó legyen mert te vagy az egyik legerősebb. Addig meg tudsz fejlődni bőven.

(#578) Cryvol válasza Atus85 (#574) üzenetére


Cryvol
csendes tag

és van esetleg olyan épület (a falakon kívül), ami nem növeli a mightot?

(#579) vendingo válasza Atus85 (#577) üzenetére


vendingo
veterán

Elvileg szabad leszek és rá fogok érni, de így se merek ígérni semmit.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#580) Atus85 válasza vendingo (#579) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ok, persze akkor megpróbálkozok a 22.-e szerda 20 órai időponttal Bossra. Kerdezgetem még azért.

(#581) Baulu81 válasza Atus85 (#580) üzenetére


Baulu81
tag

Nekem jó.

(#582) hey73 válasza Atus85 (#580) üzenetére


hey73
tag

Nekem kicsi gyerekeim vannak ezért a 19-20:30 közti idő inkább kiesik persze ha úgy hozza benézek

(#583) Land válasza Atus85 (#577) üzenetére


Land
veterán

Most kihagyom.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#584) hey73 válasza Cryvol (#578) üzenetére


hey73
tag

A világ tele van ilyen épületekkel specc nekem kéne egy frankó fészer azt pl felhuzhatnád :P :)) :D

(#585) hey73 válasza Land (#583) üzenetére


hey73
tag

Szerintem írja le aki tudja, hogy általában mikor milyen időpontok jellemzően jó neki mert szerintem egyszerűsitené az időpont választást ;)

(#586) Atus85 válasza hey73 (#585) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát ja valami ilyesmi kéne . Nekem minden este jó szinte. Írjatok le hogy kinek mikor jó.

[ Szerkesztve ]

(#587) Land válasza hey73 (#585) üzenetére


Land
veterán

A héten és jövő héten hétköznap 18-21 óra között KRESZ tanfolyamon vagyok. Hétvége okés, kivétel vasárnap este 8 után a héten.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#588) vendingo válasza hey73 (#585) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem ilyen nincs.
Össze vissza dolgozok estig, nem tudok előre tervezni. Esténként rászoktam érni, de inkább megyek sörözni, mint boss-t ölni. Persze ha nem megyek sehova és ráérek akkor szívesen kalapálom a fő gonoszt :)
Ami jellemzően jó szokott lenni az az este 10 utáni időpontok.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#589) Atus85


Atus85
aktív tag

Lehet hétvége is ha jobban ráértek. 26.-a vasárnap 20-21 óra? Vagy 25.-e szombat?

(#590) vendingo válasza Atus85 (#589) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem akkor megint nem jó.
Nem lesz könnyű ezt összehozni...

Sajnos nem nagyon tudok ennyire előre tervezni, pedig szívesen mennék.
Legutóbb is meló közbe nyomtam, nem is nagyon tudtam figyelni a dolgokat.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#591) Baulu81 válasza Atus85 (#589) üzenetére


Baulu81
tag

Nekem tulajdonképpen mindegy.

(#592) Atus85


Atus85
aktív tag

Boss: 26.-án vasárnap 21óra! Várunk minden Whisky klánost és ha valaki szeretne csatlakozni hozzánk az jöhet 32-en vagyunk.

(#593) Bazsa14


Bazsa14
csendes tag

Nekem jó a 26.-a...addig megpróbálom felhúzni a druidot 80ra

(#594) hey73 válasza Atus85 (#592) üzenetére


hey73
tag

Én addig számottevően nem fogok fejlődni HB hiány miatt

mondjuk a klánunk 9000 felettiek közül 4 ember jelzett a 9-ből a többiek véleményét is jó lenne tudni...

Az elözőnél 1,2 millát kaptam le talán 3 db 80 -al most 2 db 100 és 3 db 80 van ez kb 2,5* annyit lekap tehát még kelleni fognak emberek ne menjünk neki feleslegesen :K

(#595) Atus85 válasza hey73 (#594) üzenetére


Atus85
aktív tag

Többen fognak játszani mint aki jelzi, nem mindenki szeret írnia ffórumba viszont olvassa . Szerintem muszáj lesz akkor megpróbálni legalább látjuk hogy hol állunk . Így hogy van Shard követelmény nem megterhelő a klánnak, meg persze addig még jöhetnek új tagok is. Másfél hét van addig. Ja meg az előző támadásnál fele ennyi tag volt és sokkal gyengébbek voltunk.

[ Szerkesztve ]

(#596) Baulu81


Baulu81
tag

Pala 70, Ninja 69, Ex 73, Kígyónő 67, Nyilas 72, hát ez van. :-( Druida talán jövőhét elején lesz. Rollal rohadtul nincs szerencsém már vagy a hatodik palát kapom. Ezt már nem áldozom be felhuzom 60-ra azt mehet a toronyban. Ha így megy előbb lessz SM mint TG meg AC :-( Másodlagos képesség szintén szerencse dolga lehet nagyobbat sorsolni vagy fejleszthető? Hogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#597) Atus85 válasza Baulu81 (#596) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát ez ilyen. Múltkor én sem kaptam másfél hónapig semmit. Mielőtt beáldozod őket figyeld a másodlagos képességüket is. Másodlagos képesség rollos. Még a szintje is.

(#598) vendingo válasza Baulu81 (#596) üzenetére


vendingo
veterán

Sorsolható, de én eddig az atlanticorenál nem jártam sikerrel. :(
Ennél még nagyobb mák kell mint a legend rollnál.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#599) Atus85 válasza vendingo (#598) üzenetére


Atus85
aktív tag

Milyen másodlagosa van most?

(#600) vendingo válasza Atus85 (#599) üzenetére


vendingo
veterán

Self Destruct 2/5 :(

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.