Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Kipörgött egy revenant hero!
Szerintetek használható valamire?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12002) vendingo válasza kiezTe90 (#12001) üzenetére


vendingo
veterán

Én felhúztam 180-ra + 7/10 skillre de nem igazán tudom sehol hasznát venni. Szerintem ne nagyon áldozz rá energiát.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12003) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Üdv!

Régen játszottam, hétvégén újrakezdtem, de kellene egy kis segítség. Jelenleg ezek a hősök vannak nálam:
-druida (lvl 40), 1/8 mighty blow
-TG (lvl 40), 1/8 slow down
-grizzly reaper (lvl 40), 3/8 blade shell
-phantom king (lvl 40), 1/8 deadly strike
-michael (lvl 40), 1/8 slow down
-immortep (lvl 1), 1/8 slow down (ő csak most került ide)

Melyiket érdemes fejleszteni és melyiket hanyagoljam inkább? Van valami jó kombináció petekkel (melyik petet melyik hős mellé érdemes tenni)

Előre is köszönöm.

(#12004) Emerich1976


Emerich1976
csendes tag

Sráçok tudom itt majdnem mindenki androidon nyomja, de nincs valami info a windowsos frissítésről , mármint , hogy mikor lesz?
Az előzöhöz szólva pedig grizzly reaper , michael szerintem mindenképpen, talán a druid isa kötelezők közzé tartozik thunder good is képes csodákra, de én a többit már régen nem használom. Próbálj talentet keríteni mert azok viszont sajnos elég gyengék. A többit meg valami okosabb . :)

(#12005) Sacrich válasza -ZeeZee- (#12003) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Helló!

Mindegyiket érdemes fejlesztened valamennyire mert 5 hero based van (gondolom) de sok játékmódban használhatsz így is 6-ot. A prioritásokat tekintve Michael nagyon erős tank kezdheted vele mert egyedül is megy mint az állat plusz neki van a legtöbb HP-ja a játékban.
Druida kell healernek szinte mindig - amíg nincs ghoulemed úgyis ő a legjobb opció, másodiknak jó választás.
Grizzly raidnél, expeditionbe és guild warsba fontos, ha ezekben szeretnél fejlődni akkor ő
Tg főleg dungeonbe de azért máshol is megállja a helyét.
Pk később lesz fontos boss, demon ellen, mesába stb
Immortep hbm-ekben kell majd de az nem sürgős dolog meg lassan fog menni úgyis
Dungeonökben kell főleg előre jutnod hogy fel tudd húzni a hőseidet, könyvet kapsz egy csomót úgyis a napi belépésekért, lvl100-120ig nem kell annyira sok hb se

Petek többsége legkisebb hpjú vagy random herokra proccolnak, mindegy melyiken vannak. De Aviar pl akkor proccol amikor ütik a heroját - érdemes a tankodra rakni. Ami akkor amikor a heroja üt, azt jó a pkra rakni mert az gyorsan üt alapból. Mindamellett hogy használod őket herok skilljére kell viszont főleg költeni. Meg pd-t pörgetni! Milyen platformon játszol?

(#12006) -ZeeZee- válasza Sacrich (#12005) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszi, jó kis kiindulási alap. :) Már 60+-os a druid és májkül. Androidon játszok. peteket át kell nyálaznom majd valamikor, mert nem igazán értem őket...

(#12007) e=mc² válasza -ZeeZee- (#12006) üzenetére


e=mc²
őstag

Itt egesz jol le vannak irva a dolgok.

Ambulimax Provider

(#12008) -ZeeZee- válasza e=mc² (#12007) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

köszi, elkezdtem átrágni. :R

(#12009) Talgorius


Talgorius
csendes tag

Mostanában egész jól dobálta a hósöket.

Lil NIck
Grimfiend

És ma esett be, egyetlen 150-es pörgetésből egy Michael

(#12010) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Merit-ből ki mit szokott venni? Tallentroll gondolom egyértelmű. Meg a dungeon card is.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12011) vendingo válasza Sanchez638 (#12010) üzenetére


vendingo
veterán

Talent és hero roll. Mást nem szoktam venni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12012) Emerich1976


Emerich1976
csendes tag

Hát nem tudom azért merit mehet az artifact fejlesztésre is. :)
Viszont méghogy jobban dobálja a hősöket 4500 nehezen megkeresett gemből lett megint egy Trixi meg egy paladin. Legendary hero cardot meg egyértelműen nem érdemes venni , mert csak shardosat dob, már jó ideje, sajnos hbáztam mert bíztam benne 13000 fölösleges merit költése csak , semmi értelme.
De ha Valaki tudna valami ütős trükkött a gem rollra , ami működik azt szívesen meghallgatnám. :)

(#12013) vendingo válasza Emerich1976 (#12012) üzenetére


vendingo
veterán

Nincs ütős titkos gem roll taktika.

Nekem merites hero cardból jött már több aries is.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12014) Emerich1976


Emerich1976
csendes tag

Sajnos az Aeries az achilles sarkam , még egyetlen darab sincs belőle. :(

(#12015) e=mc² válasza Emerich1976 (#12014) üzenetére


e=mc²
őstag

Ne aggodj, nekem azt 3 ev utan adott. De adott.

Ha valaki szeretne kielni magat gem rollal, itt megteheti.

Ambulimax Provider

(#12016) Emerich1976


Emerich1976
csendes tag

Jah az király csak haszontalan. :) Szerintetek Dracaxal érdemes foglalkozni?

(#12017) -ZeeZee- válasza Emerich1976 (#12012) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Én pont ma reggel vettem LHC-ot 13k meritért és PD jött ki. :) Nagyon örültem neki.

(#12018) Sanchez638 válasza -ZeeZee- (#12017) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ém már nem merek venni... Vagy cupid vagy pd jön...Bár vicc, hogy több van fejenként ezekből mint a Druidból

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12019) Tockos25 válasza Sanchez638 (#12018) üzenetére


Tockos25
tag

Merit-ért már én se fogok LHC-t venni! Pár napja nyitottam ki 10 darabot, 3 SHC mellett. 2 PD-t dobott, a többi shard-os. :O

AMD, ATI - the BEST

(#12020) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Kipörgött egy dracax!! :)
Jelenlegi 5-ös csapatom. Vlad(180-as), Dracax(145-ös), Druid(160-as), Lil Nick (180-as), PD (180-as).
A skill mindegyiknek lvl 7. (Kivéve a dracax)
Szerintetek értelmes csapat?
Cupidom is van, meg Valentina, Ork stb... De sajna a 6. hero helyre még várok. De hát olyan lassan lehet haladni.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12021) -ZeeZee- válasza kiezTe90 (#12020) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Sharddal mit lehet csinálni? Régen kötelező volt pár hőst venni belőle, ha nem sikerült kipörgetni, de jelenleg már nem hiszem, hogy a paladin/champion/tg kötelező lenne. Kell tartalékolni, vagy lehet belőle a többi hős skilljeit turbózni? (Tudom, hogy guildben ez az adó (vagy legalábbis régen ez volt), de jelenleg van 5k)

Szrk: bocs, nem válasz akart lenni... :B

[ Szerkesztve ]

(#12022) Sanchez638 válasza -ZeeZee- (#12021) üzenetére


Sanchez638
addikt

Told bele a hösödbe, de EVO-hoz is kelhet a 20k ha nincs dupla hősőd.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12023) Sacrich válasza kiezTe90 (#12020) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Dracax sajna nem jó, használj cupidot inkább arra a helyre hasznos az ha felhúzod

(#12024) robekraptor


robekraptor
tag

Üdv. Nekem azóta dobál elég jól mióta úgy rollolok, hogy bejelentkezem , rányomok a heroes altarra és ott hires, majd várok közel 1 percet, azt kiválasztom a 450est és megint várok ugyan ennyit ha nem többet. 99% ban dobja a legendet nekem így

(#12025) Talgorius


Talgorius
csendes tag

Ma egy érdekes dolog történt velem. Történt már ilyesmi mnással is?
Amikor kipörgettem a hősöket, mindig tudtam, mi pörög ki. Elvileg csak egy michaelt pörgettem ki, azt is multkor, amikor be is írtam ide.
Ma néztem a hőskártyáimat, és érdekes módon, felbukkant köztük egy michael! :)
Így nem kell shardra gyűjtenem, hogy fel tudjam húzni evo 1-re! :)

(#12026) Sanchez638 válasza Talgorius (#12025) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én nálam csak egy érdekesség van :D. Linked-ve van a játék egy olyan mail címre amit jó régen töröltem. :D De a support nem hajlandó átrakni egy másikra.. Aztán így költsek a játékra...

Más: Snowzilla jó még valamire?

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12027) csuzda válasza Sanchez638 (#12026) üzenetére


csuzda
aktív tag

Mightot ugyan úgy ad mint a többi hős :DDD

Miért, eddig volt valami haszna? Jól sebez 1 célpontot, de ahol nem 35k a max sebzés ott a Succubus jobb.

(#12028) Sanchez638 válasza csuzda (#12027) üzenetére


Sanchez638
addikt

Tök jó.. Adott ugye Snowzilla-t,TG-t aztán most dobott egy SK-t.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12029) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Melyik éri meg jobban? 100-ról fejleszteni a hőst, vagy 80-ról és 60-ról fejleszteni 2 hőst? Vagyis jobb az 1 erős hős, mint a 2 "gyengébb"? Krónikus HB hiányban szenvedek...

Szerk: és még egy: melyik torony a tuti? Arrow/magic/cannon?

[ Szerkesztve ]

(#12030) Sanchez638


Sanchez638
addikt

És megkaptam Aries-t is a hó végi kártyából. :D Kezd teljes lenni a csapat :D. Gondba vagyok meliket kéne fejleszteni...

SK-Ari-PD-Cupid-Dead D. :D.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12031) Tockos25


Tockos25
tag

Nekem egy 5-ös revit esett Talent refresh-kor, csak azt nem tudom kire tegyem?

A használt hatosom: Aries - 4/8 Berserk, PD - 8/8 Stone Skin, SK - 4/8 Life Drain, Druid - 2/8 Revive, Santa - 5/8 Bulkwark, DD.

Talán Cupidra kellene rakni, akin 5/8 Scorch van.

AMD, ATI - the BEST

(#12032) e=mc² válasza Tockos25 (#12031) üzenetére


e=mc²
őstag

Aries!

Ambulimax Provider

(#12033) Mike válasza Sanchez638 (#12030) üzenetére


Mike
veterán

"SK-Ari-PD-Cupid-Dead"
első legyen sk, evo2 180+, és az inst is felnyomni úgy legalább 90-ig

ezeket

(#12029) -ZeeZee-
egy hőst, 200-ra aztán evo, és lesz könyved és abból HB-d

(#12031) Tockos25
PD-re jobb lett volna Ari 4/8-as berserkje, de most már mindegy

(#12021) -ZeeZee-
a shard az evohoz kell, ha nincs olyan hősöd több
és lesz olyan főleg az eventesek, amihez nem lesz több
na akkor ahhoz kell 80k shard (együtt a 1-2-höz)
plusz abból fejleszted a képességét is, szóval shard az egyik szűk forrás, még venni sem lehet
ha jól emlékszem a 9/10 szint 80k, a 10/10 160k, de ebben most nem vagyok biztos

[ Szerkesztve ]

(#12034) Tockos25 válasza Mike (#12033) üzenetére


Tockos25
tag

Sajna Aries alapból Berserk-kel érkezett. Pd-n talán Blade Shell volt. Pd-n marad a Stone skin egészen addig, míg nem esik egy 5-ös berserk.

Shard-ot lehet venni merit-ért - csak nem hinném, hogy érdemes!

AMD, ATI - the BEST

(#12035) e=mc² válasza Tockos25 (#12034) üzenetére


e=mc²
őstag

Amig tobb merited van, mint shardod, szerintem inkabb arra menjen el, mint lhc-ra.

Ambulimax Provider

(#12036) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Következő hőseim vannak kint. (5 hely)
Vlad-180as szint 8/10
Lady Leo- 160as szint 7/10
Druid- 160as 7/10
PD- 180as 8/10
Lil Nick- 180as 8/10

Na most még a következő hőseim vannak.
Valentina- 170es, Cupid- 160as, Ork- 160as, Revenant- 160as, Dracax- 160as, meg még a szokásos herok...

Szerintetek a jelenlegi felállás amik kint vannak hősök jók, vagy változtatni kellene rajta? (Szerk.: 547 láng van meg)

Egyszerűen nem tudom megcsinálni sehogyse a dungeont hogy meglegyen az 550 láng.

Egy klántársam mondta, hogy szerinte már nem kellene a druidot használni. De hát kérdezem én hogy akkor mi gyógyítja a csapatot?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#12037) Emerich1976 válasza kiezTe90 (#12036) üzenetére


Emerich1976
csendes tag

Én azt mondanám , hogy elsőre csináld meg , hogy meglegyen a 6 hősöd, Valentina , Cupid majdnem elengedhetetlenek insane dungeounhoz, Cupid mindenképp. Amíg nincs Ghoulemed addig kell a druid , mert jól mondtad akkor nincs ami gyógyítsa a hőseid, tehát ha a szokásosban van ghoulem akkor adjad neki. :) De a hat hős az szerintem nagyon kell tehát azt javasolnám húzd az épületeket amik kellene a hatodikhoz.

(#12038) csuzda válasza kiezTe90 (#12036) üzenetére


csuzda
aktív tag

Én Lady Leo-t cserélném le Valentinára. Kell az energiát töltő hős a csapatba. Nincs Valentinám, de ránézve kétszer több energiát ad mint a Cupid, csak nem azonnal adja, hanem adott idő alatt.

Ha nincs meg az 5 építőd, akkor én azonnal azt venném meg, majd megépíteni mindent ami kell a 6. hős használatához. Nekem közel 2 év volt felépíteni mindent ami KELL a fejlődéshez. (Town Hall, Hero Base, Tornyok, Arany tárolók 25-re) Mindezt úgy, hogy végig 5 építőm volt és nem a nulláról építkeztem, mert előtte fél évet "játszogattam" komolytalanul.

(#12039) Emerich1976


Emerich1976
csendes tag

Kipörgött egy Pixie látom, hogy üt meg gyógyít, nagyjából szerintetek használható valamire?

(#12040) robekraptor válasza csuzda (#12038) üzenetére


robekraptor
tag

2 év? 😂 az kemény. Nekem 4 építőm volt és van is. Nem kell több. Te valamit nagyon elrontottál😂

(#12041) csuzda válasza robekraptor (#12040) üzenetére


csuzda
aktív tag

Miért is? Max szintre több mint 183 nap kihúzni csak 5! darab towert. 5 darab hero base megint 134+ nap. Ez 317 nap és 10 darab épületről beszélünk.

A 6. tower és hero base lefoglal 317 napra megint 1 építőt
Town Hall 263 nap
Gold Vault 6*134 nap -> 3*268 nap és megvan megint 5 építőnek 9 hónapra elfoglaltság. Ez kb 1,6 év eddig.

1-2 épület (pl mana vault 21-22re) és megvan a 2 év.

Érdekelne, hogy milyen épületekkel rendelkezel 4 építővel.

[ Szerkesztve ]

(#12042) Sacrich válasza csuzda (#12041) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Csuzda:

Egyet értek épület ügyileg, 2 és fél éve játszok, most ért minden torony és hero base lvl 25re, 5 építőm van amióta az eszemet tudom. TH 25 persze de az 5ik army campet meg se építettem. Az elején egyébként is a 6ik hero base majd az 5 millió gold miatt oda kell figyelni és építeni folyamatosan, ideálisan szerintem egy account előbb ér oda hogy evolvolni tudjon, mint 5 milla gold kapacitáshoz

Emerich:

Pixie guild warsba nem rossz mert a "remove buffs" rész azt jelenti hogy pl leszedi az SK-ról a dmg cappet, meg a psyshieldeket stb, gyógyít is úgyhogy nagy szintű tornyok ellen is tudsz snipeolni, máshol viszont annyira nem fontos.

(#12043) szibe22


szibe22
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni ,hogy a revive talentet melyik hősre érdemes rakni?

hősök: cupido, lil nick, pumkin duke ,sk ,dd , aries esetleg van thunder god vagy death knight

Én pumkin dukera gondoltam mert gyakran hal.
Másik kérdés ezt az öklös dolgot hol lehet farmolni?Amiből a fejlesztő talent kőveket lehet venni.
Köszi a segítséget srácok!!

üdv:szibe

(#12044) Sacrich válasza szibe22 (#12043) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Szia

PD-nek sokkal jobb a berzerk, de amíg az nincs a revive se rossz. De később tudsz crest-et rakni a hőseidre amiből van revive és sokkal többet ér ha a talent valami hasznosabb, mert az 1-es szintű revive crest is ugyanúgy újraéleszti csak kevesebb hp-val

Az öklös dolog pedig a fame, amit guild warsban, (guild hall --> Coliseum --> Guild wars) és Lost Battlefieldben (arena --> lost battlefield) osztogatnak főleg, de mindig amikor hőst vagy talentet pörgetsz kapsz egy keveset.

(#12045) thre


thre
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem játszani amiket most használok:
-PD lv120 (berserk)
-Santa lv120 (deadly strike)
-Death Kinght lv 112 (blade shell)
-Phantom King lv110 (blade shell)
-Ninja lv100 (war god)

Amik vannak még:
-succubus 100, 60
-Druid 100
-Cupid 100,
-TG 80
-PD 80, 60
-Atlanticore 80,60
-Immortep 80,40
-Pixie 80
-Snowzilla 72
-Ninja 60
-Harpy queen 60
-Skull Knight 60
-Warlock 40

ezekből melyikeket érdemes fejleszteni? Milyen normélis csapatot lehetne ezekbol osszehozni?

Elore is koszi, udv

(#12046) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Megint csajos este volt, Pixi és Trix(lvl 5 life drain-el) használható valamelyik?

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12047) Sacrich válasza thre (#12045) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Szia

Szerintem a legjobb 5 ebből ami mindenhol hasznos:
PD - mert kell
Cupid - dmg boost és energiát is ad, pd-vel ketten elég hasznosak
Druid - heal, dmg boost
SK - legjobb tank amit találhatsz, jóval magasabb szintű herokat is simán kinyír
WL - legjobb sniper a játékban, plusz az a pajzs is néha jól jön

Amit még érdemes:
Santa és TG dungeonök miatt, SK és WL helyére úgy optimális csapat
PK jó de főleg később, mesaba, lost realm demon ellen
Pixie jó sniper és plusz healer guild warsban, LR demon ellen jó a scatterje is
Immortep HBMhez hasznos amíg nincs jobb AOE-d

(#12048) Sacrich válasza Sanchez638 (#12046) üzenetére


Sacrich
csendes újonc

Pixiet továbbra is csak GWben tartom jónak de ha valahova kell healer sniper scatter hero akkor jól jöhet, de nem mondanám hogy prioritás
Trixie szerintem inkább end game hero, nemtudom mennyi hasznát veszed, főleg archdemon ellen, guild wars védelemben, meg lost battlefieldben használják de oda meg kell neki egy revit

(#12049) vendingo


vendingo
veterán

Pörgettem egy Heartbreakert.
Ez a Hero nagyon durva. Szerintem alap csapattag lesz. Nagyon durván sebez, illetve gyógyít.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#12050) Tockos25


Tockos25
tag

Mennyi gem-et szoktatok egybe elpörgetni? Mennyivel érdemes egyáltalán nekiállni a hero pörgetésnek?

AMD, ATI - the BEST

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.