Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) nubyy válasza Land (#298) üzenetére


nubyy
aktív tag

Biztos, h csak amiatt mert 80+-os herok vannak?
Par perce az 1ik raidemen erdekes dolgot lattam. Alacsony szintu herok voltak emberkenel 50-60 kozott. 1db SM volt a tobbi mint zold hero. Volt 200k gold nala, mondom zsir, konnyu gold. Az SM 1 skillbol kinyirt mindent amit leraktam, herokat is. Tap az SM, de lv5x-en ilyet nem tud...

(#302) Land válasza nubyy (#301) üzenetére


Land
veterán

SM a Saman?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#303) nubyy


nubyy
aktív tag

Spirit Mage, poen, h elvileg csak 10 targetet tud loni max es megis instant kinyirt 65 targetet. Semmi bomba v. self destruct nem volt, eltolta a gomboket es vege.

[ Szerkesztve ]

(#304) Atus85 válasza nubyy (#303) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ja, Sm durva. Én sem sszeretek vele szembe kerülni . Bár mostanábanmmár elég sokat kell ellene mérkőznöm. Csak úgy lehet megkapni ha gyémántot vásárolsz pénzért.

(#305) nubyy


nubyy
aktív tag

Durva, de nem ennyire. Toltam mar 100+-os SM ellen is, siman ledaraltam. $300-ert ertheto, h durva de itt v.mi mas is volt. Esetleg egy maxos Blade Shell, de akkor pedig nagyon durva mak volt. Viszont ha Blade Shell volt akkor nem lehetett Revitalize ami nelkul meg nem tudta volna instant tolni a skilljet. Nah mind1, legkozelebb latom felirom a nevet legalabb.

(#306) nubyy


nubyy
aktív tag

Ordinary garrisont feltolta v.ki lv2-re? Gondolkozok rajta, h +3 range meger-e 4k honort meg 320 shardot.

(#307) Land


Land
veterán

Lett ma Succubus és Pumpkin Duke hőseim. Jó hősök? Mire ajánlottak?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#308) nubyy válasza Land (#307) üzenetére


nubyy
aktív tag

PD mind2 sztem, atk eleg nagy igy jo arenaban. Raid soran pedig az egesz mapen buffolja az osszes egyseged, qrva jo hero.
Succubus Arena ill. Boss. Raid soran tul papir es a skillje sem annyira brutal mint a masik 2 helyen.

(#309) hey73 válasza Land (#307) üzenetére


hey73
tag

Land te mit csinálsz hogy ennyire dobálja neked mostanában a legendásokat ? :Y :R

A PD szerintem is jó ha a skillje beváltodik egy raid során komolyan egy élmény ;]

Nekem ordinary volt 2 lvl de nem adott annyit B és C -n de ha a herok és a monster ellen kell egy kis plussz akkor talán....

Moonwolf a másodlagos skill egyes szinten sajna nem vmi nagy szám néha bejön akkor jó ;) ...

(#310) Land válasza hey73 (#309) üzenetére


Land
veterán

Nem mondom mennyi Gem ment a levesbe értük...

A Triton megeri, hogy fejlesszem?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#311) hey73 válasza nubyy (#303) üzenetére


hey73
tag

Közbe tornyok nem lőttek? mert nekem hasonló élményem volt, kis hősök kint de a tornyokba a táposak kb 6 mp alatt a 4 torony lövései szétkaptak :Y

aki meg megvett már 40000 gyöngyöt annak lehetnek valahol izmos hősök

tényleg 600 gyöngy vásárlás után mi a kövi szint és hős nem találtam semmit erről (230 után ordanary aztán kék takonyt láttom...) ???

(#312) nubyy válasza hey73 (#311) üzenetére


nubyy
aktív tag

Nem lott kozben semmi, leraktam fal melle, SM kozeleben. Eltolta a skilljet lattam a gomboket es az egysegeim lepihentek. Annyi ido alatt 4 torony nem tudott volna szetkapni 65 targetet.
600 utan 3000 a kovetkezo es egy Pain-da amit ad.

(#313) hey73 válasza Land (#310) üzenetére


hey73
tag

hát az én véleményem hogy hp nem világbajnok lassan üt akkor inkább succubus

mennyi gem ? én két napja újabb 600 ért vettem a semmit

(#314) Land válasza hey73 (#313) üzenetére


Land
veterán

Több ezer. Azt sajnálom, ami elment a semmire. Akkor a Tritont nem eroltetem.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#315) hey73


hey73
tag

ez a here be monster event meddig tart???

(#316) nubyy


nubyy
aktív tag

Vegleges.

(#317) Atus85


Atus85
aktív tag

Tudja valaki a triton különleges tulajdonságát pontosan? Nem értem egy halálfej van minden ellenfél felett de nem történik semmi.

(#318) Herczi válasza Atus85 (#317) üzenetére


Herczi
senior tag

Ja azt én se értem, mi az, hogy minden ellenség gyógyulási képességét csökkenti? A legtöbbnek nincs is, nem?

(#319) vendingo


vendingo
veterán

Szeretnék venni egy elit legend hőst, de nem tudom melyik legyen.
Jelenleg csak a succubus van meg.
Melyiket lenne érdemes megvenni mellé?

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#320) Herczi válasza vendingo (#319) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem Legendre gondolsz?

(#321) vendingo válasza Herczi (#320) üzenetére


vendingo
veterán

De :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#322) Herczi válasza vendingo (#321) üzenetére


Herczi
senior tag

Arena, vagy Raid a cél inkább?

(#323) vendingo válasza Herczi (#322) üzenetére


vendingo
veterán

Valami univerzális kellene, aminek mindenhol hasznát tudnám venni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#324) hey73 válasza Herczi (#318) üzenetére


hey73
tag

hát szerintem a revive másodlagos képességet, az angyal és a druid képességét érinti jelenleg...

Meg írogatnak egy új legendást a grizzly reaper aki két ellenfél 15 % hpját elnyeli ha ezt magának teszi akkor gondolom azt is fogja érinteni...

(#325) hey73 válasza vendingo (#323) üzenetére


hey73
tag

druiddal kezd mert az el megy egyedül a dungeonokba is és raiden és arénába se gyenge

(#326) vendingo válasza hey73 (#325) üzenetére


vendingo
veterán

Én is rá gondoltam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#327) nubyy válasza vendingo (#323) üzenetére


nubyy
aktív tag

Druid, alap Legendary ami mindenkinek kell kb.
edit: Lassu voltam:D

[ Szerkesztve ]

(#328) Atus85 válasza hey73 (#324) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát ezt nem érzem túl hasznosnak...
További tagokat várunk a Whisky klánba, aki szeretne csatlakozzon. Hamarosan megyünk majd újra Bossra.

(#329) vendingo válasza Atus85 (#328) üzenetére


vendingo
veterán

Mi a jutalom boss legyőzésekor?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#330) Atus85 válasza vendingo (#329) üzenetére


Atus85
aktív tag

Több ezer HB biztosan. Többit én sem tudom, mert még csak most fogjuk az elsőt megölni. Még pár tag kellene addig azért.

30.-án hétfőn este 7-kor támadunk a Bossra. Jó a Whisky klánosok nagy részének remélem.

[ Szerkesztve ]

(#331) Land válasza Atus85 (#330) üzenetére


Land
veterán

Én arra lennék kíváncsi, hogy olyan klánoknál, ahol nincs fórum ahol ezt leírja a vezír, honnan tudják, hogy mikor van a Boss támadása? Egy nyomorult körüzenet lehetne ebben a játékban.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#332) Herczi válasza Land (#331) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha oldalt kinyitod azt a kis nyilat, ott van guild fül, gondolom, ott lehet írosgatni.

(#333) Land válasza Herczi (#332) üzenetére


Land
veterán

Én már írtam ott. Senki nem válaszolt, meg szerintem meg sem kaptátok.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#334) Herczi válasza Land (#333) üzenetére


Herczi
senior tag

Akkor pasz, én még üzit ott nem láttam, mondjuk nem is szoktam nézni.

(#335) Atus85 válasza Land (#331) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát ja elég hoki a játékon belüli chat, csak pár percig látszik az üzenet.
Még szerencse hogy a Whisky klánnak itt a mobilaréna fórum.

(#336) Land válasza Atus85 (#335) üzenetére


Land
veterán

A top klanokban vajon hogy mehet? Skype szoba?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#337) Atus85 válasza Land (#336) üzenetére


Atus85
aktív tag

Biztos valami olyasmi.

(#338) nubyy


nubyy
aktív tag

Offi. forumon van guild reszleg, esetleg ott. Hm, hetfo este nekem jo. Megprobalok rakockulni hetvegen es felhuzni a tankot amennyire csak tudom, hatha esetleg talan veletlenul birja az uteseket majd:D
Melyiket eri meg hamarabb huzni sztetek: Champion 80 kov. csillagra v. Druid 100 kov csillagra?

[ Szerkesztve ]

(#339) nubyy válasza nubyy (#338) üzenetére


nubyy
aktív tag

Imadom a falakat, mire a TG atverte magat 3 sor lv10-es falon ledaralt mindent a tuloldalon:D Herokat, epuleteket, mindent:D

(#340) hey73 válasza nubyy (#339) üzenetére


hey73
tag

ez szerintem egy bug néha úgy üt TG hogy úti a falon belül engem közbe van 3 sor fal + egy army camp és azon túl szedi milleket gondolom mire lesz nekem addigra javítják

(#341) nubyy válasza hey73 (#340) üzenetére


nubyy
aktív tag

Ez nem bug, ilyen a skillje. A palyan barmilyen targetet eltalalhat attol fuggetlenul, h milyen messze van ill. van-e v.mi az utban.

(#342) nubyy


nubyy
aktív tag

Kivancsi vagyok sikerul-e a boss holnap, nagyon kene a HB.

(#343) Tyutyu88 válasza nubyy (#342) üzenetére


Tyutyu88
csendes tag

Akkor ma este 7.Nekem is jó!;-)

(#344) Atus85 válasza Tyutyu88 (#343) üzenetére


Atus85
aktív tag

Igen, ma este hétkor támadunk. Nekem is kéne a csillag. Még várunk további tagokat, akinek van kedve jöhet. Whisky a klánunk neve.

(#345) Baulu81 válasza Atus85 (#344) üzenetére


Baulu81
tag

Sziasztok én még uj vagyok szivesen részt vennék a klán munkaba csak epp lovesem sincs hogy működik. Csatlakozni mar csazlakoztam. Info klán működéséről? Köszi.

(#346) nubyy válasza Baulu81 (#345) üzenetére


nubyy
aktív tag

Eddig nem sok szerepe van a guildnek a bosson kivul, ami ma este 7-kor kezdodik. Boss kozben arra figyelj, h ha ott meghal a hero akkor varni kell az eledesre. Ha nem tudod tankolni akkor a legjobb ha lerakod a herokat, utnek 1-et es gyorsan end battle-re nyomsz. Semmit nem fogsz bukni, annyirszor tolod el boss kozben amennyiszer csak tudod, osszeadja a dmg-et.

HB-bol NE vegyel herokat, nagyon kelleni fog kesobb a HB.

(#347) Baulu81 válasza nubyy (#346) üzenetére


Baulu81
tag

Köszi szepen mostmár kezd derengeni tankolás alatt gondolom a kristályokat erted. Honnan latom hogy kezdődött a boss es hogy lehet csatlakozni vagy end bat utan ujra tamadi? A donacionak mi a lenyege? Es mennyire fontos a mi klanunknal. Bocs a sok kerdesert de ez a klanos dolog az egyetlen komoly sötét folt szamomra a játékban. :-(

(#348) Land


Land
veterán

Ha legyőzzük a Bosst, akkor lehetne sűrűbben támadni? Sok HB-t leszórunk ezzel, hogy nem támadjuk.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#349) nubyy


nubyy
aktív tag

Egy egesz jo raid :DD

Baulu81: Donate majd este kiderul, ha le tudjuk tolni a boss-t akkor lesz ertelme. Joinolni ugy tudsz, ha ramesz a guild hall-ra (v.mi a neve) es ott az Eventre nyomsz. Semmilyen ertesitot nem fogsz kapni rola, miutan fonok ranyomott a startra be lehet majd lepni. Tankolason nem a gemeket ertem, hnem mikor az 1ik karid ott all a boss elott es utteti magat, mig a tobbi hero oli a bosst. Forumon azt irjak, h Paladin olyan 25k HP korul mar birja, este majd kiderul.

Land: Ha letoljuk a boss-t akkor tolem mehet akar minden nap:D

[ Szerkesztve ]

(#350) Baulu81 válasza nubyy (#349) üzenetére


Baulu81
tag

Köszi :-) ez a tankolas meg mindig nemegészen tiszta biztos benem a hiba szokni kell meg az itt eni nyelvet no de puding probaja az eves (boss) nekem van paladin de ezek szerint gyengusz HP 8.5k majd meglatjuk mire leszek eleg este végülis a fejlődéshez idő meg info kell :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.