Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) SzlobiG válasza @rglaaf (#7298) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt én is utálom sőt azt a legjobban amikor lelőnek és nem tudom felvenni.:D

(#7302) dokee78


dokee78
félisten

Tököm ki van!
O.K.,hogy béna vagyok,de állandóan a vesztes csapatban vagyok :W

(#7303) bandiie válasza Undoroid (#7295) üzenetére


bandiie
aktív tag

Jaja, ismerős. :)
A plafonra kell feldobni, úgy sokkal kevesebbszer fordul ez elő.

(#7304) r-chee válasza dokee78 (#7302) üzenetére


r-chee
őstag

Nem szabad, hogy idegesítsen, hogy a vesztes csapatba kerülsz, hogy kinek mennyivel van több pontja stb. A taktika és az kill/death pontok csiszolására kell törekedni és jő boldogság.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7305) dokee78 válasza r-chee (#7304) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem elég szar a kill/death arányom.(5516/5248) :W

(#7306) boogie84 válasza dokee78 (#7305) üzenetére


boogie84
veterán

Ne foglalkozz vele, lényeg h élvezd a játékot. Ne idegeskedj, bár ez nekem sem jön össze :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#7307) ooooobi válasza dokee78 (#7305) üzenetére


ooooobi
senior tag

Ez szar? akkor mit mondjak én? K/D:2400/2900ammal? :))
De kb leszarom.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7308) Undoroid válasza BandiHUN (#7299) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Igen!Mindkettőnek megvan a maga taktikája!Öröm nézni (már ha a közelben vagyok),hogy repülnek szét minden irányba az ellenséges csapat tagjai a detonációtól! :DDD

* * *

SzlobiG!

Az előbb is elcsentem az ellenfél meglepetés-csomagját! ;] Elég hamar meg is kaptam a "cleptomania" jelzést!

* * *

bandiie!

Oda is szoktam tenni!Hatásos,amikor a célpont közelében szétszórok 2-3 C4-es meglepetést és detonálom,amikor kell! ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7309) bul07 válasza Siiiiix (#7256) üzenetére


bul07
nagyúr

csak neked

igaz hogy 1.0.172 csináltam még de 1.0.174 kaptam már ezt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#7310) >Dragon> válasza bul07 (#7309) üzenetére


>Dragon>
tag

Helló.
Olyan kérdésem lenne hogy lehet olyat csinállni hogy 1 fegyverre több dolgot tenni?

PL:Távcső,Gránátvető,Hangtompító ezek mind 1x re legyenek rajta!

?

★★★★Nem hallotta hogy integettem????!!!★★★★

(#7311) henesa válasza >Dragon> (#7310) üzenetére


henesa
aktív tag

Ezekből egyszerre max 2 megy a Bling perk ami neked kell

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7312) bandiie válasza bul07 (#7309) üzenetére


bandiie
aktív tag

Nekem is ezt dobta most a match végén. Kiléptem és be volt jelentkezve, szval nem tudom mért csinálta.

(#7313) Malachi


Malachi
addikt

emberek, hogy mindenki profinak érezhesse magát, itt az én arányom aztán csitt.

5500/7800 kb., most. :D

igen, 5500 kill, 7800 death.

az érdekes az, hogy FFA-ban általában első 3-ban vagyok, mégis az első időkben rengetegszer kinyírtak, plusz én vagyok az aki MINDENHOVÁ berohan, nem érdekel a statom csak nyerjen a csapat. aztán ki is szednek mindig GL-lel vagy gránáttal. ez van.

[ Szerkesztve ]

(#7314) Tom6


Tom6
aktív tag

(#7313) Malachi

Nem vagy egyedül! :DDD Én arányom 9179/11011 (K/D) Én a megjelenés óta játszok az MW2-vel de sokszor csak esek-kelek, pedig nem rohanok ész nélkül előre! Valahonnan mindig lekempelnek! :((( CoD2-CoD4 be jobb voltam! :U

[ Szerkesztve ]

(#7315) frame>24 válasza Malachi (#7313) üzenetére


frame>24
addikt

Detto. :D

Ma kicsit CTF-eztem, hát volt olyan, hogy az egyik csapat nem is ment a zászlóért, csak lőtt ránk mindenhonnan. Nagy nehezen csináltak egy pontot, aztán kibekkelték lesből újra a maradék időt. Pont alig jön. Szinte a challenge-teljesítéssel keresek most már jól.
Mondjuk mindig random emberekkel, kommunikáció nélkül nehéz csapatmunkázni.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7316) kelekyle válasza frame>24 (#7315) üzenetére


kelekyle
őstag

:DD Mivel nagyon keveset játszok tegnap elértem az 51. szintet :D Lassan de biztosan :Y Mivel lehet amúgy a legtöbb XP-t szerezni ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7317) Doki16 válasza kelekyle (#7316) üzenetére


Doki16
addikt

Demolation vagy HQ, ezekkel akár 10-15k XP is megszerezhető egy meccs alatt.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7318) ditrichd


ditrichd
tag

Üdv lenne egy oriási problémám hogy 54 es voltam és ma lépnék be és ezt irja

Nem udotok erre vmi megoldást vagy a mi a teendö? és ha remk hogy reset leszarnám elöröl kezdeném de még azt sem tudom mert megfogja és ha kilépek a játékbol meg vissza ugyan ezt kidobja :'(((

(#7319) Dj Polc


Dj Polc
tag

Szerintetek 10 óra alatt lvl 32 kimaxolt scar-al jónak számit?(Igaz boxon, de ott nincs topic de kb ugyan az a rangozás)

(#7320) ditrichd


ditrichd
tag

Pls help :'(

(#7321) Dj Polc


Dj Polc
tag

Nekem is!:DDD

(#7322) kelekyle


kelekyle
őstag

írj a steamnek vagy az IW-nek (screenshotot is rakd bele) és akkor ők visszarakják valszeg :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7323) ditrichd


ditrichd
tag

de mi a cimük?

(#7324) kelekyle válasza ditrichd (#7323) üzenetére


kelekyle
őstag

google vagy a hivatalos bejelentő oldal :) +még van egy szép nagy forumuk is

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#7325) ditrichd


ditrichd
tag

vki pls egy cimet emrt nem találom :U

(#7326) nanus válasza ditrichd (#7325) üzenetére


nanus
senior tag

(#7327) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,most telepítettem a játékot,lenne két kérdésem:
miért írja ki folyton a win (kb 10percenként),hogy kevés a ram és zárjak be egy programot (mw2-t)ahhoz,hogy legyen elég ramom?
Win7 alatt vagyok,3gb ram, és a mérő progik alapján csak 78%a foglalt a ramomnak.

Másik,rate of fire-t lehet állítani valahogy?

Köszi! :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7328) SzalaiG válasza Malachi (#7313) üzenetére


SzalaiG
addikt

Grat! Csak így tovább. Előre! :D

(#7329) pilu01 válasza Dj Polc (#7319) üzenetére


pilu01
senior tag

Fene tudja, az elején jobban jönnek a prestigék, az bizonyos!
Később sajnos több pont köll, de a cuccok is jobbak lesznek, tehát az arányok végülis mondhatni, hogy megmaradnak! :)

(#7330) Grifid válasza ditrichd (#7318) üzenetére


Grifid
aktív tag

Variációk:
1. Steam/user/12096/1075/remote mappa ebben van 2 file a .bak kiterjesztést letörlöd és felülírod a másikat majd átmásolod a players mappába, így csak az elöző napi játékod bukod. (a számok nem stimmelnek csak valami ilyesmi számozott mappák) Ha üres akkor bakker van.

2. Bemész a steam/felhasználó/common/modernwarfare2 mappába a players mappán nyomsz egy jobbost/tulajdonságok/régebbi verzió visszaállítása.

Amennyiben nem tudsz onnan visszaállítani az pech és kezdheted elölröl. Nap végén mindig csinálj mentést és másold át a players mappa tartalmát illetve a user mappa tartalmát.

Ja amúgy mázlista én mit szenvedtem mire le tudtam nullázni a statomat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7331) Grifid válasza Grifid (#7330) üzenetére


Grifid
aktív tag

Ja majd elfelejtettem az userdata mappáról és az almappákról vedd le az írásvédettséget amikor csinálod.

(#7332) frame>24 válasza Grifid (#7330) üzenetére


frame>24
addikt

Várjá, de mért nulláztad a statodat, hát annyira fos volt, hogy inkább a múlt homályába tagadtad a sok deathstreak-et? ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7333) Grifid válasza frame>24 (#7332) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nem igazán...remélem nem töröltem otthon a képeket a statról, akkor holnap rakok fel.
Addig itt egy régi ami még dec 5-én készült. Most prestige-1 58 körül voltam amikor nulláztam.

Sorry a minőségért, de mobillal készült máshová és a méret megkötések miatt durván kellett butítani, ha maradt a frissebb képekből azok már frapsal készültek.

[ Szerkesztve ]

(#7334) frame>24 válasza Grifid (#7333) üzenetére


frame>24
addikt

nekem ez magas, akkor bizonyosan véletelnül csináltad...
vagy nemértem, miért jó neked nullázni magad időnként? :F

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7335) Grifid válasza frame>24 (#7334) üzenetére


Grifid
aktív tag

Barátaim megvették és lementem az ő szintjükre vissza. :D
Így sokkal élvezetesebb egyébként, sokkal többen kiabálják rám hogy csííter mint amikor a napokban a kemény 5-ös szintemmel legyaláztam a népet a kőbányában valami 29/3-al alap m4a1 gl nélkül buli volt... :U

(#7336) Undoroid válasza Grifid (#7333) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Szép eredmény!

* * *

" Sorry a minőségért, de mobillal készült máshová és a méret megkötések miatt durván kellett butítani, ha maradt a frissebb képekből azok már frapsal készültek. "

Azok a képek is nyugodtan jöhetnek!Ha jobban megnézed az üzenet író ablakot,akkor ott találsz egy " Új kép feltöltése a szöveghez " feliratú ablakot...Ha azoknak megfelel a kép,akkor nyugodtan feltöltheted!Ha nem,akkor pedig egy képszerkesztő progival Te magad is átméretezheted(akár a Paint-al is)!Nem bonyolult dolog! ;)

* * *

Tegnap ismét összejöttünk páran,de 5-nél többen nem tudtunk együtt lenni a buliban...Szerencsére 4perc kínlódás után,de sikerült összehozni a csapatot egy közös hentelésre!Igaz,hogy nem túl sokáig sikerült,mert volt egy finom STEAM-hiba...sajnos a hibaüzenetet nem mentettem el...A lényeg,hogy jót aprítottunk! :K Volt pár vesztes meccs is,de nem érdekes! :B

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7337) BandiHUN válasza Grifid (#7335) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,buli a prestige...én tegnap nyomtam egy laza 26-1es statot hc hq-ban,nagy malac,első kill,zsinórban 13,akkor hivtam a chopper gunnert,és simán voltam minden,aminek embert nevezni lehet :D pedig 1 gl-es távoli kill volt,a többi közelharc hkmp5-tel,nomeg a heli...úgy lelombozta az ellent,hogy a vége is 200-0 lett,léptem is vagy 3 szintet a kör alatt,kábé 6 óra alatt lettem prestige 1-ről 21es :D mondjuk az én kill/deathom eléggé minuszos,én nem arra játszok,hanem bele a sűrűjébe,vagy pl.volt tegnap olyanom is,hogy be a commando,marathon,lightweight perk,és gyerünk kés only-ban demolitions-ozni :D semmi perc alatt oda lehet érni a planthoz,az ellen még félúton,mire már lent a bomba,iszonyatmód lehet cikázni a lámák között,és irtani a népet...valami 8 mérföldet szaladgáltam össze 3 map alatt :DDD meg persze minden plant az enyém volt a 3 körben,ontotta a játék az ilyen-olyan archivementeket,már zavart is,hogy nem látok-hallok rendesen tőle... ;] igaz ez nem lesz rendszeres,mert a statot adott esetben nagyon rontja,hiába jár a sok pont.sajna az van,hogy a szórakoztató módon játszás is és a komoly kimért,célirányos game is nudlikat hoz,egy szakosan lenyomott körért full nyerve,gyorsan lezavarva jár 3000 körüli xp,ami nudli.ha az ember meg beáll kempelni vagy vadássza inkább az ellent,akkor meg a sok kill miatt van 10000feletti körök is.mondjuk sokan erre is játszanak,meg a gl,thumper,gránáteső,foglalni meg alig van valakinek kedve...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7338) Grifid válasza BandiHUN (#7337) üzenetére


Grifid
aktív tag

Én attól kapok hülyét amikor bemegyek sabotage vagy s&d-re és a fél csapat TDM típusú kempelésbe kezd. Egyszer elborult az agyam egy magyar "játékostól" aki végig kempelt egy tetőt, bent figyelt nála chopper gunnertöl kezdve a jó égig minden és nem indította (tagadni sem lehet mert ott ugye a spect mutat mindent). Én meg 11x raktam le a bombát amit fel is szedtek persze. Az elborulás akkor következett be amikor már egy órája tartott a pálya...volt egy kis anyázás.

(#7339) @rglaaf válasza BandiHUN (#7337) üzenetére


@rglaaf
veterán

tegnap késő este mintha láttalak volna hc hq-ba azt hiszem favela map volt, nah ott van az a zöldes sarki épület ott iszonyatosan meg van szórva mindig a hq van hogy percig fel sem érdemes menni foglalni mert gl thumper gránát eső jön be az ablakon

PSN:BiZzare_0 ️

(#7340) BandiHUN válasza @rglaaf (#7339) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehet,hogy láttál :D láttam magyarszerű nickeket,bár mostanában közelsem találkozok annyi magyarral...bár ebben benne lehet az is,hogy amióta prestige-n,meg előtte 60 felett voltam,olyan szerverekre rak be,ahol minimum a 2/3ada már prestige-es,ha jól emlékszem a legkisebb,akit láttam,egy 44-es volt egész este.bár nem tudom,hol tartanak a magyarok általánosságban,de láthatóan úgy működik a rendszer,hogy hasonló emberkéket igyekszik összeválogatni,és szerintem sok magyar még nem tart itt/eleve kevés ideig játszik/nincs fent este 8 után,sajna nekünk van még egy extránk,ami megkeseriti az életet,a ping..volt olyan játék,ahol 3 zöld csikkal egyszerűen mindenki,mindennel megtalált,alig értem valamit,sajna sokszor igy alakul a játék,hogy vagy benyeli az ember,és igyekszik távoli killre ilyenkor próbálkozni,vagy kilép.mondjuk poén volt tegnap,egy alkalommal összejött egy olyan parti,hogy 2 csiknál senkinek sem volt több,de inkább 1 piros csik,és csakazértis nekiálltunk marhulni,mindenki térugrással közlekedett,meg hol megállt,hol lesprintelt egy útszakaszt 5x futás sebességgel :DDD iszonyatosakat röhögtünk az akciókon :D volt olyan,hogy az emberkék átdobták/lőtték a mapot gl-el,majd elindultak utána,és haltak a saját cuccuktól,olyanokat késett,alap volt,hogy halál után 2-3mp-el még killjei születtek az embernek :Y :B egyébként te milyen nickkel nyomod?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7341) BandiHUN válasza @rglaaf (#7339) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja kis bug,hogy favela-n ahol fel tudsz ugrani az ilyen szobákban valami polcra,stb,akkor sokkal kevésbé érint a talajszintű robbanó cucc,gránát,elég jól ki lehet bekkelni :K majd próbáld ki...sajna a codok mindigis hiresek voltak a magasságkülömbség rossz kezeléséről,a robbanó cuccoknál..máskor meg csak les az ember,hogy egy szobában,a földön állva,de úgy,hogy még egy fal is van közted meg a gránát között,de a két tér egymásba nyilik,akkor simán elvisz,felugrasz egy székre,és akkor meg sokszor az eléd pottyantott granyó se öl meg,mert magasabban vagy.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7342) pcguru1


pcguru1
őstag

De durva ez a game :Y

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#7343) BandiHUN válasza pcguru1 (#7342) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát ja,főleg a multi :DDD nem irigylem azt,aki majd karácsonyra kapja,lesznek nagy hentelések ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7344) Mappa


Mappa
addikt

Gondoltam feldobom mááán ;]

nem kötelező megadni

(#7345) dokee78


dokee78
félisten

Írtátok,hogy a HQ Pro-ban lehet sok pontot kapni és ez így van.
Viszont sokkal többször döglök meg:(

(#7346) henesa


henesa
aktív tag

Prezentálok én is egy képet nem nagy szám

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#7347) SzlobiG válasza dokee78 (#7345) üzenetére


SzlobiG
félisten

És? De gyorsabban fejlődsz mint pl tdm-be.:D Meg nem mindég igaz az, hogy többet döglik az ember.:U

(#7348) Undoroid válasza dokee78 (#7345) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Alkalmazkodj a többi játékoshoz! ;)

Nekem az előbb max30 FPS mellett igen " élvezetes " volt " játszani " !Mire újraszülettem és felfogtam,hogy hol vagyok,addigra meg is haltam!Egész izgalmas volt! ;] Inkább kiléptem,mert elég hamar felejtőssé vált a történet! ;]

Viszont kezdéskor ellőttem vaktában egy Javelint és ketten bele is haltak!Első kill volt azzal a fegyverrel és mindjárt dupla! :DD

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7349) Thome


Thome
addikt

Csinált már ilyet az reddotos M4-etek?
Összehasonlításképp egy reddotos Famas.
A képek egy pozícióból készültek.

Szerk: Vagy csak nekem lett fura? Vagy rendes ez a reddot így? Mintha túl lenne zoomolva... :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.