Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) bul07 válasza Polllen (#17643) üzenetére


bul07
nagyúr

igen olvastam de azért van a beta hogy magam is megtapasztaljam
BC2 beta alig futott a gépemen(játék hiba miatt) a rendes kiadásra javították
amúgy meg elég messzi van még a kiadási dátum addig még tudnak rajta javítani

lagg azért van a BC2 -be is
főleg akkor kellemetlen ha ragaszkodnál a szerverhez mert mondjuk magyarok bérlik (lásd SUN szerverek)

nálam is szokott olyan lenni hogy egyes ip tartományok nem elérhetőek a Dunaweb-nél meg tagadnak mindent
sz@r nálam is elérthetetlen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17652) jegenye77 válasza bul07 (#17651) üzenetére


jegenye77
addikt

T-fos nál megy rendesen csak a rohadék csalók vannak megint annyian hogy mára el is ment a kedvem a gammától.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17653) dokee78 válasza #10949376 (#17616) üzenetére


dokee78
félisten

Nézd meg a hsz-eid,te nyomi,ki vagánykodik itt LVL hackel?
Csak beírod a dolgokat és ennyi.

(#17654) dokee78 válasza Lac122 (#17631) üzenetére


dokee78
félisten

Nem a PH-t törtétek fel,csak a PH-n ti buktatok le,hogy valamilyen csalással játszottok.
Siiix,Polo493,AssasinMate,Lac122

(#17655) Lac122 válasza dokee78 (#17654) üzenetére


Lac122
tag

akkor írj érthetően :D

[ Szerkesztve ]

(#17656) Grifid válasza Lac122 (#17655) üzenetére


Grifid
aktív tag

Elsőre is érthető volt, a diszlexiás problémákkal mi nem tudunk mit kezdeni.
Egyébként ezen mit vigyorogsz? A bizalmi szinted itt olyan stabil mint deszka wc hurrikán idején.
"Only the impotent loosers use cheat and level hack"

(#17657) harry3 válasza bul07 (#17619) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm a választ. Még mindig ott tartok, hogy nem tudom, hogy melyik lenne a jobb. :((

(#17658) dokee78 válasza Grifid (#17656) üzenetére


dokee78
félisten

:))

(#17659) bul07 válasza harry3 (#17657) üzenetére


bul07
nagyúr

teljes árat szerintem már egyik se ér meg az apróba biztos találsz olcsóban is
BC2 4500FT-től lehet venni itt az aprón
MW 2 meg 4000Ft-tól van az apróba
ennyit már simán lehet érte adni ha meg rendes árút akartál venni vedd meg mindkettőt
(én még nem vettem apróból semmit így nem tudom menyire megbízható így vásárolni)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17660) #10949376 válasza dokee78 (#17653) üzenetére


#10949376
törölt tag

ha hackelt szeróra mész és felnyomja a rangodat akkor mit csinálsz?te is csaló vagy!

(#17661) Winne válasza harry3 (#17657) üzenetére


Winne
nagyúr

Ki kell próbálnod a tört verzióját és meglátod melyiknek tetszik jobban a fizikája, a kinézetes, a mozgások, stb, és eszerint tudsz dönteni, hogy meliyket vedd emg.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#17662) tupacamaru válasza #10949376 (#17660) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha hekkelt szeróra megyek akkor a szeró felnyom 70-re, azért az nem ugyan az amit te csinálsz rank hack noob. Ha értelmezési problémád van sárvérű barátom, akkor szólj, elmagyrázom a te szinteden is. :))

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#17663) Lac122


Lac122
tag

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#17664) menalcas


menalcas
őstag

Mi ez a lincshangulat :DDD
Remélem koncolás is lesz, engem a lvl hackesek annyira nem zavarnak sőt vicces mikor hátba késelem a 5/25 stat-os prestige lvl 10-est ;]
Viszont tegnap totál felb*sztak, 4 lobbyból egyiken aimbotos, másik 2-n only GL de úgy hogy a targetot kempeli....., a 4. egész fain volt se csaló se gyökér :))

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17665) Tanker21 válasza menalcas (#17664) üzenetére


Tanker21
tag

Hát ha jönnél velünk játszani lehet nem burnád fel az agyad. Mi lett veled, meguntál minket? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17666) menalcas válasza Tanker21 (#17665) üzenetére


menalcas
őstag

Ma már leszek, már írtam larának hogy este lesz-e valami, de akkor most már tuti hogy leszek, viszont csak 8 után mert 12 órázok reggel 7-19 ig ....
szerk.: de fülesem még mindig nincs :( lehet hazafele beszerzek egyet :))

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17667) Black Dragon válasza Proky (#17644) üzenetére


Black Dragon
addikt

Még szerencse, hogy trés vagyok.:))

polo493: Amikor hackelt szerot látsz, egyből lekell menni mami, nemkell ottmaradni, majd utána nyafogni, hogy ÓÓÓ b****** felnyomott 70 esre.:W

[ Módosította: #65675776 ]

(#17669) Black Dragon válasza menalcas (#17664) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mivel manapság mindenhol van gl es búza, beállítottam egy low classt csak nekik. Mini-Uzi + AA-12.:) Ezzel jól elszoktam lenni, nagyon adja.:))

(#17670) busman


busman
addikt

Én G18 noob vagyok . :DDD na az adja!

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#17671) Black Dragon válasza busman (#17670) üzenetére


Black Dragon
addikt

Az is.:DD

(#17672) menalcas válasza Black Dragon (#17671) üzenetére


menalcas
őstag

Nekem is vannak noob írtó eszközeim mikor főlb*sznak, csak mikor 3 lobbyban is beléjük botlok akkor kicsit besokallok .

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17673) Tanker21 válasza menalcas (#17666) üzenetére


Tanker21
tag

Hát én most nem leszek egy darabig, mert szerdán vizsgázok, jövőhét kedden meg szigorlatozok, na de majd megpróbálok este pár órát lenni. Meglássuk összejön-e.

(#17674) Black Dragon válasza menalcas (#17672) üzenetére


Black Dragon
addikt

Pontosan.

Most voltam terminálon, ott mindenki rpg, gl.... játszhatatlan volt...:W

(#17675) menalcas válasza Black Dragon (#17674) üzenetére


menalcas
őstag

Ismerős, pont a terminál húztak fel tegnap ott is pont ez ment GL RPG....... :W

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#17676) Black Dragon válasza menalcas (#17675) üzenetére


Black Dragon
addikt

Undorító.:W

(#17677) Mappa


Mappa
addikt

uhhihhijjááá megvan a 500 kill RPG-el....illetve csak megvolt ..mert prestige szintet léptem ...de frankon jó móka volt azzal irtani :DD

totál idegesítő anyázós recept ...megoldás a következő ;]

végy egy marék Famas-t adj hozzá egy csipet GL -t
keverj hozzá RPG-t a vállról indítható fajtából.türelmesen használd úgy 10-15 percig mert hamar odakaphat.

ha ezzel megvagyunk adjunk perknek Scavenger-t ... perk 2-nek Stopping+vagy Hardline -t

harmadik pernek meg szinte akármit

és hab a tortán killstreak-nek....predator missile+precision airstrike+harrier ...minden irányból megszórva vigyázzunk hogy jól sózzunk oda

váljék egészségre :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#17678) Black Dragon válasza Mappa (#17677) üzenetére


Black Dragon
addikt

Akkor biztos teis ottvoltál terminálon.:DD

Majd ha 65 ös leszek énis előveszem az rpg t, és megszerzem ezeket a Bada boom, kill for good....:)

Addig maradok az aa 12 nél. ;]

(#17679) Mappa válasza Black Dragon (#17678) üzenetére


Mappa
addikt

:DD :DDjaajaa lehet és közben ez szólt alatta

amúgy tényleg nagyot lehet ezzel irtani :DDD de hát ezeket is ki kell maxolni :C

nem kötelező megadni

(#17680) Black Dragon válasza Mappa (#17679) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem ez. :P

Jah, tényleg nagyot lehet vele, csak nem lehet vele gyorsan lőni, multkor ellövöm és gyorsan lefeküdtem, erre ellőttem mgam alá.:DDD Lassan lövi el.:(

(#17681) Mappa válasza Black Dragon (#17680) üzenetére


Mappa
addikt

hát nem mondom nekem is volt pár szuöszájd pillanatom ...meg jött ellenség azt kar nyújtásnyira belelövöm :DDD ...de ha nem csak úgy vaktában lövöldözik vele az ember...akkor ilyen 3-4 killeket is lehet vele művelni

de tegnap óta nagyon durván ráuntam a game-re sajnos :O most ilyen korszakomat élem ..kicsit pihi azt majd párnap múlva megen

nem kötelező megadni

(#17682) Black Dragon válasza Mappa (#17681) üzenetére


Black Dragon
addikt

Én meg most kezdem élvezni, hogy a sok lowot szétlőjem aa12 vel meg mini uzival.:))

Most totál belejöttem és nemtom megunni.:DD

(#17683) Tom6 válasza Black Dragon (#17678) üzenetére


Tom6
aktív tag

Nekem már megvannak azok a titlek, az RPG tényleg faxa, hát még danger close-sal (esély sincs elfutni az ellennek):DDD

[ Szerkesztve ]

(#17684) Mappa válasza Black Dragon (#17682) üzenetére


Mappa
addikt

spas 12 meg striker ....ezeket imádom ...spas12vel hihetetlen néha milyen távolságokról adja be ;]

elkapkodtam ezt a prestige lépést..és most megint új szintről kezdeni valszeg ez a bajom :U

nem kötelező megadni

(#17685) dokee78 válasza #10949376 (#17660) üzenetére


dokee78
félisten

Minden nap kimásolom a mentésem és azt visszarakom.

(#17686) dokee78


dokee78
félisten

Nem tűnik rossznak!
2.

Veszélyben a CoD MW2?

[ Szerkesztve ]

(#17687) Tomics


Tomics
addikt

A prestige módnak van értelme azon kívül hogy újra végigjátszod? Mármint hogy kapsz valami pluszt? Ha igen mind a 10 módig jár valami ami az előzőekben nem járt? Nincs valahol erről egy lista?

PH! addikt since 2004

(#17688) KisRod válasza Tomics (#17687) üzenetére


KisRod
tag

Van egy csomó title és emblem amit csak így kaphatsz meg (már ha ez érdekel). Ezen kívül minden egyes prestige teljesítése után 1-el több class-t tudsz létrehozni. Nálam mondjuk a 10 is kevés... :D Szerintem simán nyomjad amint tudod...

Keep calm & Forza Juve! | Battletag: KisRod#2543

(#17689) Black Dragon válasza dokee78 (#17686) üzenetére


Black Dragon
addikt

:Y:Y:Y

Állati faszának tűnik! És a zene alatt is állati! Linkin Park-New Divide::))

Egyik kedvenc számom.:))

Tom6: Nah akkor lenne pár kérdésem, hogyan szereztél meg pár titlet:))

Big Brother, Eyes Above, Full Arsenal.:)

[ Módosította: #65675776 ]

(#17691) SipiBcs válasza KisRod (#17688) üzenetére


SipiBcs
őstag

Minden második prestige után kapsz plusz egy class-t!
(nem kötözködés.... javítás....) ;)

Én eddig szinte minden szintlépéskor más fegyvert/fegyvereket helyeztem előtérbe, így kifejezetten érdekes. :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#17692) jegenye77 válasza dokee78 (#17686) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem nincs veszélybe egyáltalán.tiszta BC2 az egész.A hangok /pl. fegyverek/ is ugyan az.BC2-be is nagyon béna volt.Legalábbis nekem egyáltalán nem tetszett de majd meglátjuk milyen is lesz.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17693) henesa válasza dokee78 (#17686) üzenetére


henesa
aktív tag

Úgy nézem a mozgás dettó bc2 és ezért számomra felejtős nem jön be sajna marad a black ops hátha az bejövős

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#17694) tomic válasza dokee78 (#17686) üzenetére


tomic
addikt

Egy bizonyos oldalról ( nem írhatom le a nevét)már lehet is szedni a bétáját.
Nem olyan rossz az, sőt! ;)

(#17695) jegenye77 válasza tomic (#17694) üzenetére


jegenye77
addikt

Mert azt nem foglalták le?
Privátot kérek!

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#17696) Tom6 válasza Black Dragon (#17690) üzenetére


Tom6
aktív tag

Big Brother - 3 UAV egy meccsen
Eyes Above - 100 harci heli
Full Arsenal - Ölj OMA-val 15 ellent.
De itt mind fel van írva: Titles, Emblems :DDD
Az emblémák magyarul is megvannak itt.

[ Szerkesztve ]

(#17697) Black Dragon válasza jegenye77 (#17695) üzenetére


Black Dragon
addikt

Vagy csak public oldalról szedte.:)

Tom6: Ez kell nekemet, köszi.:DDD

Használd a (Szerkesztés) gombot, azért lett kitalálva. Legközelebb nem szerkesztem a hsz-aid, hanem ami öt percen belül született törlöm.

[ Módosította: #65675776 ]

(#17699) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

DEM még egy kicsit, steam: n1NEXX megtalaltok... sok a lagos host most... meg nehany lassitottfelveteles, 3rd person DEM, hasonlóak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#17700) jegenye77


jegenye77
addikt

Az előbb toltam egy TDM-et és az volt a neve a gyereknek hogy :STOP G18 AKIMBO
Mi meg 3-an voltunk a csapatba akik azt használtuk. :DD :DD :DD
Nem irkált folyamatosan ááá! :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.