Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Stylewars_kp válasza Dani_kp (#600) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Valakinek van eladósorba egy nagyon egyszerű alap 2.0 ás hangfal?

(#602) fero02 válasza Stylewars_kp (#601) üzenetére


fero02
veterán

A procit mikor küldöd? Vagyis inkább az árát :F

(#603) finest válasza Stylewars_kp (#601) üzenetére


finest
őstag

Szentesen át tudsz venni tőlem egy pár Cambridge Soundworks hangfalat, bézs színű: [link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#604) Stylewars_kp válasza finest (#603) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Szentesen nem járok mostanság.

Fero holnap feladom postára lesz időm úgy is!

(#605) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Még nem hivatalos, de eladó sorba fog kerülni egy FSP 350 PNF tápegység, nem egy mai darab, de szerintem igen megbízható :B .

https://ingatlan.com/33821564

(#606) fero02 válasza Dani_kp (#605) üzenetére


fero02
veterán

Ár? Lehet érdekel... :U

(#607) Dani_kp válasza fero02 (#606) üzenetére


Dani_kp
őstag

4-4,5k.ra környékére gondoltam :F . Nem tudom, hogy ez mennyire reális/irreális. De itt még ügyeltek a minőségre. 2008 decemberében vettem (igen nem egy mai darab), azóta 1x volt szétszedve (kb. 1-1,5 éve), de akkor is csak ki kellett takarítani a portól meg a venti csapágyának adni egy kis WD40-et mert nem volt valami egészséges hangja :DD .
A legdurvább konfig, amit eddig hajtottam vele, az a mostani.
Gigabyte H55M-S2H lap
Intel Core i3 530 2,93 GHz@4,2GHz
2x2 GB DDR3 A-DATA 1600-as ram
Sapphire Radeon HD4850 1 GB GDDR3 (default órajelek)
3 HDD
1 DVD író
De (hogy el ne kiabáljam :B ) gond nélkül megbirkózott vele.

https://ingatlan.com/33821564

(#608) Varoz válasza Morris (#559) üzenetére


Varoz
őstag

Én mondok egy egyszerű dolgot. Fogod a multimétert és az egyik mérőcsúcsot leszúrod a földbe(ha le tudod) és a másikat meg a bekapcsolt gép fém részéhez teszed, legjobb a táp hátulja és feszültséget mérsz. Ha van fesz akkor nincs földelve a konnektorod. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#609) gefffry válasza Varoz (#608) üzenetére


gefffry
tag

Bizony-bizony. :K
És elvileg, ha nincs földelés, akkor ennek a feszültségnek az értéke a hálózati feszültség fele lesz, azaz legalább 200V-os méréshatárba kell rakni a multit. :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#611) sanzi89 válasza sanzi89 (#594) üzenetére


sanzi89
addikt

Megfelelő topikban kaptam beárazást, szóval most már hirdetés formájában is külső HDD keretet az uraknak?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#612) gefffry válasza sanzi89 (#611) üzenetére


gefffry
tag

Bele is rondítottam... :)

(#613) Varoz válasza gefffry (#609) üzenetére


Varoz
őstag

Ja igen, ezt elfejtettem hozzá tenni. :R
Amúgy ez sokkal egyszerűbb, mint ellenállást méricsgélni 600 méter vezetékkel. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#614) sanzi89 válasza gefffry (#612) üzenetére


sanzi89
addikt

Ment vissza is válasz. Őszintén 100%-ig nem vagyok benne biztos, de ha neked van egy IDE-s HDD-d kipróbálhatod nyugodtan, odaadom.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#615) gefffry válasza sanzi89 (#614) üzenetére


gefffry
tag

Akad pár darab IDE-s HDD-m, lenne mivel tesztelni :)

Varoz: látod, ha nem szólok, vehetett volna másik multit.... :D

[ Szerkesztve ]

(#616) Varoz válasza gefffry (#615) üzenetére


Varoz
őstag

:D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#617) sanzi89 válasza gefffry (#615) üzenetére


sanzi89
addikt

Gyorsan kikapok egyet valamelyik asztaliból, aztán megnézem mit tud.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#618) sanzi89 válasza sanzi89 (#617) üzenetére


sanzi89
addikt

Már UPDATE is a hirdetés, elvileg olvassa a SMART adatokat.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#619) ko9 válasza littlelion21 (#610) üzenetére


ko9
addikt

Rohhadjanak meg... És hogy nincs köze a SOPA-hoz, persze... Egyre jobban elkanászodnak ezek az amerikai jogvédők, de majd az Anonymus remélem jól a körmükre néz :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#620) fero02 válasza Dani_kp (#607) üzenetére


fero02
veterán

4k-t adok érte. ;) Van típus baja ennek a szériának is.

(#622) Pacák


Pacák
senior tag

Egy ember, aki anno el tudta kenni a jó öreg Chuck Norris száját. :DDD

Nuclear launch detected

(#623) benzol


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Valaki használ ilyen TP-Link WR1043ND csoda routert, esetleg állította már be rajta USB eszköz megosztását?

///\oo/\\\

(#624) Stylewars_kp válasza fero02 (#620) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Ha Dani eladja neked annyiba akkor ma nem is rohanok postára bedobjuk a tápegység mellé a procit!

(#625) Geby válasza benzol (#623) üzenetére


Geby
tag

Van a közelemben egy két ilyen. Habár jelenleg az mondanám, hogy ha egy mód van rá hogy kikerüld a használatát akkor tedd meg. Értem, hogy olcsó, meg aránylag sokat tud. De arányaiban rohadt sokat kell szopni vele, hogy működjön. Habár most már kijött az új OpenWRT, lehet hogy meggyógyították azokat a dolgokat amik eddig nem működtek. Gyári fw-re most nem emlékszem, de biztos lehet valahogy csatolni rá pendriveot, meg egyéb vackot.

Rohadt jó cucc lenne, ha nem lenne konstrukciós hibája (újrainduláskor összenyitja a WAN és LAN portokat, és switchként működik) valamint lenne rá egy olyan jó fw mint a Tomato régebben Broadcom cuccokra.

Amúgy tudom ajánlani a saját manualját, biztos le van írva benne, hogy mit hogy kell csinálni.

littlelion21: ismered ezt Mirrorcreator ?

[ Szerkesztve ]

(#626) benzol válasza Geby (#625) üzenetére


benzol
aktív tag

Egy haveromnak van ilyen routere, tegnap megpróbáltunk megosztani egy 8Gb-os pendrive-ot. A konfigurálás teljesen egyértelmű volt, a router belső leírás alapján. A lényeg hogy az elérési címe a következő lesz //192.168.1.1/Myshare (a Myshare természetesen tetszőleges, az IP is stimmelt az a routeré) Ha ezt beírjuk egy hibaüzenet kapunk: Incorrect username or password... bla bla bla bármilyen böngészőből ez az eredmény...

A saját topikja a hekkelt firmware-ekről szól, ebben az egyszerű dologban érdemlegesen nem találtam semmit. Egy páran láttam hogy kérdezték de konkrét választ nem kaptak.

Lövésünk sem lehet mi a baja.

Az OpenWRT is már egy "hackelt" cucc a routerre?

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#627) Geby


Geby
tag

A MÚLT NAPJAI A JÖVŐ LAPJAI

benzol: jaja, minden hekkelt ami nem a gyári szoft.

Van itt egy leírás.

USB pendrive meghajtók megosztása
A Network Sharing menüpontban tudjuk beállítani az USB meghajtók megosztását. Ha bedugunk egy USB pendrive-ot, a router setup szerint 10 mp múlva a Rescan funkcióval felismeri. Miután ezzel végeztünk menjünk az utolsó oszlophoz és kattintsunk az Edit (szerkesztés) pontra. Itt tudjuk megadni, hogy egyáltalán meg legyen-e osztva a meghajtó, vagy sem. Adjunk neki egy nevet és engedjük meg, hogy a felhasználók hozzáférjenek a tartalmához. A save megnyomásával visszakerülünk a Network Sharing főmenübe. Szükség van még jogosultságok beállítására is, amit a Network Sharing / User Accounts-ban tehetünk meg. Az adminisztrátorok törölhetnek és írhatnak is a megosztott meghajtóra, a vendégek (Guest) csak olvashatják a fájlokat.

http://digistreet.hu/tesztek/tp-link-tl-wr1043nd-vezetek-nelkuli-router-teszt-a-mindenvivo

TP-Link leírás

[ Szerkesztve ]

(#628) ko9 válasza Geby (#625) üzenetére


ko9
addikt

Én a Multiupload-ot használom kb mióta kijött. Van egy piszkos nagy előnye, hogy van saját szervere, amiről le tudod szedni a fájlokat, onnan meg mindig full sávszéllel jön.
Viszont itt nem csak az a lényeg, hogy bezártak "egy" fájlmegosztót - ami amúgy elvileg nem is tud arról mi van a szerverein, ráadásul tiltotta a jogvédett anyagok feltöltését a feltöltéskor kötelezően elfogadandó felhasználói szerződésben -, hanem arról, hogy mi lesz ezután, ha ezt is megtették...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#629) benzol válasza Geby (#627) üzenetére


benzol
aktív tag

Igen ez megvolt.. sőt az oldal is ismerős :DDD
Tegnap végig scrolloztam egy pár google találatot, de mindenhol ugyan az...

Mindenesetre köszi!

Próbálkozunk, bár ahogy nézem a linkelt TP-link-es oldalnál mintha jóval kevesebb beállítási lehetőség lenne a srácnál... Az sem kizárt akkor hogy valami ezeréves bug-os Firmware van azon a ketyerén.

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#630) ko9 válasza Geby (#627) üzenetére


ko9
addikt

Érdekes ez a videó... Igazán kíváncsi vagyok, hogy ebből mi fog hogy megtörténni, vagy csak egy spekuláció/összeesküvés-elmélet az egész...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#631) fero02 válasza Stylewars_kp (#624) üzenetére


fero02
veterán

Pontosabban a proci mellé a tápot.

Remek. Legalább a postai díjat megúszom.

(#633) Stylewars_kp válasza Geby (#627) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Kemény, de ez is nagyon durva! A film összes készítője és nyilatkozó személye meghalt a film kiadása után pár hónappal. Érdekes nem? :U

(#634) yohnsee


yohnsee
tag

Ha már táp-dömping van, én is beszállok egy Chieftec CTG-500-al.

AVR

(#635) dipeti válasza Stylewars_kp (#633) üzenetére


dipeti
senior tag

Felirattal. :)

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#636) Geby


Geby
tag

Ismeritek a Tom és Jerryt ?

(#637) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

(#638) Dani_kp válasza fero02 (#620) üzenetére


Dani_kp
őstag

Okés, jól van :K 4k. + posta?. Elhiszem, lassan nincs olyan dolog aminek ne lenne típus baja...
Ha nem okoz számod problémát, akkor van rajta ilyen is.

https://ingatlan.com/33821564

(#639) yohnsee válasza Stylewars_kp (#637) üzenetére


yohnsee
tag

Adja!

AVR

(#640) fero02 válasza Dani_kp (#638) üzenetére


fero02
veterán

Nem. 4k-t utalom, a postát majd Stylewars_kp intézi, mert amúgy is küldi vissza a procimat.

Majd számla cuccokat küldd el priviben. :R

Ha Neked kell az a lósz@r rajta, akkor szedd le, mert nálam a kukában végezné. :D

(#641) gefffry


gefffry
tag

Vegyetek LCD monitort :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#642) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Az Anonymous bosszút állt

https://ingatlan.com/33821564

(#643) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Ekkora marhaságot: link :DDD .

https://ingatlan.com/33821564

(#644) Varoz válasza Dani_kp (#643) üzenetére


Varoz
őstag

A lyukadó, lehetne kéményadó is akár. Attól függően, hogy az illető melyiket használja. ;] :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#645) Dani_kp válasza Varoz (#644) üzenetére


Dani_kp
őstag

:D :D ;] ;] :D :D
Van benne valami.

szerk.: ezt most találtam:

Eladó a HUN-2011 rendszámú autó
Egy éve csak lejtőn hajtottam. A fékeket kiiktattam.
Gáz van, de csak ha tüntetnek. A kormánnyal van egy kis gond, teljesen irányíthatatlan.
Állandóan a szakadék felé fordul, de én ragaszkodom hozzá. Önfényező funkcióval rendelkezik.
A sebességváltón 5 fokozat van hátra, egy előre. Felkapcsolni lehet, leváltani nem.
Az ülések a saját ízlésemnek megfelelően vannak kialakítva 2/3-1/3 arányban dönthetőek. A GPS-t elnémítottam, nekem ne mondja meg senki, merre menjek.
Egyéb extrák: voltak, de már mindent eladtam.
Üzemanyag fogyasztás: nem számít, enyém az egész MOL.

Irányár: IMF-hitelre, devizakárosultaknak fél áron!

Jelige: Ámokfutó.

Ui.: Elfelejtettem, hogy a csomagtartóban van tízmillió utas, de velük nem kell foglalkozni!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#646) Dani_kp válasza Dani_kp (#645) üzenetére


Dani_kp
őstag

Sajna kifutottam a szerkesztési időből...

Ez már nem annyira vicces :( :W .

szerk.: ez viszont üt :DDD .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#647) Stylewars_kp válasza fero02 (#640) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Te nem egy tápegység súlya áráért adtad fel a procit kiskomám. :) Felesbe összedobom az árát, de nem Én fizetem ki teljesen.

(#648) Dani_kp válasza fero02 (#640) üzenetére


Dani_kp
őstag

Jól van.
Mé nem kell???? :DDD Nem csak azért van rajta mert jól néz ki (ez szubjektív vélemény), de elméletileg a jobb hőáramlást is elősegíti azzal, hogy nincsenek szanaszét a kábelek :D .

Más, a HDD-ről lehet "levágni" szektort az elejéről? Vagy csak a végével lehet eljátszani? :F

https://ingatlan.com/33821564

(#649) fero02 válasza Stylewars_kp (#647) üzenetére


fero02
veterán

Hát komolyan mondom, elmész Te a f@szomba!

2011 december elején a saját pénzemen, megelőlegezve a bizalmat elküldtem Neked, h próbáld ki a fostos alaplapba és ha jó lesz küldöd az árát. Most 2012 január vége van, azaz 2 hónapig basztál lépni bármit is az ügyben. Kérdeztem itt is, írtam privátot is amire csak napokkal később reagáltál. Csak ebben a topikban 1 ember biztos keresett ilyen procit (moha bácsi), akivel simán meg is bizniszelhettem volna, ha nem ültél volna rajta. De ezen kívül másik topikban is kerestek, akikkel szintén kapcsolatban állok.

És akkor ezek után képes vagy szaros 500 ft-on rugózni. Ez a minimum lenne bazdmeg, h szó nélkül elküldöd.

Dani_kp: lehet, de nekem akkor sincs rá szükségem. :N

Ami fölös drót van, azt össze szoktam fogni egy kupacba és betolom a nem használt 3,5" vagy 5,25" bővítő helyekre, a többit meg szépen elvezetem és vagy egymásra fűzöm, vagy kis kábelkötegelővel összefogom. Ami szelecskét az felfog, az elhanyagolható. :)

[ Szerkesztve ]

(#650) Geby


Geby
tag

Délután hatalmas dugó az M1-sen
Helikopterek, rendőrség, mentők, a tűzoltók, meg persze millió autó!
A sorok közt fiatalember kopog az ablakokon.
- Mi történhetett? - kérdezi a sofőr.
- Valami arab terroristák elrabolták Viktort! 10 millió dollárt követelnek, és ha nem kapják meg, lelocsolják benzinnel és elégetik! Én most arra gyűjtök!
- A többiek mennyit adtak?
- Hát nem mindenki egyformán, de az előtted álló 2 litert...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.