Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) Geby válasza Devid_81 (#16000) üzenetére


Geby
tag

Rég jártam már erre. Látom mindenki nyaral mindenfelé. Lőttem már én is pár képet.

(#16002) forintuser válasza Geby (#16001) üzenetére


forintuser
őstag

Nem rosszak. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#16003) Devid_81 válasza Geby (#16001) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lottem volna en is mindet...ugy latom a magyar noknel soha nem lesz jobb a foldon...bar par Brazil dog probal szep lenni, es megy is neki/k/, de azert megis csak otthon van a paradise... :U :W :O

...

(#16004) fero02 válasza Geby (#16001) üzenetére


fero02
veterán

Neked hogy tetszett? :U

(#16005) Devid_81 válasza fero02 (#16004) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem nagyon, a kepeket elnezve! :DDD

...

(#16006) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Nézzétek micsoda bicó.
Ilyen gumival (is) ajánlott!

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#16007) Devid_81 válasza Tybee21 (#16006) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Valszeg nem art a gumi, mert jobb felni mint 9 honap mulva pelenkat cserelni! :K

[ Szerkesztve ]

...

(#16008) Undoroid válasza public73 (#15994) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Góré!

Ez is jó lenne, ha a sárga RCA felől a segítségével be lehet küldeni a videó jelet a fekete s-videó csatlakozó felé! Ez alkalmas erre? A fekete csatlakozón nincs feltüntetve a jel iránya?

A Pesti fuvar már megoldódott, de azért köszi a segítséget! :R

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#16009) public73 válasza Undoroid (#16008) üzenetére


public73
aktív tag

eztetet nem tudom....de jövő héten elviszem Neked, kipróbálod és ha jó, akkor örülünk! :C
ingyé van így nagy rizikót nem kell vállalnod! :R

(#16010) Undoroid válasza public73 (#16009) üzenetére


Undoroid
őstag

Less rá a fekete csatlakozóra! Ott van egy (kellene lenni) jelzés! :K

" ingyé van így nagy rizikót nem kell vállalnod! " Ócsóbban nem megyen'? :F

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#16011) ZetorGumi válasza Undoroid (#16010) üzenetére


ZetorGumi
addikt

"Ugyan már, fogadd már el ezt a tízezrest a csatlakozó mellé, ne alkudozz!" :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16012) public73 válasza Undoroid (#16010) üzenetére


public73
aktív tag

ehune:

(#16013) Undoroid válasza ZetorGumi (#16011) üzenetére


Undoroid
őstag

Így máris jobban hangzik a történet...kettőt kérnék!

* * *

public73!

No, ez nem lesz egyszerű! Azt lehet tudni, hogy mihez volt ez a kábel?

Ha nem lesz jó, akkor (is) vendégem vagy egy (akár többre is) sörre! A masinát pedig átalakítom magamnak! S-videó csati kiszed, RCA-alj beszerel és máris dombon a tanya! ;)

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#16014) public73 válasza Undoroid (#16013) üzenetére


public73
aktív tag

szerintem valamelyik csúcsmodell VGA-hoz volt még anno csomagolva.
elviszem és kipróbálod, rendben? :)
köszi a meghívásod! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#16015) Undoroid válasza public73 (#16014) üzenetére


Undoroid
őstag

Ok, rendben!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#16016) ZetorGumi válasza Undoroid (#16013) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Kérj nekem is akkor! :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16017) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Szeretek biciklizni! :K

...

(#16018) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Joccaka beletek!

...

(#16019) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16020) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

:DDD <--link

(#16022) Geby válasza Devid_81 (#16005) üzenetére


Geby
tag

A lyányok jók voltak főleg a VW részlegen. Amúgy nem történt semmi említésre méltó. Nem zuhant le senki, pedig úgy vártuk már. Víz az egy kicsit kevés volt a sztyeppén, amikor már nem bírtam kivárni a sort az egyik másik kútnál (vagy épp kiapadt) akkor bemenekültem az FCL részlegre aztán borítottam magamba némi jeges löttyöt.

A balatonnál meg még jobbak voltak a lyányok, de ott nem készült túl sok fotó, nem volt kedvem hurcolni a partra a fotoapparátot.

(#16023) Pacák


Pacák
senior tag

Problem? :DDD

Nuclear launch detected

(#16024) Devid_81 válasza Pacák (#16023) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En pont ilyen techinkaval szoktam megnezni a csajokat az utcan, korbenezem redesen, de nem minden esetben megyek neki :DDD

...

(#16025) Pacák


Pacák
senior tag

Tudjátok, hogy a Magyar Posta hogyan kézbesít Üzleti Csomagot? Elárulom: elég ráérősen. Feladás helye: 2013. 07. 29. hétfő, 10:47 Békéscsaba 2 posta. Napokig csend, hullaszag. Ezek után a feladó bemegy megsürgetni csütörtökön, hogy mégis ezt most hogy? Erre ott észbe kapnak, előkerítik a csomagot és ripsz-ropsz, 2013. 08. 02-án, pénteken, 12:27-kor megérkezik a Budaörsön található Országos Logisztikai Központba. Azzal az ígérettel jött el a postáról Mami, hogy hétfőn kiszállítják nekünk. Itt megint áll a történet, mert ismét nem jött semmi tegnap. Újra telefonálgatás, reklamáció a feladás helyén. Mert közben tegnap nem ide, a címzetthez hozták, hanem véletlenül bevitték valahová Budapestre, most erre megint visszahozzák az Országos Logisztikai Központba. Még én nekem kell telefonálgatni? A legkevesebb, hogy ilyenkor sűrű elnézést kérést követően azonnal kiszállítják, amit már több, mint egy hete raktároznak, feldolgoznak, küldözgetnek össze-vissza... Vagy bilibe lóg a kezem?
Egyébként annyit levelezhetsz velük, amennyit jólesik, mert az automata válaszon kívül a lőtéri őrkutya sem foglalkozik veled.

Slusszpoén: alattunk, a házban is van egy kicsi posta - így kisbetűvel, de ide sem találnak el...

Nuclear launch detected

(#16026) Digger


Digger
senior tag

Sziasztok!
Előfordul Csaba-Gyula környékén fotóguru, aki Nikonnal nyomul?
Ismerkedek egy D90-el.
Jólenne egy kis tapasztalatcsere!
Mondjuk egy sör mellett!

[ Szerkesztve ]

(#16027) Devid_81 válasza Pacák (#16025) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Itt meg ugy megy, hogy vasarnap este kapok egy levelet az amazonos embertol:
- hello, csomagod feladva, varhato kezbesites kedden.
- hetfo reggel 9 ora, kopognak, kimegyek, engem keresnek, es a kezembe nyomjak a csomagot...mondom a csavonak, Te ezt tegnap adtak fel 3 varossal arrebb, aszondja az lehet, de reggel mar az en kocsimban volt a papirjaival egyutt...
Mondom, koszi, szep napot! :D

...

(#16028) TaaT válasza Devid_81 (#16027) üzenetére


TaaT
veterán

Volt ilyen verseny a Top Gear-ben, Anglia legdélibb pontjából küldtek egy levelet elsőbbségivel a legészakibba, mindeközben elindultak egy Porsche Panamera-val ugyanoda...

A levél nyert ;]

Give them hell Ukraine!

(#16029) Devid_81 válasza TaaT (#16028) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Biztos ejszakai szallitassal is megy a dolog, es ugy fest nem szamit milyen napot irunk, ezek itt dolgoznak!
Bar tudnam, hogy ilyen jol, csak a fovarosban tobben vannak mint otthon az egesz orzsagban... :U
Valamit tudnak az tuti!

...

(#16030) haromegesz14 válasza TaaT (#16028) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Meg volt tankolva a verda? ;] :P

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#16031) TaaT válasza Devid_81 (#16029) üzenetére


TaaT
veterán

Éjszaka + repülővel, vonattal :) Azt mondjuk nem írták mennyibe fájt a levélfeladás.

haromegesz14: meg :K Bár a KRESZ-t betartva kellett közlekedniük, tehát nem utcai verseny volt.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#16033) Devid_81 válasza TaaT (#16031) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hozzateszem itt vannak vonatok amik 160-180-al kozlekednek, mert ugye van alajuk rendes sin is pakolva.
Szoval par ora alatt fenn vagy a sziget tetejen az aljarol indulsz.

...

(#16034) Devid_81 válasza moha bácsi (#16032) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nah az is szep, lehet valaki gyalog vitte el! :DDD

...

(#16035) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Amugy most epp csomagot varok, 12:46-13:46 koze igertek, DPD altal jon...ezekhez meg nem volt szerencsem itt, de majd hamarosan kiderul mennyire pontosak.

[ Szerkesztve ]

...

(#16036) Pacák válasza moha bácsi (#16032) üzenetére


Pacák
senior tag

Kapaszkodj meg! 2013. 07. 27-én jöttem Csabáról fel. Mondtam Anyósomnak, hogy elviszem a szőnyeget magammal, BKV se mondhat semmit, benne van a mérethatárban. Ugyan már. Nem kell, meg kánikula van stb. jobb lesz Postával... Aha. Közben a párom is feljött a kicsikkel, nekem is elkezdődött a szabadságom, mehetnénk a strandra, erre itt dekkolunk, hogy mégis mikor méltóztatnak.

Közben most látom, hogy megint az Országos Logisztikai Központban van a csomag. Szédületes és ezért fizettünk nekik háromezer-párszáz forintot, hogy országjárásra vigyék a csomagot.

A legrövidebb út: Békéscsabai 2. Posta - Békéscsabai Logisztikai Központ - Országos Logisztikai Központ - Budaörs 3. Posta (itt házban).

Erre a az Országos Logisztikai Központból tegnap bevitték Pestre valahová és én próbáljam utolérni a söfőrt, hogy onnan ne az Országos Logisztikai Központba vigye újra, hanem ide a címzetthez. Már bocsánat. Én vagyok az ÜGYFÉL. Hívogassák ők...

Múlt csütörtök óta próbáljuk helyes útra terelni a csomagot, még Posta Igazgatóságon is felhívtam egy ismerőst. Szétspammeltem már mindeféle e-mail címűket, asszed' olvasnak e-mailt? :DDD

Nuclear launch detected

(#16037) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Akkor most otthon strandido van-e? :F

...

(#16038) Pacák válasza Devid_81 (#16037) üzenetére


Pacák
senior tag

Na menjél és hűtsd le magad! :D

Nuclear launch detected

(#16039) TaaT válasza Devid_81 (#16037) üzenetére


TaaT
veterán

A szobámban (tetőtéri) már szauna van :)

Give them hell Ukraine!

(#16040) Pacák


Pacák
senior tag

Én csak egy sima eset lehetek a Posta ügymenetében, de mit tudnak még megtenni (vagy meg nem tenni), hogy ez a csajszi így bepöccent rájuk? :Y

Nuclear launch detected

(#16041) Devid_81 válasza Pacák (#16038) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez biztos lehutotte a nepet :D

...

(#16042) Devid_81 válasza TaaT (#16039) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huhh, az klima nelkul veszelyes a tetoter... :Y

...

(#16043) Pacák


Pacák
senior tag

Ezt a számot küldeném - egyre fogyó tisztelettel - a csomagunk félrekézbesítésében résztvevő összes postai dolgozónak: [link] :U :DDD

Nuclear launch detected

(#16044) Morris válasza Pacák (#16043) üzenetére


Morris
veterán

Szerintem a hiba nálad van. :F Nekem még soha, de komolyan mondom, soha nem volt gondom a magyar postával!

(#16045) TaaT válasza Devid_81 (#16042) üzenetére


TaaT
veterán

34-35 fokig bírom, most is a szüleim szobájából netezek. :)

Give them hell Ukraine!

(#16046) Pacák válasza Morris (#16044) üzenetére


Pacák
senior tag

Azon kívül, hogy jól megcímeztük - ott voltam, mikor Anyósom megcímezte - és még rá is varrtuk, rá is ragasztottuk a címzést kívülről, van még valami beleszólásom? Tegyük hozzá, kifizettünk egy kazal pénzt. De itt tartunk, hogy naponta többször kell szélütést kapnom, mikor azt látom a nyomkövető rendszerükön, hogy a csomag napokig áll a feladás helyétől pár méterre a csabai állomásnál a Posta Logisztikai Központjában? Aztán az itteni Országos Logisztikai Központban? Végül telefonálásra kiderül, hogy nem ám itt van, hanem oda-vissza utaztatják kényük-kedvük szerint tök más helyekre... Könyörgöm szántsuk be és vessük be sóval az összes telephelyüket!
Legközelebb a kezedbe nyomja Anyós én meg jövök érte a Keletibe és kapsz érte házi sonkát vagy szalonnát... :DDD Olcsóbb és problémamentes lenne.

Nuclear launch detected

(#16047) Zodicus válasza Morris (#16044) üzenetére


Zodicus
senior tag

Szerencsés vagy! Nekem volt, hogy 6! csík cigimet nyulták le. Bár én voltam a hülye, mert akkor még nem voltam tisztában a lehetőségekkel. Utánna persze már mind kézbesítve lett a célországban.

(#16048) fero02 válasza Morris (#16044) üzenetére


fero02
veterán

Dettó. :K

(#16049) Zodicus válasza Pacák (#16046) üzenetére


Zodicus
senior tag

Fel a fejjel, állítólag a DHL akar jönni M.o-ra. Amúgy egy ideje már mindent futárral küldök.

(#16050) Morris válasza Pacák (#16046) üzenetére


Morris
veterán

házi sonka nagyon finom, jöhet! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.