Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Geby válasza moha bácsi (#850) üzenetére


Geby
tag

Nekem valahogy meggyógyult magától a cucc, minden nap egyre több billentyű lett jó. Mondjuk azt nemtudom, hogyan élhette túl az egész, mert a billentyűzet lukas, alatta meg ott az alaplap. Kevés cuccot öntöttek bele biztos. Egy hét kellett a teljes javuláshoz.

(#852) benzol válasza Geby (#848) üzenetére


benzol
aktív tag

Milyen időközönként szoktál rendelni?

///\oo/\\\

(#853) Geby válasza benzol (#852) üzenetére


Geby
tag

Amikor elfogy a cucc. Most fogok, aztán kb fél éve múlva.

(#854) benzol válasza Geby (#853) üzenetére


benzol
aktív tag

A következőre szerintem én is beneveznék majd ha lehet, ahogy néztem elég jók az áraik, és van választék is rendesen.

Most viszont még van mindenem.

///\oo/\\\

(#855) Geby


Geby
tag

Két szőke nő beszélget a konyhában.
- Tudod hová tűnik a fény, ha leoltod a lámpát?
- Őőő, nem.
- Akkor figyelj.
Lekapcsolja a lámpát és kinyitja a hűtőt.
- Hát ide!

(#856) Stylewars_kp válasza Geby (#848) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Helló!

Én rendelnék DVD-t csak nem tudom, hogy a Maxellt vagy a Verbatimot válasszam xBoxhoz?! Eddig bevált a Maxell is és a Verbatim is.

(#857) mezis válasza Stylewars_kp (#856) üzenetére


mezis
nagyúr

Hát akkor "ebből is egy kicsit meg abból is egy kicsit".... :DDD

mezis

(#858) Stylewars_kp válasza mezis (#857) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

A Maxell most csak 130 Ft. A Verbatim pedig 330. Fuck'n yeah! :D Lehet, hogy inkább azt csinálom, hogy a pénztárcámra hallgatok. Csak utána meg nézhetek ha besuckolom az olvasó fejjel, mert az nem volna olyan light karaj a pénztárcámnak. :D

(#859) mezis válasza Stylewars_kp (#858) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem hallottam még olyat, hogy CD vagy DVD fejnek problémát okozott volna bármilyen márkájú hordozó, amit bele tettek. A fej nincs fizikai kapcsolatban a korong felületével. Az a mágneslemez, ahol csupán egy nagyon vékony légpárnán "úszik" a fej.

Olyat már tapasztaltam, hogy a boríték ragasztóanyagából került a CD felületére, de az egy darab papírszeletkével eltávolítható volt. Egy ilyen ragacs darab már tényleg tönkre teheti a fejet.

mezis

(#860) ko9 válasza Stylewars_kp (#858) üzenetére


ko9
addikt

Én mindig Verbatimra írtam. Maxellel gondjaim voltak, nem nagyon szerette a BenQ drive...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#861) public73 válasza Stylewars_kp (#856) üzenetére


public73
aktív tag

+1 Verbatim... ;)

(#862) sanzi89 válasza Stylewars_kp (#856) üzenetére


sanzi89
addikt

Nekem pedig kb nem volt olyan márkájú lemezem, amelyik mind tökéletes lett volna. :( Az optikai adattárolást nem is tartom semmire, nem is használom már jópár éve.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#863) mezis válasza sanzi89 (#862) üzenetére


mezis
nagyúr

Lehet, hogy az égetőddel volt probléma ? (Nemrégen hiba nélkül olvastam 10 évvel ezelőtt írt CD-met.)

mezis

(#864) Geby válasza sanzi89 (#862) üzenetére


Geby
tag

Hát igen, vannak emlékeim a rózsaszín Aritáról, vagy a fehér Princoról még a dvd írás hőskorából. Gyakorlatilag kib*sztuk a pénzt az ablakon. Azóta csak Verba, előtte meg TDK (aminek néha lehámlott a teteje, így aztán nem volt mi visszatükrözze az adatokat, de ha visszatapicskoltad a hámlós réteget akkor lejött ról a cucc :) )

(#865) sanzi89 válasza mezis (#863) üzenetére


sanzi89
addikt

Már nem tudok pontos számot, de szerintem nincs annyi ujjam, mint amennyi DVD íróval volt dolgom...

Nem csupán a meghajtókkal van a gond. A lemezekkel, a tárolás problémájával, a biztonsággal, stb. Nekem nincs arra agykapacitásom, hogy 2 példányban kiírjak mindent, 1-2 évente újra megnézzem, hogy legalább 1 jó-e, és ha van rossz, pótoljam a kiesést. Vesz az ember 2db 1TB-os HDD-t egymástól külön, hogy egy túláram vagy valami nem nyírja ki egyszerre a kettőt, és kész. Filmeket letölti az ember, zenére/képekre bőven elég az 1TB.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#866) mezis válasza sanzi89 (#865) üzenetére


mezis
nagyúr

Filmre, zenére valóban fölösleges még a két HDD is.

Saját képeket, videókat azért csak tovább kell őrizgetni.

A felírást mindig bitenkénti ellenőrzéssel végzem, a legalacsonyabb sebsségek valamelyikével. Az ellenőrzést akkor is végeztem, amikor még nem volt a CD író programnak ilyen opciója.

mezis

(#867) yohnsee válasza Geby (#864) üzenetére


yohnsee
tag

Kellemes emlékeket idéztél fel bennem. Egyszer suliba vittem Princo lemezt, mert rendeltek rajtam keresztül, egyet kivett cimbi a csomagból, nézegette, majd felém fordut és mutatta: "nézd, ezt élében ketté lehet szedni! mostmár 2dvd-m van!"
Na az aztán minőség volt a javából!
Bár, hogy jót is mondjak róla, 7 évvel ezelőtt kiírt princo és arita lemezeimet nemrég archiváltam újra, verbatimra, és gond nélkül olvasta mindet vissza a meghajtó.

AVR

(#868) tááo


tááo
csendes tag

Jó estét!

Azért az jó, hogy már péntek van. :C

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#869) papp_no1 válasza papp_no1 (#838) üzenetére


papp_no1
senior tag

:U :U :U

(#870) Varoz


Varoz
őstag

Isten éltesse Dani_kp kollégát! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#871) Morris válasza Varoz (#870) üzenetére


Morris
veterán

miért talán beteg? ;] :DDD

(#872) Varoz válasza Morris (#871) üzenetére


Varoz
őstag

Jah, egy évvel öregebb lett. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#873) fero02 válasza Morris (#871) üzenetére


fero02
veterán

Mekkora suttyó vagy baszod! ;] :C

(#874) Morris válasza fero02 (#873) üzenetére


Morris
veterán

Idéztem Te binyi [link] :D :D

természetesen boldog szülinapot neki!! :))

(#875) geza12 válasza Dani_kp (#839) üzenetére


geza12
aktív tag

Estét!

4100-asra ne cseréld le ,arra nem éri meg számodra szerintem, a 6100-as elég jó cucc , egy barátom Phenom 970-et cserélt le 6100-ra , véleménye szerint nagyon jó és nem bánta meg egyáltalán.

De a topiclakók 80%-a Intel párti, úgyhogy gondold át, én lecserélném az biztos,továbbra sem tudnak meggyőzni hogy miért vegyek inkább i5-öst. Rohadt drága és nem ér annyit annyival egyáltalán nem jobb mint az AMD, legutolsó Intelem egy 533mhz cerka volt, de az se azért mert lehetett válogatni ,hanem azt kaptam. Aztán voltak a Socket A-s cuccok ,hát azok aztán meg főleg sokkal jobban megérték az árukat mint a 478-as Intelek, csak sokan pampogtak hogy melegedtek meg ilyen f@szságok.

Szerintem jobb az AMD ár/érték arányban, meg jó dolog ez mag aktiválós játék is ,meg az alaplapok is sokkal jobbak és olcsóbbak is, meg nem buzulni ilyen 1156 meg 1300valamennyi meg mit tudom én milyen tokozással AM3 vagy AM3+ és kész megy bele minden ,ennyi. Meg még ezen kívül még rengeteg más előnye van.

Ha nem számít a pénz és van sz@rásig akkor szó nélkül i7-es egyértelmű, de i3 meg i5, felejtős szerintem.

Aztán ez csak egy vélemény ,ami olyan mint a segglyuk kb. minden kinek van de senki nem kíváncsi rá :DDD :DDD :U

[ Szerkesztve ]

(#876) tááo


tááo
csendes tag

Nem túl rég esett itt pár szó gyilok85 nevű tagról. Most úgy látszik utol érték.

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#877) fero02 válasza tááo (#876) üzenetére


fero02
veterán

(#878) geza12 válasza tááo (#876) üzenetére


geza12
aktív tag

Hát nagyon helyes ,mert már a sírba vitt nem egyszer a baromságaival...
De nem csak engem.

Rákérdeztem ,nem voltál véletlen Oczu néven fent? ááá dehogy is , honnan veszem ezt a baromságot? ki mondta? stb stb.

Boltolásnál nem jelent meg a megbeszélt helyszínen, 8500gt-t számítsak be 5ezer forintért a 9ezer forintos 2900XT-be mert az nagyon korrekt ajánlat. :DDD
, meg egyszer azt mondja vésztői , máskor békési, meg jó ég tudja már hova valósi.

Érdekes emberke. :U

[ Szerkesztve ]

(#879) tááo válasza geza12 (#878) üzenetére


tááo
csendes tag

Én Békésen boltoltam vele.

fero02: figyelemmel kísértem a hsz-eket, jókat derültem rajta. :C

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#880) public73 válasza tááo (#879) üzenetére


public73
aktív tag

jaja, békési cigánykölök....

(#881) geza12 válasza public73 (#880) üzenetére


geza12
aktív tag

Hát ezen valahogy meg sem lepődök :DDD

Legalább ha jó cuccai meg árai lennének, de nem , ki se volt írva hogy beszámítok sehol sem, de a 8500gt + 4k egy 2900Xt-ért az rohadtul korrekt meg mit képzelek magamról , hogy esetleg 3k-ba akarom beszámítani? :D

De ez csak egy sokból ,ha csak ez lenne ,hajajj....

[ Szerkesztve ]

(#882) tááo válasza public73 (#880) üzenetére


tááo
csendes tag

Te is boltoltál vele? :U

Geby: Kb. mikorra várható az áru? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#883) public73 válasza tááo (#882) üzenetére


public73
aktív tag

csak ennyi regje volt már itt a PH.-n....[link]
igen vettem is és adtam is el neki.

(#884) tááo válasza public73 (#883) üzenetére


tááo
csendes tag

Nem adta fel egykönnyen a srác, nem sz@rozott. :N

Valakinek sikerült elcsípnie SipiBcs új rádióját? Néztem a neten is de nem találom. :(

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#885) Dani_kp válasza Varoz (#870) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R :R

Morris: neked is köszönöm szépen! :R

geza12: én aztán le nem cserélném, milyen árak vannak itt hardveraprón is...jelen helyzetben nekem egyáltalán nem érné meg a váltás, továbbá teljesen felesleges is. A mostaniba rakok egy rendes vga-t és az elég is lesz...úgy is amilyen játékok manapság jönnek, már ha lehet annak nevezni őket...

Amit szívesen tolnék PC-n az csak konzolra van, Motorstorm, Tekken és Mortal sorozat, na meg a sony exkluzív játéka a God Of War, az valami kegyeltlen jó játék :K .

https://ingatlan.com/33821564

(#886) benzol válasza Dani_kp (#885) üzenetére


benzol
aktív tag

Sok kp-t kívánok Dani! :DDD

tááó: Bcs-Gyula között tisztán fogható.

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#887) tááo válasza benzol (#886) üzenetére


tááo
csendes tag

Ma már nem de holnap teszek egy próbát, hátha be jön nekem is. A honlapjukat kerestem sok minden más be is jött a ez pont nem.
Köszi.

Így éjszakára. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#888) Dani_kp válasza benzol (#886) üzenetére


Dani_kp
őstag

Nagyon szépen köszönöm!! Úgy legyen :D:D , most igazán rám férve, ennyi kiadás után :D .

https://ingatlan.com/33821564

(#889) fero02 válasza Dani_kp (#888) üzenetére


fero02
veterán

Isten éltessen!

(#890) Dani_kp válasza fero02 (#889) üzenetére


Dani_kp
őstag

Köszönöm Feró! :R :R

Íme a születésnapi tortám! :D Jó étvágyat hozzá mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#891) fero02 válasza Dani_kp (#890) üzenetére


fero02
veterán

Örülnél ilyennek mi? :D

(#892) BaKeSZ87 válasza Dani_kp (#888) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Boldog születésnapot!
Nekem tegnap előtt volt.

Gyilok85
Rimánkodott, hogy kell neki az AM3-as procim, el is jön érte meg minden, jó mondom legyen. Kivettem a gépből, azt mondja fél 4 körül jön. Az óta is jön. Ez volt vasárnap. Hétfőn írtam neki, hogy wtf? Ó leragadt Csabán és nincs kocsija nem tud jönni, de nagyon kell a proci. Akkor mondom utald át a pénzt, és elküldöm. Jó jó küldöm. Másnap ráírtam, elmondása szerint most volt a bankban. Pénz azóta sem jött, szórakozzan a jó....

[ Szerkesztve ]

(#893) geza12


geza12
aktív tag

Isten éltesen titeket! :C

(#894) tááo


tááo
csendes tag

Én is köszöntök mindenkit akinek van vagy volt vagy lesz születés napja. Isten éltesse őket. :C :C

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#895) Varoz válasza BaKeSZ87 (#892) üzenetére


Varoz
őstag

Akkor boldog születésnapot így utólag is. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#896) SipiBcs válasza tááo (#884) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mert még semmilyen promóció nem köthető hozzá.

98.4 MEGA Rádió.

Kedden kapja meg a végleges adót a rádió. Azzal szerintem olyan 40-50 Km lesz a hatókör.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#897) tááo válasza SipiBcs (#896) üzenetére


tááo
csendes tag

Jó reggelt!

SipiBcs: Figyelni fogom, sok sikert hozzá! Kellemes szombatot. :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#898) fero02 válasza tááo (#897) üzenetére


fero02
veterán

Fúha!

Rendben van a leányzó... :K

(#899) mezis válasza fero02 (#898) üzenetére


mezis
nagyúr

Nyugi ! Ezt is biztos unja már valaki ! :DDD ;]

mezis

(#900) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Haat itten vagyok urak!
Diohejban : koltozesen vagyok tul,most van egy szar melohelyem,johohet csutortoktol a varos masik vegeben dolgozom mar...ujabb koltozes hamarosan...maradjunk annyiban,hogy eddig egy penzverde volt az egesz.
Tavolabbi tervekrol annyit,hogy vmikor haza kell menjek nyaron par napra,max 2hetre...majd irany lefele delre...
Odahaza mizu?

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.