Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Geby


Geby
tag

Urak!

Elég szegényes a részvételetek a szavazáson. Kendék nem akarnak jönni ? Vagy ha kitűzzük az időpontot akkor megindulnak majd a helyszín felé ? link

(#802) fero02 válasza Dani_kp (#800) üzenetére


fero02
veterán

Haverom a Chaser. Jelenleg Szentesen lakik, szóval...

ha ezen a héten eljuttatod hozzám, akkor át tudom neki vinni.

(#803) Dani_kp válasza fero02 (#802) üzenetére


Dani_kp
őstag

Az jó volna, de egyenlőre nem tart rá igényt mert nem fér bele a keretbe, szóval nem valószínű, hogy meg fogja venni.

Más ma megjött a tápegység, de az FSP csak holnap tudom csomagolni és pénteken feladni, mert ha a mai nap valahogy k*rvára nem úgy jött össze ahogy kellett volna :((( sajnos nem várt dolog (baleset) történt...

https://ingatlan.com/33821564

(#804) fero02 válasza Dani_kp (#803) üzenetére


fero02
veterán

Semmi gond. Nekem is minden számításom egy tollvonással keresztül lett húzva. És sajnos az egész hetem ilyennek néz ki már most... :W :(((

(#805) Dani_kp válasza fero02 (#804) üzenetére


Dani_kp
őstag

És az a legnagyobb baj, hogy ez egész k*rva élet ilyen, lassan nincs olyan hetem, ami úgy zajlana, ahogy az én szeretném, eltervezném. Mindig van valami sz*rság, ami elcseszi az egészet...de kezdem lassan megszokni és nem foglalkozni vele.

https://ingatlan.com/33821564

(#806) tááo válasza Geby (#801) üzenetére


tááo
csendes tag

Engem leginkább a helyszín érdekelne és valszeg becsöppenék a buliba. :K Időpontról nyilatkozni nem tudok pillanatnyilag. :F

Róla nyilatkoznék szívesen de az meg kit érdekel. :)

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#809) geza12 válasza moha bácsi (#808) üzenetére


geza12
aktív tag

Reggelt!

Az AMD nem volt szimpatikus számodra?

Most jöttek ki ezek Bulldozer procik FX4100/6100/8120 stb. Max fogyasztásuk 95 watt (húzás nélkül) nagyon energia takarékos. További előnye az i5-höz képest hogy ezek kezelik húzás nélkül az DDR3 1800mhz-s ramokat is, amellett amiért sokkal előnyösebb még hogy sokkal olcsóbb és ár érték arányában jobb, és iszonyatos módon tuningolhatók ,de akkor a fogyasztás felmehet több mint 150 wattra is akár.

Hozzávaló alaplap viszont kicsit húzós téma 28 alatt nem nagyon van AM3+ os lap.

Intelből csak az i7 ami jobb sokkal mint az AMD ,csak fizesse meg az ember.

[ Szerkesztve ]

(#810) Morris válasza geza12 (#809) üzenetére


Morris
veterán

Nekem is AM3+ lapom van, de egyáltalán nem volt drága (Asus M5A78L-M LX) 12k volt újonnan egy fél éve. Szerintem ez viszi a bulldozert. :U
ebbe má csak egy normális procc kéne a mostani 250-es helyett

(#811) Toncsi válasza geza12 (#809) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

A Bulldozernek jelenleg a fogyasztása a legnagyobb probléma. Meg a teljesítménye... meg ezekhez képest az ára...
De itt a ph-n is volt már összehasonlítás: [link]

(#812) geza12 válasza Morris (#810) üzenetére


geza12
aktív tag

Az enyém is támogatja 890FX Bios frissítéssel elvileg.

De a hivatalos AM3+ os lapok az 980 és a 990, valamelyik gyártónál benne vannak az fx-ek a 890eseknél valamelyiknél nincs.

(#813) Morris válasza geza12 (#812) üzenetére


Morris
veterán

ja, értem. Mondjuk a 780-as chipset már nem mai darab :U

(#814) benzol


benzol
aktív tag

Szevasztok!

Valószínűleg ti jobban értetek hozzá, egy elvi kérdésem lenne.

Adott egy T-home net(DSL modem, nem ADSL!) → Linksys Wireless-G ADSL Home Gateway WAG200G (ehhez a cucchoz a modemet LAN porton keresztül csatlakoztatnám mint egy PC-t, az IP-je 192.168.1.254, bridge módba kapcsolnám) → 1PC + WIFI-s PC (a maradék LAN portoba csatlakoztatnák egy gépet illetve WIFI-vel kapcsolódnák még eggyel és ezeknél alapértelmezett átjáróként a 192.168.1.254 beállítanám)

Lehetséges hogy a sor végén csüngő gépeken lenne net?

Vagy ezt a kombinációt esetleg felejtsem el, igazából 1-2K-ért lehet tudnák szerezni ilyen Wi-Fi ADSL-s vackot csak nem tudom tudnám e így használni. :F

:R

///\oo/\\\

(#815) mezis válasza benzol (#814) üzenetére


mezis
nagyúr

Van itt a szomszédban egy erre való fórum.

Addig is: jól gondolom, hogy a jelenlegi Linksys.... kütyüd alkalmatlan a DSL internet fogadására ? (Mert ha ez az első számú gondod, akkor arra ne számíts, hogy ezt a kütyüt routerként tudod használni. Az internet megosztásához pedig router kell, amennyiben a szolgáltatódtól kapott IP címek száma kevesebb, mint a PC-id száma.)

mezis

(#816) benzol válasza mezis (#815) üzenetére


benzol
aktív tag

Igazából ez egy Wi-Fi-s Cisco router/modem kombináció, ADSL-t tuti tud osztani. Sajna DSL protokoll nincs benne így coax csatlakozója sincs. Mondjuk hiába is lenne mivel az előfizetés nem ennek a MAC címéhez van rendelve.

Csak reménykedtem hogy hátha egy LAN porton beérkező netet routerként letudná kezelni és osztani... :DDD

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#818) mezis válasza benzol (#816) üzenetére


mezis
nagyúr

A LAN portjait és a WiFi-t swtch-ként kezeli. Cseréld el WiFi routerre, mert ami a koax modemből kijön, azt WAN porthoz kell vezetned.

(A MAC címet a szolgáltató tudja aktualizálni, a routerek egy részében szintén változtatható - Clone MAC address - .)

mezis

(#819) geza12 válasza moha bácsi (#817) üzenetére


geza12
aktív tag

Ok ,csak érdeklődés szinten kérdeztem... :B :U

Még nem olyan rég néztem hogy váltok Intelre,de egyszerűen, nem tudott meggyőzni sehogy.

Ahogy mondtam az i7-es nagyon meggyőző, de kinek van annyi pénze rá? Meg ki se nagyon használnám szerintem.

(#820) benzol válasza mezis (#818) üzenetére


benzol
aktív tag

Sejtettem, túl egyszerű lenne ha működne. De még nem vettem meg, csak elgondolkoztam rajta. :)

Köcce a felvilágosítást.

- - -

Van valakinek esetleg eladó egyszerű Wi-Fi-s routere?

[ Szerkesztve ]

///\oo/\\\

(#822) Geby válasza moha bácsi (#807) üzenetére


Geby
tag

Vigyázat ! Moha bá' személyesen ismeri az összes linkelt pipit :)

tááó: Kakas-Spaten-Sörbár útvonalon valahol csak találunk olyan helyet ahol lesz pár szabad hely. Az indulási pontot meg majd meghatározzuk addig.

(#824) mezis válasza moha bácsi (#823) üzenetére


mezis
nagyúr

Követelné a beszedett pénzt ? ;] :DDD

mezis

(#825) papp_no1 válasza moha bácsi (#817) üzenetére


papp_no1
senior tag

Nekem is intel HD 3000-es van a gépben, elvagyok vele. Nem egy gamer kártya de még futnak rajta mai játékok is ,bizonyos kereteken belül és minimális részletességben:)

[ Szerkesztve ]

(#826) geza12 válasza papp_no1 (#825) üzenetére


geza12
aktív tag

Hát az ilyen Inteles VGA-aktól kiráz a hideg... :)) legalábbis amiket, jobban preferálok az ATI HD4200/4250 meg ilyesmiket. Használtam is fél évig ilyet, hát az 1920-as felbontást Aeroval nem nagyon szereti azért meg kell hagyni. De lehet velük Hybrid Crossfire-zni, ami HTPC-be pl nagyon jó dolog.

(#827) papp_no1 válasza geza12 (#826) üzenetére


papp_no1
senior tag

Nem vagyok nagy játékos Pc-n, ritkán bekapcsolom az Xboxot és játszok azon. Korszerű netezős konfigot akartam :)

[ Szerkesztve ]

(#828) geza12 válasza papp_no1 (#827) üzenetére


geza12
aktív tag

Arra jó a HTPC :K

(#829) Stylewars_kp válasza geza12 (#828) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Internyetre elég. :)

Intel Celeron 220, 1200 MHz (9 x 133) 775 Contact LGA, Intel Little Valley D201GLY...

(#830) SipiBcs válasza moha bácsi (#823) üzenetére


SipiBcs
őstag

Még........ nem olvas!!!! ;] :DDD :C

Grat a cucchoz, nem fogsz benne csalódni. Ha belemerülsz a megfelelő topic-okba, akkor meg fogod látni, hogy nem nyúltál mellé a lappal.

Géza: Tudom mindenki a sajátját tartja a jobbnak, pláne AMD vs Intel párharcban. Amennyire neki rugaszkodott a buldózernek az AMD, annyira nem tud bizonyítani.

Ezek az I5-ök (Sandy Bridge 2500K) még csak négy magosak. 1-1 mai játéknál ill tömörítésnél viszont nagyon jól jön. Az SB2600-2700-as széria rendelkezik HT-vel, +4 virtuális maggal.

Más:

MEGA Rádió
FM 98.4MHz
:DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#831) Geby válasza SipiBcs (#830) üzenetére


Geby
tag

Hallgatom már pár napja, nem rossz, viszont ez az egy mai sláger egy régi ez érdekes, de nem mondanám agyonjátszottnak legalább.

(#832) papp_no1 válasza papp_no1 (#827) üzenetére


papp_no1
senior tag

(#834) geza12


geza12
aktív tag

Lenne 775ös lapom és procim meg 1db 1gigás DDR2 modulom esetleg ha valakit érdekelne.

Elitegroup rc410 és Pentium 524es proci.

Bár gondolom most már senkinek nem kell 775ös proci. Meg kompletten jobb lenne.

Potom pénzért adnám, mondjuk azt se tudom mennyit ér egy ilyen ,mert nem vagyok képbe az inteles cuccokkal egyáltalán. :DDD

Mennyit ér egy kóceráj ? és mennyit adnátok érte ha valakinek kell esetleg?

(#835) fero02 válasza geza12 (#834) üzenetére


fero02
veterán

Egy baráti kézfogásért cserébe átvenném! :K :D

(#836) geza12 válasza fero02 (#835) üzenetére


geza12
aktív tag

Nem mondható rossz ajánlatnak éppen ,de egy kicsivel azért többre gondoltam. :))
A félre értés végett egy kis kp-ra. :D

(#837) benzol


benzol
aktív tag

Üdv!

Hátha esetleg valakinek tudok segíteni szállításban: febr 10. :

Békéscsaba-Orosháza-Nagyszénás-Szarvas-Martfű-Szolnok-Jászberény-Hatvan-Pásztó-Bátonyterenye útvonalon egy pici pakk megoldható.

és vissza febr 12: Dunaföldvár - Kecskemét - Bcs.

Ha konkrétan útba esik megállok, de kerülőt nem teszek.

Jó éjt!

///\oo/\\\

(#838) papp_no1


papp_no1
senior tag

hello mindenkinek. a problémám a következő : adott itt békéscsabán Digi Net és a vidéki hálózatomon lévő adatbázisokat utorrenten keresztül próbálom elérni / stabilabb,gyorsabb kapcsolat mint az ftp szerintem/ és pár másodperces adatforgalom után letilt a hálózatról mind wifi , lan kapcsolat esetén is ez történik kizárólag reset után hajlandó internet elérésre. milyen megoldásokat tudnátok ajánlani, esetleg közületek találkozott e hasonló problémával? az esetleged helyesírási problemakert elnézést előre is , mobilról vagyok

(#839) Dani_kp válasza geza12 (#809) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mivel nekem nincs pénzem ilyen újdonságokra, ezért az 1156-os rendszert preferálom jobban :D . De eljátszadoztam a gondolattal, hogy AMD-re váltok, az FX4100-as procit megtetszett, fizikailag 4 mag, 8 mb L3 cache és gyárilag 3,6 Ghz...

De úgy vagyok vele, hogy a jelenlegi rendszerem is bőven kiszolgál, februárban kap egy tisztességes vga, ha Isten is úgy akarja és összejön minden :)) .

Viszont ez érdekes: Vakteszt: az Intel jobb vagy az AMD? Nem hittem volna, hogy ilyen végeredmény lesz...

https://ingatlan.com/33821564

(#841) Geby


Geby
tag

Reggelihez ajánlanám

szépleány ő is meg ő is

Aztán vajon Dávid merre kóborolhat ? Talán most veri el a keresett pénzt lányokra, luxusyachtra meg villára a helyi Rózsadombra ? :)

(#842) littlelion21


littlelion21
addikt

Jó napot Urak!

Volna esetleg olyan, akit érdekelne 2,5kg ízesítetlen Impact Whey Protein 7,5k-ért (egy 5kg-s zsákot feleznék el)?

[ Szerkesztve ]

(#843) yohnsee válasza littlelion21 (#842) üzenetére


yohnsee
tag

Gyúrunk, wazze? :))

AVR

(#844) littlelion21 válasza yohnsee (#843) üzenetére


littlelion21
addikt

Jah, wazze :D

(#845) public73 válasza littlelion21 (#842) üzenetére


public73
aktív tag

összeeszel minden szart.... :DDD ;] :C

mod:
nem csoda, hogy túlsúlyos vagy! ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#846) littlelion21 válasza public73 (#845) üzenetére


littlelion21
addikt

Te meg elmész a p*csába ;] :D

(#847) yohnsee


yohnsee
tag

AVR

(#848) Geby


Geby
tag

itmedia.sk-ról kell valakinek valami vacak ? dvd, ceruzaakku, festékpatron, kutyafüle

(#849) public73 válasza littlelion21 (#846) üzenetére


public73
aktív tag

:DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.