Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) Geby válasza moha bácsi (#51) üzenetére


Geby
tag

Jah, a legutóbbi 400k-s projektben (vagy 500 vót ? mindegy rég vót) szóval ott voltak ilyen kérdések: a választ itt találod: [link]

A Virtu-ról eddig sok jót nem mondtak. Picit lassul az egész videókártyán átmenő forgalom, viszont ami rohadt jó, én próbából rátoltam 4 monitort. 2-t az alaplapi vga-ra, 2-t a rendes vga-ra. És akkor még volt szabad DP csatim ahova még rakhattam volna monitort asszem, de már nem volt több megjelenítő az irodában, így be kellett érjem, hogy 4 monitort hajtok. De lehet ehhez nem kell Virtu. Fene emlékszik rá.

Szerk:
Valamint ami még über, az az SSD, most raktam össze egy gépet, jó kis OCZ Vertex 3, szóval amikor a power gomb megnyomásától 20-30 másodperc közti idő telik el és már mehet is a meló akkor az nem olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

(#53) SipiBcs válasza Stylewars_kp (#50) üzenetére


SipiBcs
őstag

Befejeztük... egy évig hallani sem akarok róla! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#54) SipiBcs válasza moha bácsi (#51) üzenetére


SipiBcs
őstag

Z68-as lappal jársz jól.

A H-s előjelű lapokban csak a BCLK tunning lehetséges, ami nagyjából egyenlő a nullával és csak instabillá teszi a rendszert. A HD2-3000 beépített videó procit viszont a Z előjelű lapok abszolúte kihasználják. Egyre figyelj: legyen a lapon monitor kimenet. Ha nincs, akkor szoart se ér a beépített cucc.

ui: nem vadászom a commentet... elcsesztem! :B

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#55) Stylewars_kp válasza SipiBcs (#53) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Én is így vagyok a MÁV-os műszak után, de reggel újra going to job. :D

(#57) benzol


benzol
aktív tag

(#58) Geby válasza moha bácsi (#56) üzenetére


Geby
tag

Egy probléma van. Több helyen is olvastam, hogy hullanak, de nagyon. És van egy olyan érzésem, hogy ez nem olyan lesz mint a merevlemezeknél, hogy először szépen lassan megmutatja hogy el fog hullani, hanem tegnap ment, ma nem. Pl amit most vettem Samsung PM810-est, azt még nem ismerik fel az ilyen SMART-os progik.

(#59) Varoz válasza benzol (#57) üzenetére


Varoz
őstag

LoL. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#60) tááo válasza benzol (#57) üzenetére


tááo
csendes tag

Így működik Dr. House. :D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#61) finest válasza tááo (#60) üzenetére


finest
őstag

LOL

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#63) finest válasza moha bácsi (#62) üzenetére


finest
őstag

Ilyen lappal építettem unokaöcsémnek konfigot, teljesen ok. A tuninggal nem foglalkoztunk mondjuk.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#64) SipiBcs válasza moha bácsi (#62) üzenetére


SipiBcs
őstag

Összefügg a procival.

A sima Sandyket nem lehet szorzón tuningolni. Csak a K előjelűeket. Viszont azt csak a P és Z előjelű lapokban teheted meg. Tehát ha sima procid van, akkor felesleges P-s előjelű lapot venned. Viszont se tunning, se semmi.
Ha tuningolni is akarsz, akkor csak K előjelű proci és Z-s lap, hisz szükséged van a beépített videó procira. A P-s lapok nem tudnak mit kezdeni a HD3000-el, viszont cserébe butára lehet rángatni a procit.

Asrockal semmi bajod sem lesz.... féltem megvenni... azóta csak jót tudok róla írni. Gigáék viszont hulladékot adtak ki az 1155-ös sockettel. Csak a köpködés megy vele! Asus se az a megszokott űberprobrutálizé... de még talán mindig az a legjobb választás.

Viszont ár érték/arányban az Asrock mindent lever akármelyik kategóriát is választod.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#66) SipiBcs válasza moha bácsi (#65) üzenetére


SipiBcs
őstag

Persze benne van az automata turbó miatt. Csak az amennyire emeled, arányában kapcsolgatja le a magokat! :DDD

Amennyire én olvastam a kommenteket HD filmeket lazán, akadásmentesen intézi akár két monitorra is. (TV+monitor) CoD4 szintű játékokkal elbánik még talán az MW2 is el-el kocog rajta. Másra mire kellhet??

szerk: én is azzal kezdtem, de a tuning miatt cseréltem hűtőt. Picit lelóg a sarka! :B :K

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#67) finest


finest
őstag

Jé: [link]!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#68) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Valaki tud valami jó kis szaftos leírást titkos dokumentumokat a rendszerváltásról? :U

(#69) Varoz válasza Stylewars_kp (#68) üzenetére


Varoz
őstag

A miről? Volt olyan? :U ;]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#70) Devid_81 válasza Stylewars_kp (#68) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elmeletileg volt olyan 1989-ben, gyakorlatilag a mai napig nem tortent meg.
Most az igazsagot akarod megtudni, vagy azt ami a szinhazban zajlik?

...

(#71) Varoz válasza Devid_81 (#70) üzenetére


Varoz
őstag

Amúgy milyen szindarab ez? Tragikomédia?

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#72) Devid_81 válasza Varoz (#71) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megkozelites kerdese.
Tragikomedia, akik csinaljak, ok elvezik, a szereplok egyaltalan.
Tragedia is lehet, de ez csak a szereplok szempontjabol kozeliti meg az egeszet.
Nemzeti drama, nah igen akar ez is lehet mert egy egesz nemzet sziv.
Pantomin, mindig lathatatlan fallba utkozol ha ki akarsz torni legalisan.
Melodrama, mihelyt elkezdesz melozni rogton erzed, hogy siras lesz a vege.
Romantikus komedia, amig a szereplo szopik, addig vannak akik ezen jot vigadnak.

Rad bizom melyik a szimpi, sajnos a tobbi mufajba nem tudtam besorolni :)

...

(#73) Varoz válasza Devid_81 (#72) üzenetére


Varoz
őstag

Ejj. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#74) papp_no1


papp_no1
senior tag

Magyarországhoz hasonló dolgok történtek Buenos Airesbe is , Szerintem előbb utóbb odajutunk ahova ők, érdemes rászánni ezt az 51 percet az életünkből.

(#76) faragojof válasza moha bácsi (#75) üzenetére


faragojof
senior tag

Biztos, hogy csak én ébredtem ilyen pihenten, de ezen halálra röhögtem magam!! :))
Kicselezhetetlen az ürge! :C :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#77) sanzi89 válasza moha bácsi (#75) üzenetére


sanzi89
addikt

Ezek szerint én már most be vagyok állva, mint a gerely... Pedig csak egy kakaót ittam. :O

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#78) sanzi89


sanzi89
addikt

Vihető sörért PCI-os FireWire bővítőkártya hozzá való sérült, de tökéletesen működőképes 4pin to 6 pin-es kábellel.

Cserébe érdekelhet hibátlan 4pin to 4pin-es jó minőségű kábel, esetleg 5 doboz Kozel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#79) papp_no1


papp_no1
senior tag

Kinek volt eladó 8gigás cl6/cl10es sd kártyája ócón?

(#80) littlelion21 válasza papp_no1 (#79) üzenetére


littlelion21
addikt

Jelen :)

cl10-es.

[ Szerkesztve ]

(#81) tááo


tááo
csendes tag

Jó napot!

A tervet hozni kell. :W :W :F :Y

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#82) ko9 válasza littlelion21 (#80) üzenetére


ko9
addikt

És mennyi az a occó? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#83) Toncsi


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

4 magos s775-ös procit keresek!

(#84) Varoz


Varoz
őstag

Estét!

Na, mi lett a lendülettel. Csak 9 hsz? :U :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#85) papp_no1 válasza littlelion21 (#80) üzenetére


papp_no1
senior tag

Érdekelne, keress privátban, jhéten orosházán át tudom venni.

(#86) Geby


Geby
tag

Ha beégettem két LCD TV-t akkor létezik kiégető progi is :N Picit befeketedett egy helyen. Nem bírja a konstans tartalmat.

(#88) Geby válasza moha bácsi (#87) üzenetére


Geby
tag

:C

(#89) Stylewars_kp válasza Devid_81 (#70) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Egyiket se, hanem az ott történtek előzményeire lennék kíváncsi!

[ Szerkesztve ]

(#90) Tybee21


Tybee21
aktív tag

Teljesen el vagyok hülve 2.0 :)

VAN VALAKINEK ELADÓ VODAFONE-s SIM-kártyája???

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#91) gabo9201


gabo9201
senior tag

Üdv!

Valakinek nincs véletlenül pár ezresét valami eladó gyengébb PCI-E-es VGA-ja?
Árban nagyon max 5.000Ft-ig? Békéscsabai környéki személyes átvétellel.

Amikre gondolok:

1-2K: első szériás PCI-E-es kártyák például: 6200, X300

2-3K: valamivel erősebb régi kártyák, például: 7600GT, X1650Pro

4-5K: 2600XT, 8600gt

Előre is köszi! :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#92) littlelion21 válasza ko9 (#82) üzenetére


littlelion21
addikt

Ennyi az occó, de eddig pn199 viszi :)

gabo9201: privi ->

Tybee21: telenoros nem érdekel? Van egy aktiválatlan, még ki sem csomagolt SIM-em, talán 400HUF (vagy a fene tudja mennyit adnak ezek hozzá) lebeszélhetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#93) gabo9201 válasza littlelion21 (#92) üzenetére


gabo9201
senior tag

Vissza is :)

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#94) Geby válasza gabo9201 (#91) üzenetére


Geby
tag

Egy Sapphire 4650 512MB ddr3 dsub/dvi/hdmi van itt a polcon, habár az az 5k-ba nem biztos hogy belefér.

(#95) gabo9201 válasza Geby (#94) üzenetére


gabo9201
senior tag

Nincs szükség "akkora" erőre :DDD

littlelion21 kolléga már adott egy pont megfelelő ajánlatot :)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gabo9201

(#96) ko9 válasza littlelion21 (#92) üzenetére


ko9
addikt

Ejj pedig jó kellett volna... Sajnos elérhető árban nem találok sehol... Mármint nem az árral van baj, hanem a postával... 2500-ért postáznak egy 3500-as memóriakártyát, így valahogy nem érdekel...
Mondjuk nekem is SE-be kellett volna. Milyen teló nem szerette? :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#97) littlelion21 válasza ko9 (#96) üzenetére


littlelion21
addikt

Pont egy SE - egy Live with Walkman.

(#98) dipeti válasza ko9 (#96) üzenetére


dipeti
senior tag

Itt az aprón simán találsz embörököt, akik memókártyában utaznak. Én is itt vettem 4500-ért 8gigás cl10-est. Mondjuk nem nónémet.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#99) ko9 válasza littlelion21 (#97) üzenetére


ko9
addikt

Az nagyon jó, mert Xperia Mini Pro-ba kellene, ami meg ugyanaz... Nem gondoltam volna, hogy baj lesz vele, ezekszerint de :D

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#100) littlelion21 válasza ko9 (#99) üzenetére


littlelion21
addikt

Ezekbe inkább valami márkás ajánlott, a topicjában többeknek is volt gondjuk nóném kártyákkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.