Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) geza12 válasza BaKeSZ87 (#700) üzenetére


geza12
aktív tag

Kicsit sokba méred nem? :U

(#702) BaKeSZ87 válasza geza12 (#701) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Posta benne van. Kb annyiba adom mint amennyiért a Sempronokat adják, és ez 100 hogy megy 2 maggal, na meg tuningban sem utolsó. Jelentkezők voltak már, csak elvinni nem akarja senki.

(#703) Stylewars_kp válasza moha bácsi (#699) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

www.pikpakpont.hu ról beszél kolléga nemde?

(#704) finest válasza moha bácsi (#699) üzenetére


finest
őstag

Az ilyen filmekre úgy veszem rá az asszonyt, h közösen nézze meg velem, h azt mondom, van benne szerelmi szál. ;]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#705) geza12 válasza BaKeSZ87 (#702) üzenetére


geza12
aktív tag

Posta benne van úgy már korrekt :K . Azokat a Sempronokat meg nem tudom ki veszi mert újonnan 9.5K, legutóbb Athlon 250-et adtam 10k-ba mindennel, mondjuk másnap vitték is, az upgradem előtt meg 545-öt 14-be csöves hűtővel.

Felmentek a proci árak sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#706) Dani_kp válasza geza12 (#705) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ha még csak a proci árak mentek volna fel... :(

De sajna minden nagyon drága már itt hardveraprón is...

https://ingatlan.com/33821564

(#707) geza12 válasza Dani_kp (#706) üzenetére


geza12
aktív tag

Azért néha ki lehet fogni 1-2 jó cuccot,csak gyorsnak kell lenni.

(#708) Dani_kp válasza geza12 (#707) üzenetére


Dani_kp
őstag

Mint én a corsair VX450-es tápot :D .

Nem elég gyorsnak lenni, hanem egész nap előtte kell lenni és böngészni. Meg nem árt olyanoknál is bepróbálkozni, akik nem uppolták a hirdetésüket x napja.

Tavaly úgy vettem a C.o.D. 4-et és a BF2142, hogy a kettőért fizettem 2500 Ft-ot, ráadásul helybe. A lemezek 1x voltak gépbe, amíg feltelepítették és ennyi.

https://ingatlan.com/33821564

(#709) Morris


Morris
veterán

Szép jó estét Urak!

Nekem is van egy Athlon II X2 250-es proccom. Éppenséggel ez is cserélhető lenne valami nagyobbra. pici ráfizetéssel. :B

(#710) Varoz


Varoz
őstag

Ti mit részesítetek előnyben? Postát vagy futárt? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#711) Dani_kp válasza Varoz (#710) üzenetére


Dani_kp
őstag

Biztos jól be volt csomagolva, azért nem foglalkozott vele :D vagy lehet volt odakészítve valami szivacs amire rádobta :D .

Azért ez sem rossz :D .
Illetve itt egy válogatás... :DDD

https://ingatlan.com/33821564

(#712) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Valakinek van eladó:
- HDD 1T feletti?
- 2.0 hangfal?

(#713) gefffry válasza Stylewars_kp (#712) üzenetére


gefffry
tag

5.1-es hangfalszettel tudok esetleg szolgálni :)
Szatellitek nem az eredetiek már, de jól végzik a dolguk.
Illetve a szatellitek selyme már nem a régi fényében "tündököl"

(#714) Stylewars_kp válasza gefffry (#713) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Idős hölgy ismerősömnek adtam el egy konfigot, de hangfal nincs hozzá, szerintem beérni ő a 2.0-val is. :)

(#715) gefffry válasza Stylewars_kp (#714) üzenetére


gefffry
tag

van 2.0 bemenete is. :D

(#717) ko9 válasza Varoz (#710) üzenetére


ko9
addikt

Lehet nem haragudnák ha egy-két csomagomat így kapnám meg, legalább nem kellene fizetni a futárnál :C

moha bácsi: Tudtommal 15ezer felett ingyenes a posta.

Stylewars_kp: Mennyire a közeljövőben? :)

Ez hogy lett így dupla :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#718) Varoz válasza ko9 (#717) üzenetére


Varoz
őstag

Amíg írtad az átszerkesztett részt, lejárt az 5 perc, így új hsz-ként küldte el az egészet.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#719) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Valakit érdekel a tápomon lévő gégecső, annó computermode-ról vettem 4,5k. + postáért. Egy része még a csomaglásba van, nem lett mind felhasználva. A többi értelemszerűen méretre szabva, erre a tápra legalábbis, de szerintem a piacon lévő tápok 60-70% kompatibilis ez a méret :D .

A lényeg 2k.ért vihető...jó csak nektek 1500 Ft :D (+ posta, ha postázni kell, személyes átvétel Békéscsabán). ;)

https://ingatlan.com/33821564

(#720) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Egyre többet csalódok ebbe a google chrome-ba :(

https://ingatlan.com/33821564

(#721) Geby válasza Dani_kp (#720) üzenetére


Geby
tag

Iszonyú memóriazabáló hulladék lett. Régen 1GB rammal simán meg volt nyitva 30-40 tab és vígan elvoltunk. Most ha 10 meg van nyitva akkor benyalt 2GB ramot és ha bezárom akkor baszik rendesen felszabadítani. Egyéb bajom nincs vele. Címsoros keresés szuper. Kezed alá dolgozik jobban mint a FF, habár lehet csak állítgatni kéne és akkor menne az is hasonlóan.

(#722) Dani_kp válasza Geby (#721) üzenetére


Dani_kp
őstag

Azt, hogy mennyit ramot zabál nem tudom, 4 gb ramom van, nem igazán veszem észre,
de nálam ott pattant el a biztosíték, hogy 4-5 youtube-os link megnyitás és 3 perc múlva az egész lefagy...be kell zárni majd elindítani és új munkamenetet indítani. FF alatt 15-20-at megnyitottam és vígan elvoltam a videók nézegetésével.

Akkor amire ma lettem figyelmes, a nyamvadt gif-eket képtelen normálisan betölteni és lejátszani. 5 perc eltelte után is csak a frissítés karika forog és szaggatva, félig játssza le a gif-et!
FF alatt megnyitottam ugyan azt a gif-et és az elejétől kezdve (még be sem töltötte teljesen), de hiba nélkül végig lejátszotta.

"Címsoros keresés szuper."

FF 9.0.1 van fent és az is tudja ezt :U :K . Az FF javára szóljon, sokkal biztonságosabb is.

https://ingatlan.com/33821564

(#723) Geby válasza Dani_kp (#722) üzenetére


Geby
tag

OKé. Vágom, hogy ha beírsz valamit akkor azt megkeresi googleben. Nézzünk egy pédát:

elkezdem írni hogy 'you' , itt már a címsorban van a youtube.com linkje, ha most ütnék egy entert akkor bejönne az oldal, de én tabot nyomok, erre a youtube-on fog keresni, úgy hogy még mindig a címsorban vagyok.

4GB ramom volt, de simán kevés tud lenni, persze nálam azért munkából kifolyólag fut azért egy két másik program, amik szintén meg tudnak enni tetemes mennyiséget.

(#724) Dani_kp válasza Geby (#723) üzenetére


Dani_kp
őstag

Jaa most már értem. Nem tudtam, hogy Te erre gondolsz :B . Ilyen szempontból a chrome tényleg jobb. De amíg ilyen gyermekbetegségekkel küzd, addig nem nevezném böngészőnek...

Ne aggódj, amikor nekiállok leckét csinálni, olyankor nekem is felemészt 2-3 GB simán, és akkor az általános dolgok, mint a böngészés, skype, winamp...stb. még el sincsenek indítva :)) .

https://ingatlan.com/33821564

(#725) Geby válasza Dani_kp (#724) üzenetére


Geby
tag

Hát ez a cink. Nagyon. Habár most a 8GB ram ideig-óráig megoldja a problémát, nade mennyivel jobb volna, hogy ha programozók végre jól kódolnának és nem csak fosnák magukból a hulladékot. Amúgy nekem nem nagyon omladozik össze, piszok ritka hogy elhasal bármelyik komponens. Amúgy Bétát használok, most épp valami 18.xxx link

Elég kevesen iratkoztatok fel eddig: link

(#727) Geby


Geby
tag

érthet a egy picit rúdtánchoz belegondolni sem merek másfajta rúdon mit tudna kihozni :DDD

(#728) Morris válasza moha bácsi (#726) üzenetére


Morris
veterán

Kellemeset!

Moha bá, ez nagyon jó! :C :C El is küldtem gyors az asszonynak :D

(#729) Geby


Geby
tag

Nincs e valakinek ADSL modemje kölcsönbe, amivel tudnék tesztelni egy Invitel végpontnál, hogy a sokéves modemje kaka-e vagy sem ?

(#731) Geby válasza moha bácsi (#730) üzenetére


Geby
tag

Hát gyanítom én is, hogy amiatt lesz a csomagvesztés. De ugye én még nem küldtem el a 1st level supportost az anyjába, csak a tulaj próbálkozott, kevés sikerrel, én valahogy nagyobb hatékonysággal dolgozok. nem engedem lezárni a ticketet, meg ilyesmi, aztán muszáj küzdjenek.

Itt a cégnél legutóbbi ilyen modem problémakor első szóra cserélték a cuccot.

Hétfő reggel, irány felvenni a munkát:

[ Szerkesztve ]

(#733) Geby válasza moha bácsi (#732) üzenetére


Geby
tag

Néhány csavar kicsavar, billentyűzet kivesz, forró víz alá bedobod, azt vagy túléli vagy nem. Nekem múltkor egy pontosan ugyanilyen billentyűzet majdnem használható lett. De ha nem akarsz vele szarozni sokat akkor veszel bele egy másikat. Vagy létezik már ilyen full műanyag összetekerhető usb-s bill. És érdekes módon biosban meg mindenhol használható. Nap-Számban asszem van a szekrény tetején, ilyen 1-2000Ft os tétel.

(#735) Geby válasza moha bácsi (#734) üzenetére


Geby
tag

Helyes.

A múltkori HP notis Vistás USB elb*szódos történetnek sem lett jó vége. Sokat olvastam, sokat szívtam, mások is szívnak, másoknak sem lett jó, nekem is csak rosszabb lett. Újratelepítés megoldotta.

Most van megint egy HP, az meg a reggeli boot után nem talál vezetékes hálózati eszközt, eszközkezelőben sincs. Újraindítás után lesz rajta. De mindig csak reggel csinálja. Ha nap közben újraindítom akkor működik.

Múlt héten is összehozott a sors egy ilyen HP-val, azon a gyári LAN/Wlan switching csesződött el. Nem volt hálózat sem vezetékesen, sem vezeték nélkülin, biosban kikapcsoltam ezt a switching opciót, utána egyből lett.

Eddig sem szerettem ezeket hápé szerkezeteket, hát ezután sem lesz jobb véleményem. Minden esetben valami szoftveres elkakálódás van. Múltkor is kiírta a gép, hogy indítsd el ezt meg ezt a progit és állítsd át. Csodás, csak nincs ilyen progi rajta.

(#736) ErikSon


ErikSon
csendes tag

Napot Urak!

Hasba szúrt ez a mai punnyadás.

[ Szerkesztve ]

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#737) Padree


Padree
senior tag

Jön a világvége. Lehet előkeresni a kőbaltát. [link]

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#739) public73 válasza moha bácsi (#738) üzenetére


public73
aktív tag

már ezen jár az eszed????? ;] :C

(#740) public73


public73
aktív tag

vegyetek gépet, most majdnem ingyé van.... :DDD :DD :C

(#741) Zodicus válasza public73 (#740) üzenetére


Zodicus
senior tag

Melyik az az 'allat, aki ennyie'rt vesz ha'zat ??? :F

(#742) public73 válasza Zodicus (#741) üzenetére


public73
aktív tag

és van elég "állat" hidd el... :K
ennek 80%-a nem kereső, hanem a szülők veszik a havi 1 millás nettójukból.... ;] ;)
jól is fog jönni az a 2012-es év végi kis világvége és meteoritzápor + napkitörés, hogy ezt a mai emberiséget a föld alá söpörje és előről kezdődhessen minden!
jöhet a kőbalta és teljes civilizálatlanság, de legalább mindenki egyenlőként indul és a puszta erő és a fifika dönt, hogy ki maradjon életben és nem a bankszámlán pihenő csilliárd dollárd, amit örökölt a gazember szülőktől, vagy saját maga lopott el a dolgozóktól!

(#743) Geby


Geby
tag

Ennek örömére akkor egy kis wipeout: 1 2 3

(#745) mezis


mezis
nagyúr

[link]
Nem tudjátok hol lehet jelentkezni sportbírói tanfolyamra síelés szakon ? :DDD

mezis

(#746) Morris válasza public73 (#742) üzenetére


Morris
veterán

egyetértek! :R

jónapot amúgy vagy mi! :DDD

(#748) fero02


fero02
veterán

Fórumon:

- SZIASZTOK! MÉG ÚJ VAGYOK ITT, TUDNÁTOK SEGÍTENI??
- Nyomd meg a Caps Lockot!
- ÓHHH, KÖSZI, ÍGY LEGALÁBB NEM KELL FOLYAMATOSAN NYOMNOM A SHIFTET!!

:C :C :C

(#749) Dani_kp válasza fero02 (#748) üzenetére


Dani_kp
őstag

OM*G ;] . Mégis melyik fórumon volt? Vagy ez csak egy vicc? :D

https://ingatlan.com/33821564

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.