Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) george11 válasza public73 (#150) üzenetére


george11
senior tag

wifi blablabla, 400 méter blablabla, hatótáv blablabla, kétcsíknemelég blablabla
buli meg nem volt most, szóval nem idegeld fel magad, mert még valami baj érhet :DDD
e: [link]
mentem alvadni :))

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#152) fero02 válasza public73 (#150) üzenetére


fero02
veterán

Ha letolod a képed, akkor mindenképpen! :K

(#153) george11 válasza fero02 (#152) üzenetére


george11
senior tag

Te meg mit kavarsz itt SZOMBAT éjjel? :Y :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#154) fero02 válasza george11 (#153) üzenetére


fero02
veterán

Bajom van. :( :(((

(#155) littlelion21 válasza fero02 (#154) üzenetére


littlelion21
addikt

No! Éspediglen...?

(#156) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Joccaka!

...

(#157) Geby válasza public73 (#150) üzenetére


Geby
tag

Legyen ph buli ? Jönnek a kecskemétiek is ? :))

(#158) Varoz válasza Geby (#157) üzenetére


Varoz
őstag

Ajjajj, ott aztán lesz ne mulass. :D :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#159) fero02 válasza littlelion21 (#155) üzenetére


fero02
veterán

Nem publikus. :U Egészségügyi jellegű... :((

(#160) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Ez van ha bedöglik az Amszterdami táncos meló. :D

(#161) littlelion21 válasza fero02 (#159) üzenetére


littlelion21
addikt

Aha...akkor jobbulást!

(#162) fero02 válasza littlelion21 (#161) üzenetére


fero02
veterán

Kösz koma. :R

(#163) Zodicus


Zodicus
senior tag

de nagyon pörög a topik. buli van?

(#164) fero02 válasza Zodicus (#163) üzenetére


fero02
veterán

Hát, 20:39-kor lefújták... :( :O

;] :DDD

(#165) Zodicus válasza fero02 (#164) üzenetére


Zodicus
senior tag

you are ;]

:)

(#166) fero02 válasza Zodicus (#165) üzenetére


fero02
veterán

Áh, de hogy. Csak véletlen egyebe esés, h Te is pont akkor jöttél meg. :U :K

;] :DDD

(#167) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Mission bakancsokról van valakinek tapasztalata?

(#168) Zodicus válasza fero02 (#166) üzenetére


Zodicus
senior tag

meggyógyultál már?

(#169) papp_no1 válasza fero02 (#159) üzenetére


papp_no1
senior tag

jobbulást, én is köhögök....szerintem benne van a levegőbe..

(#170) fero02 válasza Zodicus (#168) üzenetére


fero02
veterán

Nem, alapból ilyen köts vagyok. :P :DDD

Ami nekem van az nem a megfázás szintje, sokkal több idő fok kelleni hozzá sajnos. :(

(#171) Zodicus válasza fero02 (#170) üzenetére


Zodicus
senior tag

az nem jó :(

igyál sokat, hátha elmúlik, de ha nem, akkor legalább ki megy a fejedből egy kis időre

jobbulást azért.

(#172) fero02 válasza Zodicus (#171) üzenetére


fero02
veterán

Nem szoktam inni. :U :DDD

És ráadásul szerdán megyek dokihoz, ha minden jól megy megszabadulok egy kis bőrtől is a fejemen... :DD

Van baj bőven. :D

(#173) george11 válasza fero02 (#172) üzenetére


george11
senior tag

hö? :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#174) fero02 válasza george11 (#173) üzenetére


fero02
veterán

Melyiket nem érted Gyurika? :)

(#175) Devid_81 válasza fero02 (#174) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Melyik fejedrol melyik bor megy hova?!

...

(#176) fero02 válasza Devid_81 (#175) üzenetére


fero02
veterán

Az igazi/eredeti fejemről vágnak majd ki egy db-ot és szövettanra, utána meg a kukába megy majd.

(#177) Devid_81 válasza fero02 (#176) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Olvastam nem publikus a dolog, de azert remelem minden okes veled es semmi komoly! :U
Kibaszottul nem hangzik am jol ez amit irtal... :(

...

(#178) ErikSon


ErikSon
csendes tag

Estét UraK!

Noti DDR ramokat keresek 2x1GB-ot, nem lenne hátrány a számlaképesség.

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#179) fero02 válasza Devid_81 (#177) üzenetére


fero02
veterán

Az első az nem.

A másik meg arról szól, h van a fejem jobb oldalán 1 (pontosabban 2) anyajegy. Az egyik (a kisebbik) egy hagyományos anyajegy. Sötétbarna, a bőrfelszínből kitüremkedő ojjektum.
A másik egy nagyobb kiterjedésű, de világosabb és a bőrfelszínnel egy szintben lévő. Na most ebbe régebben beletolta a fodrász a hajvágó gép vezetőjét. Ekkor sérült a bőr és burjánzani kezdett. Eleinte csak apró, 1-2 mm-es kinövések voltak, amiket csajom elkötött a hajszálával és másnap magától leesett, vagy épp ledörzsöltem a párnával. Viszont mindig újra és újra nőtt, de egyre nagyobb volt. És elérte azt a szintet, h nem lehetett elkötni (picit fájt is olyankor). Volt amikor én kaptam bele, volt amikor észre se vettem h kapargatom, stb stb és most már a nagyobbacska kinövésből is kisebb kinövések indultak ki.
Már olyan szinten zavar a dolog (és akadályoz a napi cselekvéseimben), h pl egy baseball sapka fel és levételekor figyelnem kell, h nehogy megakadjon és megrántsa, mert olyankor vérzik mint a dög.

Na és most telt be a pohár, most van időm és pénzem pontot tenni a dolog végére. Ezt fogják remélem mihamarabb kivágni és összevarrni a bőrömet. :K

(#180) Devid_81 válasza ErikSon (#178) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mivel uzletelni akarsz itt, dobj be 100Ft-ot a kasszaba!
Mivel picsat kepkent, nem linkkent dobtad ide, igy meg ki is maradsz egy dobasbol! :DDD ;] :P

...

(#181) george11 válasza fero02 (#179) üzenetére


george11
senior tag

Ez simán lehet valami vírusszemölcs féleség is...
Nekem anno a térdemen volt, de mivel a motorbalesetnél azt a térdem tettem gazdasági totálkárra, így ugrott az a darab bőr is belőle műtétnél, és azóta béke van. :D
Minden rosszban van valami ténylegszar :U
De ettől függetlenül jó bulást neked. :K

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#182) fero02 válasza george11 (#181) üzenetére


fero02
veterán

Nem tudom. Az itteni bőrgyógyászat (sztk of korsz) egy nagy 0. A kezemre nem tudtak még értelmes kencét adni, h ne száradjon szarrá.

Így egy Debrecenből ide járó doki magánrendelésére fogok elmenni. Remélem nem zavar és és tűt, cérnát meg szikét ránt azonnal.

(#183) Rolly válasza fero02 (#182) üzenetére


Rolly
veterán

Jobbulást! Csabán van egy bőrgyógyász aki állítólag európai szaktekintély :$ ha esetleg kell tudok telefonszámot amivel eléred és tudsz időpontot kérni hozzá magánba ...

én még nem voltam nála, de kollégámnak már több anyajegyét is leszedte...

(#184) george11 válasza fero02 (#182) üzenetére


george11
senior tag

Nekem is basztatta sok doki azokat a szemölcsöket(terjedt ám rendesen), de max időlegesen tudták kiirtani, aztán visszajöttek.
Ellenben a térdsebész, az megoldotta egy életre úgynézki :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#185) fero02 válasza Rolly (#183) üzenetére


fero02
veterán

Netalán Polai Anna? Hallottam már róla (feltéve ha róla van szó), ismerősi körben dicsérték.

Ha az itteni dokival (Dr Szabó András) nem jutok dűlőre, akkor írni fogok az elérhetőség végett. :K

Opp, most nézem, Ő Gyulai.

george11: akkor lehet nekem is takarnom kellene motorral? De ha bebaszom a fejem, akkor az fáj, meg lehet még hülyébb leszek. :N

[ Szerkesztve ]

(#186) Devid_81 válasza fero02 (#179) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem hangzik tul jol!
Viszont majd hasonlo ugyben nekem is mennem kell ha egyszer haza esz engem a fene.
Bar lehet itt is meg tudnam csinaltatni.
Most annyira nem erdekel, max elvisz a rak :D
Szarok ra, egyszer elek, mindent kibirok egyszer!

...

(#187) ErikSon válasza Devid_81 (#180) üzenetére


ErikSon
csendes tag

A képet a távirányító miatt dobtam be, olyat is keresek, de csak kölcsönbe!

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#188) george11 válasza ErikSon (#187) üzenetére


george11
senior tag

Én meg a tartóját keresném ... ha esetleg csak egyben találsz, akkor szólj, és átveszem :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#189) Rolly válasza fero02 (#185) üzenetére


Rolly
veterán

Dr Bérczi Zsuzsanna főorvos
bőr-, nemigyógyász, kozmetológus szakorvos
06-66/448-475

(#190) fero02 válasza Rolly (#189) üzenetére


fero02
veterán

thx! :R

(#191) ko9


ko9
addikt

A lehető legjobb hétfő reggelt mindenkinek :R

Valakinek nincs esetleg WiFi router eladóba? Jó lenne ha cserélhető antennás lenne, de nem feltétel. :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#192) Rolly válasza ko9 (#191) üzenetére


Rolly
veterán

jó, reggel és hétfő? ez nem illik szerintem össze :)

(#193) ko9 válasza Rolly (#192) üzenetére


ko9
addikt

Azért írtam, hogy lehető ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#194) geza12


geza12
aktív tag

Sziasztok!

Beszámításból marad itt egy nagyon szép állapotú ritka kivitelű Technics erősítő, esetleg ha valakit talán érdekelne. :U

[ Szerkesztve ]

(#195) sanzi89


sanzi89
addikt

Ma újabb 1 óra sorban állás a T-Mobile szervizében, harmadjára vittem vissza a csodálatos, üzleti, minőségi E52-őt. :(((

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#196) papp_no1


papp_no1
senior tag

Notebook hűtőt vennék Lenovo G570hez. :R

(#197) Morris válasza sanzi89 (#195) üzenetére


Morris
veterán

Üdv az Uraknak!

Sanzi, én is vettem egyet, de aztán másnap túl is adtam rajta. elég gyér teló, pedig én is azt hittem, hogy mennyire frankó lesz. :(

(#198) yohnsee


yohnsee
tag

Eladó egy erős, megbízható végfok (2x550W/4Ohm), vagy cserélhető forrasztóállomásra, garis VGA-ra, egyéb PC alkatrészre.
Kép1
Kép2
Kép3

Vegyétek, vigyétek! (akár darabonként is!)

AVR

(#199) sanzi89 válasza Morris (#197) üzenetére


sanzi89
addikt

Nézd meg az E52 topikot, ott mindenki el van tőle ájulva. Mocskod drága volt számomra, fél évig spóroltam rá, szóval óvom, vigyázok rá, mégis sorra jönnek elő a gondok. A topikban meg mindenki azt hiszi, hogy dobálom, csapkodom meg fordítva beleerőltetem az USB-t.

Váltanék is a francba, ha lenne hasonló áron ilyen készenléti idővel és ilyen frankó GPS csomaggal másik készülék. Sajnos nincs, mindenki ezeket a tapicskolós szarokat hajtja. :(

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.