Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) Zoltán válasza kBagyula (#500) üzenetére


Zoltán
őstag

Kökő.

(#502) LJoE válasza mcmike (#391) üzenetére


LJoE
senior tag

ezt figyu papa mit leltem :)
[link]
www.secretsofbattlefield.com

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#503) mcwolf79 válasza mcmike (#485) üzenetére


mcwolf79
veterán

THX :R
Ki fogom próbálni :))

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#504) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hali,

Végre megszereztem a BF2-t + Special Forcest.
Azt akarom kérdezni, hogy ha a mostani gépemre feltelepítem, csinálok accountot meg minden, viszont 2-3 hét mulva veszek egy új gépet, akkor majd fel fogom tudni rakni
az új gépre is az egész gamét, és tudok majd gond nélkül jáccani vele??
Vagy van valami beépitett letiltás, hogy a másik gépen nem fog elindulni?

(#505) mcwolf79 válasza DNS_65 (#504) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha multira gondolsz,akkor természetesen tudsz majd az új gépen is játszani vele,ugyanis az online account nem a gépeden,hanem az EA szerverén tárolódik.Csak Retrieve accountot kell választani a kezdő-menüben.és ott kell beírni az account neved és a jelszavad.Single playben is tudsz nyomulni.
Természetesen újra kell majd installálni a játékot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#506) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

szeva kbagyula!!!!

sajna nekem nem megy a POE2 verzio :W :W :W :O :O :O
rámegyek a telepitőre és kiir valamit....
na mind1 ne muszáj csak mondtam :R :R

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#507) DNS_65 válasza mcwolf79 (#505) üzenetére


DNS_65
senior tag

Szia, thx a választ.

Szerencsére nem kell 3 héten keresztül nézegetnem a játék dobozát,
hanem kipróbálhatom milyen pl. egy jó 64-es pályán nyomulni.
Az a bug már orvosolva van(peccsel), hogy kidob a desktopra a game?
A multira gondoltam természetesen, az a fain, a single már unalmas. :B

(#508) kBagyula válasza HDR renderin (#506) üzenetére


kBagyula
senior tag

:F

(#509) Zoltán


Zoltán
őstag

Ahhoz, hogy a Special Forcessel singleplayerben, offline játszon az ember szintén kell online account? Mint az Euro forceshez?
Előre is köszi!

(#510) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Kérdés:
Mi a különbség az 555 MB-os SP64 és a kissebb 180akárhány megás sp64 között?
Mindkettő állítólag minden pályát tartalmazza.Akkor mi ez az irdatlan méretkülönbség?
THX :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#511) kBagyula válasza Zoltán (#509) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ahhoz (SF) és az alap BF2-hön nem feltétlenül kell online account, míg az EF/AF pároshoz igen. ;)

(#512) Zoltán válasza kBagyula (#511) üzenetére


Zoltán
őstag

Köszi!

(#513) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tudtok ajánlani egy másik helyet,ahonnan le tudom tölteni a Single player botos mapokat.
Mert innen nem sikerült.Be kell regelni,ha jól értelmeztem csak a fizetős tagok tölthenek le.
Ha hülyeséget írtam,javítsatok ki!
Kösz

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#514) kBagyula válasza mcwolf79 (#513) üzenetére


kBagyula
senior tag

Innen szedd le: [link]

(#515) TomDog


TomDog
tag

Feltettem a Poe2 verziót, itt is azok a szerverek tetszenek ahol nincsenek járművek
A magas fűben tök jól meglehet közeliteni az ellent és mehet a kés :DD

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#516) kBagyula válasza TomDog (#515) üzenetére


kBagyula
senior tag

:R :R :C

(#517) mirrmur


mirrmur
aktív tag

az első fragmozim. Sorry a kezdetlegességért: [link]

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#518) kBagyula válasza mirrmur (#517) üzenetére


kBagyula
senior tag

:C :C :C Frankó! :R

(#519) TomDog válasza mirrmur (#517) üzenetére


TomDog
tag

Ahhoz képest hogy az első fragmozimnagyon jó grat :C

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#520) mirrmur


mirrmur
aktív tag

thx srácok. Az igazi az lesz amikor elkészül a CB JET 1 vs 1 video a publikkal keverve. Igazából ezt kva gyorsan csaptam össze. 1 óra publikot vettem fel abból válogattam ki.

[Szerkesztve]

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#521) Silencer83 válasza mirrmur (#520) üzenetére


Silencer83
addikt

:C nice!
mi is a szam cime , ami megy alatta? :U (amivel kezdodik)

[Szerkesztve]

(#522) LJoE válasza mirrmur (#517) üzenetére


LJoE
senior tag

valahogy a zene nem passzol nekem hozzá kicsit langyoska egy pörgős videóhoz, meg kicsit talán sok a filmbetét (apropó mi ez a film???)
egyébként egész jóforma

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#523) pap


pap
senior tag

Van valahol olyan link vagy server ahol szinte csak magyarok tolják?
Igazából a csapatmunka hive vagyok,és sokkal izgisebb honfitársaimmal játszani mások ellen.
Tud valaki ajánlani valamit?
:R

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#524) lordthomas


lordthomas
tag

Hy all!
Lenne egy kérdésem:):)).Amikor regisztráltam a nevem [HUN] lordthomas3 akkor elkövettem a nagy bakit.Nem állítottám át a nemzetiséget magyarra:(:'(.
Nem lehet ezt most utólag átállítani? :F Ha igen pls valaki segítsen.

(#525) ajoka válasza pap (#523) üzenetére


ajoka
tag

az antik szervereken mindig sok magyar van, főleg most hogy szünet van. Gyakori, hogy 2-3 magyar squad is összejön csapatonként,

(#526) kBagyula válasza ajoka (#525) üzenetére


kBagyula
senior tag

No meg van 1 magyar offisöl-ranked is, ha valaki épp ott szeretne kicsit játszani. ;)

(#527) kBagyula


kBagyula
senior tag

Ha valakinek bejelentkezési problémái vannak az a következő okok miatt van/lesz:

The Battlefield franchise has many moving parts, and at times needs to be re-synched, updated, or restarted to make sure that errors and issues with the service are avoided or repaired. Electronic Arts reserves the times listed below to perform maintenance on Battlefield 2, Battlefield 2 Modern Combat, and Battlefield 2142.

Standard Maintenance Window - Tuesday:
12 a.m. - 3 a.m. Pacific Time
1 a.m. - 4 a.m. Mountain Time
2 a.m. - 5 a.m. Central Time
3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time

Emergency Maintenance Window - Thursday:
12 a.m. - 3 a.m. Pacific Time
1 a.m. - 4 a.m. Mountain Time
2 a.m. - 5 a.m. Central Time
3 a.m. - 6 a.m. Eastern Time

Although the maintenance windows are not necessarily used every week, if you cannot connect or have issues with authentication, statistics, buddy lists, servers, etc. during these times, it is likely due to some form of maintenance and you should try again after the maintenance period is over.

(#528) bbchris válasza mcwolf79 (#513) üzenetére


bbchris
senior tag

Itt is van egy : [link] ugyan reges de ! nem fizetős . A free szervereken kell letölteni , idáig majdnem minden esetben lejöttek a cuccok .

(#529) mcmike válasza LJoE (#502) üzenetére


mcmike
őstag

Azannyát! Na valami ilyesmire gondoltam egész pontossan! ;)

Itt aztán minden megvan a gyenge pontokról... Ezt érdemes lesz végignézegetnem, sőt ledokumentálnom magamnak... :D

THX...

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#530) mirrmur


mirrmur
aktív tag

még egy mozi. Itt azért a fegekre mentem rá, illetve konkrétan egy aranyérem megszerzése kicsit klippes formátumban egy kör alatt (van egy két részlet más menetből de voltaképpen ez egy round):

[link]

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#531) LJoE válasza mirrmur (#530) üzenetére


LJoE
senior tag

na ez már nagyon bejövős lett
sikerült egy-két trükköt is tanulnom, bár online még soha nem mertem repülőre pattanni
grat :C

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#532) HEMP válasza LJoE (#531) üzenetére


HEMP
aktív tag

Jó dolog repülni, kifejezetten élvezem, csak ellenséges vadász ne lenne... :D Azt nehéz megtanulni, hogy le ne lőjenek, mert vezetni és bombázni az gyerekjáték.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#533) mirrmur válasza HEMP (#532) üzenetére


mirrmur
aktív tag

nehéz az biztos, de ha eleget gyakorolsz akkor nagyon komoly mértékben a visszályára forditható az ellen támadása.

Az értetlenek is meghallgatásra találnak, csak a választ nem értik, mert azok amik. A cél lebega szemük előtt amit önmaguknak állítottak, füleik süketek, szemeik vakok a végigvitt út melett álló figyelmeztetésekre...

(#534) donsergiooo


donsergiooo
senior tag

Én is tóltam rendesen vadásszal!
Heli az nem jó me lassú!
De álatlában zuhanóban indulok és a végén egy kis utánégetőtvel felhúzom a gépem, így aki alattam van azt hiszi majd, h földindulás van!
Szeretek alacsonyan repülni! Sajna a vezetékek is alacsonyan vannak :D

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#535) donsergiooo válasza Zoltán (#509) üzenetére


donsergiooo
senior tag

Az a Euro force -- az nekem is kéne! Láttam videót és eléggé bejönn!
Valakinek valami vélemény tapasztalat?

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#536) paramparya


paramparya
őstag

Az ejtőernyőt hogy a 'csába lehet kinyitni? Nyomogattam, tartottam a 9-est, de sehogy nem jött össze, volt hogy 10 halálugrást is dobtam, de semmi :DDD

Commanderként hogy lehet squad-ot szétoszlatni? Valahol láttam, hogy van olyan, hogy disband, de sehol nem találtam a commander menüben...

(#537) kBagyula válasza paramparya (#536) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ejtőernyő: parachute >>nézd meg a beállításoknál, alapból a 9-es gomb (nem a numpadon).

(#538) kBagyula válasza donsergiooo (#535) üzenetére


kBagyula
senior tag

Szia!

Toltam anno vagy 38+ órát az EF-et, de manapság már szerver se nagyon van sajna. A pályái viszonzt elég királyak valóban.

(#539) paramparya válasza kBagyula (#537) üzenetére


paramparya
őstag

Nyomogattam, tartottam a 9-est, de sehogy nem jött össze :U
Rá tudok jönni melyik gomb, csak azt nem tudom, hogy egyszer kell benyomni, tartani, közben mit kell, stb...

Squad feloszlatásra valaki?

[Szerkesztve]

(#540) DNS_65


DNS_65
senior tag

Hello!

Tudnátok segíteni?
Megvan a BF2, meg a Spec. Forces, tegnap letöltöttem az 1.4-es peccset is, milyen
sorrendben kell installálnom őket :F :F

BF + SF + 1,4 Patch :U

[Szerkesztve]

(#541) kBagyula válasza paramparya (#539) üzenetére


kBagyula
senior tag

Egyszer kell benyomni és hallod, ahogy az ejtőernyő lobban egyet (kinyílik).

(#542) kBagyula válasza DNS_65 (#540) üzenetére


kBagyula
senior tag

Ez a sorrend. :) Az 1.4 az full legyen, ne incremental.

(#543) RapUGround


RapUGround
tag

Nem olvastam végig a topicot de szeretném a segítségeteket kérni. A játék ledob a netről, mármint netes játékközben kiirja hogy ''csatlakozási hiba'' vagy mi. Mindig kilép a játékból a szerver listához, ha megint betölt játszok 5-10-15 percet majd megint ledob. A játék eredeti és 1.4 patch fel van telepítve. Ha valaki tudja a megoldást valaki, írjon.

(#544) paramparya válasza paramparya (#539) üzenetére


paramparya
őstag

Egyáltalán lehet squadot feloszlatni?
A bfhelp.atw.hu-n olvastam a commander útmutatóban, de ha rákeres az ember a ''bf2 disband'' kifejezésre, akkor azt az oldalt dobja ki elsőre, és még kb. 900-at összesen, ez jelent valamit... :U

(#545) donsergiooo válasza RapUGround (#543) üzenetére


donsergiooo
senior tag

az indoklást kiírja a gép!
Amúgy ha rálősz a saját csapattársaidra szintén kiszokott vágni!

ASUS P5QL, Q6600 (3400mhz), CM HyperTX , 8GB Ram (1060mhz), Ati 4850 512MB, Samsung 750GB + 2x500GB + 120GB HDD, LG DVD-RW, ASUS 550W táp, BENQ 22" TFT (1680x1050)

(#546) LJoE válasza RapUGround (#543) üzenetére


LJoE
senior tag

tűzfal, router egyebek vannak nincsenek bekapcsolva kikapcsolva?
netkapcsolatod stabil? wifi miegymás?
kicsit járjuk körbe nagy eséllyel nem a játékkal van a gond
minden szerveren ezt csinálja?

[Szerkesztve]

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#547) RapUGround


RapUGround
tag

donsergiooo: Annyi biztos hogy nem kickeletek a szerverről!
LJoE: játékközben ki irja ''connection problem'' vagy valami ilyesmi majd már nem játékban ''server connection lost'' vagy valami hasonló, van routerem egy D-Link DI-604, de be van állítva de lehet hogy nem jól.
ezek a portok vannak be állítva: 1500-4999, 6500-6667, 55123-55213, 13139-16567 TCP-be
vagy másba kell? Van TCP,UDP, Both. Zsír netem van le1,5Mb/fel465Kb /s. Stabil? Nem tudom. Amúgy mindig ez van általában. Mármint csak egy két szerver jó, de 20-ból 19 ezt csinálja.

(#548) Allien válasza kBagyula (#541) üzenetére


Allien
veterán

Lehet viszont, hogy el van állítva nekije? :F Esettleg ha így nem megy, akkor default-ra kell állítani, és újból inversre rakni az egeret a légi irányitásnál! A többit meg hagyni a fenébe! Akkor tuti a 9-s=ejtőernyűűű!
De, van egy mááásik megoldás (elvileg). Blachowk-l felmenni 500 méter fölé, kiugrani, és egymás után nyomogattni a gombokat. Ha nem nyílik ki, akkor ciki.:DDD De, 500 méter elég sok időben is. Ha meg elsőre eltalálja, még badget (pleccsni) is kap, ha jól emléxem. Legalábbis, én kaptam anno (500 méter után asszem jár).:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#549) mcmike válasza RapUGround (#547) üzenetére


mcmike
őstag

Ping teszt megvolt? Nem ingadozik a neted?
Command line: ping [szerver ip cím] -t

ha stabilan 40 és 100 ms között van akkor okés a dolog. Általában 150 feletti average ping felettieket dobálják ki a szerverek. PB? Frissítetted? Bár ha fent van az 1.4 full akkor az sem lehet igazán a gond... :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#550) kBagyula válasza Allien (#548) üzenetére


kBagyula
senior tag

Nem 500m az Teee :)) 10mp ejtőernyőzés után jár.. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.